s simon peek juwelier Livera 25 jaar, een knuffel waard MODE LOCALE - PAGINA 6 schillende soorten rib- structuurtjes, velours en jacquards als wafel tjes, visgraatjes en bird seyes. In het kleurbeeld domi neren de mooie, warme tinten, waarbij een hoofdrol weggelegd lijkt voor roodbruinen, warme groenen en blauwen. Daarnaast i komen veel jeans- A achtige optieken voor, terwijl de kleu JS ecru nog steeds H belangrijk is. Maar JU ook krijtstreepjes jHB zijn voor het komend seizoen actu eel. Deze en andere tweekleurige dessins zijn exponenten van het nieuwe rustiger dessin beeld. Daarnaast blijven streep- ^gM^combinaties actueel, t er wij 1 HBL ver- Het beeld van badmode voor het komende zomerseizoen is aan merkelijk 'rustiger' geworden in vergelijking tot de voorgaande jaren. Dessins en kleuren zijn ingetogener en het accent ligt heel duide lijk op stoffen met een structuur en dat bete kent, dat naast de rus tiger uitgevoerde des sins, veel uni's in het nieuwe badmodebeeld zijn verschenen. 'Neem eens een bloemetje mee' gaat voor een belangrijk deel van de badmode voor deze zomer niet meer op. Dat betekent niet, dat alle bloemen uit beeld verdwenen zijn, maar ook hier is de uitstraling bedui dend ingetogener. Een belangrijke reden, waarom de Livera badmodecol- lectie is opgebouwd uit gestructureerde materialen, zoals ver- Livera bestaat dit jaar 25 jaar. Toen openden er drie lingeriewinkels, nu zijn er 125 zaken die de naam Livera voeren. Deze mijlpaal willen ze niet ongemerkt voorbij laten gaan en voor al ook de konsument betrekken bij deze feestelijke gebeurtenis. Wie jarig is mag immers trakteren! De eerste jubileumfolder staat hele maal in het teken van dit 25-jarig I jubileum en dat betekent: aktueel gestyleerde en uitgewerkte nacht-, I onder- en badmode voor aantrekke- I lijke prijzen. Het getal "25" zal cen- I traal staan in verschillende akties I van Livera rond dit jubileum. I Voor de start van het feest wil dat I zeggen dat veel artikelen die anders I veel duurder zijn, nu afgeprijsd I worden tot f 25,00. Daarna, in april I start een fantastische spaaraktie. I Een volle spaarkaart kan ingewis- I seld worden tegen een schattige I knuffel: Peter Rabbit of één van I zijn vriendjes uit de serie van I Beatrix Potter. Een spaaraktie I waarvan het einddoel in zicht is! 1 Al met al redenen genoeg om op I verjaardagsvisite bij Livera te gaan I en tegelijkertijd te profiteren om I op een voordelige wijze de onder- I mode garderobe aan te yullen. heeft hij van het hor logemakersvak. Het gaat erom dat er goed werk wordt afgeleverd en er een goede band met de klanten ont staat. Het blijft een kwestie van vertrou wen en Simon Peek in het Stationscentrum doet zijn uiterste best dit te winnen en zo te zien lukt dat aardig. voert dat dan uit. Zo blijft dan een lieve herinnering in een nieuwe vorm toch voortbestaan. Het verhaal achter het sieraad, dat is ook het aardige van iemand die ter plekke zijn werk doet. Ook het repareren van (oude) klokken behoort tot de favo riete bezigheden van Peek. Zijn precisie blijde gebeurtenis en soms moet Simon van erfstukken, zoals bijvoorbeeld trouw ringen weer iets anders, een draag baar sieraad, maken. Aan de hand van foto's worden hele mooie hangers en ringen getoond, die gemaakt zijn van oude sieraden. Soms maakt de klant zelf een ontwerp en Peek Als je met Simon Peek praat, dan val len twee dingen op. Ten eerste dat het een man is die van zijn vak houdt, ten tweede iemand die zijn vak verstaat. Van huis uit horlogema ker, maar in de loop der jaren uitgegroeid tot een ambachtelijke juwelier met veel kennis van zaken. 'Goedkoop bestaat niet', zegt Peek, maar kwaliteit is zijn prijs waard en daar gaat het bij ons om. Iemand die bij ons iets van goud koopt, kan rekenen op een uitstekende kwaliteit. In zijn werkplaats gaan er heel wat sie raden door zijn han den. Zijn vrouw Riet zegt: 'je verkoopt veel 'lief en leed'. Een mooi sieraad voor een Stationsweg 85A - Heiloo Telefoon 072-335730 U vindt bij van Rozendaal veel mak kelijk draagbaar schoeisel van o.a. merken Rieker en Rohde. Ecco is een makkelijke vrijtijds- schoen. Voor een meer modi sche schoen moet u eens vragen naar Wolky. U weet nu dat u deskundig geadviseerd wordt. rekening houdt is in adviseert ze en bijna zijn collectie duidelijk altijd komen ze later te zien. Men is ook enthousiast vertellen duidelijk behoudend dat ze er zo'n succes in de keuze van zijn mee hadden', aldus schoeisel. ,Het is dan Rozendaal. leuk om mensen wel Ook dit is een onder eens over de drempel deel van het vak van te trekken. Ze kiezen schoenen verkopen, soms iets bij een bepaald kledingstuk, wat daar niet opti- maal bij staat. Je zien zijn. In een cri sistijd wil men graag laten zien dat het hem of haar niet slecht gaat. Toch blijft de schoen altijd de textielmode vol gen, nooit omge keerd. Dat van Rozendaal met al deze factoren verkoop vertelt van Rozendaal dat er allerlei invloeden de mode van schoenen bepalen. Zo is bij voorbeeld de film van groot belang op de mode. Is er een tijd met veel romantische films dan zie je een heel andere trend dan wanneer er veel vechtfilms te hierover een leuk gesprek met de heer van Rozendaal uit de winkelhof 't Loo, die daar al jaren een mooie smaakvolle zaak heeft. 'Tijdens mijn vakopleiding heb ik zelf schoenen gemaakt en daar heb ik tot op de dag van vandaag wel,voordeel van, vooral bij de inkoop van schoenen zegt van Rozendaal. Nu in de HEILOO - Om iemand de juiste schoenen te verkopen vereist vakkennis en inzicht. Want het gaat om goede kwali teit, maar het is ook een kwestie van iemand goed advise ren om een juiste keuze te maken. We hadden

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 26