Folderpost voor VVV in Limmen Nieuws uit de regio r ZOMERDIJK KEUKENS gemeente UITKIJKPOST - 29 MAART PAGINA 19 Limmer raad kan het vlug Burgerlijke stand Politieberichten Programma OSU Schaken in Limmen Katholiek Vrouwengilde Matige start HSV Limmen Gemeentegids Egmond Concert bij nieuwe expositie Galerie Amber xWmm SV de Vrijheid Reumacollecte Limmen Noordhollands Duinreservaat Volgende fase oostelijke randweg gereed HOOGEBOOM Inleveren kopij voor de Uitkijkpost 02205-3838 Actief en creatiefin keukens Commissie vergaderingen Algemeen bestuur/Financiën Ruimtelijke Ordening/Welzijn (gecombineerd) Bouwplannen Aangevraagde bouwvergunningen/ meldingen Voorgenomen medewerking Verleende bouwvergunning/ bouwtoestemming Voorbereidingsbesluit Wet milieubeheer Beschikkingen (art. 3.42 AWB) Nieuws van B&W LIMMEN - De raad had vorige week donderdag slechts een goed half uur nodig om een agenda van zo'n 17 pun ten af te werken. Dat zal nog wel te lang zijn voor vermelding in het Guiness-book of records, maar snel was het wel. In de vorige vergadering strandde het voorstel om een overeenkomst aan te gaan met Suurland-Falkland B.V. met betrekking tot de vervaardiging van de gemeentegids en plaatsing van platte- grondinformatiekasten nog op bezwaar van de LG. Nu had ook de LG geen commentaar meer en werd het voorstel geaccepteerd. Een gevraagd krediet voor de verbete ring van de Jan Valkeringlaan ter groot te van f 147.500,- kreeg eveneens de gezamenlijke instemming van de raad. Ook het onderwerp 'gevolgen wijziging destructiewet' kon de tongen niet los maken. Mw. Kuyper (LG) vroeg nog wel om vermelding in de gemeentegids, met name voor de te nemen maatrege len bij dode huisdieren. Wethouder Hes kon haar geruststellen: aan voorlichting wordt gewerkt. Grondvervuiling Er kwam een opleving toen gesproken werd over de saneringswerkzaamheden en schadevergoeding met betrekking tot de voormalige bibliotheek. De grond rond de voormalige bibliotheek is licht vervuild. Na de sloop heeft de koper ook de grond onder het voorma lig bibliotheekgebouw laten onderzoe ken. Dat onderzoek wees uit dat die grond ernstiger vervuild is en wel zoda nig dat sanering van de grond noodza kelijk is. De totale kosten van sanering en schadevergoeding (kopers kunnen pas zo'n 7 a 8 maanden later met de bouw beginnen) worden, geschat op f 205.000,- (excl. btw). Op vragen van mevr. Maréchal (PvdA) en de heren Kroone (VVD) en Bruschke (LG) antwoordde wethouder Rood dat de vervuiling mogelijk kan zijn ontstaan door verbrandingsresten als gevolg van vreugdevuren. Vervuiling door opgebrachte grond ligt minder voor de hand. De vervuiling zit daarvoor teveel in de ondergrond. Verhaal zou overigens toch niet moge lijk zijn. De gemeente is gehouden de sanering uit te voeren. De gemeente heeft de grond verkocht met mogelijk heid voor bewoning. Dat houdt in dat de grond schoon genoeg moet worden opgeleverd. Volgens bestaande jurisp- redentie blijkt de verantwoordelijkheid vrij ver te gaan. Onderzocht is nog of het aanbieden van vervangende bouw grond een oplossing was. De tijd om allerlei procedures te doorlopen was voor betrokkenen echter niet aantrek kelijk. Na deze uitleg ging de raad toch unaniem akkoord met het voorstel. Sporthal Over de terugkoop van het economisch eigendom van de sporthal door de gemeente is vooral in beslotenheid gesproken. Dhr. Kroone (WD) had nog wat procedurele kanttekeningen, waarin hij overigens gelijk kreeg van burgemeester Huisman. Dhr. Bruschke (LG) wees er nog eens op dat privatise ren zonder risico's voor de gemeente moet plaatsvinden, maar hij was in dit geval blij dat de activiteiten van de sportverenigingen kunnen doorgaan. De raad ging ook nu unaniem met het voorstel akkoord. Huisvestingsverordening De provincie heeft haar goedkeuring aan de huisvestingsverordening van de regiogemeenten (w.o. Limmen) ont houden omdat deze onderling teveel verschillen vertonen. Aanpassing dient te geschieden op het gebied van regio nale bindingseisen, voorsprong voor eigen ingezetenen en koopprijsgrens. Het college heeft hiertoe een aantal wijzigingen voorgesteld, die door de raad worden onderschreven. Wel stelde burgemeester Huisman nog nadrukke lijk dat hij vasthoudt aan de koopgrens van f 225.000,- en dat het college bij afwijzing zonodig daartegen in verweer zal gaan. Diverse voorbereidingsbesluiten Tenslotte stond op de agenda nog een aantal voorbereidingsbesluiten met betrekking tot de bouw van dakkapel len, berging, garages enzovoort, 'alsme de een besluit dat de mogelijkheid van het vestigen van een kapsalon aan de Kapelweg mogelijk moet maken. Al deze voorbereidingsbesluiten werden zonder verder commentaar door de raad geaccepteerd en goedgekeurd. LIMMEN - Geboren: Manon Anna Maria, dochter van Martinus G. Min en Maria E. Groot. Sarah Sharon Quirine, dochter van Ronaldus M.M. van der Velden en Maria A. Baltus. Bas, zoon van Johannes A. de Wildt en Anne M. Cahn. Karen, dochter van Ronaldus H. Hageman en Johanna M.J. Zonneveld. Karlijn Emmanuela, dochter van Johannes W.M. Levering en Elvina de Roos. Petrus Maria, zoon van Petrus N. Poel en Wilhelmina M.M. Tames. Manon, dochter van Roland J.J. Duin en Saskia Thiel. Sandy Theodora Catharina, dochter van Robert A.J. Springintveld en Maria J.C. Baltus. Boris, zoon van Joost P.P.M. Piscaer en Paula M. Pirovano. De burgemeesters Brommet (links) en Huisman leggen de gemaakte VW- afspraken vast. LIMMEN - De balie van het nieuwe gemeentehuis te Limmeri is nu nog multifunctioneler geworden. Naast informatie over het eigen gemeente huis en de politie heeft de VVV daar nu ook een folderpost. Hier kan men informatie inwinnen over alles wat er voor toeristen in de omgeving te doen is. De burgemeesters van Limmen en Egmond tekenden beiden een overeen komst. Burgemeester Huisman vertel de: „De toeristische ontwikkelingen zijn van uit Limmen begonnen. Er was toen ruimte in Egmond die nog niet bezet was". De folderpost zal bereik baar zijn, als ook de bibliotheek open is, dus langere openingstijden dan die van het gemeentehuis. Burgemeester Brommet zei: „Limmen heeft nu ook zijn eigen voorzieningen, een gevolg van de welvaart". Vroeger had mevrouw Van Diepen een VW-kantoortje gewoon aan huis. Het was alleen open als zij thuis was. Maar ook voor de eigen bevolking is het belangrijk dat er nu een folderpost is. Limmen heeft met zijn bloemendagen en Hortus Bulborum de toeristen en de eigen bevolking heel wat te bieden. Maar Egmond heeft eveneens heel wat in huis voor zijn bezoekers. Door de goede samenwerking tussen Limmen en Egmond zult u zo goed mogelijk geïnformeerd worden. De standaard waarin al het foldermateriaal staat is een kadootje van Albert Heijn Limmen. LIMMEN - Op 14 maart vond er een aanrijding plaats op de Rijksweg, omst reeks 08.00 uur. De bestuurder van een auto met aanhangwagen had te laat in de gaten dat de auto voor hem afrem de. Hij trachtte nog wel te remmen, doch kon niet meer tijdig tot stilstand komen. Doordat hij zo sterk afremde, begon de aanhangwagen te scharen en kwam zodoende tegen een tegemoet komende auto. Alleen materiële scha de. Op 16 maart werd een 29-jarige inwo ner uit Castricum gecontroleerd op het gebruik van alcoholhoudende drank, terwijl hij een auto bestuurde. De man bleek teveel gedronken te hebben en moest voor een ademanalyse mee naar het bureau. Tegen hem zal procesver baal worden opgemaakt. Bij een inbraak in een horecabedrijf in de nacht van 17 op 18 maart werden een flinke hoeveelheid rookwaren meegenomen. Op 18 maart werd er op het Vislaantje een personenauto aangereden. De ver oorzaker van deze aanrijding is echter na de schade te hebben veroorzaakt weggereden zonder zich bekend te maken. De geparkeerde auto liep een fikse deuk in het portier op. Op 20 maart ontstond er tijdens werk zaamheden langs de Rijksweg, brand in een aanhangwagen waarop een hoge- druk reiniger was geplaatst. De oor zaak van de brand was vermoedelijk kortsluiting. De brandweer had de brand snel onder controle. Op 23 maart werd er in de avonduren ingebroken in een woning aan 't Kieftenland. Men kwam binnen door de achterdeur open te breken. De woning werd vervolgens doorzocht. De bewoners waren niet thuis. Op 25 maart vond er op de Rijksweg een aanrijding plaats tussen drie perso nenauto's. Alle auto's reden in noorde lijke richting. Doordat de achterste auto niet goed oplette botste hij tegen de tot stilstand gekomen auto ervoor. Deze botste vervolgens als gevolg van de klap tegen de voor hem stilstaande auto. Alleen materiële schade was het gevolg. Gevonden voorwerpen: vijf sleutels in rood etui, autosleutel in etui, sleutel bosje met 3 sleutels en rose hanger. Openingstijden bureau Limmen: maan dagmorgen van 09.00 tot 12.00 uur en donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken. Telefoon: 072-337676 of tijdens kantooruren 02205-3086. Overigens kunt u voor het opgeven van gevonden en verloren voorwerpen ook terecht bij de recep tioniste van het gemeentehuis, die er dan weer voor zal zorgen dat het bij de politie terecht komt. Maandag Delicabesse 9.00 OSU continu 12.00 AKKU Kort 18.30 Broodje met 19.00 Let the good times roll 20.00 Subbacultcha 21.00 Nachtprogramma 22.00 Dinsdag Welcome to my world 9.00 Voor ouderen door ouderen 10.00 Welcome to my world 11.00 OSU continu 12.00 Platencollage 18.30 Gemeentevoorlichting Akersloot 19.00 Platencollage 19.30 OSU-bliem 20.00 OSU-jazz 21.00 Nachtprogramma 22.00 Woensdag Delicabesse 9.00 Broodje met 12.00 OSU continu 13.00 Gemeentevoorlichting Limmen 18.30 Holland Omstreken 19.00 Wegwijzer 20.00 Met Tien tot 10 21.00 Nachtprogramma 22.00 Donderdag Wegwijzer 9.00 OSU continu 10.00 Trammelant ledikant 18.30 AKKU aktualiteiten 19.00 Muziekboetiek 20.00 Dick's Nonstop 21.00 Nachtprogramma 22.00 Vrijdag Delicabesse 9.00 OSU continu 12.00 Luisteren en wegwezen 18.00 Hitstory 19.00 De Nootzaak 20.00 Til' midnight 22.00 Nachtprogramma 24.00 Zaterdag OSU continu 9.00 Thee-huis 14.00 Interlokaal 16.00 Return to Nashville 17.00 Flash-back 18.00 OSU Top 25 19.00 Pop-store 21.00 Danceline 22.00 Nachtprogramma 23.00 Zondag Trammelant ledikant 9.00 Wie wat waar op zondag 9.30 Ziezozondag 11.00 Holland en omstreken 14.00 OSU sportief 15.00 Zendtijd voor de kerken 18.00 Luisterrijk 20.00 Pop around the clock 22.00 Nachtprogramma 24.00 De OSU is op de kabel te beluisteren op 88.9 FM en in de ether op 106.7 FM. LIMMEN - Toen G. Hes halverwege Vredeburgs schaakseizoen naar de A- groep promoveerde zal hij niet hebben durven voorzien dat hij nog een belang rijke pion in de directe strijd om de clubtitel zou worden. Toch is dat gebeurd. Als achtste op de ranglijst trad hij in de voorlaatste ronde in de arena met clubkampioen en koploper J. Admiraal die een nek-aan-nek race voert met de nummer twee. R. Rommel won zijn partij tegen G. Hafkamp en was op dat moment de koploper al in punten gepasseerd. In hun afgebroken partij is voor Admiraal en Hes nog veel mogelijk en heeft Hes enig voordeel. Spanning dus. De komende laatste ronde onderling valt samen met een bondswedstrijd waarin Rommel en Admiraal aan de hogere borden dus om twee redenen het uiterste van hun krachten zullen gaan vragen, daar hun resultaten in Vredeburgs achttal doorwerken in de onderlinge stand in de club. In de B-gorep troffen de beide kersver se promovendi V. Deen en R. Denekamp elkaar in welke ontmoeting Denekamp het genoegen smaakte het volle punt te veroveren. Deen blijft echter de nummer één, Ook in de C-regio ging het tussen de eerste twee op de ranglijst. Dat zijn en blijven hier C. Pepping en W. Kaandorp van wie Pepping met zwart won en aldus zijn score van 100% handhaafde. Als eerste vijf eindigden hier: C. Pepping (kampioen) met 16 uit 16; W. Kaandorp 16/14; P. Mooij 16/13; P. Evenhuis 16/12 en R. Termes 16/11. Uitslagen: A: T. Schut-J. Limmen 1-0; R. v.d. Storm sr.- E. Stolp 0-1; F. Nijman-B. de Waard 1-0; G. de Graaf-P. v.d. Heijdt 1-0; M. Sturk-J. Tebbens 0-1; K. Aafjes-J. de Graaf 1-0; B. Kerkhof-B. v. Diermen 1- 0; N. Admiraal-H. Levering 0-1. B: R. Limmen-R. Lammers 1-0; K. Kramer-W. Koenekoop 1/2-1/2; L. Winder-W. Pepping 1-0; L. v.d. Eng-W. Kramer 1-0; J. Kramer-W. KÖnst 0-1; B. Kos-L. de Boer 1-0; M. Bos-N. Glas 1/2- 1/2. LIMMEN - De leden van het Kat holiek Vrouwengilde in Limmen heb ben onlangs een gezamenlijk bezoek gebracht aan de rechtbank in Alkmaar om eens te zien hoe dat in z'n werk gaat. De dames waren bij twee rechtza ken aanwezig, waarbij de verdachten aardig wat op hun kerfstok hadden. De rol van de rechter, de officier van justi tie en de advocaat werd goed duidelijk, zodat het een indrukwekkende och tend was en een geslaagde excursie. jr- LIMMEN - 11 Hengelaars tradén zon dag 26 maart aan voor het begin van de All-round competitie. Hoewel de vis wel aanwezig was, viel het niet mee een redelijke vangst te vergaren. De vissers die hun voerkorfje en aas ver tegen de overkant van het Noord-Hollands kanaal wisten te deponeren, zagen hun moeite beloond met de wat grotere exemplaren, terwijl de vaste hengel slechts wat klein goed opleverde. Rob Jak ving zo nog wel een winde, maar dit leverde hem niet voldoende punten op. De vele verspeelde beten bepaalden het verschil tussen de hoogste klasse ringen. Drie deelnemers bleven zonder vis. De uitslag: Vak A: 1. C. Bakker 2150 gram 2. P. v.d. Heijdt 1900 gram 3. D. Rijs 1800 gram. Vak B: 1. J. Jak 1950 gram, 2. J. Walta 1300 gram 3. D. Pekel 200 gram. De volgende wedstrijd wordt gevist in het kanaal Omval-Kolhorn, nabij Noord-Scharwoude. Deze is op zondag 9 april. De vangst zal hier hoofdzakelijk bestaan uit veel kleine vis, met enkele uitschieters ertussen. Ideaal voor de vaste hengelaar. De organisatie hoopt op een grote opkomst. EGMOND - De voorbereidingen voor de officiële gemeentegids Egmond worden binnenkort gestart. De nieuwe uitgave wordt weer verzorgd door uit geverij Holland Advertising bv. uit Den Helder. De gids zal in augustus ver schijnen. De werving van advertenties voor de komende uitgave start binnen enkele weken. De organisaties, instellingen, verenigingen en dergelijke uit het redactionele gedeelte zullen door een medewerk(st)er van Holland Adver tising worden benaderd. Zij kunnen hun wijzigingen ook doorgeven met behulp van de mutatiebon uit de laatst verschenen gids. LIMMEN - Zaterdag 1 april van 14.00 - 17.00 uur zal tijdens de opening van de nieuwe tentoonstelling van Galerie Amber, Dusseldorperweg 18 in Limmen, een concertje gegeven wor den door Anke van Straalen, fluit, en Steven Stusek, saxofonist. Zij zullen enige duo's van Uartok spelen. Anke van Straalen studeerde o.a. het Sweelinck Conservatorium in Amster dam. Zij is gespecialiseerd in kamermu ziek. Ze vormt na een duo met pianist Alexander Hrisanide en een trio met Greejte en Afke Borst. Steven Stusek heeft in diverse landen zijn conservato riumopleiding gehad, o.a. in de VS en in Parijs. Hij won vele eerste prijzen op het gebied van jazz en klassieke mu ziek. De kunstenaars die van 30 maart tot 3 mei bij Galerie Amber exposeren zijn Noémi Szabo en Nadjezjda van Itter- sum. Madjezjda van Ittersum zoekt voor haar werk verschillende elementen bij elkaar, zoals berkenbast, veren en strandvondsten, samen met collages waarin dieren en bloemen belangrijk zijn. Vervolgens beschildert zij het werk met acryl en geeft het een 'finishing touch' met bladgoud. Bij haar pando ra's boxes, versmelten sprookjes en mythen tot een harmonieus geheel. De ene goede gave, opgesloten in de doos, is de hoop (Nadjezjda is Russisch voor hoop). Van haar hand kunt u verder assemblages, objecten, windwappers en opvliegers zien. Noémi Szabo, Hongaarse van geboorte, exposeert haar opvallende schalen. De boeiende keramische schilderijen zijn met de voor haar kenmerkende schil dertechniek gemaakt. Deze techniek stelt haar in staat momentopnames te maken van bewegende lijnen en kleur vlakken. Haar thema is de betrekkelijk heid van chaos en orde. Haar werk is gemaakt in aardkleuren. Van Noémi, afgestudeerd als industrieel vormgever in Budapest, is werk opgenomen in de collectie van het internationale kera misch centrum van Kecskemét. Galerie Een schaal van Noémie Szabo. Amber is geopend iedere donderdag, vrijdag en zaterdag van 14.00-17.00 uur. Tijdens de bloemendagen in Limmen is de galerie ook op deze uren geopend. Toegang gratis. LIMMEN - Uitslagen 22 maart: E Ï.Th. Vermolen 99 pnt., A: 1. R. Schaft 98 pnt. 2. W. Verzijlenberg 96 pt. B: 1. Jolande, "Hageman 97 pt. 2. P. Duivenvoorde 92 pt. 3. J. Pepping 89 pt. C 1. J. v. Duin 91 pt. John. Nuyens 91 pt. R. Hageman 91 pt. LIMMEN - De collecte bracht dit jaar het recordbedrag op van f 4.653,80. (in 1994: f 4.065,50). Allen die hieraan bij gedragen hebben hartelijk dank! Dank ook aan onze collectanten die door hun inzet deze collecte tot een succes heb ben gemaakt. Het plaatselijk comité nam afscheid van mevr. T. Elzinga en heette mevr. C. v.d. Voort welkom. CASTRICUM - Rond bezoekerscen trum 'De Hoep', in Castricum, gonst het van activiteiten. Door de enorme drukte die volgde op de officiële' ope ning op 21 oktober 1994 kon een aantal onvolkomenheden van het centrum nog niet worden verholpen. Daarvoor was de publieke belangstelling met bijna 70.000 bezoekers eenvoudigweg te groot. Om voor het komende drukke seizoen die onvolkomenheden in het centrum, en in de expositie, weg te wer ken is besloten om het gebouw gedu rende een week te sluiten voor alle publiek. Gesloten wegens overweldi gend succes! Die sluiting duurt van maandag 3 tot en met vrijdag 7 april. Niet alleen binnen het centrum, maar ook in de directe omgeving wordt momenteel hard gewerkt. Het oude bezoekerscentrum wordt gedemon teerd, waardoor ruimte in de omringen de tuin vrij komt. Daardoor kon wor den gestart met de aanleg van een bij zondere instructietuin. Het is de bedoe ling dat de bezoekers nog dit jaar, in dit deel van de in totaal anderhalve hecta re grote tuin, kunnen zien en ervaren hoe duinen ontstaan, hoe ze groeien en welke rol de elementen wind en water daarbij spelen. Daartoe is in de afgelopen weken een tweetal duinen aangelegd: een kalkarm duin met zijn typische plantengroei van kraai- en struikheide en duinroos. Het kalkrijke duin is begroeid met o.a. muurpeper, liguster, slangekruid en koningskaars. Voorts is een natte duin vallei gemaakt, waarin en waarlangs ook tal van kenmerkende plantesoor- ten zoals dopheide en biezen zijn geplant. Vanuit Bergen werd 150 ton kalkarm zand aangevoerd, om daarvan een duin te vormen. Bij de aanleg van de natte duinvallei kwam ongeveer 200 m3 zand vrij, waaruit het kalkrijke duin werd gecreëerd. Om wegstuiven van deze kunstmatige duinen te voorko men werden voor zo'n 1500 bossen helm ingeplant. Wanneer straks de begroeiing voldoende vat op het zand heeft gekregen kan de helm zonodig worden verwijderd. EGMOND - Op dinsdag 28 maart is de volgende fase van de oostelijke rand weg gereedgekomen. Het betreft hier het stuk weg tussen het kruispunt Heilooërzeeweg/Herenweg en de Nieuwe Egmonderstraatweg. Tijdelijk houdt dit voor het autoverkeer in Egmond het volgende in: Komende uit Egmond aan Zee kan direct worden doorgereden in de rich ting van het nieuwe kruispunt Heilooër zeeweg/Herenweg; via het kruispunt kan men de weg vervolgen naar Eg mond aan den Hoef, Egmond-Binnen, Alkmaar, Heiloo, enz. Vanuit Egmond-Binnen en Alkmaar rijdt men via de nieuwe weg rechtst reeks naar Egmond aan Zee; er behoeft geen omweg meer gemaakt te worden door de kern Egmond aan den Hoe£ Wil men van Egmond aan den Hoef naar Egmond aan Zee, dan moet ook gebruik worden gemaakt van deze nieuwe route. In verband met weg werkzaamheden is de aansluiting van de nieuwe weg op de Nieuwe Egmonderstraatweg voor alle autover keer afgesloten. Voor fietsverkeer blijft de Egmonderstraatweg opengesteld. v.o.f. Begrafenisonderneming Stetlaantje 1, 1906 AN Limmen Voor het verzorgen van begrafenissen, crematies, gedenkstenen, dankbetuigingen enz. in Limmen e.o. Tel.nr. 02205 3009 Mevr. L. Groot-Hoogeboom 02205 1408 Dhr. J.A. Hoogeboom Dag en nacht bereikbaar. In Limmen kan kopij voor de Uitkijkpost ingeleverd worden bij N. Admiraal. Kennemerstraatweg 429. De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 17.00 uur kan men met kopij vervolgens nog terecht bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost, Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heiloo. Vrijdag koopavond Rijksweg 35-37 Limmen 02205-3838 maandag 3 april 1995, 20.00 uur gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen tijdstip: plaats: agenda: - opening, rondvraag, ingekomen stukken/medede lingen - samenwerkingsverbanden - verslag commissie ABF van 20.02.95 - vervolgexploitatie Sporthal - Verordening straatnaamgeving en huisnummering - Algemene Plaatselijke Verordening (APV) - leges abonnementen commissie- en raadstukken - sluiting. tijdstip: dinsdag 4 april 1995, 20.00 uur plaats: gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: - opening, rondvraag, ingekomen stukken/medede lingen - verslag extra gecombineerde vergadering van 15.03.95 - voorbereidingskrediet Kerkweg-Noord - stand van zaken RWP - instelling éénrichtingsverkeer Zuidkerkenlaan - notitie nieuwe Algemene Bijstandswet - sluiting. Inzien en inspreken Bovenstaande commissievergaderingen zijn openbaar. Als u tijdens de vergadering over één van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergaderingen inzien. Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de commissiestukken afhalen bij de receptie van het gemeentehuis van 9.00 tot 12.30 uur en van I 3.30 tot 16.00 uur. De volgende bouwaanvragen/c.q. meldingen zijn inge diend: - Kapelweg I I - tijdelijk plaatsen stacaravan - Dusseldorperweg 32 - bouw schuur. De aanvragen liggen niet ter inzage. Op dit moment kan tegen de aanvragen geen bezwaar schrift worden ingediend. Het college van burgemeester en wethouders is voornemens om (met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 6 van de Woningwet) medewerking te verlenen aan het plan voor het bouwen van: 1. een woning, Burg. Nieuwenhuijsenstraat en 4 wo ningen aan de Wieken (perceel voormalig aanne mingsbedrijf Krom). Medewerking kan worden verleend na ontvangst van verklaringen-van-geen-bezwaar van het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Ook zijn burgemeester en wethouders voornemens om (met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid als omschreven in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) medewerking te verlenen aan het plan voor: 2. het bouwen van een tuinhuisje, Kopmand 12 3. het vergroten van de woning, De Omloop 10. Deze bouwplannen liggen met tekeningen m.i.v. 30 maart 1995 gedurende veertien dagen voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis. Gedurende die termijn kan eenieder schriftelijk bedenkingen (ad Ic.q.bezwaarschriften (ad 2 en 3) tegen de voorgenomen medewerking indienen bij burgemeester en wethouders (adres zie boven). Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 02205-1456 Burgemeester en wethouders hebben besloten bouw- vergunning/bouwtoestemming te verlenen: - Hogeweg 43 - bouw tuinhuisje. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 22 december 1994 besloten een herziening van een bestemmingsplan voor te bereiden voor het perceel Burg. Nieuwenhuijsenstraat 21 -23 (perceel voormalig aannemingsbedrijf Krom). Dit besluit treedt in werking op de dag na openbare afkondiging en ligt vanaf die datum met de daarbij behorende situatietekening voor eenieder ter inzage in het gemeentehuis te Limmen. Burgemeester en wethouders hebben (met een aantal te verbinden voorschriften in het belang van de be scherming van het milieu) op 28 maart 1995 besloten toestemming te verlenen voor het organiseren van twee activiteiten in sporthal De Enterij, gelegen Midden weg 3b te Limmen aan: - Het Comité 50 jaar bevrijding Limmen - op 3 mei 1995 wordt vanaf 14.00 uur begonnen met de repetitie van de playbackshow tijdens de senioren middag; vanaf 19.00 uur tot 01.30 uur is de zaal geopend voor bezoekers; de activiteiten bestaan uit de playbackshow en het optreden van een band; na 02.00 uur is de zaal gesloten - Harmonie en drumband Excelsior; op 14 ok tober 1995 wordt de zaal vanaf 20.00 uur geopend; gedurende de avond wordt opgetreden door de band en het zangkoor; na 02.00 uur is de zaal gesloten. Ter inzage De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen gedurende de bezwaar- en beroepstermijn op de gemeentesecretarie ter inzage en wel met ingang van 29 maart 1995, elke werkdag van 9.00-12.00 uur; na' telefonische afspraak (telefoon 02205 1456) van 14.00-16.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00- 20.00 uur. Bezwaar Belanghebbenden bij deze besluitenlcunnen (op grond van artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht) binnen zes weken na 29 maart 1995 hiertegen een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Het indienen van bezwaar heeft geen schorsende werking. Hiervoor dient voor het einde van de bezwa- rentermijn met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ge daan. Het verzoek moet worden gericht aan de voor zitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. 29 maart 1995, Burgemeester en wethouders van Limmen Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radioprogramma van de OSU:4Gemeentevoorlichting Limmen\ In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijkste agendapunten van de laatste college vergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (02513 14519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 19