DRUKKERIJ UITKIJKPOST 19 3 4 - 19 9 4 ■s De eerste week van oktober is het zover. Dan is Drukkerij Uitkijkpost BV jarig. personeelsvereniging stortte zich daarom maar op een barbecue, die afgelopen Zestig jaar vakmanschap in en voor Heiloo. Als drukkerij èn als uitgever van het vrijdag werd gehouden. Sfeer èn lekkernijen proeven ter voorbereiding op het weekblad Uitkijkpost. En natuurlijk zal dat feestje gevierd worden, maar... niet grote feest, in de eerste week van oktober. Het grootste ongeduld echter is voor de 'Kids van de Uitkijkpost'. Zij horen In de eerste helft van 1995 verhuist Drukkerij Uitkijkpost BV naar een van ^un ouders over een verjaardag, een nieuw gebouw. Dat is 'heftig', écht nieuw bedrijfspand op De Oude Werf. Rond de verjaardag van het bedrijf wel! Dat ze nog meer dan een halfjaar moeten wachten, ging er 'écht niet' zal daarvoor de eerste paal geslagen worden. Daarna is het aan aan- M M B in. Dus trokken Rebecca, Lionn, James, Jolanda, Nikki, Lynn, Twan, nemer Henselmans, zijn companen en de weergoden om ervoor te m M B Clodagh, Sander, Beau, Kelly, Nikki en Kristel het jubileum- zorgen dat op een zonnige voorjaarsdag het nieuwe gebouw officieel B^^^B B B T-shirt aan en meldden zich vorige week bij de redactie: 'Het feest geopend wordt. B I m kan beginnen, want wij zijn binnen!' Dat werd trakteren en met z'n allen op de foto, van zelf. Natuurlijk kwam het mooi uit voor de Najaars Mode Locale van deze week. Alle kids op hun 'Uitkijkpost-best', samen op de trap bij Van Os Mode in 't Loo en lachen naar het vogeltje van fotograaf Gerard Min. Zij hebben hun (eerste) feestje gehad. en Ypestock. Voorts de blauw-gele borden langs de sport- En wat nu verder? Tja, daar verklapt Drukkerij velden, in zwembad Het Baa^e en sporthal Het Vennewater. Maar ook de medewer- Uitkijkpost BV nog even helemaal niets van. Het werk gaat door, het feest ook: kers van Drukkerij Uitkijkpost BV hebben inmiddels zin gekregen in een feestje. De verborgen in een grote kom met slagroom... Geduld is een schone zaak. Maar als het om feest vieren gaat, dan is dat geduld snel op. Al vanaf januari van dit jaar zet Drukkerij Uitkijkpost BV van tijd tot tijd de bloemetjes buiten. Letterlijk wel te verstaan, want het bedrijf was ondermeer van de partij bij diverse sport- en muziek spektakels: De Tien Mijl van Heiloo, Ajax, Foresters, HSV Hé Kids! De Uitkijkpost is bijna jarig!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 26