Schipper damesmode straks in een nieuw jasje zonnestudio WELKOM IN HET NIEUWE VOORJAAR Met fijne sportieve jonge mode van Fashionato's, An Other Woman, Dutch, Lanaby's en Marie Thème. 't Loo Heiloo Stationsplein 3 Hei loo tel.072-339441 5x geZicht sx turbo 120.00 Openingstijden: MODE LOCALE - PAGINA 9 Aansluitend op onze komende verbouwing willen wij ons in een nieuw jasje steken. Normaal gesproken doen wij dit met onze klanten, maar nu zijn wij aan de beurt. Straks een geheel vernieuwde winkel met daar in een aansluitende kollektie, afgestemd Voor jong en oud'. Zomer '95 brengt ons weer diverse thema's in ver schillende kleuren en modellen, allemaal op elkaar afgestemd om goed te kombineren. Ons streven is daarom ook, draagbaar en betaalbaar. Zoals ieder jaar hebben wij weer een uitgebreide sor tering jacks, in neutrale en frisse kleuren. Dit is een greep uit onze kollektie, die de moeite waard is om een bezoekje aan bij ons te brengen. Graag tot ziens bij Schipper Damesmode. SNELBRUINER TURBOBRUINER GEZICHTSKANON 1 x 12,50 1 x 17,50 1x 12,50 5x 60,00 5x 75,00 5x 50,00 10x 110,00 10x 145,00 10x 95,00 Combikaart 5x snelbruiner 5x gezicht 100.00 x f 5x snelbruiner 5x turbo 130.00 HEILOO - Bij de Disney figuurtjes handwerkzaak van zeker in de smaak Marijke zagen we veel vallen, leuke, fleurige kin- Marijke maakt ook derstofjes. Creatieve kleren voor u of repa- moeders zullen hier reert ze. Wist u dat de kriebels in hun er speciale veters handen krijgen. Maar voor jongens of meis natuurlijk was er jes zijn. Marijke heeft meer, kreukkatoen, ze, dit bezorgt haar eigenlijk iets wat er al wel de naam 'veter- lang is, maar dan vrouwtje', maar dat ineens komt zoiets vindt ze leuk. Voor weer in de belangstel- wie graag breit heeft ling. Stof waar je Marijke een ruime geen omkijken naar keus in o.a. prachtige hebt, wassen, drogen, glanskatoen van het aantrekken. Sweatshirtstof voor jongens in stoere Amerikaanse dessins. Er is ook wollen stof om zelf truien van te maken. Voor wie van borduren houdt zijn er pakketten van Beatrix Potter en For ever friends. Wilt u uw kinderen ook leren borduren, dan zullen de leuke merk No Motta. Natuurlijk zijn er ook patronen. 'T HOEKSTUK Tot ziens bij Winkelhof't Loo 22, Heiloo. Wie is er niet aan toe, een beetje zonneschijn! Na deze sombere, natte winter, wil len we wel wat. Ga eens lekker naar zonnestudio Sunrise op het Stationsplein en verwen u zelf met een heerlijk zon nebad in een van de zonnebanken. Het ontspant heerlijk en je krijgt er een lek ker kleurtje, waardoor ook de zomermode veel leuker staat. Wie een gevoelige huid heeft kan beter even advies Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 22.0u uur. Zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Zondag van 12.00 tot 16.00 uur (van nov. t/m apr.) vragen aan een van de dames, want er zijn een aantal produkten van Biodermal die u voor eventuele narigheid kunnen behoeden. Maar er is ook een crème waar u sneller bruin van wordt en die tevens beschermt. Na het zonnen staat er een heer lijk kopje koffie voor u klaar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 29