Wijziging bestemmingsplan "Buitengebied" ASFALTERINGSWERKZAAM- HEDEN ROTONDE, HEIL0 J Vervanging riolering Vervanging riolering LtNTf C l HEILOO Nieuw bouwplan Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Vergunningen Ypestock Voorbereidingsbesluiten Géén ongeadresseerd reklamedrukwerk Géén ongeadresseerd reklamedrukwerk Wel Huis aan Huis bladen Géén Huis aan Huis bladen Nee-nee/nee-ja stickers Ingediende bouwaanvragen HEILOO Bestuurszaken Welzijnszaken en Burgerij Grondgebiedzaken Wijziging ophaaldag Verleende collectevergunningen PAGINA 4 UITKIJKPOST-17 MEI 1995 Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 6, lid Bil en III onder 1a van het bestem mingsplan "Buitengebied" een bestaand bebouwingsvlak aan de Kennemerstraatweg 421 in westelijke richting te vergroten/splitsen ten behoeve van en vrijstelling te verlenen voor de bouw van een tweede agrarische bedrijfs woning. Het bovengenoemde plan ligt met de daarbij behorende stukken met ingang van 18 mei 1995 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling VROM tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefoni sche afpraak, nr. 313121). Gedurende bovengenoemde termijn kunnen belanghebbenden tegen bedoeld voornemen van het college schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij voornoemd collegePostbus 1, 1850 AA te Heiloo. Heiloo17 mei 1995. Kennemerstraatweg Ypesteinerlaan Vennewatersweg Op de vorig jaar aangelegde rotonde Kennemerstraatweg/Ypesteinerlaan/ Vennewatersweg worden de komende week de afrondende asfalteringswerkzaamheden uit gevoerd. Op vrijdag 19 mei starten de voorbereidende werkzaamheden en als alles volgens planning verloopt wordt op dinsdag 23 mei de top(asfalt)laag en op woensdag 24 mei de markering aangebracht. In verband met de werkzaamheden zullen de Ypesteinerlaan-zuid en de Vennewatersweg ter plaatse van de rotonde op maandag 22 mei en dinsdag 23 mei worden afgesloten voor het autover keer. Omleidingen zullen met borden worden aan gegeven. Uitvoering op de genoemde data is in verband met de weersgesteldheid onder voorbehoud. Voor meer informatie kunt contact opnemen met de heer B. de Groottelefoon 334 008, van de afdeling Civiel en reiniging. Het college van burgemeester en wethouders heeft het voornemen om aan R.E. Ouwejan te Heiloo met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen voor het plaatsen van een blokhut op het perceel Vredenoord 149. Het ontwerp-besluit ligt met het bouwplan en de daarbij behorende stukken vanaf 18 mei 1995 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, afdeling VROM, op werkdagen tussen 08.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak nr. 313 152). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen schriftelijk gemotiveerd bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemees ter en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen en positief bevonden meldingen verleend: Zevenhuizerlaan 89, T.G.C. de Waard - vergro ten woonhuis Ringweg 4, W.PT. Middelbeek - plaatsen volière Fontein Verschuirlaan 4, J.G. Antonius - vergro ten woonhuis en garage Deze bouwvergunningen/meldingen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1, maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nummer 313 217 of 313 216). Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling VROM, wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM worden gemeld; dit kan telefonisch onder de nummers 313 217 of 313 216. Burgemeester en wethouders van Heiloo heb ben besloten een evenementenvergunning te verlenen voor het muziekfestival Ypestock op 11 juni 1995. De burgemeester heeft aansluitend ontheffing verleend voor het tijdelijk schenken van zwak- alcoholische dranken. Beide vergunningen kunnen vanaf 18 mei a.s. op de afdeling Bestuurszaken worden inge zien. De burgemeester van Heiloo maakt bekend, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 8 mei 1995 heeft besloten te verklaren, dat bestem mingsplannen worden voorbereid voor 1. voor het gebied ten noorden van de Kanaalweg tussen de Rijksweg A9 en de Kanaaldijk, behoudens het gedeelte van het toekomstig bedrijventerrein Boekelermeer; 2. het gedeelte van het toekomstig bedrijven terrein Boekelermeer; 3. het gebied gelegen ten zuiden van de Kanaalweg en oostelijk van de ringsloot tot aan de gemeentegrens; 4. het gebied aan de zuid- en westkant van het bestemmingsplan Buitengebied. De besluiten treden in werking op 18 mei 1995 en liggen met de daarbij behorende tekenin gen voor een ieder ter inzage in het gemeente huis, afdeling VROM, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 (op andere tijden alleen na tele fonische afspraak nr. 313121). De nee-nee en nee-ja stickers zijn er eindelijk weer. Dit zijn de stickers waarmee iedereen zelf kan aangeven of hij wel of geen onge adresseerd reclamedrukwerk en lof huis-aan- huis bladen door zijn brievenbus wilt. Het heeft even geduurd, maar ze zijn bijge drukt. Wie er nog een op zijn brievenbus wil hebben kan er gratis een afhalen bij de balie van het gemeentehuis. Zolang deze voorraad weer strekt uiteraard. Even een opfrissertje van het geheugen: Nee-nee betekent: Geen ongeadresseerd reclamedrukwerk en geen huis-aan-huis bla den. Nee-ja betekent: Geen ongeadresseerd recla medrukwerk, wel huis-aan-huis bladen. Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Opgemerkt wordt, dat in dit sta dium nog niet bekend is of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Eventuele bouwvergunningen alsmede voornemens om vrijstelling te verle nen zullen te zijner tijd worden gepubliceerd, waarna de mogelijkheid bestaat de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. De Rietvink 21, B.J. van Alphen - vergroten woonhuis Winkelcentrum 't Loo 23, P.F.J. Boerlage - ver anderen/verplaatsen winkel Sandecamplaan 39, J. Th. Beentjes - vergroten woonhuis Kruijsakkers 1, T.N.J. Kuijs - vergroten woon huis. ïmmmm Vervangen riolering Stationsweg en Pastoor van Muijenweg tussen de spoorlijn en de Ewisweg. In de vergadering van 17 april 1994 heeft de gemeenteraad het gemeentelijk rioleringsplan voor Heiloo vastgesteld. Hierin verplicht de gemeente zich om de vui luitworp bij overstorten in het rioolstelsel, voor 1 januari 1999, met 50% te reduceren. Overstorten zijn plaatsen in het rioolstelsel waar het nog ongereinigde rioolwater tijdens zeer hevige regenbuien op het oppervlakte water wordt geloosd, omdat het rioolstelsel tij dens zo een regenbui tijdelijk te weinig afvoer capaciteit bezit. Vervangen riolering Schuine Hondsbosschelaan en Kennemerstraatweg Uit inspecties met behulp van een TV camera is gebleken dat het riool in de Schuine Hondsbosschelaan, tussen de Holleweg en de Westerweg en het riool in de Kennemerstraatweg, tussen de van Aostastraat en de Ter Coulsterlaan en tussen de Dokterslaan en het Frederica's hof, aan vervan ging toe zijn. De start voor de vervanging van het riool in de Schuine Hondsbosschelaan staat gepland voor eind mei 1995. De rijweg zal tijdelijk wor den opgebroken. De werkzaamheden in de Kennemerstraatweg zullen medio augustus 1995 van start gaan, de fiets- en voetpaden aan de noordwest- en aan de zuidoostzijde zullen tijdelijk opgebroken worden. Over de exacte startdatum van de werkzaam heden volgt nog een publicatie in de Uitkijkpost. Voor eventuele vragen kunt u zich wenden tot de heer M.C. Achterberg telefoon 313 204, of bij de heer R Aalders telefoon 313 206, van de afdeling Civiel en Reiniging. Om deze verplichting te realiseren zijn er een aantal aanpassingen noodzakelijk in het bestaande rioolstelsel van de gemeente Heiloo. Deze aanpassingen kunnen bestaan uit vergro ting van de capaciteit van de riolering, het opheffen van overstorten maar ook de aanleg van riolering op plaatsen binnen de gemeente waar deze nog ontbreekt vallen hieronder. In enkele gevallen worden deze aanpassingen gecombineerd met de vervanging van oude en in slechte staat verkerende riolen. Een van deze aanpassingen betreft de capaci teitsvergroting van de riolering in de Stationsweg en de Pastoor van Muijenweg, welke beide dateren uit 1940. Voor 1995 is gepland om de riolering in de Stationsweg, tussen de spoorlijn en de Westerweg en de Pastoor van Muijenweg, tus sen de Westerweg en de Ewisweg, te vervan gen. De start voor de vervanging van het riool staat gepland voor de maand juni 1995. Over de exacte startdatum van de werkzaam heden volgt nog een publikatie in de Uitkijkpost. Voor eventuele vragen kunt u zich wenden tot de heer P Aalders telefoon 313 206, van de afdeling Civiel en Reiniging. Riool Station/PVM Commissie De eerstvolgende openbare vergadering van de commissie Bestuurszaken vindt plaats op maandag 22 mei 1995 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staan onder meer de volgende agendapunten: - Concept-voorjaarsnota 1995 en Meerjarenbeleidsplan 1996-1999 - Begrotingswijzigingen 1995 SNK - Instellen Commissie Bezwaar-en Beroepschriften - Evaluatie convenant kleine HAL - Incidentele verhuur sporthal - Brief Stichting Heiloo Houden Zo! aan gemeenteraad Commissie De eerstvolgende openbare vergadering van de commissie Welzijnszaken en Burgerij vindt plaats op dinsdag 23 mei 1995 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staan onder meer de volgende •punten: - Concept-voorjaarsnota 1995 en Meerjarenbeleidsplan 1996-1999 - Beschikbaarstellen krediet t.b.v. voorzieningen in de gymzalen Burenweg/Kerkakkers - Financiële stukken en algemene verordening recreatieschap Alkmaarder- en Uitgeestermeer - Zwembad Het Baafje - Jaarrekening.1994 Openbare Bibliotheek Heiloo - Regionaal collectief vervoer in het kader van de WVG in N. Kennemerland - Discussie-notities Openbare Bibliotheek en Muziekschool. Commissie Attentie!! Gewijzigde aanvangstijd commissievergadering: 17.00 uur De eerstvolgende openbare vergadering van de raadscommissie Grondgebiedzaken vindt plaats op woensdag 24 mei 1995 om 17.00 uur, in de raadzaal van het gemeentehuis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Concept-voorjaarsnota 1995 en Meerjarenbeleidsplan 1996-1999 - Convenant Alkmaar-Heiloo voor uitbreiding van het bedrijventerrein - Artikel 19-procedure m.b.t. Vredenoord 121 inzake vergroten woonhuis - Twinning-project - Gedifferentieerd tarief afvalinzameling - Ontwerp-begroting 1996 Wl-Alkmaar. Afvalstoffen De groene rolemmers die normaal op donder dag wqfden geleegd, zullen niet op donder dag 25 mei (Hemelvaartsdag) maar op vrijdag 26 mei worden geleegd. Collecte Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instellingen vergunning verleend voor het houden van een collecte in de hierna vermelde periode: 1Nederlands Astma Fonds 14 mei tot en met 20 mei 1995. 2. Nederlandse Rode Kruis, afdeling Heiloo 21 mei tot en met 27 mei 1995. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt, dat zij bevoegd zijn te collecteren. Raadhuisplein I Postbus l 1850 AA Telefoon Afdeling Voorlichting 3 13289 Open van 8.00 tot 12.30 uur Informatierubriek ■MÉM NEE NEE. JA NEE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 4