VERBOUWINGS NIEUWS keer zo groot geworden. Van 90 m2. in de oude situ atie naar 150 m2. in het nieuwe pand. Dit betekent behalve meer loopruimte tevens een verbreding van het assortiment. Deel en ook een viswinkel worden de 'bewoners' van dit deel van 't Loo. Maar ook de kadoshop Yes Yes krijgt er een nieuw onderko men, terwijl nog enkele nieuwe zaken hun opwachting zullen maken. IN GESPREK MET... CHRISTIAN DE GROOT VAN LIVERA Langzaam maar zeker komt de eindvorm van winkelhof 't Loo in zicht. Zoals op deze pagina te lezen is, openen Etos en Livera deze week de deuren van hun vernieuwde zaken. De verbou wing rukt op - als we het zo mogen zeggen - in de richting van de toekomstige hoofdingang van 't Loo, die uitmondt op het plein tje tussen Witte Kerk en winkel hof. Dus nog meer en nog mooiere lingerie van o.a. mer ken als Chantelle en Warner in de nieuwste kleuren. Kleuren als peach, brique, mauve en bruintinten die weer goed aansluiten op de huidige bovenmode. De collectie badmode onderging ook een uitbreiding met o.a. het merk Fortex. Fortex is o.a. gespeciali seerd in "corrigerende" badkleding voor dames met figuurproblemen. Het interieur is uitgevoerd in moderne kleuren. Als basis wordt gewerkt met zachte, vrouwelijke lijnen. Deze vormen vindt men zowel in het plafond - met hoogteverschillen geaccentueerd - als in de vloerbe dekking alwaar men de lijnen in verschillende kleu ren laat terugkomen. Ook de verlichting is geheel aangepast aan deze stijl. Kortom: zeer smaakvol. Het team van Livera de Groot verheugt zich enorm op het werken in de geheel nieuwe entourage. De heer De Groot verzekert ons tenslotte dat de gemoedelijke sfeer en persoonlijke aandacht voor de klant, die bij hen altijd heel hoog in het vaandel staat, gehandhaaft blijft. Wij wensen de heer en mevrouw De Groot en hun verkoopteam heel veel succes. Vandaag heeft Livera de deuren geopend van de geheel nieuwe zaak in 't Loo. Voor die tijd spraken wij met de heer Cristian de Groot, eigenaar van Livera Heiloo maar ook van Livera Alkmaar en Heemskerk in zijn magazijn op de Oude Werf in Heiloo. Even een klein stukje geschiedenis. Grootvader Pieter de Groot begon in 1886 een zaak aan de Kennemerstraatweg in Heiloo. Zijn zoon Jan de Groot nam de zaak aan de Kennemerstraatweg over en in 1978 verhuisde men naar Winkelhof 't Loo. In 1985 nam zoon Christian de Groot deze zaak over. Bouwcoördinator Langereis ver wacht dat binnen een week of twee begonnen zal worden met het sloopwerk, waarna de realise ring van de hoofdingang toch zeker een week of zes in beslag zal nemen. Zeg maar dat eind mei de definitieve, nieuwe vorm van winkelhof 't Loo te zien zal zijn. De realisering van deze nieuwe ingang - een extra ingang wel te verstaan - zal de laatste grote bouwkundige klus zijn voor de aannemer en zijn mensen. Eerst wordt er het nodige gesloopt om ruimte te maken voor de nieuwe indeling rondom deze toegang. Van groot belang is ook dat de gemeente Heiloo binnenkort zal starten met de herinirichting van de bestrating rondom de winkel hof. Op de voorlichtingspagina van de gemeente deze week in dit bald is hierover meer te lezen. Zo wordt er dus weliswaar nog veel getimmerd en verbouwd, maar komt toch het einde van de werk zaamheden enigszins in zicht. De heer Jan de Groot was een van de ini tiatiefnemers tot het bouwen van een win kelcentrum in Heiloo. Vanaf de verhuizing naar de winkel in 't Loo is het een Liverazaak geworden. De heer De Groot vertelt dat de lingerieke ten Livera inmiddels al weer 25 jaar bestaat en dat 125 zaken in Nederland deze naam dragen. De winkel in 't Loo is maar liefst anderhalf Het wordt de passage waar de vers winkels een belangrijke rol hebben: Keurslager Burger, Croissanterie lie de France, De LOTUS IN HET NIEUW Een volgende keer zullen wij met onze serie 'In gesprek met...' een bezoekje brengen aan de heer Wong van chinees-indisch spe cialiteiten-restaurant Lotus. Om te laten zien dat wij en natuurlijk iedere andere liefhebber van een heerlijke oosterse maaltijd van harte welkom is in zijn inmiddels geheel gerenoveerde restaurant, hield de heer Wong de deur alvast, voor ons open. Wat daar achter te zien is, is een lust voor het oog. Wat de chef-kok aan nieuwe culinaire verrassingen voor u in petto heeft, verklappen we echter niet: dat moet u zelf maar eens proberen. Etos maakt beroemde wereldgeuren betaalbaar en zal dit blijven voortzetten. Hierover wordt u geïnfor meerd in Etos Magazine, elke twee weken huis aan huis verspreid in Heiloo. Hoe meer je spaart, hoe verder je gaat. Sinds e$ige weken krijgt u ook bij Etos de mogelijkheid om Air Miles te sparen. Op diverse produkten worden zelfs Bonus Air Miles gegeven. Informatie hierover ook in Etos Magazine. Er moet nog heel veel gebeuren, aldus de heer Zonneveld, het casco wordt de komende week opge leverd aan Etos. Tot donderdag 6 april moet nog heel veel werk verricht worden om alles tijdig gereed te krijgen. Van maandag 3 t/m woensdag 5 april is de bestaan de lokatie dan ook gesloten. In de komende weken wordt een speciaal openings Etos Magazine verspreid met openingsaanbiedingen exclusief voor Etos 't Loo. De heer Zonneveld verheugt zich op donderdag 6 april om samen met zijn medewerksters u als klant in de nieuwe zaak te mogen begroeten. IN GESPREK MET. ETOS BEAUTYCASE OP REIS PAGINA 10 UITKIJKPOST - 29 MAART

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 10