Veel variatie bij damesmode van Os Het gaat goed met Olga Grootendorst Posé showt vlotte mode X-POSC I jjf iji HAAR ZAAK m/v Caren Clein COME BACK OI?a Grootendorst LOUIS LONDON 1 t Loo 10 Heiloo tel. 072- 330138 r Aanbieding: Dames blouses van 89,90 - 69,90 voor: kindzAAchoznzn- -ipzciaaZzaak, tzvznA dameA- zn heJiznAchoznzn MODE LOCALE - PAGINA 3 eenlopende kleuren en dessins en alles alleen in natuurlijke materialen. Overal waar Wolftracks op staat is allemaal door X-Posé zelf gemaakt. Het is er alleen in de herenmode. Om deze gebeurtenis kracht bij te zetten is er een huiswijn die ook de naam Wolftracks draagt. Dames Maar bij X-Posé is er natuurlijk ook veel damesmode. De korte rok (heel kort) is weer terug. Maar ook lange rokken, o.a. in leuke vrolijke ruiten. Er zijn mooie T-shirts bij om goed te kombi- neren. Tripper en Chippie zijn dè mer ken hiervoor. Another Woman brengt combinaties o.a. in voiles stoffen, mooi steenrood,.wat zich weer uitstekend met de aardetinten laat kombineren. Als finishing touch waren er sneapers, petjes en tassen. Het publiek toonde zich enthousiast en na afloop van dit gezellige gebeuren ging iedereen gauw even kijken of er iets in zijn of haar maat tussen hing. een beetje netter gekleed willen gaan, maar wel eigentijds. Chippie staat voor jonge sportieve mode en Replay en Planet Earth voor gezellig en kleurrijk, maar Wolftracks wordt of is het eigenlijk hele maal. Het huismerk van X-Posé. Shirts zijn er te kust en te keur in de meest uit- Op 23 en 24 maart werd er bij X-Posé aan de Kennemerstraatweg een modeshow gehouden. Een beetje feest, live-muziek, een drankje en een hapje en er viel veel leuks te zien. Laten we eens met de heren beginnen. 'Matinique' voor de mannen die graag -MJ 1 1 W V. - Egmond aan Zee Voorstraat 146 een tevreden klant. ETgRTSfSl vindt de klant ook terug in een varia bele prijsopbouw. Annet vertelt ons dat de klant het zo uitgebreid mogelijk kan maken als hij of zij wil. Wij probe ren een zo breed moge lijk publiek aan ons te bin-den, aldus Annet. Het is bij ons mogelijk dat men zijn of haar haar kan laten knippen, zon der dat het eerst gewas sen hoeft te worden. Wel vragen wij dan de klant het haar zelf te wassen op de dag dat het geknipt wordt. Wij vragen dit in de eerste instantie om hygiëni sche redenen, maar ook om een beter resultaat te krijgen. vindt de klant ook terug in de Wella Cold Card. Dit is een kaart in de vorm van een betaalcard, waar mee de klant in de gele genheid wordt gesteld te sparen voor gratis Wella produkten. Graag tot ziens in onze vernieuwde HaarZaak Maar ook zonder afspraak is men wel kom. Wanneer het dan voorkomt, dat er even gewacht moet worden, wordt de klant een kopje koffie of thee geserveerd en voor de jonge klantjes een glas limonade. Allereerst wordt dan uitvoerig doorgesproken wat de wensen van de klant zijn, alvorens een begin wordt gemaakt aan de behandeling. ÊfTOTTgSI laat zich ook vertalen in het feit dat onze medewerksters volledig getraind wor den op bestaande en nieuwe knip, snij, kleur, permanent- en föhnbehandelingen Twee-wekelijks vindt er een trainingsavond plaats bij ons in de zaak. Verder worden wij regelmatig getraind door middel van cur sussen die wij volgen in de Wella-studio. Trainingen en cursus sen, die zijn terug te vinden in een goed resultaat en ETTOflTfl staat bij ons hoog in het vaandel, vertelt Annet Dekker, eigenaresse van de nieuwe kapsalon in 't Loo. vindt men bij ons terug in verschil lende vormen. Uiteraard is dat als eer ste aandacht aan de klant persoonlijk. Bij binnenkomst wordt de klant allereerst vriende lijk welkom geheten. Wij werken het liefst op afspraak, aldus Annet. jaren enthousiast de herenmode van van Os aan de man bren gen. seren door het perso neel dat zo'n ver trouwd beeld in de zaak is, omdat ze al en een geel overhemd staat leuk en stoer. Kostuums zijn er heel veel, maar com bineren is ook voor de heren devies. Laat u daarbij vooral advi rumoer, dat er momenteel in de win keihof 't Loo heerst, is er bij van Os orde en rust en dat doet weldadig aan. Herenmode bij van Os krijgt een nieuwe afdeling toegevoegd aan de bestaande. Deze zaak heet B en G en heeft al vesti- gingen in Alkmaar, Heerhu go waard, den Helder en Hoorn en straks dus ook in Heiloo. Het gaat hier om betaal bare mode van goede kwaliteit en voor elke smaak. De andere zaak (heren) blijft de ver fijndere merken voe ren, het gaat er maar net om wat u zoekt. We liepen samen met de heer Oudejans langs de collectie en dat liet weer een indruk wekkende verschei denheid zien. Ondanks het We zagen jacks in mooie ruiten, maar draait men het andersom dan is het een effen jack. Pullovers zijn er in frisse kleurencombi naties. Ook voor de heren kwamen we het merk Daniel Hechter tegen. Daar zijn mooie don kerblauwe spijkero- verhemden van. Ook voor de heren komt er wat meer kleur en soms zelfs hele vrolijke Een sweatshirt in geel /blauw en rood Winkelhof 't Loo 35 Heiloo, tel 072 332779 Er is grote verschei denheid bij de damesmode van van Os. Japonnen wordt deze zomer de nieu we trend. En er zijn weer wat vrolijke kleuren. Luchtige jurkjes in linnen, dunne tricot in ver scheidene mooie kleuren. Er zijn ook weer gebloemde rok ken. Maar daar naast zijn de lichte, neutrale kleuren, zoals, naturel en vanille ook nog gebleven en laten zich met kleur goed combineren. Van Os heeft ook veel in dun suéde, rokken, jasjes, jacks, van heel soe pel materiaal. Het merk Ischiko brengt een hele leuke serie in ecru en donkerbruin, mooie pullovers met rokjes van hetzelfde, soms met een grote rits van voren. Lichtblauwe spijker broeken laten zich goed combineren met de lichtblauw gebloemde blouses. Deze zomer, waar men in dit kikker landje nu eenmaal toch rekening moet houden met regenda gen, zijn er hele leuke driekwart regenjasjes in vrolijke kleuren. Leuke mode voor jonge meisjes is die van Daniel Hechter, o.a. mouwloze vestjes met een short zijn te zien bij de damesmo de van van Os. Voor wie een wat klassieke smaak heeft zagen we hele fraaie don kerblauwe zijden rokken, blouses en reverloze jasjes. Een vlotte blouse of shawl zal hier een vrolijke i noot aan kunnen M geven. H De keus is groot bij W van Os en het is zeker de moeite waard om even naar boven te lopen. Mevrouw Schaap zal u altijd van deskun dig advies dienen. Nadat Olga vrij plot- den. Er worden regel seling de schoenen- matig cursussen zaak moest overne- gevolgd. Olga houdt men van haar moe- zich hoofdzakelijk der, heeft ze nu haar met kinderschoenen eigen koers gevon- bezig, Piedro en Renate (t/m maat 43). Maar ook de volwas senen, zowel dames als heren, vinden hier merken als Burley, Mephisto en Piedro voor mannen. 'Ik verkoop liever een goede schoen, die lang mee gaat en van degelijke kwali teit is, dan schoenen die na een seizoen al af zijn'; zegt Olga. Ook de schoenen, nu hebben we het even over de kinderschoe nen, krijgen fellere kleuren. Het roze gaat er (helaas) uit om plaats te maken voor groen, rood en geel. Maar er zijn voor de kleintjes ook weer gewone bruine schoentjes, al vanaf maat 19. Vraag het maar aan Olga in Limmen, Bogerdlaan 18. Heiloo Kennemerstraatweg 101 ..u. Alkmaar Boterstraat 12 Cottonfield, Matinique, Wolftracks, Mare 0' Polo, Replay, Esprit, Tripper, Björn Borg Dames: Jackpot,. Tripper, Just B, Vanilia, Another woman, Chipie, Björn Borg MODERN WOMAN De permanent is weer helemaal terug! Logisch ook want er zijn nu permanen ten die jouw haar soepel in model hou den en bovendien optimaal verzorgen, De nieuwe norm op dit gebied is Perform met Abil® Plus-Formula. Deze revolutionaire Wella-permanent regelt de krulintensiteit aan de aanzet en de pun ten, geeft je haar extra bescherming en glans en biedt gerichte verzorging op die plekken waar het nodig is. Kom eens langs bij ons in de salon en we vertellen ■je er alles over SS: V"/>A Vr/rAs,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 23