Ueïde6t°eèezictt t eerste U bonhoeffer Joukje van der Linden stopt met activiteiten voor kinderpostzegels Bloemen voor echtpaar Apeldoorn Firma Rozing aan Westerweg krijgt afdeling voor Cottage Collection INFORMATIE-AVOND OPEN HUIS iiitcrcsinl Autorijschool Petra v.d. Worp en Ben Gruisinga bowlingkampioen 't Treffertje Damclub Heiloo Oppositie-nieuws Geslaagd recreanten- toernooi Effect Bridgeclub Sans Atout Kijk op kunst Bonhoeffercollege streeft naar maatwerk Stichting WAO-AAW Meervogels handbal Kamer van Koophandel en fabrieken voor Hollands noorderkwartier Cursus Louise L. Hay Geslaagd vindt u NUvertaijébaarb^ EEN (jOEDEKEUZE! Serie bijeenkomsten voor hartpatiënten Een leven met migraine Raad Akersloot WAO/AAW Vereniging GRATIS THEORIECURSUS (bij aanvang praktijklessen) Tel. 072-336487 - 06-52.84.19.14 Pieter Kieftstraat 20 - Postbus 316 -1900 AH Castricum Tel. 02518 59119 - Fax 02518 55243 Donderdag 9 februari aanvang 20.00 uur zaterdag 11 februari van 10.00 tot 13.00 uur (kinderopvang aanwezig) Wordt het niet tijd kennis te maken met onze exclusieve hypotheekplannen? HYPOTHEKEN Alkmaar 072 - 127325 Schagen 02240 - 15720 UITKIJKPOST - 1 FEBRUARI 1995 HEILOO - Op zondag 29 januari wer den in het bowling- en snookercenter aan de Kennemerstraatweg te Heiloo, het door bowlingvereniging Heiloo ge organiseerde toernooi om de Plaatselij ke klassekampioenschappen afgerond met een spannende finalereeks. Dit in opdracht van de Nederlandse Bowlingfederatie jaarlijks terugkerende toernooi, waaraan alle bowlingvereni gingen van Nederland deelnemen, heeft als doel om in de klasse-finales, waarin de kampioenen per klasse bekend wor den te bepalen, welke dame en heer met de hoogste pinfall, zich 'plaatselijke kampioen(e) 1995' mogen gaan noe men. Na een week van voorronden, waarin elke bowler 6 games moest spe len, werden zaterdagavond de finale plaatsen bekend. Op de finaledag zondag 29 januari star ten de 8 finalisten in de heren D-klasse om 11.45 uur, waarbij de pinfall uit de voorronden werden meegenomen. De eerste plaats, van de uit 6 games bestaande finale, kon Hans Bongers uit Wormerveer nauwelijks ontgaan, nadat hij eveneens als eerste met ruime voor sprong de voorronden had afgesloten. Mede door het scoren van een 231-game werd hij kampioen in de D-klasse met een totaal pinfall van 2236. Ondanks de drie 200 games (219, 216, 202) moest Jaap Frietema uit Heemskerk genoegen nemen met een derde plaats met een ver schil van 16 pins op de als tweede eindi gende Willem Bakker uit Alkmaar. In de daarop volgende heren C-klasse finale was de spanning hoog opgelopen. Pas in de zevende frame van de laatste game moest Ben de Bont uit Limmen zijn meerdere erkennen aan de Heems kerker Jim Freeth, die zich uiteindelijk met 23 pins verschil kampioen van zijn klasse mocht gaan noemen. De op de zevende finaleplaats gestarte Simon Van Veldhuizen Jr. uit Haarlem wist in een mooie eindsprint op de derde plaats te eindigen. Bij de start van de finale Heren B-klasse was het verschil in pinfall minimaal. In een sidderende strijd werd Ab Bakker uit Heerhugowaard uiteindelijk kampi oen, ondanks verwoede pogingen van Fernando Boersma uit Alkmaar, die va naf de vijfde plaats komende, als twee de eindigde. De derde plaats moest, met 6 pins verschil op nr. 2, gedeeld worden door Frits Nieuwveen uit Alkmaar en Tim Miner uit Heiloo. In de finale hoogste klasse Heren A was Ben Gruisinga uit Heerhugowaard on genaakbaar. Met een schitterende hoogste score van alle klassen namelijk 2501 (gemiddeld 208, 42) wist hij, naast het kampioenschap in klasse A, zich verzekerd van de fel begeerde titel 'plaatselijk kampioen 1995' met de daarbijbehorende wisselbeker. Jan Bui tenshuis uit Heiloo, die zijn bekendheid geniet door het scoren van de enige 300 Perfect Game in Heiloo, mocht genoe gen nemen met een tweede plaats voor Jan Das uit IJmuiden. In de gecombineerde C/D-klasse werd met 2 games van 245 en 236 en een mooie totaalscore van 2203 Monique van Son-Stengs uit Beverwijk kampioe ne, met een ruime voorsprong op de nummers 2 en 3 Trudy Pos uit Heiloo en Simone Heinis uit Alkmaar. Net als bij de heren werd de gecombi neerde finale van de dames a/b klasse overtuigend gewonnen door Petra van de Worp-Hoetjes uit Beverwijk. Met een sterke score van totaal 2295 (gem. 191,25) behaalde zij naast het klasse kampioenschap evenals in 1991 de titel 'plaatselijk kampioene 1995'. Opval lend was dat, de op de vijfde plaats geë indigde titelverdedigster Nicole Hoetjes en winnares van deze titel in 1990, 1992 en 1994 de wisselbeker weer moest over dragen aan haar zuster Petra. De als hoogst geklasseerde startende finaliste Anita de Boer uit Bergen werd door pech en vormverlies achtervolgt en moest Bianca de Bie uit Castricum en Sandra Poppenk uit Heerhugowaard op 2e en 3e plaats voor laten gaan. Einduitslag heren klasse A: 1Ben Grui singa 2501, Heerhugowaard 2. Jan Bui tenhuis, Heiloo 2391 3. Jan Das, IJmuiden 2324. Heren klasse B: 1. Ab Bakker, Heerhu gowaard, 2290 2. Fernando Boersma Alkmaar, 2248 3. Frits Nieuwveen, Alk maar 2242, ex aequo, Tim Mines, Hei loo 2242, ex aequo. Heren klasse C; 1. Jim Freeth, Heems- ker 2183 2. Ben de Bont, Limmen 2160 3. Simon van Veldhuizen jr. Haarlem, 2120. Heren klasse D: 1. Hans Bongers, Wor merveer 2236, 2. Willem Bakker, Alk maar 2147 3. Jaap Frietema, Heemskerk, 2131. Dames klasse a/B: 1. Petra v.d. Worp- Hoetjes, Beverwijk 2295 en 'plaatselijk kampioen 1995'. 2. Bianca de Bie, Castricum 2248 3. Sandra Poppenk, Heerhugowaard 2217. Dames klasse C/D: 1. Monique van Son-Stengs, Beverwijk 2203 2. Trudy Pos, Heiloo 1999 3. Simone Heinis, Alkmaar 1960. HEILOO - Verleden week werd de 2de biljartwedstrijd gehouden Vissen Tref fertje en Wolle Wei uit Limmen. Nadat de le wedstrijd gewonnen was door Treffertje met de uitslag 33-17 beleek deze uitslag groot genoeg om in het to taal met 65-49 punten de beker te win nen. Misschien komt die beker toch nog te voorschijn, want bij de uitreiking was hij zoek! Op donderdag 9 februari speelt 't Treffertje uit tegen De Mare, vertrek vanaf clublokaal om 12.30 uur. HEILOO - Voor de competitie in de Kennemer Damkring speelde de Dam club Heiloo tegen de damvereniging ,De Broeikas' uit Akersloot. Hoewel DCH halverwege de wedstrijd de voorsprong van 4 punten wist te behouden, stuitte Heiloo in de 2e helft van de wedstrijd op geduchte tegenstand. Einduitslag 12-12. Na 4 ronden is de stand D.O.S. en D.C.H.- ieder met 5 punten en de Broeikas en Damclub Bergen met ieder 3 punten. HEILOO - Vincent Reus is zeker geen schaakpeuleschilletje, want kampioen van de B-poule in je eerste jaar wordt je niet zomaar. Maar de nieuwe aanwinst Petricevic had aan het eind van de partij maar 20 minuten op de klok staan en Vincent Reus was er bijna doorheen. Dat schakers heel lang op een behoor lijk niveau mee kunnen schaken bewij zen weer de uitslagen van W. Ligthart en van der Werff sr. De eerste won van Jonkheer en van der Werff speelde re mise tegen ras-aanvaller Gerard Heerin- ga. Ook de Jager won zeer goed van Bosma. In de B-poule valt Kleijn nog niet te verrassen, terwijl Beyers wat aar dige aanvallen had gemaakt voor T. Bakker. Na het Hoogoven-toernooi, met voor sommigen een flinke overgang, want zij waren elke dag spelen gewend, is het weer spannend om te zien of zij niet te vermoeid uit Wijk aan Zee komen. Cor van Etten had veel moeite met Farzan, maar redde het toch uiteindelijk. P. Folkertsma en Willem de Ruig speelden een leuke schaakmatch, die door P. Fol kertsma gewonnen werd. Een aparte vermelding is er voor de partijen van Ronald Groot tegen van der Werff jr., die tot bijna 12 uur duurde en uiteinde lijk door Ronald gewonnen werd vlak voor de vlaggen gingen vallen. De partij van Langereis tegen J. Kerst werd door eerstegenoemde gewonnen helaas door een blundertje van J. Kerst. Dat Pioniers sterk was wist Oppositie, maar zo sterk, ook als een 4e jeugdteam tegen je komt spelen, dan krab je je ach ter de oren, want jij bent toch zeker het le team van Oppositie! Met 4-0 gingen de heertjes van Pioniers 1 dametje vrolijk naar huis. Martin Ranzijn bood nog felle tegenstand, maar kon het ook niet houden uiteindelijk. UITEINDELIJK dinsdag 24 januari: Hassing-Jongkind 0-1, Jonkheer- Ligthart 0-1, v.d. Wal-Maas Zi-Zi, v.d. Werff sr.-Heeringa Z2-Z2, Folkertsma- de Ruig 1-0, Groot-van der Werff F 1-0, van Etten-Farzan 1-0, Petricevic-Reus 1-0, Manni-Kracht Vi-Vi, Bosma-de Ja ger 0-1, Kerst-Langereis 0-1, Lambert- Hoogerwerf 0-1, Niehaus-van der Veer 1-0, Bakker-Bevers 0-1, Oosterbaan- Moll Zi-1/2, Tuinstra-van Stee 1-0, Vonk-Kleijn 0-1, van de Brink-Plas Vi-Ziy Kraaijenbrink-Koenders 0-1. Na 25 jaar nam Joukje van der Linden afscheid van het Heilooër comité Kinderpostzegels HEILOO - Vijfentwintig jaar heeft ze zich ingezet voor de aktiviteiten rond de kinderpostzegels. Dat lieten haar colle ga's natuurlijk niet ongemerkt voorbij gaan. In de Gereformeerde kerk werd afscheid genomen van dit enthousiaste lid van het plaatselijk comité. Mevrouw A. Wünker prees de jubilaris voor haar accurate manier van werken en noemde haar de motor die alle medewerkers, zo'n 40 mensen, altijd weer enthousiast wist te maken. Nu was het eens de man achter de vrouw, die bedankt werd. Me vrouw Tak van het hoofdkantoor was speciaal voor deze gelegenheid uit Lei den gekomen. Zij blikte nog even terug op 25 jaar kinderpostzegels. Hoewel de ze organisatie zich al jaren inzet voor kinderen die het minder hebben, slaat ook hier de concurrentie toe. Hoewel Heiloo het met de 19.000,00 omzet de laatste periode erg goed gedaan heeft moet er elk jaar een stapje harder wor den gelopen. Gelukkig heeft de Stich ting kinderpostzegels straks een eigen onderkomen. Zij zullen gebruik mogen maken van het VVV kantoortje in het Stationscentrum. ,,Daar zijn we reuze blij mee", vertelt mevrouw Springer, die samen met mevrouw Slinger, de taak van Joukje van der Linden overne men. Na de privatisering van de PTT konden ze niet langer in het postkan toor terecht, ook in de winkelhof 't Loo waren ze niet meer welkom. Heel fijn dus dat ze nu een eigen onderkomen hebben, met verwarming, een toilet en...een eigen koffiezetapparaat! Het wonderlijke is dat er voor dit werk wei nig jongeren enthousiast te krijgen zijn en het dus op wat ouderen neerkomt. Mevrouw Tak had voor Joukje van der Linden een heel mooi beeldje en bloe men. Het werd een gezellige middag. HEILOO - Zaterdag 28 januari organi seerde volleybalvereniging Effect een recreantentoernooi waar 20 teams aan deelnamen. Zelfs Coen van Klinken (de ex-voorzitter) uit Woerden was er om zijn team te proberen de fles champagne in de wacht te slepen. Dit gaf een extra fanatiek tintje aan de heren A-poule. Ook in de drie andere poules was de in zet groot om te proberen zo hoog moge lijk te eindigen. Er heerste een prima sfeer. Om 18.30 uur werden de prijswin naars bekend gemaakt en kreeg elk team een vlaai aangeboden die meteen en in stukken werd gesneden. Winnaars waren: heren A-poule: Tikkie Trug uit Den Helder. Heren B-poule: Draka Polva uit Enkhuizen. Dames A- poule: R.S. 77 uit Alkmaar. Dames B- poule: VV Edam. Het team dat de meeste punten behaalde en winnaar werd van de reuzefles champagne was VV Edam. Al met al was het Effect toernooi een groot succes. HEILOO - A-lijn: 1. v. Hoorn- Nieuwendijk 66,7% 2. Lange-Lunsink 59,2% B-lijn: 1. Ds. Rootjes-Roozen 55,4% 2. Nap-v. Steeg 52,9% C-lijn: 1. Fam. Slob 66,7% 2. Mw. Glorie-Mantel 57,1% D-lijn: Mw. Cornelissen- Bakker 60,4% 2. Brugmans-Nierop Groot 58,5% E-lijn: 1. Ds. Schouten- Visser 59,4% 2. Fam. Boelhouwer 56,8% F-lijn: 1. Krul-Buijzer 59,4% 2. Ds. Frugh-Krul 56,3% HEILOO - Aktief, trefpunt voor 55 organiseert een cursus kunstgeschiede nis waarbij schilder-, beeldhouwkunst en architectuur aan de orde komen. Ge durende 9 bijeenkomsten maakt u ken nis met zowel oude als moderne kunst. Op het programma staan o.a. stijlken merken, kunstbeschouwingen (kijken naar kunst) en een voorbereiding op een excursie naar Alkmaar. Een belangrijk punt is dat u een rijkere beleving van kunt krijgt. Als cursusdag is gekozen voor de zon dagochtend, van 10.00 tot 12.00 uur en wij zijn blij dat mevrouw Thea Keijzer als docente bereid is gevonden deze cur sus te willen verzorgen. De cursus start op zondag 5 februari en wordt gehou den in het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloo. De kosten bedragen 85,00. Voor opgave/inlichtingen: Aktief 55 tel. 331297 op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur. CASTRICUM - Het Bonhoeffercollege, oecumenische school voor mavo, havo, atheneum en gymnasium in Castricum, heeft afgelopen cursusjaar een nieuw element aan de begeleiding toegevoegd. De studieresultaten worden per leerling bijna van dag tot dag gevolgd door een 5-tal studiebegeleiders. Van ontsnappen aan de aandacht kan eenvoudigweg geen sprake zijn. En dat ervaren de leer lingen en de ouders als buitengewoon aangenaam. De studiebegeleiders proberen in de eerste plaats problemen bij de studie te voorkomen. In gesprekken met leerlin gen kijken zij of er zich moeilijkheden zouden kunnen voordoen. Zij denken met de leerlingen mee. Enige hulp of raad, bijvoorbeeld hoe je een studie schema maakt, is vaak al voldoende. Maar in sommige gevallen blijken de problemen wat dieper te liggen. Dan kiest de studiebegeleider, als centrale fi guur, uit de vele mogelijkheden die hem ter beschikking staan, de aanpak die het beste bij de leerling past. Daarbij is goed overleg met thuis een eerste voor waarde. Het Bonhoeffercollege heeft uitgebreide ervaring in het oplossen van problemen met leerlingen. Voor elke leerling geldt dat hulp alleen werkt, als de school de leerling goed kent en een individele oplossing weet te bieden. Het Bonhoeffercollege streeft naar zulk maatwerk van hulp bij leesblindheid (dyslexie) tot een cursus zelfvertrouwen en van leren huiswerk maken tot een steuntje in de rug bij het inhalen van achterstand door ziekte. Het Bonhoeffercollege wil een school zijn die stimulerend onderwijs biedt, voor elke leerling op zijn of haar ni veau. De school heeft een traditie van gedegen onderwijs. Tegelijkertijd is er in alle omstandigheden een vangnet. Door de combinatie van die twee facto ren zijn er weinig zittenblijvers en zijn de examenresultaten uitstekend. Leer lingen die het aankunnen, worden aan gemoedigd een extra examenvak te kiezen. In alle drie de afdelingen krijgen zë daarin les in speciaal voor hen inge roosterde uren. Het Bonhoeffercollege heeft, naast de mavo- en de havo-afdeling, een vwo- opleiding, bestaande uit een atheneum en een volledig gymnasium. De school vormt aparte gymnasiumklassen en be nadert daarmee het ideaal van een zelfstandig gymnasium, met als voor deel dat alle andere mogelijkheden van een brede vwo-afdeling ook aanwezig zijn. De school hanteert moderne leermetho des en heeft een grote variatie aan leer middelen. Het computergebruik bij de les krijgt speciale aandacht. De sfeer waarin op de school gewerkt en vooral samengewerkt wordt is ontspannen. Leerlingen worden voor vol aangezien en ze krijgen de ruimte die ze aankun nen. Ze worden ook, als het nodig is, op het goede pas gehouden. Er is dagelijkse controle op de aanwezigheid en in de brugklas zinvolle opvang in tussenuren. Een school betekent ook buiten de les sen voor leerlingen vaak veel. Het Bon hoeffercollege heeft een uitgebreid aanbod aan bijzondere activiteiten. We noemen er enkele. De vrijdagmiddagac tiviteiten vormen' een gevarieerd en uit gebreid cursusaanbod voor leerlingen ouders. Dit schooljaar zijn er 700 deelnemers! Er zijn veel sporttournooi- en, in en buiten de school. Feestavon den en klasseavonden. Muziek en toneel. De school maakt ook veel werk van buitenlandse contacten. Er is een veelomvattend programma van uitwis seling met scholen in Engeland, Duits land en Frankrijk. Bent u geïnteresseerd geraakt in het Bonhoeffercollege, vraagt u dan een in formatiepakket bij de school aan (02518-59119). U bent ook altijd wel kom voor een gesprek (vraagt u naar de brugklasconrector, de heer Tervoort). Op zaterdag 11 februari is er open huis voor ouders/verzorgers en kinderen sa men, aanvang 10.00 uur. Die dag maakt u kennis met de school in bedrijf. Daar aan voorafgaande wordt er, alleen voor de ouders/verzorgers, een voorlichting savond georganiseerd op donderdag 9 februari, aanvang 20.00 uur, in de aula van de school. HEILOO - Stichting WAO-AAW overi ge uitkeringsgerechtigden in Heiloo. Heeft u klachten over de gemeente afd. w.v.g. schrijf het aan ons. Onze stich ting is aan gesloten, in het platvorm w.v.g. in Heiloo. De w.v.g. is een wet voorziening van gehandicapten, om het gehandicapten, om het dagelijks leven wat aangenamer te maken. Het bedrag over 1994 was f 990.000,00. Het ver- AKERSLOOT - De damesploeg van Meervogels, al lange tijd in de winning mooid, heeft, afgelopen zondag een ge voelig verlies geleden. Het gemis van en kele speelsters en enig vormverlies bij anderen leidde tegen Kwiek tot een 11-13 nederlaag. Al in de zesde minuut was het 0-3. Eèn inhaalrace bracht Meervogels dichterbij, maar bij de rust was de marge toch weer drie doelpunten (6-9). In de tweede helft speelde de doel- vrouw van Kwiek een hoofdrol en slaag de Meervogels er niet in een beter resultaat te boeken dan de uiteindelijk 11-13 nederlaag. De ploèg staat nu weer op de tweede plaats. De heren leverden tegen Schagen een stevige partij handbal af, die tenslotte met 19-17 werd gewonnen. Bij de rust hadden de bezoekers nog een 7-9 voor sprong, maar het uitschakelen van de gevaarlijkste man van Schagen door Pe ter Schagen, die bovendien zelf zesmaal scoorde, deed het tij buigen in het voor deel van Meervogels. De grimmiger wordende strijd werd door het scheids- rechtersduo goed gecontroleerd met uit eindelijk de overwinning voor de vogels: een goede opsteker vlak voor de uitwedstrijd tegen het altijd lastige CSV. De dames junioren boekten met 22-0 een monsteroverwinning tegen Schagen. Er konden naar hartelust diverse combi naties uitgeprobeerd worden. Op vrijdag 3 februari is er in de kantine van Meervogels aan de Boschweg weer de maandelijkse klaverjasdrive. De kam tine is om 19.30 uur open en vanaf die tijd kan ingeschreven worden. Een uurt je later is de loting met wie men speelt, waarna direct de kaarten geschud zullen worden. Rond de klok van elf zal de einduitsjag bekend zijn. ALKMAAR - Tot secretaris van de Ka mer van Koophandel te Alkmaar is be noemd de heer Drs. M. Pennink. Thijs Pennink is sedert 1986 in dienst van de Kamer. Als stafmedewerker heeft hij zich beziggehouden met sta tistisch onderzoek en het voorbereiden van beleidsadviezen voor de Kamer. La ter is hij tot adjunct-secretaris be noemd. Binnen het secretariaat zal Pennink zich in hoofdzaak bezig blijven houden met de beleidsavisering en het ondersteunen van ondernemersvereni gingen. Tevens is hij betrokken bij de voorlichtende taak van de Kamer. De personele samenstelling van het se cretariaat van de Kamer is thans de vol gende: Algemeen secretaris: drs. J. Glaubitz: plv. algemeen secretaris: mr. P.J.M. Jong; secretaris: drs. M. Pen nink; adjunct-secretaris: mr. M.L. Bosma en M.N. Dekker. ALKMAAR - Vanaf maandag 23 janu ari gaat in het Holistisch centrum te Al maar de cursus: "je kuht je leven helen" van start. Op 12 maandagavon den vanaf 19.30 uur wordt ingegaan op de negatieve gedachtenpatronen die wij als mens met ons mee dragen. Deze ne gatieve gedachtenpatronen zijn de oor zaak van disharmonie tussen onze geest, ziel en lichaam. Dit uit zich in vele ziek ten, van hoofdpijn tot kanker. Met po sitieve affirmaties zijn we zelf in staat onze vaak onbewuste gedachtenpatro nen te helen. De kosten voor de cursus bedragen f 350,00. Maandag 23 januari begint de avond met een introductie a f 10,00. Voor informatie en opgave kunt u bellen naar Merith Poelsma, tel.: 072-339031. De heer en mevrouw Apeldoorn ontvangen uit handen van kring bestuurslid H. Bood (links) van Bloemenveiling Flora een bloemetje. EGMOND AAN ZEE - Ter gelegenheid van Egmonds Bloemenzee krijgen Wim en Riet Apeldoorn uit handen van kringbestuurslid de heer H. Bood van Bloemenveiling Flora een Floraboeket. Het echtpaar Apeldoorn is 'stille' vrij williger. Zij spannen zich al jaren in voor de Egmondse gemeenschap. En ei genlijk is daarbij het hele gezin betrok ken. Om u enkele voorbeelden te noemen: Er wordt ieder jaar geholpen bij de intocht van Sinterklaas en tijdens het jaarlijkse feest 'Egmond op z'n kop' staan de heer en mevrouw Apeldoorn paraat. Bij de voorbereidingen voor Eg monds Bloemenshow verzorgen zij de lichtvoorziening, ondanks de drukke werkzaamheden in de eigen zaak. Voor deze inzet wil de organisatie van Eg monds Bloemenzee het echtpaar nu eens extra bedanken. Zij doen dat door een bloemetje van Bloemenveiling Flora! De kwekers uit Egmond en omgeving hebben deze winter wederom kosten Eén van de fraaie kasten uit de Cottage Collection van de firma Rozing. HEILOO - Aan de Polytechnische fa culteit van de Hogeschool Rotterdam en omstreken heeft onze plaatsgenoot Re- né Beerepoot de studie maritieme be drijfsvoering met succes afgerond. HEILOO - Bij de firma Rozing aan de Westerweg is men druk bezig op de bo venste etage om daar hun collectie „cot tage" te presenteren. De cottage stijl straalt gezelligheid uit. Grenen laat zich bij uitstek goed verwerken in de meu belbranche. Kasten, tafels, stoelen, ka binetjes, banken alles wordt er van gemaakt. Door de neutrale kleur laat net zien ook weer goed combineren met mooie stoffen en de variatie mogelijk heden zijn groot. In de glazenkasten komt het servies ook heel goed tot zijn recht. Bij de firma Rozing zijn ze nu nog druk bezig alles zo in te richten om u de vele mogelijkhe den te laten zien. Men hoopt hier eind van deze maand mee klaar te zijn. DRUKKERIJ UITKIJKPOST B.V. RECHTE HONDSBOSSCHE LAAN 22 POSTBUS 68,1850 AB HEILOO TELEFOON: 072-330175 TELEFAX: 072-335644 noch moeite gespaard om u van hun produkten te laten genieten. Het thema 'een kleurrijk tenue' belooft veel goeds. In een tent van ca. 1000 m2 wordt gelijk tijdig na de bloemenshow een gezins- beurs gehouden. Bovendien vinden er iedere dag evenementen plaats en zijn er bloemschikdemonstraties. Zeker de moeite waard om eens te bekijken. Egmond's Bloemenzee vindt plaats van 2 februari tot en met 6 februari 1995 in Sporthal De Schulp in Egmond-Binnen. Openingstijden: Donderdag 2 februari van 10.00 tot 21.00 uur. Vrijdag 3 fe bruari van 10.00 tot 21.00 uur. Zater dag 4 februari van 10.00 tot 21.00 uur. Zondag 5 februari van 10.00 tot 21.00 uur. Maandag 6 februari van 10.00 tot 17.00 uur. Toegangsprijzen: f 6,00 voor volwas sen. f 4,00 voor 65-plussers in bezit van 65 kaart, f 2,00 voor kinderen tot en met 12 jaar. Groepen van 20 personen of meer ontvangen op de entreeprijs een korting van 20%. ALKMAAR - De bijeenkomsten wor den gehouden op 8, 15, 22 en 29 maart, 5 april en 10 mei 1995 van 9.30 tot 11.30 uur in het hoofdgebouw van de Stich ting Regionale Thuiszorg aan de Gast huisstraat 2 te Alkmaar (c). De kosten bedragen 30,00 voor leden van de Stichting Regionale Thuiszorg en 60,00 voor niet-leden. De partner of iemand uit de directe omgeving kan gra tis mee. Als u meer informatie wilt over deze bij eenkomsten, of als u zich wilt aanmel den (tot 14 februari 1995) dan kunt u telefonisch contact opnemen met het bureau Voorlichting van Regionale Thuiszorg. Na aanmelding wordt u uit genodigd voor een kennismakings gesprek. Het telefoonnummer is (072) 199222. Veel deelnemers aan de bijeenkomsten voor hartpatiënten en hun partners er varen het als een steun om over gemeen schappelijke ervaringen- te kunnen praten. Men krijgt tijdens de bijeen komsten allerlei nuttige tips en adviezen die men in het dagelijks leven kan toe passen. Onderwerpen waarover de deel nemers graag van gedachten wisselen zijn bijvoorbeeld: de veranderde situa tie thuis na het ziekenhuis, leven met een onzichtbare handicap en wat bete kent het om niet meer te kunnen werken. ALKMAAR - Op zaterdag 4 februari organiseert de Nederlandse Vereniging van Migrainepatienten een informatie bijeenkomst over het thema: "Een le ven met migraine". De bijeenkomst zal worden gehouden van 11.00 tot 13.00 uur in de aula van het Petrus Canisius College (de voormalige Comenius- mavo), Ferd. Bolstraat 32 te Alkmaar. Voor de pauze zal de neuroloog dr. J.H. Carpay een inleiding houden. Na de pauze is er gelegenheid tot vragen stellen en discussie. Nader informatie is telefonisch te verkrijgen op nr. 072-33 71 18. AKERSLOOT - Donderdag 2 februari vergaderen de leden van de gemeente raad van Akersloot. Om 20.00 uur wordt begonnen met het politieke over leg in de raadzaal van het gemeentehuis. Naast enkele financiële zaken, bestem mingsplannen en grondverkoop zal er gesproken worden over een nieuwe in spraakverordening en over de verorde ning inzake de winkelsluiting. Wie de volledige agenda en bijbehorende stuk ken van deze openbare vergadering wil inzien, kan daarvoor tijdens kantooru ren terecht in het gemeentehuis. HEILOO - Op 31 januari starten wij een poppencursus. De cursus begint om 9.00 uur en duurt tot 11.00 uur. Kosten f 150,00 voor 12 lessen inclusief materi aal. U kunt zich opgeven bij mevr. Braids, telefoon 331840 of mevrouw Groen telefoon 334861. Op 8 februari hebben wij een klaverjasdrive, aanvang 13.30 uur. baast ons dat over 1994 een bedrag is overgebleven Van f 300.000,00. Is dat wel goed gegaan? Zijn er mensen onte recht afgewezen? Per 1 januari 1995 is er weer een bedrag van 1,6 miljoen door het rijk afgegeven. De gemeente heeft de zorgplicht van de w.v.g. om alle za ken serieus te nemen. Sandra Zoon de Kistemaker 34 - Heiloo oecumenische school voor ongedeeld vwo (gymnasium/atheneum) havo mavo Life Style Hypotheek winstdelende spaarhypotheek spaarhypotheek met minimale verzekeringspremie enz. enz. Rentetarieven vanaf 6% Voor nadere informatie belt u: Overige vestigingen: Amsterdam, Haarlem, Rotterdam, Den Haag, Schiphol en Utrecht

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 10