Veel keus bij Hanraads SPEEDC The Bodystyliste GD Stationsweg 81 - 1851 LJ Heiloo The BODYSTYLISTE GD" Gerda Dobber, de Hoghe Weijdt 19, tel 072 330976 Raadhuisweg 14, Heiloo, tel. 072 332144 Stuk voor stuk speciale behandeling die door "The Bdystyliste GD" gegeven worden en waar u gratis advies krijgt over de behandeling Maak nu een afspraak en u krijgt 10 kortimg op 4 Hars behandelingen van benen, oksels en bikinilijn. Ook voor de huidverzorging van de man heb ik een speciale mannen verzorgingslijn. schoenen, die veel Hanraads de volle variatie bieden. aandacht, de keus is Sioux is een merk, groot. Burley, Renate, dat Hanraads al Compagnucci en jaren voert. Een mak- Elefanten zijn de kelijke schoen met bekende merken voor een luxe vlotte uit- kinderschoenen (ook straling. Nieuw van sandalen), dit merk is de lijn De heren kunnen ook van Leonardo da wat 'luchtiger' de Vinei. Mooie luxe zomer tegemoet zien. schoenen met geraffi- Voor hen zijn er san- neerde kleurcombina- dalen met een dichte ties. Kinderschoenen neus en gaatjesleer hebben bij in mooie kleuren. Gaat u zelf maar overtuigen, u vindt Hanraads in het Stations- «fefe. ji |H centrum. Er spelen verschillen- groen favoriete kleu- de invloeden in op de ren, het spreekt dus schoenmode voor vanzelf dat de vrouwen. Voor elke schoenmode daar smaak is er bij met de kleuren zilver, Hanraads wat te vin- goud en brons op den. inspeelt. We zullen een beeld De korte laarsjes, die schetsen van wat het de afgelopen winter komende seizoen de zo populair waren trend is. zijn in een wat luch- De hak wordt iets tiger vorm, er ook in hoger, maar het flatje de zomer nog. Hoge blijft en is er in vele hielstukjes met een mooie variaties, o.a. ritsje erin en gaatjes met koperen strips in het voorstuk. De en/of neuspunten. schoen sluit hoog om Nieuw is de zoge- de voet. Vlot en naamde kantprint, gemakkelijk zijn de die ook wordt toege- linnen ÉBU past bij schoenen Jr^ met een open hiel. In A de damesmode zijn brique jÊ en mèt een tikje fhipüef. tjei op een verdikte i< Ivér met multicolor ri Sporthuis Helling is al 40 jaar een begrip in de regio Heiloo e.o., dit op het gebied van sportartikelen en textiel. Sinds de verbouwing welke op 17 september 1994 gerealiseerd werd, is het voor de klant een waar genoegen om in de overzichte lijke winkel te shoppen. Dit 40-jarig jubileumjaar is voor Sporthuis Helling een mijlpaal, welke gevierd wordt met aan trekkelijke jubileumaanbiedingen. Zo is er eens per maand een zogenaamde Shop topper, dit is een zeer sterk afgeprijsd kwaliteitsartikel. Op het ogenblik is er in de winkel alweer het nodige nieuwe zomergoed binnen. Er is nieuw tennistextiel van o.a. Nike, Luhta en Ellesse. Verder is er vrijetijdskleding van Tenson, Luhta en Oxbow. Ook de nieuwe badmode van Speedo, Beachlife, Tweka, Marielle Bollier en Oxbow is gearriveerd. Op onze le etage vindt u onze schitterende Salomonshop waarin u naast de nieuwe Hiking collectie, het volledige Shia assortiment voor het aankomende jaar aantreft. Verder bevindt zich op deze etage de kampeerafdeling, waar u nieu we tenten van o.a. Nomad aantreft. Ook de kampeeraccessoi- res zijn ruim aanwezig plus de artikelen van camping gaz. U ziet dat dit een reden temeer is om een bezoek te brengen aan onze prachtige zaak, onze medewerk(st)ers zijn u graag van dienst. Vrij van overtollige haargroei GLAD FRIS MOOI en daardoor een noodzakelijke luxe Medex kuurbehandeling PANNICOCYT tegen ontsierde (putjes) Huidverzorging van binnenuit ISO IMUUN REDUCTIO GOLD remt de haargroei op natuurlijke wijze Speciaal ontwikkeld ter voorkoming en bestrijding van huidveroudering, rimpels en huidbeschadiging Een maatje kleiner en een mooie gladde huid na een kuur MODE LOCALE - PAGINA 4

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 24