Nieuws uit de regio Oratoriumvereniging Nieuw Leven verzorgt een zeer gestaagd concert van Egmond Cursus dramatische expressie Naaldbomen Het Noordhollands Landschap op zoek naar kandidaten voor Zilveren Kemphaan Creatief omgaan met dromen Kerstviering Anbo-Kbo Holistische benadering van ziekzijn en gezondheid Lezing over Tarot Cabaret Basterd in theater De Beun Informatieplicht geldt ook voor thuiswerk VVD Heiloo 'Gaatjes vullen' Annet Dekker neemt kapperszaak over - J. Zwart, ereburger René Froger in Bob's Turbo Saloon Oppositie Nieuws Abraham Adriaan D66 Heiloo Info-avond over langlaufen en rolskiën Cursussen van de VUA 'Groene' folder voor waterschapsverkiezingen PAGINA 10 UITKIJKPOST 7 DECEMBER 1994 ALKMAAR - Spelen is kijken, luisteren en handelen, oftewel het eigen lijf zich laten uitdrukken ten opzichte van de an der. Dat is de essentie van dramatische expressie. Drama is spel en het ervaren ervan. Daarbij zijn zowel uitbeelding, spraakvermogen als inleving in een ge voelswereld belangrijk. Door middel van spel is het mogelijk om al spelende op te gaan in jezelf en in de ander. Zo worden er oefeningen-ge daan, waarop spel- en improvisatie opdrachten volgen. Op die manier wordt het onderling contact soepeler en leer je met de ander op een nieuwe ma nier te werken, zowel non-verbaal als verbaal. In de cursus dramatische expressie leer je om te springen met zelf bedachte per sonages en ze vorm te geven met ge bruik van attributen, muziek, sferen en woorden. Aldoende leer je in te spelen en te reage ren op elkaar, waardoor weer nieuwe mogelijkheden ontstaan om verder te gaan. Bij drama heb je de mogelijkheid om personages en gevoelens neer te zet ten die in je zitten, maar die je normaal niet zomaar zou laten zien. Dit is een boeiende manier om meer kanten van jezelf te ontdekken. We behandelen meerdere speltechnie ken die je kunnen helpen om je eigen spel vorm te geven. Je leer alert te reage ren, spelmomenten aan te voelen, waar door er een evenwicht ontstaat tussen het meegaan in het spél met anderen en het zelf inbrengen van nieuwe initia tieven. Deze cursus start donderdag 12 januari van 18.30-20.00 uur. Plaats: Ver- doesstraat 2a te Alkmaar. Informatie en opgave: Gré Braaksma, tel. 072-124014. CASTRICUM - Het bezoekerscentrum De Hoep aan de Zeeweg te Castricum, organiseert van 27 december tot en met 7 januari (met uitzondering van 1 en 2 januari) een tweetal aktiviteiten rond het thema naaldbomen in het Noord hollands duinreservaat. Voor personen vanaf 10 jaar is er dagelijks, van 10.00 tot 12.00 uur, een naaldbomenexcursie per fiets door het Noordhollands Duin reservaat. In het bezoekerscentrum wordt voor de kinderen van 4 tot 9 jaar van 10.00 - 12.00 uur een speciaal knut selprogramma rondom het thema kerst georganiseerd. Deelnemerskaarten voor de excursie en knutselprogramma kunnen a 2,50 per evenement dagelijks van 10.00 tot 17.00 uur bij het bezoekerscentrum De Hoep, aan de Zeeweg in Castricum, tel. 02518-62235, afgehaald worden. Het bezoekerscentrum is op maandag geslo ten. De deelnemers komen op hun fietstocht langs een aantal verschillende soorten naaldbomen. Er staan ongeveer 17 soorten naaldbomen in het Noord hollandse Duinreservaat. Daarbij hoort de fijnspar, die als kerstboom rond de feestdagen in de meeste woningen is op getuigd en door velen ten onrecht "den" wordt genoemd. De excursie start en eindigt bij het bezoekerscen trum De Hoep. Ijf De speciale NZH-bus, die reclame maakt voor het Noordhollands Landschap. CASTRICUM - De Stichting Het Noordhollands Landschap looft jaar lijks een Zilveren Kemphaan uit voor ie mand die zich verdienstelijk heeft gemaakt voor de natuur in Noord- Holland. Iedereen wordt verzocht ge schikte kandidaten voor te dragen. In aanmerking komen vrijwilligers, indivi dueel of als groep, die concrete resulta ten hebben bereikt op het gebied van natuurbescherming of beheer in Noord- Holland. Verenigingen als Vogelwerk groepen, IVN- en KNNV-afdelingen kunnen één of meer leden van die vere niging voordragen. Bij de voordracht gaat het om naam, adres, en beroep of werkkring van de betrokkene(n) en om een beschrijving van de verrichte activi teiten, eventueel met foto's, tekeningen, kranteknipsels en dergelijke. De inzendtermijn sluit op 1 maart 1994. De uitreiking van de prijs, die bestaat uit een bedrag van 2.500,00 een oor konde en een zilveren penning, vindt plaats tijdens de begunstigersdag van Het Noordhollands Landschap op 10 juni in Castricum. U kunt uw voor dracht richten aan: Jury Zilveren Kemphaan,"'Stichting Het Noordhol lands Landschap, Postbus 257, 1900 AG Castricum. Voor meer informatie kunt u bellen met 02518-59750. HEILOO - Dromen zijn de stem van onze innerlijke waarheid. Ze verhelde ren, verklaren onze levenshouding en le venssituatie en geven oplossingen. Dromen hebben een sterke genezende en transformerènde kracht. De droom technieken die we gebruiken zijn een voudig en erop gericht om op een kreativie manier met de droomenener- gie kontakt te komen en zo te ervaren wat de droom betekent. Op donderdag morgen/avond 5 januari starten er weer nieuwe 10-lessen groepen in Heiloo. Op zondag 15 januari en 12 februari zijn er workshops. Voor inlichtingen en opga ve kun je bellen met Henk Lambeck, tel. 072 330523. HEILOO - De aktiviteitencommissie van de beide Ouderenbonden houden hun jaarlijkse Kerstviering op donder dag 15 december a.s. Samenzang en kerstverhaal zijn traditie. Dit jaar heeft de commissie de medewerking weten te verkrijgen van het veelgevraagde Alk- maarse dameskoor de Midwaysingers. Voor de pauzebrengen zij een geva rieerd programma, na de pauze voeren zij prachtige kerstliederen uit. Er wordt koffie met kerstkrans geserveerd en na de pauze is er een borreltje met een hap je. Tijd 13.30 uur, plaats 't Trefpunt Heiloo, entree 2,50. HEILOO - Meestal worden we ziek om dat we binnen in onszelf niet in harmo nie zijn. De ziekte die we krijgen is het gevolg van onze levensstijl. Wanneer we onze levensstijl veranderen en ons gaan afstemmen op onze ware natuur, dan komt het genezingsproces op gang. D.m.v. diverse aktiviteiten zullen we tot inzicht in ziekteprocessen komen en er varen hoe we het genezingsproces op gang kunnen brengen. Op dinsdagmor gen/avond 3 januari starten er weer nieuwe 10-lessen groepen in Heiloo. Op zondag 29 januari en 26 februari zijn er workshops. Voor inlichtingen en opga ve kun je bellen met Henk Lambeck, tel. 072 330523. UITGEEST - Zondag 11 december aan vang 14.30 uur houdt Ed Veldt een le zing over 'Tarot en Kabbalah'. De hele westerse spirituele traditie is gebaseerd op de 'Kabbalah, een oud Joods wijs heidssysteem. De Tarotkaarten vormen daar een onderdeel van. Vandaar dat vroeger de kaarten van de Tarot 'Wegen der Wijsheid' werden genoemd. De le zing vindt plaats in Boerderij De Val brug, Geesterweg 24, Uitgeest. Reserve ring wordt aanbevolen via tel. 02513- 12166 of 12098. Toegang 10,00; Cabaret Basterd (foto Frits Fal- kenhagen). HEILOO - Zaterdag 17 december is er in theater De Beun in Heiloo een optre den door de cabaretgroep Basterd. Zij brengen hun programma 'Doodge woon', dat om 20.15 uur begint. De en tree kost f 17,50 per persoon (f 15,00 cjp/65 Kaarten zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 13.30 tot 17.00 uur verkrijgbaar aan de kassa van De Beun. Basterd staat voor snel, geraffineerd, shockerend, slapstickmatisch, ontroe rend, maar vooral integer absurdistisch cabaret. Het tweede avondvullende pro gramma van Basterd dreigt elke keer weer een chagrijnige, ontroostbare, zwaarmoedige voorstelling te worden. Wat de ene helft van het duo betreft mag dat ook zo blijven. Logisch voor iemand wiens gevoelsleven in perma nente verbinding lijkt te staan met zijn galblaas. Gelukkig ontmoet u ook de chronisch optimist, een terminale le vensgenieter, die vanaf zijn geboorte ongeneeslijk vrolijk is verklaard. Samen trachten zij antwoord te geven op essentiële hedendaagse vraagstuk ken: ben ik uit liefde verwekt? Doet doodgaan pijn? Is iedere brandweer man latent homofiel? Na het beleven van de voorstelling 'Doodgewoon' heeft het publiek in ieder geval weer zin in morgen. Wellicht ook weerzin in over morgen, maar dat kunnen zij niet ga randeren. De solisten hebben even rust terwijl het koor van Nieuw Leven een partij voor z'n rekening neemt. HEILOO - Doet u thuiswerk en is uw werkgever te goeder trouw? Dan moet u toch een en ander laten vastleggen op papier. Sinds 1 januari 1994 is namelijk de Wet informatieplicht arbeidsverhou ding van kracht. Volgens deze wet moet een werkgever een aantal zaken zwart op wit zetten voor de mensen die voor hem of haar werken. Hij moet dat doen binnen een maand nadat met het werk is begonnen. Betreft het werk een kortere periode, dan moet hij voor het eind van de over eenkomst de voorgeschreven informatie geven. Let op! De werkgrever moet de opgave ondertekenen! De wet geldt voor iedereen die werkt en daarvoor betaald krijgt, dus ook voor thuiswerksters! Deze gegevens moeten op papier komen: 1De naam en de woonplaats van werk gever en medewerker. 2. De plaats of plaatsen waar het werk wordt verricht. 3. De functie van de medewerker of het soort werk dat deze moet doen. 4. Het moment van indiensttreding. 5. Bij tijdelijk werk over welke periode het gaat. 6. De aanspraak op vakantie of de ma nier waarop die wordt verrekend. 7. De (berekening van de) opzegtermij nen van werkgever én medewerker.. 8. Bij stukloon: de stukprijs en wanneer het loon wordt uitbetaald. 9. De hoeveelheid werk per dag of per week en hoeveel tijd een karwei redelij kerwijs kost. 10. Of de medewerker gaat deelnemen aan een pensioenregeling. 11Of er een CAO is of een andere ver plichte, algemene regeling van de ar beidsvoorwaarden Bij overeenkomsten die vóór 1 januari 1994 zijn gesloten, hoeft de werkgever deze informatie alleen te geven als de medewerker daarom vraagt. Hij moet dan binnen twee maanden na dit ver zoek reageren. Overeenkomsten die u mondeling af sluit, zijn en blijven bindend. Bij ver schil van mening valt een mondelinge afspraak echter moeilijk te bewijzen. Dit is een reden temeer voor zorgvuldi ge, schriftelijke vastlegging van de be langrijkste afspraken over werk. Misschien bent u niet zo gelukkig dat u een thuiswerkgever hebt getroffen die te goeder trouw is. Mocht u in aanraking komen met onbetrouwbare thuiswerk gevers, meldt dat dan bij een van de Steunpunten Thuiswerk (Hengelo, tel. 074-423815 en Tilburg, tel. 013-439043) of bij het Integratieproject Thuiswerk van de Vrouwenbond FNV (020- 5816320). U kunt niet bij deze organisa ties terecht voor een overzicht van werk gevers die thuiswerk aanbieden. HEILOO - De Fractie van de VVD Hei- loo houdt 14 december a.s. vanaf 19.00 uur, in het gemeentehuis in de kamer van Wethouder Mevrouw Wuijster een spreekuur ten behoeve van inwoners van Heiloo. Bij uitzondering vindt dit spreekuur op een woensdag plaats, in plaats van op de gebruikelijke donder dag. Het doel van het spreekuur is vra gen, problemen, meningen en opmerkingen die leven bij de Heilooër bevolking, te vernemen. Want er speelt veel binnen de Heilooër gemeente grenzen! U kunt zonder aankondiging langsko men. Zo goed als mogelijk zullen wij antwoord geven op uw vragen. Moch ten er echter bijzondere of specialisti sche vragen bestaan, dan verzoeken wij belangstellenden om eerst even te bellen naar de secretaris van de fractie, Gerrit Jan Stokreef (338 445), zodat gepro beerd wordt de fractiespecialist aanwe zig te laten zijn. HEILOO - Maakten wij eerder in de Uitkijkpost melding van het uit graven van de grond bij het BP- station aan de Westerweg, vorige week konden de gaatjesgevuld worden met drie enorme nieuwe tanks voor autobrandstof. De reno vatie van het benzinestation ver loopt derhalve voorspoedig. HEILOO - Op 5 december opende Annet Dekker (staand rechts) haar eigen kapperszaak. Ook Sint Nico- laas kwam even langs om 'Annet Haar Zaak M/V' van een fraaie klok te voorzien. Annet nam de zaak over van Coos de Joode. UITGEEST - Je hoeft niet helemaal naar Ahoy, Carré of een ander groot theater om de populaire Amsterdamse zanger René Froger te zien, want hij komt zaterdag 10 december naar Bob's Turbo Saloon te Uitgeest. René Froger heeft in het verleden al vele spectaculai re optredens in discotheek Turbo 2000 verzorgd. Met zijn single "Winter in America" begon het succes, en de grote doorbraak kwam met zijn single "Een eigen huis". De ene hit na de andere werd uitge bracht en scoorden hoge ogen. Zoals 1992 het jaar was van de Froger-gekte is ook '94 weer een fantastisch jaar voor hem. René wordt verwacht omstreeks de klok van 02.30 uur. Turbo 2000 gaat speciaal i.m.v. Froger open om 21.00 uur en is geopend tot ca. 03.00 uur, Bob's is geo pend van 01.00 tot 05.00 uur. De entree voor dit topoptreden bedraagt slechts 15,00 p.p. Voor Vip-card houders 10,00 p.p. Toegangsbewijs geldig in Bob's Turbo 2000. Vip-cards zijn ver krijgbaar bij de service-kassa van Bob's en bij de receptie van Partycentrum Uit geest (tel. 02513-15150). HEILOO - Op dinsdag 29 november jl. voerde Nieuw Leven begeleid door het Amsterdams Begeleidingsorkest, met vier solisten en organiste, de Paulus van Mendelsohn uit voor een goedgevulde en feestelijk versierde Moeder Gods- kerk. Het koor heeft hier een jaar lang, door middel van wekelijkse repetities naartoe gewerkt en dat was te horen. In de tutti's van koor met orkest klonk een mooi rond geluid krachtig in de fortes. Fugatische thema's werden moeiteloos onder elkaar gezet met rhytmische precisie. Maar ook de zachte gedeeltes, zoals in het koraal 'Dir, Herr, Dir will, ich mich ergeben', werden prachtig vertolkt en dit trof mij vooral. Dat een groot koor zo'n intieme, ontroerende samenklank kan voortbrengen, dwingt respect af, zeker ook voor dirigent Marcel Joosen', die dit heeft weten te bereiken met 'zijn' koor. Laatstgenoemde dirigeerde het geheel met ferme hand. Het orkest, dat zich in de ouverture presenteerde met een ste vig geluid, had deze ferme hand zeker nodig. Hier en daar was duidelijk hoor baar, dat samenleveing tussen de ver schillende groepen binnen het orkest, niet hun sterkste kant is. Dit was vooral hoorbaar bij aanhef en afsluiten van de len: slordig. De begeleiding van de so listen had hier en daar ook best zachter gemogen. Toch zijn dit kanttekeningen, want verder werd er prachtig gespeeld en de ondersteuning van met name de duetten van bas en tenor en bas en so- HEILOO - Terwijl van Etten en Bosma een uiterst spannend schaakgevecht uit vochten liet koploper Ronald Groot zich foppen door een leuke combinatie van H. Maas, die zelfs tot een onaf wendbaar mat leidde. Ronald Groot schrok zich rot en be dacht zich achteraf dat het remiseaan bod van zijn tegenstander in het middenspel nog zo gek niet was geweest om te aanvaarden. Wie ook vreemd opkeek was Peter Fol- kertsma die na een serie goede combina tie twee gezonde pionnen voorkwam en dacht de buit binnen te halen tegen Cees Jongkind. Die zag echter nog een laatste strohalm en greep die met beide handen aan. Met een beetje hulp van Peter won hij deze leuke partij. Cor van Etten won uitein delijk de bizarre partij van Bob Bosma en Brink won van Heeringa, en dat is al weer zijn 4e overwinning op rij. In de B-poule een 8e overwinning uit 8 duels voor Vincent Reus, zowaar een schaakreus voor iedere tegenstander. Hassing en van de Wal blijven in het spoor door geden overwinningen op Bakker en Kraaijenbrink. We verwelko men bij Oppositie twee nieuwe leden te weten de heren v.d. Veer en Lamberts. In de externe competitie boekte het 2e team een nipte 4'/2-3'/2 overwinning op De Pion uit Wormerveer. Het was de le overwinning, die hoop geeft op meer! Uitslagen: van Etten-Bosma 1-0, Maas- Groot 1-0, Folkertsma-Jongkind 0-1, Heeringa-Brink 0-1, Kleijn-Ebregt Z2-Z2de Ruig-Plas 1-0, Reus-v.d. Werff 1-0, van Stee-Beyers '/2-'/2, Lamberts-Blom 0-1, v.d. Veer-v.d. Brink Z2-Z2, Koenders-Tuinstra 1-0, Hassing-Bakker 1-0, Hoogeboom-Vonk 0-1, Kraaijenbrink-v.d. Wal 0-1. HEILOO - Dat op de boerderij an nex bedrijfsruimte van Hollands Roem aan de Kennemerstraatweg heel wat was gedroogd moet wor den, mag je bij een wasserij ver wachten. Maar zo'n demonstratief lijntje wasgoed zie je niet elke dag wapperen in de wind. Het hing er dan ook omdat eigenaar Adriaan vijftig werd. René Froger komt naar Bob's Tur bo Saloon. HEILOO - De D66 gemeenteraadsfrac tie in Heiloo wil graag weten wat er on der de inwoners/vereniging e.d. van Heiloo leeft. Daarom houdt zij maan delijks een .Spreekuur', waar een ieder die dat wil, zijn/haar mening kenbaar kan maken. Het eerstvolgend spreekuur is op donderdag 8 december 1994 in het gemeentehuis aanvang 19.30 uur. Iede reen is van harte welkom! Aansluitend op dit spreekuur vergadert de D66-(steun)fractie over de onderwer pen, die in de eerstvolgende raadscom missievergaderingen aan de orde komen. Ook deze D66-vergadering is openbaar en uiteraard hebben ook de niet-D66-leden spreekrecht. Wilt u meer informatie over D66? Bel: 334695 (afd. secretariaat) of 335443 (fractiesecre tariaat). HEERHUGOWAARD - Op 14 decem ber a.s. wordt er van 19.30 tot 22.00 uur een informatie-avond over rolskiën en langlaufen gehouden. De avond wordt georganiseerd door Kompas Bui tensport te Heerhugowaard. Medewer king verleent ook de Nederlandse Skivereniging. De voorlichtingsavond is bedoeld voor zowel de beginnende als de gevorderde langlaufer/rolskiër. Aan de orde zullen komen: technieken, trai ningen en oefeningen, materialen, kle ding en schoeisel. Films zullen de onderwerpen verduidelijken. Er zijn deskundigen aanwezig voor het beant woorden van vragen. Wat de technieken betreft zal informa tie worden gegeven over de .schaatspas' en de .diagonaal pas'. Wat de materia len betreft zullen niet alleen de verschil len tussen de diverse merken worden besproken maar ook de kwaliteiten van de skatingski en diagonaalski. Ook het onderhoude, de voor- en nadelen van wax en no-wax-skis, langlaufkleding (onder- en bovenkleding) zullen uitge breid aan de orde komen. Tourlanglauf telemarken staan steeds meer in de belangstelling als een aparte discipline van de langlaufsport. Lang laufen kan worden beoefend op elk in dividueel inspanningsniveau en is daardoor een sport voor alle leeftijden. Langlaufen is boeiend en uitdagend voor de beginnende langlaufer, de door gewinterde beoefenaar van de winterth- riatlon als voor de wedstrijdskiër. Wie meer wil weten over langlaufen of rolskiën kan een plaats reserveren bij Kompas Buitensport, telefoon 02207 14342. De informatieavond en de koffie zijn gratis. Kompas Buitensport is ge vestigd in Heerhugowaard, Nobelstraat 12, bedrijventerrein De Zandhorst. Er is ruime parkeergelegenheid aanwezig. Acht minuten lopen van station Heer hugowaard. ALKMAAR - De Volksuniversiteit Alk maar en omgeving heeft nog enkele cur sussen voor de wintermaanden georga niseerd. Op 9 januari start de vervolg cursus Bridge. In 11 lessen kunnen de cursisten hun kennis van het bridgespel uitbreiden of ophalen. In januari begin nen maar liefst 6 cursussen fotografie. Twee cursussen voor hen, die van hun foto's meer willen maken dan .kiekjes'. Voor mensen, die zich op een kunstzin nige manier willen verdiepen in de foto grafie, zijn de cursussen Creatieve Fotografie geplanned. In Doka-technie ken wordt geleerd, hoe men zelf foto's kan ontwikkelen of vergroten. Voor het Indonesisch Koken zijn nog enkele plaatsen vrij. WP 5.1 wordt in 12 lessen behandeld. De cursisten moeten wel de gelegenheid hebben om met een computer te kunnen oefenen. Het menselijk gedrag staat centraal in onze cursussen Psychologie. De eerste cursus behandelt vooral de factoren, die ons gedrag bepalen. Cur sus Psy - 4 gaat dieper in op de invloed van ons verstand op onze emoties. Ne derlandse Literatuur behandelt in 12 lessen een aantal Nederlandse romans van 1945 en geeft inzicht, wat een ro man tot literatuur maakt. In januari start een vervolgcursus Sieraden van metaal. In maart start onze cursus Pech Onderweg. Nadere informatie kunt op dinsdag- en donderdagmiddag krijgen op het kantoor van de V.U.A. Kenne merstraatweg 88, 1815 LS Alkmaar, tel. 072 152069. ZAANDAM - De gezamenlijke natuur beschermingsinstanties in Noord- Holland brengen een folder uit voor de aanstaande verkiezingen van de nieuwe waterschapsbesturen. Deze verkiezin gen vinden plaats op dinsdag 13 decem ber aanstaande; huis- en grondeigenaren kunnen dan naar de stembus gaan. In de folder staan kandidaten vermeld die natuur, milieu en landschap een warm hart toedragen. Zij genieten de steun en het vertrouwen van de Vereni ging Natuurmonumenten, de Stichting Het Noordhollands Landschap, NV PWN Waterleidingbedrijf Noord- Holland (als beheerder van de provinci ale natuurgebieden), de Stichting Gooisch Natuurreservaat en de Milieu federatie Noord-Holland. Waterschappen hebben er de laatste ja ren steeds meer taken op het gebied van natuur, milieu en landschap bijgekre- gen. Een deskundige inbreng hiervan in het waterschapsbestuur vinden de na- tuurbestuurbeschermingsinstanties van groot belang. De folder is gratis ver krijgbaar bij de openbare bibliotheken. praan waren prima. Deze twee laatsten, met alle respect voor de verzorgde bij dragen van tenor Robert Overpelt en alt Mieke van Laren (overigens een leerlin ge van Hanneke Kaasschieter, de so praan), zongen hun rol met verve. Henk van Heijnsbergen zong zijn partij met overduidelijk gemak en zijn prachtige stem vulde de kerk tot in de nokjes. Hanneke Kaasschieter wist de aandacht in haar uitgebreide rol moeiteloos vast te houden en wist met subtiele kleurver schillen en -accenten een heel persoon lijke inbreng aan haar partij mee te geven. Al met al een feestelijk en zeer geslaagd concert waarvan velen hebben genoten. EGMOND - Tijdens de algemene leden vergadering van de Woningbouwvereni ging "Egmond aan Zee" werd voorzit ter J. Zwart tot ereburger benoemd. Burgemeester E.J. Brommet zei: „In de 16 jaar van je voorzitterschap heb je een stuk geschiedenis geschreven voor de volkshuisvesting in Egmond. Je bent een sociaal democraat van het goede soort met het hart op de juiste plek met gevoel voor de zaak". In een dorp waar iedereen elkaar kent is dat geen eenvoudige zaak. De heer Zwart heeft veel gedaan en dat is bij het gemeentebestuur niet onopge merkt gebleven. Daar Zwart al een "lintje" had werd hij daarom deze avond benoemd tot ereburger van Eg mond. De heer Zwart wordt opgevolgd door de heer H.J. Wiegers. Burgemeester Brommet speldt de versierselen op, behorend bij het ere burgerschap van de heer Zwart.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 10