/Hascotte ieuwe moderichting prikkelt de creativiteit Persoonlijk advies van Topkapper Coos de Joode WELLA Heiloo UITKIJKPOST - 21 SEPTEMBER 1994 - MODE LOCALE - PAGINA 9 door veelzijdigheid. Van blazers in diverse kleuren tot sprekende ruiten van Baumler. Zoals twee rijen in de kostuums is één rij in de kolberts usance. De vernieuwde richting van kleuren zijn bruine en olijfgroene tinten. De zui ver wollen kwaliteiten ga randeren u een aange naam draagconfort. Alleman Modeman staat garant voor een winkel vol kleedideeën, waarmee u uw garderobe probleem loos kunt aanvullen. Bij deze nodigt Alleman Modeman u uit om vrijblij vend de nieuwe trends in mannenmode te komen bekijken. Tijdens onze inkoopperio de werd ons enthousiasme gewekt door nieuwe rich tingen in de mode. Zowel het stofbeeld als in de mo dellen zijn geraffineerde vernieuwingen te vinden. Herfst/winter '94-'95 wordt gekenmerkt door drie verschillende thema's: Highlands, maritigpi en Wallstreet. Highlands Het is daarom niet verras send dat de ecologie-trend het modebeeld blijft be heersen. De komende win ter is de natuur-look geïnspireerd op het leven in de Schotse hooglanden. De woeste natuur en barre weersomstandigheden vra gen om outdoor kleding: warme truien, oiled jacks, vesten en tweed colberts. De kleuren zijn natuurlijk, van ecru tot bruine en groene tinten. Maar er zijn ook folkloristi sche en etnische invloeden te zien. die voor een kleur accent kunnen zorgen. Gebruikte materialen zijn uiteraard ook natuurlijk: wol. tweed, grove breisels, leder, stevige gewassen ka toen. De vertaling van dit thema vindt u onder ande re in merken als Rosner. Marcussi, Love en Sigum. STATIONSWEG 61 1851 LJ HEILOO TELEFOON 072 - 330068 genwoordig vaker was sen dan vroeger, moet je gebruik maken van de juiste shampoo en conditioner. Langer haar behandel je extra voorzichtig: Vóór het wassen borstel je het haar goed uit. Tijdens het wassen ga je rustig met je haar dm. Je hoofdhuid kun je extra masseren, maar de haarpuntén behandel je op een 'knedende' manier. Hiermee voorkom je klitten en verward haar. Voor de punten ge bruik je altijd een con ditioner. Kam deze goed door waarmee je eventuele klitten weg haalt. Spoel je haar ten slotte met lauw water goed uit. Ook belangrijk: laat het haar minstens eenmaal per zes weken goed bijpunten. Juist door de gespleten pun ten eraf te laten halen, geef je je haar de kans om gezond door te groei- en'. O Coos de joode (44 jaar) zit al vanaf zijn vijftien de jaar in het kappers- vak en bezit momen teel zes salons in Amsterdam. Oostzaan en Heiloo. Naast zijn werk binnen zijn sa lons heeft Coos aan veel wedstrijden mee gedaan. waarbij hij de Nederlandse en de Europese kampioens titel behaalde. 'Kappers baseren hun prijs op de totale on kosten die zij als on dernemer maken. Daarbij wordt gekeken naar de tijdsindeling: een langere behande ling is nu eenmaal duurder dan een be handeling waarmee je zo klaar bent. Daarbij is de kapper ten op zichte van andere vak- beroepen niet duur. zeker niet gezien alle aandacht en kwaliteit die de klant tijdens de behandeling krijgt. Service en kwaliteit bij de kapper worden na melijk steeds belang rijker!' Laat knippen, permanenten en verven altijd aan de vakman over Waarom is een regelmatig bezoek aak de kapper noodzakelijk? Gebruikt de kapper betere produkten? Deskundigheid staat voorop, of het nu om een behandeling of een haaradvies gaat. Veel 'Er is een duidelijk ver mensen weten niet dat schil tussen de profes- kappers zich intensief sionele produkten (die met cursussen en trai- je bij de kapper koopt) ningen op de hoogte en de produkten die in houden van de laatste de supermarkt te koop ontwikkelingen wat be- zijn. Professionele pro treft technieken en produkten'. Wat doe je zelf en wat laat je aan de kapper over? Coos de Joode is er duidelijk over: 'Je haar is het visite kaartje van je per- soonlijkheid. Er is geen kledingstuk dat je zo vaak draagt V haar'! V dat be- V tekent: V min- V stens V eenmaal per WÊ weken W naar de kapper voor het SMh bijwerken WÊÊS van je v'JBbI coupe. De kapper is de per- MMm soon bij HBv uitstek voor een vakkun- V dige haarbe- |Hv handeling. hebt en je dus lang met een lies of een pot kunt doen. Daarnaast verkoopt de kapper je uitsluitend een pro- dukt dat op jouw haar kwaliteit is afgestemd. Je hoort precies wat het produkt met je haar doet en komt thuis dus niet voor rare verrassingen te staan'. Heeft lang haar een speciale verzorging nodig? dukten zijn altijd zeer geconcentreerd, het geen betekent dat je er maar weinig van nodig 'Natuurlijk kun je zelf het nodige aan je haar doen, maar diverse be handelingen kun je be ter aan de vakman overlaten. Allereerst het knippen: een echte specialiteit van de kap per. Ook een chemi sche behandeling (per manent) of kleuring kun je het beste bij de kapper laten doen. Net als een haar-advies- op-maat'. Algemeen informatienummer: HAIRFASHION TEAM 'Absoluut! Lang haar is extra gevoelig voor slijtage, omdat het al zo lang meegaat. Schouderlang haar bij voorbeeld is ongeveer anderhalf jaar oud en in die periode gemid deld meer dan 150 keer gewassen. Juist omdat we ons haar te- HEILOO Winkelhof 't Loo 24 AMSTERDAM Winkelcentrum Boven 't Y 98 Buikslotermeerplein 108 A Ceintuurbaan 188-190 Maasstraat 123 Amstelhotel OOSTZAAN Winkelcentrum Klaverweide 30

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 25