"i/ mhn» Equipe Coiffures Ckii|o.v r fyMüiïmd met jullie WOONHUIS ASSURANTIE-KANTOOR aan de Hogeweg 43 in Limmen. AGRARISCH CENTRUM NUYENS BV Laat uw tuin niet omkomen van de dorst! wlllÊÈKÊÊÊIË Uitgaan in Heiloo? Uitkijkpost II Assurantiekantoor Rotteveel heeft een fonkelnieuw onderkomen meente c in de hét gratis voor Heiloo en omstreken! Joost. Bowlen Steengrillen f45,- III II ïrSZ Lees het elke week UITKIJKPOST - 10 MEI 1995 PAGINA 19 Politieberichten LIMMEN - Op 1 mei werd er bij een tankstation aan de Rijksweg door een blauwe volvo benzine getankt. Vervolgens werd er weggereden zonder te betalen. D.m.v. video-opnamen is het kenteken van de auto bekend en zal er een nader onderzoek volgen. In de nacht van 3 op 4 mei werd er ingebroken in een sportkantine aan de Dampegheestlaan. Men kwam binnen via een bovenraampje. Geld, rookwaar en stereoapparatuur werden gestolen. In diezelfde nacht werden vanaf een auto aan 't Kieftenland twee kenteken platen gestolen. In de nacht van 4 op 5 mei was het inbrekersgilde weer actief in Limmen. Er werd ingebroken in een woning aan de Brugstraat. Men kwam binnen door de cilinder van het slot, na het wegbui- gen van de slotplaat, af te breken. Vanuit de woning werd een portemon nee gestolen, die later in de steeg ach ter de woning werd teruggevonden. Het'geld was er toen natuurlijk al uit. Voorts trachtte men op dezelfde wijze in breken in een andere woning aan de Brugstraat. Dit lukte echter niet omdat er extra knippen op de deur zaten. In de Vredeburglaan werd het raam van een woning opengebroken. Het is niet helemaal duidelijk of de dader binnen is geweest. Er wordt echter niets ver mist uit de woning. Mogelijk is men geschrokken van een spelende radio. Tenslotte werd er via een openstaand raam van een hotel aan de Rijksweg een tas met spullen gestolen. Men is eerst op een afdak geklommen en kon zodoende bij het raam op de eerste ver dieping komen. De tas werd later langs de Westerweg teruggevonden. Een flink geldbedrag wordt er echter ver mist. Bij een aanrijding tussen een personen auto en een overstekend kind, raakte het kind licht gewond aan het hoofd. Deze aanrijding vond plaats op 7 mei op de Hogeweg, ter hoogte van de Hofstee. Het 4 jaar oude kind rende zonder uit te kijken ineens de straat op en liep tegen de zijkant van de zojuist passerende auto aan. Op 7 mei werden er tijdens een snel heidscontrole tussen 15.00 en 15.45 uur, langs de Rijksweg, 503 voertuigen gecontroleerd. Hiervan bleken er 66 te snel te rijden. De hoogst gemeten snel heid bedroeg 86 kilometer ter uur, waar 50 toegestaan is. Gevonden voorwerpen: blauw /paars /zwarte mountainbike, wit dameshorlo ge en een sleutelbosje met 4 sleutels. Openingstijden bureau Limmen: maan dagmorgen van 9.00 tot 12.00 uur en donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken, tel. 072- 337676 of tijdens kantooruren 02205- 3086. Voor het opgeven van gevonden en/of verloren voorwerpen kunt u ook terecht bij de receptie van het gemeen tehuis. Inleveren kopij voor de Uitkijkpost Beter Zien Bus in Limmen LIMMEN - Op zaterdag 13 mei staat de Beter Zien Bus op de parkeerplaats bij de Kerkweg hoek Dusseldorperweg van 9.00 tot 17.00 uur. In deze bus kan iedereen vrijblijvend de ogen testen. De Beter Zien Bus is een initiatief van de Stichting Beter Zien en de ANWB en komt in samenspraak met Zonneveld Optiek uit Heiloo naar de gemeente Limmen. Goed zien is voor iedereen van grote betekenis. In het verkeer, maar ook op het werk, thuis of tijdens het beoefenen van de favoriete sport is een optimaal gezichtsvermogen geen overbodige luxe. Daarom is het van belang dat iedereen regelmatig (minimaal eens in de twee jaar) de ogen laten controle ren. Hierdoor kunnen oogafwijkingen in een eerder stadium gesignaleerd worden. In de Beter Zien Bus krijgen mensen een indicatie van hoe het met hun gezichtsvermogen gesteld is. Er staan drie testapparaten in de bus waarmee men zelf de ogen kan testen. Daarnaast is er een uitgebreid meetap paraat aanwezige wanneer een nader onderzoek door een optometrist gewenst is. Het laten testen van de ogen gebeurt geheel vrijblijvend en verplicht tot niets. In de bus liggen diverse fol ders die uitleg geven over onderwerpen die met goed zien te maken hebben. Uit onderzoek is gebleken dat het in veel gevallen slechter met het gezichts vermogen gesteld is dan men denkt of verwacht. Ruim 650.000 Nederlanders tussen de 20 en 74 jaar gaan over straat met een onvoldoende gezichtsscherpte. De Stichting Beter Zien en de ANWB vonden het hoog tijd om hier iets aan te doen. Om die reden hebben zij de Beter Zien Bus ontwikkeld. Het schitterende nieuwe pand van Rotteveel Voor: LIMMEN - Aan de Hogeweg 43 heb ben Els en Wil Rotteveel een nieuw kantoor geopend. Het ziet er heel ver zorgd en modern uit en beschikt over allerlei apparatuur die deze tijd ver langt. In 1985 begon Wil Rotteveel zijn kan toor in een klein kamertje in zijn huis. Maar na twee jaar bleek dit veel te klein en werd er een kantoor aange bouwd. De automatisering verlangde andere apparatuur en de klantenkring werd groter. „Ik kon geen kast meer kwijt, dus besloten we tot nieuwbouw aan de overkant, dat had nogal wat voeten in de aarde. Maar het staat er en ik ben er blij mee'. Ook Els Rotteveel werkt mee in de zaak en had ook haar invloed op het smaakvolle interieur van het nieuwe pand. Wil Rotteveel heeft persoonlijke dienstverlening hoog in het vaandel. 'Mensen moeten op je terug kunnen vallen, te allen tijde'. Een goede spreekkamer ontbreekt dan ook niet in het nieuwe pand. Voor hypotheken, financiën, sparen, bankzaken en nog wel meer kunt u bij Rotteveel aan de Hogeweg 43 terecht. Gerard Min was de ontwerper, Jacques Jonker heeft het gebouwd en het bouw management was in handen van Bert Rotteveel. Viswedstrijd LIMMEN - Zaterdag 13 mei houdt de jeugdvisclub van Limmen zijn eerste van een serie viswedstrijden. We verza melen om half zeven 's avonds op de parkeerplaats bij het voetbalveld. Het viswater wordt waarschijnlijk de Schulpvaart. Degene die zich nog snel op wil geven als lid van jeugdvisclub 'Samen Beet' belt naar Rob Jak, tel. 3107. We hebben ook dit jaar weer een inschrijfformulier ontvangen voor de selectiewedstrijd van de Nederlandse kampioenschappen jeugdvissen. Het bestuur zal de kinderen die de meeste vissen vangen uitnodigen voor deze wedstrijd. Een extra reden om goed je best te doen. v.o.f. HOOGEBOOM Begrafenisonderneming Stetlaantje 1, 1906 AM Limmen Voor het verzorgen van begrafenissen, crematies, gedenkstenen, dankbetuigingen enz. in Limmen e.o. Tel.nr. 02205 3009 Mevr. L. Groot-Hoogeboom 02205 1408 Dhr. J.A. Hoogeboom Dag en nacht bereikbaar. Uitslagen tuinkeuring LIMMEN - Op 26 april heeft de jury van de Stichting Bloemendagen Limmen de uitslagen van de tuinkeu- ringen bekend gemaakt. Groep I grote tuinen: Eervolle vermel ding: J.B.M. Dirkson, Westerweg, 148, G.Th. Hageman, Kapelweg 7A, J. Berkhout, Westerweg 150; 3e prijs: B. Kuijper, Pagenlaan 12., H. Hooger- vorst, Rijksweg 160A, R.C. Pronk, Rijksweg 90A. A.N.J. Pater, Hogeweg 26; 2e prijs: Th.C. Laan, Dusseldorper weg 127. C.M. Levering, Hogeweg 120. C.J. Koot, Dusseldorperweg 123; le prijs met lof van de jury: De Cameren, Vreden- burglaan 1. Groep II kleine tuinen: eervolle ver melding: C. Bakkum, Middenweg 50. F.P. van Wees, B.N.-straat 68. P.W. Bakkum, Rijksweg 186. M.H. Siepman, Lage Weide 58. P. Zonneveld, Hogeweg 48, W. A. Castricum, Middenweg 42. A. Pepping, Van Alkemadelaan 31. J.W. Kaandorp, Dusseldorperweg 142. J.F. Scheepmaker, Enterij 21. P. van Stralen, De Hofstee 2. C. Wokke Dusseldorper weg 26, C. Koot, Molenweg 87. F.A.J. Scheepmaker, Meidoornlaan 23. P. Staring, Zuidkerkelaan 21. A.F.G. Kroon, Hyacinthenlaan 9. J. Tuijn, Middenweg 35B, J.P. Dekker, Rijksweg 73, A.C. Mooijj Schoollaan 15;< 3e prijs: J. van Kessel, Schoolweg 4. L. Meijer, Theebos 3. J.B. Groot, Lage Weide 62. L.R.M. Post, Hogeweg 11. P.L. Bakker, Den Burglaan 17. A. Trijbetz, Koningsdam 75. W.C.M. Admiraal/S. Koot, Theebos 5-7; 2e prijs: T. Dorrestijn-de Wit, Vislaantje 3. J.C. Kabel, Vuurbaak 12. C.J. Wensink/L.H. Mors, Theebos 13-15, P. Min, Visweg 23. J.S.J. Tijm/J. Koot, Theebos 8-10. J.H. Hageman, Hogeweg 44; le prijs met lof van de jury: P.C. Hageman, Visweg 43. OTTEVEEL Oergezellig uil! voor alles wat groeit en bloeit 275,- 30,95 Zwenksproeier van Gardena type Polo vanaf 24,95 Commissievergaderingen Algemene Bestuurszaken/Financiën Ruimtelijke Ordening/Volkshuisvesting Welzijn/Personeel&Organisatie/Onderwijs Commissie bezwaar- en beroepschriften Ophalen oud papier Bouwplan Nieuws van B&W Rotteveel UW KERASTASE-KAPPER IW^nETï teL 072-330175 fax 072-335644 ik RIJKSWEG 127 LIMMEN, TELEFOON 02205 In Limmen kan kopij voor de Uitkijkpost ingeleverd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5. De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 17.00 uur kan men met kopij vervolgens nog terecht bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 te Heiloo. VERZEKERINGEN SPAREN (belastingvrij) HYPOTHEKEN PENSIOENEN Uw verzekerings hypotheek-adviseur weet de weg. w SSURANTIEKANTOOR Molenweg 107 1906 DH Limmen tel. 02205-3061 Wij maken er gewoon meer werk van! JjowLinxj (j-te.il.QO Uitgeesterweg IB, I906NW Limmen, tel. 02205 2484 Geopend maandag t/m vrijdag zaterdag koopavond vrijdag 8.00-18.00 uur 8.00 - 16 00 uur 19.00-21.00 uur G.S.M. Min architect vormgeving advisering ©ng'meermg budgettering Voor al uw tuinberegenings- artikelen kunt u bij ons terecht Wij beschikken over een uitgebreid assortiment pvc beregeningsmateriaal waaronder pijpen en koppelingen Nochi Centrifugaalpomp van 0.8 pk compleet met aanzuiqset Toro sproeiers. Kunnen zowel onder- als bovengronds geïnstalleerd worden. Sproeikoppen met gedeeltelijke cirkels of hele cirkels kunner vrij door elkaar worden gebruiki 18,95 Gardena Broes met verlengstuk Normaal 49.50 Slangewagen Gardena Voor maximaal 60 meterslang of 25 meter slang van 129-voor Sproei het liefst 's och tends of 's avonds In de middag verdampt 70 tot 90% van het water voordat het in de grond zakt Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 02205-1456 tijdstip: maandag 15 mei 1995, 20.00 uur plaats: gemeentehuis, Zonnedauw 4, Limmen agenda: o.a. - Samenwerkingsverbanden - Verslag commissie ABF van 3 april 1995 - Quick scan informatievoorziening en automatisering - Procedure begrotingswijzigingen - Bouwgrondexploitatie en kostenverhaal. tijdstip: dinsdag 16 mei 1995, 20.00 uur plaats: gemeentehuis, Zonnedauw 4, Limmen agenda: o.a. - Verslag commissie ROV/WPO van 4 april 1995 - Herinrichting Dusseldorperweg van Zonnedauw tot Zomerschoon - Juridische procedure Gédé-Verpakkingen - Voorbereidingsbesluiten voor uitbreiding van de Pax Christi en De Dusselhoek. tijdstip: donderdag 18 mei 1995, 20.00 uur plaats: gemeentehuis, Zonnedauw 4, Limmen agenda: o.a. - Verslag gecombineerde vergadering van 4 april 1995 - Verzoek om subsidie voor 1994 Stichting Museum voor Bloembollenteelt - Idem voor 1995 Stichting Museum voor Bloembollenteelt - Monumenten Meerjarenprogramma jaar 2001 - Medewerking (ingevolge art. 74 WBO) voor uitvoeren technisch onderhoud (daken) aan basisscholen Pax Christi en De Dusselhoek - Verordening Toeslagen- en kortingenbeleid nieuwe Algemene Bijstandswet. Bovenstaande commissievergaderingen zijn openbaar. Wanneer u tijdens de vergaderingen over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van tevoren afspreken met de voorzitter. In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt de stukken van deze vergaderingen inzien. Afhalen van commissiestukken Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de commissiestukken afhalen bij de receptie van het gemeentehuis (van 9.00 tot 12.30 uur en van I 3.30 tot 16.00 uur). De commissie voor bezwaar- en beroepschriften zal zitting hebben op maandag 15 mei om 19.30 uur in het gemeentehuis, Zonnedauw 4a (zijingang) te Limmen. Aanstaande zaterdag 13 mei 1995 wordt er vanaf 09.00 uur oud papier opgehaald in wijk I (oostzijde van de Rijksweg) Bedrijfsafval In de gemeente Limmen is de inzameling van het bedrijfsafval geprivatiseerd, d.w.z. dat de inzameling van het bedrijfsafval niet meer plaatsvindt via de gemeente, maar dat de bedrijven zelf een contract met een inzamelaar dienen af te sluiten om hun bedrijfsafval af te voeren. De bedrijven dienen ook het oud papier en het karton met het bedrijfsafval mee te geven. Het kan dus niet de bedoeling zijn dat deze bedrijven oud papier en karton afgeven aan de scholen. Burgemeester en wethouders zijn van plan om medewerking te verlenen aan een bouwplan voor: - bouwen dakkapel, Zomerschoon 26, Limmen. Vanaf I I mei 1995 ligt bovengenoemd bouwplan met tekeningen gedurende twee weken voor eenieder ter inzage in het gemeentehuis te Limmen. Gedurende die termijn kan eenieder een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radioprogramma van de OSU: Gemeentevoorlichting Lim men'. In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijkste agendapunten van de laatste collegevergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (02513 14519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz. 10 mei 1995, Burgemeester en wethouders van Limmen bo«w va!g88dfM(i2gefiien! Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen MygM aii-mai'i H t In de nieuwe tapijtcollectie bundelen zich de laatste trends in tinten en design van klassieke schoonheid, gerieflijkheid en gebruiksvriendelijkheid. Een ongekend scala aan kleuren, motieven, structuren en materialen voor diegenen die op zoek zijn naar prikkelende ideeën en praktisch advies.1 Tapijten Gordijnen Karpetten

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 19