j Voortgang van de verbouwing: wat betekent dat voor de klant? Opening Coen Doen Tijdelijk andere entree voor het Open Huis Bloembinderij 't Loo schuift op Let op de wapperende vlaggen Bruna-vestiging in 't Loo En wat nu? Twee weken later dan de bedoeling was, opent Coen Doen zijn nieuwe pand in de winkelhof 't Loo. Twee weken later, want terwijl hij alles in orde had voor de verhuizing hoorde Coen van de aannemer dat men vergeten was de pui en de zij deur te bestellen. Het pand kon dus niet worden opgeleverd. Om de continuïteit in zowel Coen zijn plannen als in de gehele verbouwing van 't Loo niet te versto ren, is gekozen voor een noodpui. Over een week opent Coen zijn 'nood'-deuren. Het vooraanzicht is hierdoor wat minder, maar wij ver zekeren u dat u achter de houten pui uw ogen uit kijkt. De winkeloppervlakte is maar liefst met 150 vierkante meter uitgebreid van 90 naar 240 vier kante meter. Daardoor is het ook mogelijk gewor den dat het hele assortiment van Coen Doen op de begane grond een plek krijgt. In verband met de werkzaamheden aan de zijde - van de Heerenweg zal de huidige entree met de lift van het Open Huis binnenkort verwijderd worden. De bezoekers van het Open Huis zullen gebruik moeten maken van de nooduitgang aan de zijde van de Willibrordusweg (achter Disco Heiloo). Dit is uiteraard een tijdelijk ongemak. Nu al wordt gewerkt aan de nieuwe entree - ook weer met een lift - geheel aangepast aan het karakter van het pro ject. De Bloembinderij 't Loo zorgt voor een frisse geur en voor vrolijke kleuren op het centrale plein in de winkelhof. Nu nog is veel van het schitterende aan bod 'verborgen' achter de glazen pui, maar na de verbouwing komt daarin verandering. Dan zullen de bloemen en planten via een open pui naast de ingang direct de klanten naar zich toe trekken. Op de plek van John Moen Brillen komt straks Bloembinderij 't Loo. Direct naast de ingang, der halve. Met extra vloeroppervlak - bijna honderd vierkante meter in totaal - wordt het kiezen gemak kelijker. En met het ruime, gevarieerde aanbod is het prettig, wanneer alles de ruimte krijgt. Overigens niet alleen voor verse snijbloemen en kamerplanten is de bloembinderij een prima adres. Ook voor droogbloemen of speciaal werk, zoals rouw- en trouwwerk eri speciale bloemstukken, zal men u deskundig adviseren. Het resultaat van de werkzaamheden, verricht in de winkel of in de ei gen werkplaats elders in Heiloo, zal tot tevreden heid stemmen. En met de vergroting van het vloeroppervlak en de nieuwe locatie komt er ook extra ruimte voor nieuw assortiment. Zo zal er in het voorjaar een ruim aanbod van éénjarig zomergoed en geraniums zijn, om maar een voorbeeld te geven. Nu nog eventjes geduld, maar straks een nog fantastischer adres voor al wat met bloemen en planten in huis èn tuin van doen heeft. Bezoekers van 't Loo, die regelmatig gebruik ma ken van de parkeergelegenheid aan de Willibrordusweg is het al lang opgevallen. De werkzaamheden aan die kant zorgen voor zeer veel overlast voor het winkelend publiek. De klant die het waagt om via de achterzijde naar de noordkant te lopen, moet wel van cross country houden. Via de bossages bereikt men dan de nood- winkels van Gall Gall en Braam. Omhoogkijkend krijgt men een indruk hoe de glas koepels er straks uit gaan zien en aan het uitzetten kan men zien hoe ver de uitbouw naar de Schoolstraat komt. Deze ruimte wordt het nieuwe onderkomen van De Konkelboet. De locatie wordt tweemaal zo groot als het huidige pand en onder hetzelfde dak krijgt Banketbakkerij Van Velzen een vestiging. Deze wijze van samenwerken zal straks garant staan voor een stuk kwaliteit en gezelligheid. Ver voordat er gevlagd kan worden voor de feeste lijke opening, bewijzen de helderwitte vlaggen met het beeldmerk van winkelhof 't Loo hun diensten aan de klant. Op de plaatsen waar de vlag wappert, is de toegang namelijk normaal te gebruiken. Kort geleden is bekend geworden dat in 't Loo een Bruna-vestiging komt. Dit is een aanwinst voor 't Loo. In de toekomst zal overigens blijken dat het vernieuwde winkelcentrum een vestiging van Bruna meer dan waard is. Na de verhuizing van Coen Doen naar het nieuwe pand zal direct worden begonnen om de oude loca tie bij de Hema te betrekken. Het kan de directie en de medewerkers van de Hema niet snel genoeg gaan. Al jaren zitten zij in een te krappe behuizing en zij hebben uitgezien naar deze uitbreiding. Artikelen waar nu geen ruimte voor is, worden straks wel in het assortiment opgenomen. De Hema wordt aan de buitenzijde (richting ING Bank) uitgebreid met een Hema Lunchroom. Dit maakt straks het winkelen in de vergrote Hema nog aangenamer. Men kan dan even uitrusten onder het genot van een kop koffie of een hapje. UITKIJKPOST 21 SEPTEMBER 1994 PAGINA 9

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 9