Vier dagen fietscrossen bij Boscrossers op 't Vennewater Senioren info Yes Yes is Mayflower geworden De Deel: de zaak met smaak /Aj/eA ze^e/v (Aat? Bakkerij Kees Zoon in nieuwe winkel Prachtige zaak voor Kees Burger UITKIJKPOST - 7 JUNI 1995 faa/x-Wv/t va/7 c/er ffloró/ Moet kunnen! Holistische benadering van ziekte en gezondheid Darten in het Oosthonk De Spetters al 25 jaar de zwem- en polovereniging van Heiloo en Egmond Klaverjassen in het Oosthonk Vogelvereniging Kleurenpracht Warme maaltijdvoorzie ning Luchtpost Heiloo Zondag Filmmiddag Tweedehands boeken markt in Het Hoekstuk Mogojoko op festival Het is maandagmiddag, tweede pinksterdag. Tweemaal hebben onverwachte bezoekers me aan het schrikken gemaakt. Al een uur of wat zit ik namelijk achter m'n burootje in het redactielokaal van de Uitkijkpost, heerlijk alleen, niet gestoord door telefoon en - dacht ik - bezoekers. Het zijn de meest aan gename werkdagen: de uren tellen dubbel, de productiviteit is enorm. laat ik me vandaag niet louter werk in beslag nemen. Zo nu en dan dwalen mijn gedachten af. Dan denk ik bijvoorbeeld aan vol gende week maandag. Dan is het Ypestock-popfestival alweer achter de rug. Met alle betrokkenen ben ik benieuwd naar het verloop: de bands, de muziek, het weer enzo voort. Vooral ben ik ook benieuwd naar de conditie van al die lieden die dagen achtereen in de weer zijn voor het muziekfeest. Dikke wal len, gepijnigde ruggen, hoofdpijn, volkomen leeg? Ook gaan mijn gedachten terug naar afgelopen zaterdag. Toen wilde ik ook aan de slag gaan, maar weigerde de computer. Ik had de pest in en dacht aan mijn column van vorige week, die in de ondo or zichtbare electronica was verdwenen. Dat wilde ik niet opnieuw. Overigens dank aan de freaks, die me tipten dat ik m'n ver haal nog wel zou kunnen opspo ren. Dat wist ik zelf ook wel, maar misschien wilde ik dat niet of was er helemaal geen ander verhaal!) Ik gaf er zaterdag de brui aan, besloot tot een Indisch feestmaal en een bezoekje aan La Strada. In die laatste gelegenheid traden The Porcupines voor bijna de laatste keer op. Vanwege familiebanden ben ik aardig vergroeid met die groep, maar in al die jaren heb ik nauwelijks een optreden volledig meegemaakt. In het begin gaat het nog wel, maar ja, het is feest bij The Porcupines en dan hou je het niet droog. Ook dit keer niet, al heb ik weinig gemist. Gelukkig treden The Porcupines bij Ypestock maar drie kwartier op: dat moet kunnen. Na. Ypestock ben ik zelf altijd wel toe aan een weekje vakantie. Lekker luieren op een zonnig strand in het zuiden van Europa. De kater afspoelen in helder zeewa ter, mijmeren dat je nooit meer terug hoeft en 's avonds lekker uit feesten gaan. Dat is nog eens wat anders dan een zondag lang in bed blijven liggen en daarna naar de televisie staren tot het weer slaaptijd is. Het overkwam me gisteren en het zat niemand verbazen dat ik vannacht droomde van drugssmok kel, kidnapping en gierende sirenes. Ik staar door het raam en zie dag jesmensen over het bedrijventerrein zwerven. Met de auto, met de fiets, soms wandelend. Ze bevredigen hun nieuwsgierigheid en kijken bij de bedrijfspanden naar binnen. Weinig te zien natuurlijk, want overal is het duister en stil. Nergens is een mens aan het werk en ik ver lies de lust om verder te gaan. Bijna hoop ik dat de computer het zal begeven en ik een reden heb om naar huis te gaan. Het is toch wel vreemd dat je naar een reden buiten jezelf zoekt om de gebeurtenissen te veranderen. Ypestock moet de reden voor een vakantie zijn. The Porcupines de aanleiding voor een feest. Een kapotte computer argument voor een vrije maandagmiddag. Nee, zo simpel mag het niet zijn. Het is sim pel op een heel andere manier, maar dat heb ik soms niet in de gaten. Ik laat me graag leiden door inge vingen, onverwachte gebeurtenis sen, verrassingen, kortom: dingen die je niet kunt voorspellen. Al dat plannen, doen zoals iedereen het van je verwacht, nee dat is niets voor mij. Het eerste wat ik doe is alles omdraaien. Kan ik simpel inkoppen, dan tracht ik het op een andere manier nog mooier te doen. Natuurlijk is dat veel vermoeiender, maar het leven is zo nooit saai, nimmer voorspelbaar. De rol spelen, die je wordt toebe deeld, daar krijg ik het vaak van op m'n heupen, dan heb ik acuut over al jeuk. Neem nou afgelopen zater dag. Een vriendin kocht op mijn verzoek wat nieuwe kleding voor me. Ik had geen tijd, zo zei ik, en zij ging toch naar de stad. Hoeveel mannen laten het kopen van kle ding aan een ander over? En hoe gewoonwordt dat gevonden? 's Avonds op stap in m'n nieuwe kle ren en ik had toch een jeuk op m'n heupen! Misschien is het goed, wellicht zelfs beter, om je niet overal druk over te maken. De wethouder op een plas tic kratje bij de opening van een nieuw afval-depot. Geen gezicht? Moet kunnen! Een rijksdaalder betalen voor een glas water met ijs. Belachelijk? Moet kunnen! Werken op tweede pinksterdag. Overdreven? Moet kunnen! Laat het allemaal maar gebeuren, wat een ander er ook van zegt of denkt. Opnieuw wordt er op het raam getikt. Een medewerker van de gemeente met een grote envelop. Op tweede pinksterdag? Ja, nog steeds! Eerst is mijn reactie voor spelbaar: dat kan toch niet! Maar ik grijp snel in in mijn gedachten. Een ambtenaar is ook maar een mens. Moet kunnen! Mtt¥ïi De baan van De Boscrossers, gezien vanaf de startheuvel. HEILOO - Dit jaar wil Fietscrossclub De Boscrossers ook iets doen, wat in het teken van 'Heiloo 1300 jaar' staat. De gehele jeugd van Heiloo en omge ving mag meedoen aan dit evenement. Het leek ons een leuk idee om er een fietscrossvierdaagse van te maken. Het is de bedoeling dat van maandag 12 tot en met donderdag 15 juni vanaf 18.15 uur, na inschrijving, de jongste rij ders t/m 10 jaar beginnen. Deze moeten 4x de gehele crossbaan rijden, de jeugd t/m 13 jaar moet de crossbaan 5x rijden, de jeugd van 14 jaar en ouder moet de crossbaan 6x rijden. Iedereen wordt regelmatig gecontroleerd op de juiste hoeveelheid rondjes, zodat er niet gesmokkeld kan worden. Dit herhalen we dan elke avond, zodat jullie op de laatste avond een herinnering ontvan gen. Voor dit alles vragen wij als orga nisator een vergoeding van f 2,50 inschrijfgeld, te betalen op de eerste avond. We verwachten een grote opkomst. Dit houdt in, dat je niet tegelijk maar op je beurt moet wachten om je rondjes te kunnen rijden. Dit omdat onze club maar een beperkt aantal crossfietsen en helmen beschikbaar heeft. Dus neem zo veel mogelijk zelf je crossfiets mee. Wel veilig natuurlijk. Controleer vooraf of je ketting goéd gespannen staat en de moeren van je voor- en achterwiel vast zitten. Ook beschermende kleding is verplicht. Dit betekent: een lange (spijker) broek en een trui met lange mouwen. Hier wordt niet van afgewe ken, ook al is het nog zulk mooi weer. Een jongen of meisje in een T-shirt of korte bröek mag echt niet meedoen. De Fietscrossclub De Boscrossers bestaat uit een enthou siaste groep jongens en meisjes die het leuk vinden om samen met hun fiets op behendigheid te trainen. De jongens en meisjes die deze sport beoefenen kie zen .duidelijk voor het wedstrijdele ment. Tijdens de trainingen (2e per week) heerst er onderlinge saamhorig heid. Men probeert alle technieken uit en er zit vaak ook een speelse opzet in. Vooral de starthektrainingen zijn uiterst belangrijk daar je zo snel moge lijk weg moet zijn tijdens een wedstrijd. Deze wedstrijdgroep Boscrossers bestaat uit ongeveer 30 leden, die voor al zondag zich meten met andere jon gens en meisjes van hun leeftijd in een wedstrijd. Deze wedstrijden zijn van verschillende niveau's. Binnen de regio N.H. is er een competitie die zeker voor de beginnende crosser heel leerzaam is. Daarnaast kan men in de afdeling West een competitie aangaan, waar de hele club bijna aan meedoet. Op landelijk niveau is er de N.K. com petitie die ook uit verschillende wed strijden bestaat en waarna je je Nederlands kampioen kan noemen. Ook buiten onze grenzen rijden De Boscrossers goed mee. Tijdens de E.K. in Frankrijk (juli) maken we kans op een finaleplaats. Dit jaar zijn de wereldkampioenschap pen in Colombia, ver weg dus. Daar er zich geen sponsors aanmelden om enige bijdrage te geven gaat er dit jaar niemand van de Boscrossers heen. Heel jammer, maar financieel een te grote uitgave. Volgend jaar zijn de wereld kampioenschappen in Engeland en daar gaan de kanshebbers van De Boscrossers zeker heen. Hiervoor is HEILOO - Meestal worden we ziek omdat we binnen in onszelf niet in har monie zijn. De ziekte die we krijgen is het gevolg van onze levensstijl. Wanneer we onze levensstijl verande ren en ons gaan afstemmen op onze ware natuur, dan komt het gene- zinsproces op gang. Door middel van diverse activiteiten zullen we tot inzicht in ziekteprocessen komen en ervaren hoe we het genezinsproces op gang kunnen brengen. Op dinsdag 19 sep tember starten er nieuwe 10-lessen cur sussen in Heiloo. Voor inlichtingen en opgave kun je bellen met Henk Lambeck, tel. 072-330523. HEILOO - Op zaterdag 10 juni vanaf 20.00 uur wordt er gedart in het Oosthonk. Een gezellig mix-koppel- toernooi staat er gepland. Er zijn mooie bekers te winnen en mocht het in de eerste ronde niet geheel lukken, dan is er altijd nog de verliezersronde, waarin single gegooid wordt. Het inschrijfgeld bedraagt f 7,50. Tevens is er iedere maandagavond vrij darten in het Oosthonk. Hier komt u lekker en gezellig uw niveau proberen te verhogen. Kom gerust eens langs. Het adres is De Oostkanter in Heiloo Oost. Kees Zoon achter de toonbank van de nieuwe winkel. liteit voor een lage prijs'. Er zijn vaste aanbiedingen, bijvoor beeld vijf broden voor tien gulden. In deze zaak geldt hoe groter het aantal hoe lager de prijs. De lunchroom ziet er heel mooi uit, elegante stoeltjes zijn in de plaats gekomen voor de houten ban ken van vroeger. En zo is er weer een mooie zaak geopend in de winkelhof 't Loo. HEILOO - De bakkerij van Kees Zoon is een lust voor het oog en laat zijn eigen gebakken spullen nog mooier uit komen. Van nu af aan bakt Kees Zoon alles zelf, van brood tot taart. Alles wordt in eigen beheer vervaardigd. Door de aanschaf van nieuwe moderne apparatuur is dit nu mogelijk. 'Ik heb een zaak voor een breed publiek', zegt Kees Zoon. 'Goede kwa- een grote inzet en training vooraf voor nodig, daar de concurrentie uit het bui tenland enorm is. Vooral de Fransen en Engelsen zijn beregoed. Techniek en inzicht blijven de belangrijkste regels. Wij als Fietsercrossclub doen ons uiter ste best om onze jongens en meisjes een goede training te geven en een juis te instelling om aan een wedstrijd deel te nemen. Na afloop van de trainingen wordt er nog even gezellig bijgepraat onder het genot van een lekkere kop thee. Duidelijk staat de saamhorigheid en vriendschap voorop, ook al zijn de crossers tijdens een wedstrijd soms eikaars concurrenten. Reden te meer om ook eens kennis te komen maken met de fietscrosssport. Tijdens de fietscross-vierdaagse mag iedereen uiteraart gewoon komen kij ken. Voor verder informatie kan je altijd bellen naar ons secretariaat: mevr. E. de Groot, tel. 072-334661. HEILOO - Op vrijdag 9 juni viert Zwem- en Poloclub de Spetters haar 25-jarig jubileum. Iets te vroeg maar dit is bewust gedaan om te voorkomen dan veel mensen het feest niet mee kunnen vieren omdat men met vakantie is. De geschiedenis van de Spetters begon in 1970; nadat in mei van dat jaar het Baafje geopend was, merkten de heren G. Bijkerk en M. Bruins dat er een groepje zwemmers was die wel iets anders wilde dan alleen zwemles en vrijzwemmen. Door hen beiden werd een trainingsprogramma opgezet waar deze zwemmers zich in konden vinden en 6 dagen per week werd er onder begeleiding getraind. Al snel werd het plan gemaakt om een zwemvereniging op te richten. Omdat de heren Bijkerk en Bruins niet voldoende tijd hadden om dit op te zet ten werd aan dhr. Thomasse (een vriend van dhr. Bijkerk) gevraagd of hij hier iets voor voelde. Met dhr. Thomasse als eerste voorzitter werd op 1 juli 1970 Zwem- en Poloclub Heiloo opgericht. Op 13 oktober 1971 werd de vereniging Koninklijk goedgekeurd. In de beginperiode werd er zomers in het Baafje en 's winters (op zondag) in Beverwijk getraind. Later kon er voor de winterperiode badwater in Egmond gehuurd worden. Op 1 september 1979 werd een samenwerkingsverband met de zwemvereniging Aquafit uit Castricum aangegaan. Omdat zowel Z en PC Heiloo als Aquafit niet sterk genoeg was om alleen deel te nemen aan de landelijke competities werd er onder de naam HAC (Heiloo Aquafit Combinatie) ingeschreven. Door deze combinatie kon er ook 's winters meer dere keren per week worden getraind. De trainingen werden toen vooral 's morgens vroeg gehouden. Op 23 augustus 1983 werd de naam van Z en PC Heiloo, mede door het feit dat niet alleen Heilooërs maar ook veel Egmonders lid waren van de vereni ging, veranderd in Zwem en Poloclub De Spetters. Omdat de naam veel leek on die van zwemvereniging De Spatters uit Beilen (Drenthe), moest er goed keuring voor de naam gevraagd wor den aan die vereniging. Dit heeft geleid tot een jarenlang uitwisselingsprogram ma met Beilen, de zogenaamde Spetter/Spatter weekenden, die door tekort aan financiën helaas moesten worden gestopt. In 1977 brandde het zwembad in Egmond af en voor de trai ningen moest toen worden uitgeweken naar Schagen en Castricum. Vanaf de beginjaren is de zwemvereni ging uitgebreid met diverse zwemacti- viteiten waarvan Waterpolo een heel belangrijke is geworden. Er is door de jaren heen met zowel dames- als heren teams in de kringcompetitie gespeeld met wisselend succes. Ook kunstzwem- men is een niet onbelangrijk (alhoewel nog steeds vrij onbekend) deel van de Spetters en de 'iets oudere jeugd' kan zich goed vinden in het trimzwemuur. De jongste jeugd begint bij de Spetters meestal met gewoon recreatief zwem men wat voor veel kinderen een .ver lengstuk is van de zwemlessen voor het A en B diploma. Vanuit dit recreatief zwemmen kunnen ze geselecteerd wor den voor bijvoorbeeld wedstrijdzwem- men of waterpolo. Zoals elke vereniging heeft ook de Spetters haar ups en downs gekend in 25 jaar. Ledenaantallen zijn, door het grote aanbod van sportverenigingen dat er is, een voortdurende bron van zorg. Maar 25 jaren bestaan is niet niks. Kwaliteit is een leus die evenals vereni- gingsgevoel hoog in het vaandel van het huidige bestuur staat. En met die doelstellingen voor ogen gaan zij de volgende periode van 25 jaar van start. Op 9 juni zal er een feest zijn dat klinkt als een klok. Aan de hand van oude ledenlijsten is geprobeerd om zoveel mogelijk oud leden van de Spetters/Z en PC Heiloo op te sporen. Deze men sen hebben allemaal een uitnodiging gehad voor de receptie en het aanslui tende avondfeest in Sporthal het Vennewater. Als u lid bent geweest van de Spetters maar u heeft geen uitnodi ging ontvangen bent u uiteraard ook van harte welkom vanaf 19.30 uur in de Sporthal. Voor de jongste leden van de Spetters (basisschoolleeftijd) wordt er vanaf 18.30 uur een spellenfestijn geor ganiseerd. HEILOO - Wie graag een kijkje wil nemen achter de schermen van de schitterende slagerij van Kees Burger, kan dat morgenavond doen van 19.30 - 21.30 uur. Het personeel zal al uw vra gen met betrekking tot deze mooie nieuwe zaak beantwoorden. Kees Burger heeft de erkenning van de E.E.G. gekregen. Tets waar ik erg blij mee ben', aldus Kees Burger. Om deze erkenning te krijgen moet het bedrijf aan hoge eisen voldoen, zoals hygiene, koeling, logistiek (b.v. geen onderbre king in het koelproces). Het certificaat verkrijg je pas, als je bedrijf meedere malen per jaar gekeurd is. Kees Burger heeft deze erkenning voor de complete slagerij gekregen. Het is Kees Burger in zijn slagersloop baan met recht 'voor den vleze' gegaan. Begonnen aan de Raadhuisweg weg bij de plannen van de winkelhof 't Loo de overstap gewaagd en succesvol. Er volgde nog een verbouwing en nu dan deze prachtige nieuwe zaak, een sieraad het Loo. Er is veel meer ruimte gekomen, van één naar vier koelcellen, dat maakt dus uitbreiding van het assortiment moge lijk en een langere houdbaarheid door een constante temperatuur. En toch, ondanks al deze verbeteringen een hogere kwaliteit tegen vaste, scherpe prijzen en personeel dat u op uw wen ken bedient. HEILOO - Op 9 juni is er de allerlaat ste klaverjasavond van dit seizoen aan vang 19.45 uur. Het is de bedoeling dat de bekers op deze avond worden uitge reikt. Tevens zou het leuk zijn als ieder een die gezellig wil klaverjassen zich opgeeft via tel. 335179. Ook volgend seizoen wordt er weer gekaart om de WPO-wisselbekcr. Altijd op de tweede vrijdag in de maand te beginnen in sep tember. HEILOO - Maandag 12 juni om 20.00 uur houdt vogelvereniging Kleuren pracht Heiloo haar contactavond in het clubgebouw van de postduivenvereni ging naast sporthal Het Vennewater te Heiloo. Uitgenodigd is mevrouw Thijssen uit Aalsmeer, die een dialczing zal houden over .Papegaaien en Kaketoes' Leden en belangstellenden zijn welkom. De toegang is gratis. Een deel van het nieuwe interieur van Mayflower in 't Loo. HEILOO - De reden dat men de naam van deze zaak veranderd heeft komt omdat het karakter van de zaak anders is geworden. Naast de vele aantrekke lijke kado artikelen is er nu ook veel grenen en riet. Deze komen in de nieu we winkel prachtig uit. De grenen kasten zijn op zichzelf al erg mooi, maar is ook een dankbare ach tergrond voor het etaleren van de snuisterijen. In riet zijn hier heel wat originele zaken te zien, b.v. rieten man den met een olifant (in riet erop), of een ladenkastje van riet. Groot is de keus in fotolijstjes tegen betaalbare prijzen. Gekleurd glas is ook weer erg in trek, Mayflower laat er veel mooie dingen in zien, evenals in blank glas. Je ziet er van die leuke kleine kadootjes zoals boek jes voor b.v. een vriendin, voor je man, grootvader, noem maar op of een mooi spreukenboekje. Dan zijn er nog kleine egeltjes met een letter in hun armen, zodat je de letter kan kiezen van de voornaam van iemand. En wat dacht u van kinder T-shirts met een sterren beeld erop. En er is nog veel meer, echt zo'n winkel om eens lekker rond te snuffelen. HEILOO - Tafeltje Dekje is een warme maaltijdvoorziening als u tijdelijk of permanent niet in staat bent zelf een maaltijd klaar te maken. Hiervoor kun nen allerlei redenen zijn. Misschien bent u niet in staat boodschappen te doen wegens ziekte of ziekte van uw partner. Het kan ook zijn dat u nooit geleerd heeft een maaltijd klaar te maken of dat u niet meer vitaal genoeg bent om dagelijks een maaltijd te berei den. In al deze gevallen biedt Tafeltje Dekje uitkomst. Uw maaltijden kunnen iedere dag, ook in het weekend, worden bezorgd. Ook dieetmaaltijden zijn mogelijk. Maar zelfs zonder een dieetvoorschrift kan rekening worden gehouden met uw speciale wensen. De maaltijden worden rond het middaguur aan huis bezorgd in een maaltijdbezorgset die hiervoor speciaal is gemaakt. De kosten zijn f 10,50 per maaltijd. Indien dit voor u bezwaarlijk is kan een regeling worden Paul Boerlage staat een klant te woord in het nieuwe onderkomen van De Deel. mimi i' i HEILOO - Delicatessenzaak de Deel is Hink uitgebreid. Een royale entree, waarin de bezoeker in een oogopslag van veel goede zaken des levens kennis kan nemen. De zeer fraaie wijnafdeling in de gemetselde nissen is een lust voor het oog. Wie geïnteresseerd is in wijn kan regelmatig een wijnbrief toege stuurd krijgen. Nieuw is de afdeling fijne vleéswaren, ruime keuze in ham en salamisoorten. 'We zijn een model winkel van Gastrovino', zegt Paul Boerlage. De notenbar is nu aan de buitenkant geplaatst, zodat wie alleen voor noten komt, niet eerst de hele zaak door hoeft te lopen, zoals dat vroeger was. De kaasafdeling voorziet ook in een ruime sortering. IJs wordt niet meer verkocht. Deze afdeling heeft plaats gemaakt voor de fijnproever of het nu zoet of hartig is, er is voor elke smaak iets bij. Hoezeer de Deel sommige klanten aan het hart gebakken is, bleek uit een mevrouw op zeer hoge leeftijd die ter ere van de opening een eigen gebakken cake kwam brengen. Anderen kwamen een bloemetje brengen. Dat zijn de kleine dingen die een mens goed doen. getroffen. In tegenstelling tot wat u misschien hier en daar hoort of wat in sommige berichten wordt gesuggereerd is een aanvraag in principe eenvoudig en snel geregeld: u belt de Stichting Ouderenwerk die de maaltijdvoorzie ning uitvoert en zij geeft u de informa tie hoe u verder moet handelen. Als het nodig is kan nog op dezelfde dag, als u zich vroegtijdig opgeeft, een maaltijd worden bezorgd. ALle informatie over Tafeltje Dekje staat in de Gele Gids 'Warme Maaltijden' die gratis verkrijg baar is bij het Senioren Info Centrum, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, tel. 331297. HEILOO - Zaterdag 20 mei, was de datum van de voorlaatste vitessevlucht en tevens de eerste fondvlucht voor de duiven van de liefhebbers van Heiloo. Op de vitessevlucht vanuit Houdeng was de uitslag als volgt: aantal deelne mende duiven 108, snelheid eerste duif 94 km/h; de volledige uitslag: 1-2-3-5- 19-20-21-22 Comb. Oosterveer; 4-8-10- 12-12 Sjaak Bakker; 6-7-15 Edwin Maat; 9 Paul Hopman? 13-14-16-17-18 Comb. Molenaar. De vlucht vanuit Etampes werd als volgt beslist: 1-13-17-22. Comb. Molenaar: 2-5-20 Comb. Oosterveer; 3- 9-14-15 Comb. Jan Ranzijn; 4-11-23 Johan Pepping; 6-16-18 Comb. Vruin- Buur; 7-19-21 Jan Teileman; 8 Edwin Maat; 10-12 Simon Leyen. Op deze vlucht deden 90 duiven mee, snelheid eerste duif 81 km/h. Op 27 mei de laatste vitessevlucht, waarop de comb. Molenaar het kam pioenschap in de wacht sleepte. Vanuit Houdeng met 136 duiven was de uit slag: 1-5-9-23 Comb. Molenaar; 2-4-18 Fred Kaandorp; 3-8-10-16-17-22-25-26- 27 Sjaak Bakker; 6-20-21 Comb. Jan Ranzijn; 7-11-12-15-24 Edwin Maat; 13 Paul Hopman; 14 Jan Teileman; 19 Comb. Oosterveer. HEILOO - Belangstellenden voor de filmmidag op zondag kunnen zich nog opgeven! Vanaf 9 oktober kunt u weer elke zondagmiddag van een goede film genieten. Het programma dat is samengsteld door de Filmliga Heiloo, voorzit in een aantal kwaliteitsfilms die u niet mag missen. De voorstellingen vinden plaats in Theater de Beun in Heiloo. De gezelli ge en intieme sfeer van het theater is voor leden van de Filmliga al jaren lang mede een reden om een filmabonne ment te nemen. Het is dus niet verwon derlijk dat ook deze filmmiddag voor ouderen, die nu zijn tweede jaar ingaat, een groot succes is. Een abonnement op deze serie van 10 voorstellingen kost f 50,00. Dit was voor 200 belangstellenden reden om vullen. De opbrengst van de boeken- zich direct al op te geven. Er zijn echter markt wordt binnen Stichting Ou- nog plaatsen vrij. De voorstellingen zijn HEILOO - Op zaterdag 10 juni organi seert Stichting Ouderenwerk Heiloo weer een boekenmarkt in Het Hoek stuk. Het bijzondere van deze markt is dat alle boeken slechts f 1,00 kosten. Ondanks deze aantrekkelijke prijs zult u er een veelheid aan titels en schrijvers vinden, waarmee u op een goedkope manier uw vakantieliteratuur kunt aan derenwerk Heiloo aan sociaal-cultureel actititeiten besteed. Heeft u thuis nog gebruikte boeken, dan komen wij graag bij u langs om deze op te halen. Telefoon 331297. uitsluitend toegankelijk voor abonne menthouders. Als u dus in de winter maanden verzekerd wilt zijn van een plaatsje bel dan snel Aktief, Trefpunt voor 55+, telefoon 331297. HEILOO - De leden van MoGoJoKo, het Moeder Gods Jongeren Koor, zin gen zondag 11 juni tijdens het koren festival 1995 in de sporthal De Schulp te Egmond-Binnen. Ondanks het Ypestock Festival hopen wij dat er veel mensen naar ons komen luisteren. Wij zingen om ongeveer 13.30 uur. Daarna zullen nog meer koren een stuk van hun repertoire laten horen. De laatste viering die wij voor de zomerstop verzorgen, zal zijn op zater dag 17 juni om 19.00 uur in de Moeder Gods Kerk. Wij hopen dat we u dan zullen treffen. Wederom doen wij een oproep voor nieuwe jeugdige enthousiaste leden. Dus ben je 15 jaar geweest en hou je van zingen, dan zit je bij ons aan het juiste adres. We repeteren op de vrij dagavond van 20.00 tot 22.00 uur in de kelder van de Moeder Gods kerk. Onze laatste repetitie voor de zomerstop zal zijn op 16 juni. We beginnen in het nieuwe seizoen met de repetitie op vrij dag 1 september.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 6