mm m m IH&U!P0s WONINGZOEKENDEN VAN DE GEMEENTE HEILOO Gemeente moet flink bezuinigen Woonkeuzebon in samenwerking met Woningstichting Heiloo en de Gemeente Heiloo Woningen voor STARTERS en DOORSTROMERS Woningen voor STARTERS en DOORSTROMERS Woningen voor STARTERS en DOORSTROMERS Woningen voor STARTERS en DOORSTROMERS Woningen voor STARTERS en DOORSTROMERS Woningen voor STARTERS en DOORSTROMERS Woningen voor STARTERS en DOORSTROMERS Netto Huishoudinkomen Huur/inkomenstabel Spelregels van het aanbodmodel Wat u nog moet weten... Tekort: 327 921 1.352 1.856 Als totale ombuigingstaakstelling ver meldt de voorjaarsnota de volgende bedragen: PAGINA 15 UITKIJKPOST - 7 JUNI 1995 Hieronder wordt verstaan het totale vaste netto maandinkomen. Alle maandinkomens van dege ne die tot een gemeenschappelijk huishouden behoren worden bij elkaar opgeteld, uitgezonderd de inkomens van inwonende kinderen jonger dan 27 jaar, kleinkinderen jonger dan 27 jaar en pleegkinderen jonger dan 27 jaar. Bij iedere aangeboden woning wordt verwezen naar inko menscategorie A, B, C of D van de Huur/inkomenstabel. Woningzoekenden die met een Woonkeuzebon reageren op het aanbod in de Huurkrant moeten zich houden aan enkele spelregels. Inschrijving als woningzoekende Elke inwoner die 18 jaar wordt en woonruimte of andere woonruimte zoekt kan zich laten inschrijven als woningzoekende bij de gemeente Heiloo. De datum van inschrijving is heel belangrijk. Men kan zich inschrijven bij de afdeling Sociale Zaken op het gemeentehuis. Ook seni oren en doorstromers dienen zich hier in te laten schrijven. Wie reeds ingescheven staat hoeft zich niet opnieuw te laten inschrijven. Woonkeuzebon Voor ieder gewenst huis moet u een aparte bon invullen. Een bon staat in deze Huurkrant. Meer Woonkeuzebonnen zijn verkrijgbaar bij woning stichting Heiloo en de gemeente. hoeft geen andere stukken mee te sturen bij de Woonkeuzebon omdat zij geen invloed hebben op de selektie. Voorwaarden Bij het aanbod van huizen staat aangegeven welke huizen bedoeld zijn voor starters en welke voor doorstromers. Het heeft geen zin om als star ter te reageren op een huis dat bestemd is voor doorstromers of anders om, tenzij de woning wordt aangeboden aan zowel doorstromers als starters. Voor iedere woning zijn afzonderlijke voorwaarden aangegeven waaraan in ieder geval moet worden voldaan om in aanmerking te kunnen komen. Deze kunnen betrekking hebben op: - de leeftijdscategorie; - het netto huishoudinkomen per maand; - de huishoudensgrootte; - of de woning bestemd is voor een starter of voor een doorstromer of voor starters èn doorstromers; - ingeschreven staan als woningzoekende in de gemeente Heiloo; - de toelatingsvoorwaarde. Het heeft geen zin te reageren indien men niet aan de bij de woning gestelde voorwaarden voldoet. Toewijzing en selektie van kandidaten Toewijzing van een woning geschiedt na toetsing en kontrole van de gegevens op de volledig ingevulde en tijdig ingestuurde Woonkeuzebon. Als er voor een woning meer kandidaten overblijven, worden zij op volg orde geplaatst. Deze volgorde wordt bepaald door: - de duur van de inschrijving als woningzoekende bij de gemeente Heiloo en indien sprake is van gelijke inschrijvingsdatum: - de leeftijd (bij starters) en - de bewoningsduur (bij doorstromers). De eerste kandidaat krijgt, na kontrole van de persoonlijke gegevens, de woning aangeboden. Blijken de gegevens onjuist, dan volgt geen toe wijzing en is de tweede kandidaat aan de beurt. Alle gegevens worden vertrouwelijk conform de Wet Persoonsregistraties behandeld. Bericht van toewijzing Als men voor een woning uit deze huurkrant in aanmerking komt, ont vangt u binnen 14 dagen bericht. Er wordt geen bericht gestuurd naar degenen die niet in aamerking komen. Havercamplaan 18 adres adres De Kandelaar 20 kenmerken: huistype appartement verdieping begane grond aantal kamers 3 (inclusief woonkamer) huurprijs p.m. 580,25 servicekosten 28,50 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 juli 1995 voorzieningen VR CV ketel glasverzekering water voorwaarden: - beschikbaar voor starters en doorstromers die een door de gemeente toewijsbare huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 963,- waarbij senioren (55+) voorrang hebben - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet vol doen aan categorie A van de huur/inkomenstabel kenmerken: huistype aantal kamers huurprijs p.m. servicekosten eigenaar huuringangsdatum voorzieningen kering eengezinswoning 4 (inclusief woonkamer) 636,10 2,40 Woningstichting Heiloo 1 juli 1995 HR-combiketel glasverze- Huishoudinkomen van meerpersoonshuis- houdens (netto per maand) Huishoudinkomen van alleenstaanden (netto per maand) Huurprijs per maand (excl. servicekosten) Categorie voorwaarden: - beschikbaar voor starters en doorstromers die een door de gemeente toewijsbare huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 963,- - minimum aantal personen: 2 - netto huishoudinkomen per maand moet vol doen aan categorie B van de huur/inkomenstabel De Sonneveld 82 adres Ter Coulsterlaan 29 vanaf adres vanaf kenmerken: huistype appartement verdieping 3e verdieping aantal kamers 3 (inclusief woonkamer) huurprijs p.m. 718,80 servicekosten 48,45 eigenaar SGBB huuringangsdatum: 1 juli 1995 voorzieningen CV kenmerken: huistype appartement verdieping 1e verdieping aantal kamers 2 (inclusief woonkamer) huurprijs p.m. 513,40 servicekosten 8,00 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 juli 1995 voorzieningen VR CV-ketel glasverzekering voorwaarden: - beschikbaar voor starters en doorstromers die een door de gemeente toewijsbare huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 963,- - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet vol doen aan categorie A van de huur/inkomenstabel Termijen 157 adres Het Brugstuk 78 adres kenmerken: huistype appartement verdieping 2e verdieping aantal kamers 4 (inclusief woonkamer) huurprijs p.m. 635,85 servicekosten 8,40 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 juli 1995 voorzieningen HR combiketel glasverzekering voorwaarden: - beschikbaar voor starters en doorstromers die een door de gemeente toewijsbare huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 963,- - minimum aantal personen: 2 - netto huishoudinkomen per maand moet vol doen aan categorie B van de huur/inkomenstabel kenmerken: huistype appartement verdieping 2e verdieping aantal kamers 3 (inclusief woonkamer) huurprijs p.m. 582,35 servicekosten 16,95 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 juli 1995 voorzieningen HR combiketel glasverzekering voorwaarden: - beschikbaar voor starters en doorstromers die een door de gemeente toewijsbare huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 963,- - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet vol doen aan categorie A van de huur/inkomenstabel voorwaarden: - beschikbaar voor starters en doorstromers die een door de gemeente toewijsbare huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 963,- waarbij senioren (55+) voorrang hebben - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie C van de huur/inkomenstabel Ondergetekende is O doorstromer* of O starter* en reageert op Een aantal begrippen bij dit aanbodmodel van woonruimte moet u weten. Woningzoekende Een woningzoekende is iemand die als zodanig ingeschreven is bij de gemeente Heiloo. Starter Een starter is een bij de gemeente Heiloo geregistreerde woningzoeken de die geen zelfstandige woonruimte achterlaat. Dat kan dus iemand zijn die: - nog thuis woont bij zijn of haar ouders; - op kamers woont of - door een echtscheidingsvonnis of door het verbreken van een andere relatie op zoek is naar woonruimte. Doorstromer Een doorstromer is een bij de gemeente Heiloo geregistreerde woning zoekende die zelfstandige woonruimte achterlaat en dus woont in - een huurhuis of - een koophuis. Zelfstandige woonruimte heeft een eigen voordeur, eigen douche/toilet, eigen keuken en woon/slaapkamer(s). Caravans en zomerwoningen worden niet aangemerkt als zelfstandige woonruimte. Indien een woning voor zowel starter als doorstromers bestemd is, heb ben doorstromers voorrang. Doorstromers en starters Deze woningen zijn in 1ste instantie beschikbaar voor doorstromers en in 2e instantie voor starters. Starters kunnen dus ook reageren op deze woningen, maar zijn pas aan de beurt als er geen doorstromerskandidaten zijn of als die niet aan de voorwaarden voldoen. Huurprijs De huur per maand is -tenzij anders aangegeven- exclusief servicekos ten (dus exclusief stookkosten en kosten voor water e.d.). Het bedrag aan servicekosten is apart vermeld. Hulp nodig? Wie hulp nodig heeft bij het invullen van de Woonkeuzebon kan een beroep doen op medewerkers van Woningstichting Heiloo en de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo. Dat geldt trouwens voor alle vragen die te maken hebben met het wonen in Heiloo. Adressen, telefoonnummers en openingstijden van de woning corporatie en de gemeente staan hieronder vermeld. Woonkeuzebon volledig invullen U kunt alleen reageren op een huurhuis als u de Woonkeuzebon volledig invult. Voor ieder gewenst huis moet u een aparte bon invullen. Meer woonkeuzebonnen zijn verkrijgbaar bij de woningcorporatie en de gemeente. De Woonkeuzebonnen moeten binnen 6 dagen na verschijning van dit blad ontvangen zijn door Woningstichting Heiloo, Van der Feen de Lilleweg 14, 1851 BR Heiloo. Niet volledig of onjuist ingevulde Woonkeuzebonnen worden terzijde gelegd. Informatie bij Woningstichting Heiloo en de gemeente Heiloo Openingstijden en bereikbaarheid per telefoon: - Woningstichting Heiloo Van der Feen de Lilleweg 14, 1851 BR Heiloo Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 - 12.00 uur telefoon (072) 338 536 (maandag t/m vrijdag van 10.30 - 12.30 uur) - Gemeente Heiloo (afd. Sociale Zaken en Huisvesting) Raadhuisplein 1, 1851 JL Heiloo Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 08.00 - 12.30 uur telefoon (072) 313 131. WIE ZIJN ER GESLAAGD VIA DE HUURKRANT VAN MAART Adres type- Starter- Jaar van aantal woning doorstromer inschrijving ontvangen woonkeuze bonnen personen Het Brugstuk 89 adres kenmerken: huistype verdieping aantal kamers huurprijs p.m. servicekosten eigenaar huuringangsdatum voorzieningen Het Hoekstuk 52 appartement 3e verdieping 4 (inclusief woonkamer) 757,30 48,45 SGBB 1 juli 1995 CV Vinkenbaan 59 Vrieswijk 82 Marienstein 70 Past.v.Muyenw. 28 De Kuilenaar 64 Binnenhof 6 voorwaarden: - beschikbaar voor starters en doorstromers die een door de gemeente toewijsbare huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 963,-, waarbij senioren (55+) voorrang hebben. - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie C van de huur/inkomenstabel *Aankruisen wat van toepassing is Handtekening Bosvaren 14 voorrang Woonkeuzebon insturen naar/in de brievenbus deponeren van: Woningstichting Heiloo - Van der Feen de Lilleweg 14 - 1851 BR Heiloo De bon moet binnen 6 dagen na verschijnen van deze krant in bezit zijn van Woningstichting Heiloo, Totaal 8 woningen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 15