BOSCH v Haal de zomergids Reizen 072-339343 23 SINNIGE'S AARDAPPELEN, GROENTE EN FRUIT Iedere dag weer veiling vers Vraag het gratis demonstratiepakket aan. J ASSURANTIËN donderdag - aktiedag speciale weekendaanbiedingen maandag dinsdag - woensdag voordeel ->*ë- Rabobank PAGINA 6 UITKIJKPOST - 22 FEBRUARI 1995 Waarborgfonds motorverkeer Voor een goed en eerlijk advies voor al uw verzekeringen, hypotheken, sparen en pensioenen. Iedere donderdag - adviesavond van 19.00 tot 21.00 uur. NYvH Heiloo Goed voetbal brengt Foresters geen punten Groen Links Zuider-struin-markt Herdenking februaristaking Verhaal Ontmoeting Dinnerclub een groot succes Damclub Heiloo Wet Voorzieningen Gehandicapten (WVG) Heilooër Bridgeclub Schilderstrio Hallem in Galerie De Kapberg Damesbridgeclub Sans Atout Koplopers blijven 3winnen bij Oppositie Werkzaamheden in Heilooërbos Programma Radio 80 Programma OSU HONDEN TRIMSALON Heerenweg 148A- (boven Jet Letschert) Grote krop ijsbergsla ƒ1.49 Héél kilo andijvie 0,95 Verse vruchtensalade, 200 gram1.95 Mooie bloemkool ƒ1.95 Héél kilo super mooi witlof 1.29 Verse waidorfsalade, 200 gram1.95 3 kilo super hand- en perssinaasappelen 4.95 4 pond goudreinette 2.50 4 pond roodstovers 2.50 500 gram vers gesneden koolraap 0.95 tot ziens bij: Ken nemerstraatweg hoek Zevenhuizerlaan Tel. 072 - 330366 Te haastig geparkeerd en de wagen die naast je staat geraakt? Kan iedereen ge beuren, maar gelukkig heb je als bezit ter van een motorvoertuig een verplich te verzekering tegen wettelijke aanspra kelijkheid. Je stopt dus even een briefje, met daar op je telefoonnummer, onder de ruitewisser van de beschadigde auto zodat de schade geregeld kan worden. Dader onbekend Dit soort parkeerschaden komt regel matig voor. Helaas wQrdt het briefje onder de ruitewisser nog wel eens "ver geten", waardoor de gedupeerde onte recht met schade kan- blijven zitten. Helaas komt het in meer situaties voor dat de partij die de schade veroorzaakt heeft niet direct bekend is, doorgereden is bijvoorbeeld. Ook kan het voorko men dat de dader niet verzekerd blijkt te zijn. Hoe vervelend'op zichzelf ook, ei genlijk is het voorbeeld van de parkeer- schade dan nog het minst ernstige. Soms kan schade hoog oplopen of, als er sprake is van letselschade, zelfs zeer hoog. Waarborgfonds Motorverkeer Om te voorkomen dat slachtoffers in deze situaties financieel ernstig gedu peerd raken, is in 1965 via de Wet Aansprakelijkheid Motorvoertuigen (WAM), het Waarborgfonds Motorver keer ingesteld. Elke WA-verzekerde be zitter van een, motorvoertuig draagt via de verzekeringspremie automatisch bij aan dit fonds. Iedereen die in het verkeer door een on bekend of een onverzekerd motorvoer tuig benadeeld is, kan een beroep doen op het Waarborgfonds. Het gaat dus niet alleen om automobilisten, maar ook om bijvoorbeeld fietsers en voet gangers. Daarbij moefwel vaststaan dat de schade door een ander veroorzaakt is. Bovendien komt alleen schade die is veroorzaakt door een motorvoertuig voor vergoeding in aanmerking. Onder motorvoertuigen wordt behalve de auto ook verstaan onder meer de motorfiets, bromfiets en tractor. Schade veroor zaakt door bijvoorbeeld vandalisme, vallende dakpannen, overstekende die ren en dergelijke, komen niet voor ver goeding in aanmerking. Dat is trouwens niet zo verwonderlijk want alleen bezit ters van motorvoertuigen zijn wettelijk verplicht zich tegen aansprakelijkheid te verzekeren. Dit verandert overigens niets aan eventuele aansprakelijkheid Voor informatie over het Waarborgfonds kunt u terecht bij Bosch Assurantiën. voor op schade. andere wijze veroorzaakte Bewijs leveren Om voor schadevergoeding in aanmer king te komen moet u aannemelijk kun nen maken dat de schade voor ver goeding in aanmerking komt. Bij een parkeerschade bijvoorbeeld: ga niet rij den, maar ga op zoek naar getuigen en waarschuw de politie. Mogelijk kan de politie aan de hand van sporen van bij voorbeeld glas, modder, lak en dergelij ke bevestigen dat de aanrijding op die plek heeft plaatsgevonden. Niet altijd is het mogelijk iemand te vinden die de aanrijding zelf heeft gezien; misschien is het dan mogelijk getuigen te vinden die gezien hebben dat de auto onbeschadigd werd geparkeerd en op dezelfde plek mèt schade werd teruggevonden. Ook zouden bijvoorbeeld omwonenden iets gezien of gehoord kunnen hebben. Ga in elk geval niet rijden. Overigens geldt bij materiële schade een eigen risico van f 300,00. In geval van letselschade is er geen eigen risico. Ook bij schade die in het verkeer zelf ontstaat, is in beginsel bewijs door mid del van getuigen noodzakelijk. Een ver klaring van alleen de benadeelde zelf is niet voldoende. Of aan het rapport of Z RECHTSBIJSTAND PENSIOENEN Heerenweg 234A 1851 KZ Heiloo Telefoon 072-335285 Telefax 072-339172 Lid V.A.K. HEILOO - De jaarlijkse ledenvergade ring: altijd een gewichtige dag in het verenigingsjaar der Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. Ondanks het stralende weef wisten toch een vijf tigtal leden 14 februari de weg naar het Open Huis te vinden. De jaarvergade ring is hoofdzakelijk een evaluatie over het reilen en zeilen in het afgelopen jaar. Welnu, de afdeling Heiloo floreert prima, het bestuur straalt zelfvertrou wen uit en de bestemming was deze middag dan ook uiterst ontspannen. Het jaarverslag, waarin opgenomen de verslagen van alle subcommissies en club werd goedgekeurd, evenals de jaarrekening '94. Hierna werden for meel twee nieuwe bestuursleden geko zen, jdie feitelijk al enige maanden heb ben proefgedraaid. Het zijn Henny Moscou voor het secretariaat en An Zijp als penningmeester. Tenslotte bedankte oud presidente en ere-lid Coks Stikkel het bestuur voor haar enorme enthousiasme en inzet, in het bijzonder Carry Betzema voor de voortrekkersrol die zij daarbij vervuld heeft. Bloemen waren er van het bestuur voor een zestal ,veldwerksters' en van mw. Stikkel voor het voltallige bestuur. HEILOO - Terwijl in 3B de helft van de geplande wedstrijden geen doorgang vond, moest Foresters tegen Schoten spelen, een ploeg die knap op de derde plaats stond. Foresters begon te slap aan deze wedstrijd, zodat Schoten uit een corner kon scoren. Dit was tevens het laatste wapenfeit van Schoten want hierna pakte Foresters de zaken anders aan. Feller en directer werd het spel gedicteerd en Schoten kon niks anders doen dan achter de spelers van Foresters aan lopen. Zodoende bleef de stand bij rust toch nog 1-0, en moest Foresters na rust de zaken recht zetten. De inzet was er, het voetbal was er, alleen de doelpunten niet ondanks een gigantisch veldoverwicht. Ondanks dat Bert* Onclin nog twee spelers wisselde bleef de stand 1-0; na afloop spelers van Foresters die zwaar teleurgesteld waren en blije gezichten bij Schoten die overklast waren door de rood-witten maar wel twee punten hadden. Het kan niet anders maar Foresters heeft de laatste vijf wedstrijden nog wat geluk tegoed van vrouwe Fortuna. Nog twee thuiswedstrijden (DSS en Velsenoord) en drie uitwedstrijden (HBC, DCO en De Brug) zullen uit moeten maken of Foresters derdeklasser is of vierdeklas ser wordt. HEILOO - Komende maandag is het weer de laatste maandag van de maand, dus ook ledenvergadering van GroenLinks. Vast punt is de agenda voor de komende raadsvergadering. Maar ook andere (Heilooër) proble men komen aan de orde. Geïnteresseerd in de politiek van GroenLinks? U bent van harte welkom in de vaste vergaderruimte van GroenLinks in het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg, aanvang 20.00 uur (tot uiterlijk 22.00 uur). Vooraf aan de vergadering gaat het maandelijks spreekuur en wel van 19.30 tot 20.00 uur. Wilt u problemen met ons bespre ken? Wij hebben een luisterend oor en laten onze politieke besluitvorming mede daardoor bepalen. EGMOND - Op zaterdag 25 februari vindt, in navolging van de succesvolle kerstmarkt, voor het eerst de zuider- struin-markt plaats in badhotel 't Zuiderduin in Egmond aan Zee. Men kan volop struinen bij de 65 kramen, waar een veelvoud aan oude (en ook wat nieuwe) spulletjes wordt uitgestald. De gehele dag is er gezellige muziek van het Duo Bollenstreek. Radio 80 verzorgt de gehele dag een aantal rechtstreekse reportages vanaf de markt en speelt het Rad van Avontuur met vele leuke prijzen. Iedereen is wel kom tijdens de zuider-struin-markt, de toegang is gratis. De markt duurt van 10.00 tot 18.00 uur. Voor meer informa tie kan men bellen: 02206-5000. HEILOO - Op 25 februari 1941 legden meer dan 300.000 mensen in ons land het werk neer. De directe aanleiding voor de staking was de deportatie van de Joodse bevolkihg door de nazi's. In Amsterdam en in de Zaanstreek was de staking algemeen. Bedrijven, kantoren, winkels, havens en diensten werden stilgelegd. Communisten speelden een vooraan staande rol in de organisatie van de sta king met hun manifest "Staakt, staakt, staakt". De Nieuwe Communistische Partij in Nederland roept u op aan de herdenking in Amsterdam deel te nemen. Herdenk de stakers van 1941 en geef uiting aan uw strijdbaarheid tegen oorlog, onderdrukking en vreem delingenhaat. Herdenking februarista king op zaterdag 25 februari. Plaats: Jonas Daniël Meijerplein te Amsterdam. Aanvang: 17.00 uur. Voor nadere inlichtingen: Willem Gomes, tel. 072 334588. het procesverbaal van de politie vol doende bewijs kan worden ontleent, is afhankelijk van wat de politie uit eigen waarneming kan verklaren over de oor zaak van het ongeval. Als u te maken heeft met een onverzekerde tegenpartij gelden in beginsel dezelfde bewijscrite- ria. Wel moet u de veroorzaker van de schade schriftelijk aansprakelijk stellen en proberen ertoe te bewegen de schade te betalen. Het Waarborgfonds Motorverkeer is er dus om slachtoffers te helpen, maar de dader gaat zeker niet vrijuit. Integendeel, het Waarborgfonds zal alles in het werk stellen om de dader te vinden en de schade te verhalen. Het adres van het Waarborgfonds Motorverkeer is: Postbus 3003, 2280 MG Rijswijk. Voor meer informatie over het Waarborgfonds kunt u natuur lijk ook opnemen met een ervaren ver zekeraar, zoals Bosch Assurantiën, Heerenweg 234a, 1851 KZ Heiloo, tel. 335285. (Zie ook de advertentie elders op deze pagina.) HEILOO - Afgelopen zondag 19 februari vond de eerste dinnerparty plaats en het was een groot succes. Het voorgestelde menu op zich zelf deed het een en ander verwachten, maar dit waarmaken, daar komt het op aan. Nu, zonder meer kan gezegd worden dat het culinair team daar volledig in geslaagd is. Het diner was uitmuntend en een waar compliment voor de kwali teiten van de gewone' huisvrouw. Daarnaast is de achterliggende gedach te van de dinnerclub' ook volledig tot haar recht gekomen, nl. alleenstaande 50-plussers weer eens in gezelschap van lotgenoten te brengen om er samen een leuke dag van te maken met als bekro ning het Clubdiner dat overeenkom sten vertoont met vroeger leuk tafelen toen je nog samen met je partner was. Als alleenstaande maak je er immers niet zoveel werk van, te veel moeite. Eén eventueel compliment kun je alleen jezelf dan geven. Nu, alleenstaanden in Heiloo, meld je ook aan voor een dinnerclub', iets leu kers en gezelligers kun je nauwelijke bedenken. De Stichting Ouderenwerk Heiloo, coördineert een en ander en organiseert eerste kennismakingsbij eenkomsten. Aanmeldingen: Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, telefoon 331297. HEILOO - De grijze cellen draaiden weer in de hoogste versnelling tijdens de interne competitie van DCH. In de gezellige bovenzaal van sporthal Het Vennewater stond ditmaal de topper tussen Frans Schouten en meervoudig kampioen Koos Ligthart op het menu. Schouten, die gezien de stand op de ranglijst, eigenlijk moest winnen, start te voortvarend. Limmenaar Ligthart kwam in deze zeer sterke partij lichte lijk in de problemen. Hij reorganiseer de zijn troepen echter als een bekwaam veldheer. In de uiterste tijdnoodfase namen deze dammers genoegen met een terechte puntendeling. In de tweede groep is deze spanning te snijden. Dat kwam doordat koploper Jan Kraakman een belangrijke veer moest laten. Verantwoordelijke daar voor was de grillige Martien Houten- bos. Deze bouwde aan een zeer vrucht bare stelling waar Kraakman enige hoofdpijn van kreeg. Toen Kraakman zijn met bloed zweet en tranen vero verde dam op de verkeerde plaats neer zette was het pleit snel geslecht in het voordeel van de glunderende Houten- bos. De uitslagen waren: C. van Lieshout - R. Koch 1-1, R. de Boer - A. Valkering 0-2, L. Koersen - C. Bijwaard 0-2, J. Kraakman - M. Houtenbos 0-2, F. Schouten - N. Ligthart 1-1. HEILOO - In de regionale en landelij ke dagbladen is er de laatste tijd nogal wat aandacht besteed aan de Wet Voorzieningen Gehandicapten (WVG). Ook de tv, heeft regelmatig program ma's met het onderwerp WVG erin. Iedere gemeente is verplicht om regels voor wat betreft de voorzieningen aan gehandicapten van alle leeftijden, dus ook ouder dan 65 ja^r, vast te leggen. Deze wet is op 1 april 1994 in werking getreden. Dat is nu dus al bijna een jaar geleden. In de kleine HAL (Heiloo, Akersloot, Limmen) is er een WVG-platform. In dit platform hebben vertegenwoordi gers van verschillende gehandicapten organisaties en ouderenbonden zitting genomen, zoals de ANIB (Alg. Ned. Invaliden Bond), de BOSK (Ver. voor motorisch gehandicapten en hun ouders), de VOGG (Ver. Ouders Ver standelijk Gehandicapten), de Chro nisch zieken, de ANBO (Alg. Ned. Bond Ouderen), de Ver.v. Blinden en Slechtzienden, het SWOL (Sticht. Welzijn Ouderen Limmen) en de WAO-belangengroep. Dit platform is regelmatig met de vertegenwoordigers van de gemeente in gesprek over de WVG. Per 1 april 1995 is deze wet een jaar in werking, en zal deze wet geëva lueerd gaan worden. Ook bij de evalu atie is het platform betrokken. Zoals u onlangs in de krant heeft kun nen lezen is er in de gemeente Heiloo een aanzienlijk bedrag overgebleven van het budget voor de WVG. Het plat form wil graag in contact komen met mensen welke vanaf april 1994 via de gemeente een voorziening hebben aan gevraagd" en gekregen, of waarvan de aanvraag voor een voorziening is afge wezen. Deze vraag is gericht aan alle mensen in de kleine HAL-gemeenten. Deze gegevens kunnen zeer belangrijk zijn bij de aankomende evaluatie. U kunt uw reacties schriftelijk sturen aan: Het Platform WVG, p/a Romplaan 18, 1852 BR Heiloo. HEILOO - Uitslagen dinsdag 14 febru ari: A-lijn KÏerk-Stark 63.50, Boelhouwer-Frugte 58.90 B-lijn: fam. Kraakman 69.40, Fam. Happe 54.90. Uitslagen donderdag 16 februari: A- lijn: de Bruyckere-Stark 69.60, fam. Nieuweboer 57.10. B-lijn: Bennink-v.d. Vlies 58.80, Ranzijn-Spruit 58.80. C- lijn: Evenblij-Gauw 58.90, v.d. Dool- Neyens 58.30. D-lijn: fam. Hutten 57.50, fam. de Graaff 55.40. De drie Egmondersdie hun werk tonen in De Kapberg. EGMOND - Zoals van de Egmondse galerie De Kapberg inmiddels ver wacht mag worden, is de eerste exposi tie van het jaar een Egmondse aangele genheid. Deze keer verwelkomen wij het Egmondse schildergenootschap Hallem (naar de naam van het oor spronkelijke Egmond-Binnen), be staande uit de vrijetijdsschilders Jos Apeldoorn, Erik Baart en Huug Zentveld. Behalve dat de drie al diver se keren individueel exposeerden, ondermeer in De Kapberg, zijn sinds 1992 gezamenlijke projecten van hen te bewonderen geweest tijdens de ver maarde jaarlijkse Egmondse Bloemen- shows. Tijdens deze eerste Kapberg-expositie van 1995 tonen zij als Hallem een staal kaart van hun werk. Jos komt met voor namelijk dorpsgezichten in olieverf op doek. Erik laat niet aan een bepaald thema gebonden acryl-op-paneel-schil- derijen zien. Huug toont zijn voorliefde voor menselijke figuren in olieverven op doek en paneel. De expositie is te zien van zaterdag 25 februari tot en met zondag 2 april op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur. Galerie De Kapberg is te vinden aan de Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef. Op zondag 5 maart vindt de offi ciële opening plaats. HEILOO - Uitslagen woensdag 15 februari: A-lijn 1. dms. Rootjes-Roozen 58.75, 2. dms. Daudey-Middelbeek 55.42; B-lijn 1. dms. Dekker-Bierman 65.42,2. dms. Poland-Lus 57.32; C-lijn 1. dms. Rosloot-Smit 60.42, 2. dms. Toby- Toby 58.33; D-lijn 1 dms. Maas-v.d. Hulst 58.33, 2. dms. Wassenaar- Velzeboer 57.92; E-lijn 1. dms. Huiberts-Nielen 69.37, 2. dms. Roest- Roozen 64.06. HEILOO - Zowel Ronald Groot als Cor van Etten blijven aan de winnende hand. Resp. De Ruig en Van der Werff jr. hadden weinig in te brengen bij de koplopers. Piet Manni was heel goed op dreef tegen Petricevic, ruilde op een goed moment een toren voor twee lich te stukken en leek daardoor op een overwinning af te stevenen, maar het bleef allemaal in de remisemarge voor al door het goede torenspel van Petricevic. In de B-poule zitten geen remisekonin gen, want maar 1 remise is erg opval lend. Wat verder opvalt is dat alles gewonnen is met de witte stukken. Goed opletten deze week wat het met zwart wordt. Uitslagen 7 februari: Jonkheer-Bos 0-1, Reus-Hassing 1-0, v.d. Wal-Kerst 0-1, Sa-adat-Maas 1-0, Ligthart-van der Werff 0-1, van Etten-Van der Werff 1-0, Brink-Folkertsma -, de Ruig-Groot 0-1, Petricevic-Manni -, Langereis-de Jager -, Jongkind-Kracht 1-0, Koenders-Blom -, Sauer-Tuinstra 1-0, van der Veer- Bakker 1-0, Kraaijenbrink-Beyers 1-0, Oostendorp-van Stëe 1-0, Vonk-van de Brink 1-0, Hoogeboom-Lamberts 1-0.4 HEILOO - Er wordt momenteel met man en macht gewerkt aan het verwij deren van zieke iepen op het landgoed Nijenburg van Natuurmonumenten. Takken worden versnipperd en het stamhout wordt op verantwoorde wijze afgevoerd. Helaas is er ook iepehout gestolen. Naast dat dit een strafbaar feit is werkt het ook de verspreiding van de iepeziekte in de hand. Langs de Kuillaan wordt er door een school weer een stuk hakhout afgezet. Op een plek worden alle bomen afge zaagd, de zon kan nu weer op de bodem schijnen en vele planten krijgen nu licht genoeg om er te groeien. De stobbes van de afgezaagde bomen lopen weer uit en hierdoor ontstaat er in de komende jaren een struiklaag waarin vooral de nachtegaal zich thuis voelt. Van de takken en stammetjes van de omgezaagde bomen worden takkenril- len gemaakt. Takken worden in een rij in elkaar gestoken zodat er een dichte takkenmassa ontstaat. Deze takkenril houdt de wind tegen zodat er luwe en warmere plekjes ontstaan waar vooral vlinders op af komen. Ook veel vogels maken gebruik van takkenrillen om de insekten die op de takken zitten op te eten en om er te nestelen. Takkenrillen worden gemaakt van materiaal wat er thuis hoort, de takken verteren en de voeding komt weer terug in de bodem. Uw tuinafval hoort hier niet bij. Bemesting van het bos ver stoord het natuurlijk evenwicht, plan ten en dieren die in het bos thuis horen zullen hierdoor uiteindelijk verdwij nen. De reigers zijn in ieder geval weer terug op hun nesten langs de Kenne- merstraatweg. We hopen dat ze dit jaar weer vele jongen zullen groot brengen. Maandag: Radio 80 Musicbox 00.00 In het hol van de leeuw 22.00 Dinsdag: Radio 80 Musicbox 00.00 De Horoscopen 18.00 Baksteen 20.00 De rechtop in je bed show 22.00 Woensdag: Radio 80 Musicbox 00.00 No Nonsens 20.00 Easy to listen 22.00 Donderdag: Radio 80 Musicbox 00.00 May-Day 19.00 Alle remmen los 21.00 Vrijdag: Radio 80 Musicbox 00.00 Zaterdag: Radio 80 Musicbox 00.00 Rob in de morgen 7.00 Te vroeg voor woorden 8.00 Ochtendhumeur 10.00 De boer is troef 12.00 Radio 80 Musicbox 14.00 Lukraak 16.00 Weekje 80 18.00 Kroniek der muziek 20.00 Radio 80 Musicbox 22.00 Zondag: Radio 80 Musicbox 00.00 De Vroege start 8.00 Ronde van Egmond 10.00 Zeg je zegje 12.00 Zondagsport 80 14.00 Happy Hour 17.00 P.S. 18.00 Classics 20.00 Nighttime 22.00 Radio 80 is in de ether te ontvangen op 107 FM en op de Egmondse kabel op 96.5 FM. Maandag: Delicabesse 9.00 OSU continu 12.00 AKKU Kort 18.30 Broodje met 19.00 Let the good times roll 20.00 Nachtprogramma 21.00 Dinsdag: Welcome to my world 9.00 Yoor ouderen door ouderen 10.00 Welcome to my world 11.00 OSU continu 12.00 Platencollage 18.30 Gemeentevoorlich ting Akersloot 19.00 Platencollage 19.30 OSU-bliem 20.00 OSU-jazz 21.00 Nachtprogramma 22.00 Woensdag: Delicabesse 9.00 Broodje met 12.00 OSU continu 13.00 Holland Omstreken 19.00 Wegwijzer 20.00 Met Tien tot 10 21.00 Nachtprogramma 22.00 Donderdag: OSU continu 9.00 Trammelant ledikant '18.30 AKKU aktualiteiten 19.00 Muziekboetiek 20.00 Ritmo Popular 21.00 Nachtprogramma 22.00 Vrijdag: Delicabesse 9.00 OSU continu 12.00 Radio-poelen 17.00 Luisteren en wegwezen 18.00 Hitstory 19.00 De Nootzaak 20.00 Til' midnight 22.00 Nachtprogramma 24.00 Zaterdag: OSU continu 9.00 CD-show van klasse 17.00 Flash-back 18.00 OSU Top 25 19.00 Pop-store 21.00 Rhythm of the night 22.00 Nachtprogramma 24.00 Zondag: Trammelant ledikant 9.00 Wie wat waar op zondag 9.30 Ziezozondag 11.00 OSU sportief 15.00 Zendtijd voor de kerekn 18.00 Dick Non-Stop 20.00 Holland en omstreken 21.00 Pop around the clock 22.00 Nachtprogramma 24.00 De OSU is op de kabel te beluisteren op 88.9 FM en in de ether op 106.7 FM. Sandra v.d. Velden Runxputteweg 28 1851 PM Heiloo Telefoon 02205-2132. Maak het uzelf makkelijk met Rabo Telebankieren. Uw bankzaken lekker rustig thuis rege- met Rabo Telebankieren? Vul dan onderstaande len op het moment dat het u het beste uitkomt. bon in en u heeft binnen een week een demon- Dat kan met Telebankieren van de Rabobank. stratiepakket in huis. Op uw eigen PC ziet u wanneer u maar Naam: wilt uw meest actuele saldo. En hebt u steeds een duidelijk overzicht van uw financiën. Straat: Postcode: Plaatsnaam: Betalingen doet U nooit meer te vroeg Telefoonnummer overdag: of te laat. Wilt u gratis kennismaken Opsturen naar of inleveren bij de Rabobank in uw woonplaats.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 6