Dierenarts Jos Raadsen opent praktijk De Kattenberg Bons schoenenzaak: eenvoud is de kenmerk van het ware 14 juni' r X-POSC zJ A.J.V0S Tiener zomerspelen 1995 Heiloo heeft 'zorgloket' voor ouderen Casa Design totaal gerenoveerd Groots begin zomeravondconcerten In verband met de officiële opening op vrijdag 16 juni is Drukkerij Uitkijkpost bv vanaf 12.00 uur gesloten. L DU Drukkerij uitkijkpost bv YPESTOCK POPFESTIVAL VADERDAG AANBIEDINGEN Redactieacquisitie en administratiei De Hoefsmid 5 - Heiloo Postadres: Postbus 68 - 1850 AB Heiloo Telefoon: 072 330 175,. Openingstijden kantoor: maandag t/m donderdag 08.30-16.30 uur vrijdag 08.30-15.00 uur. Buiten deze uren is de redactie telefonisch bereikbaar: 072 339 849 of 072 331 081 Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 072 330 175. J>U j Drukkerij uitkijkpost bv 60e JAARGANG NO. 24 M I EUWSBLAD VOOR HEILOO E M 14 JUNI 1995 Het groente abonnement een nieuw initiatief in Heiloo Geslaagd Geslaagd Geslaagd Rectificatie warme maaltij dvoorziening C.D.A. Info-uur r i i i i Zwemvierdaagse in zwembad Het Baafje Voorverkoop begint IVN-Excursies CEES HACHMANG LOODGIETERS SCH0NG SCHILDERWERKEN B.V. 02205-3062/072-338472 Oproep Nederlandse Kankerbestrijding AmelS v/h v.d. Ridder Makelaardij o.g. Telefax: 072 335 644 Kv Grassa 'v.v.v r«»v. ISK5! Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 15.000 exemplaren in Heiloo. Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 75 cent (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. verzorgt tevens al uw drukwerk; van briefpapier tot HEILOO - In samenwerking met de Wereldwinkel introduceert het natuur- voedingsbedrijf Odin een nieuw sys teem van groente-verkoop: het groen te-abonnement. Wekelijks ontvangen de abonnees op een vaste dag een geva rieerd verrassingspakket voor 3 a 4 dagen met verse biologisch-dynamisch geteelde seizoensgroenten die u op dinsdag in een stevige papieren' draag tas kunt afhalen. Biologisch-dynamische groenten wor den zonder kunstmest of chemische bestrijdingsmiddelen gekweekt. In elk pakket zit een recept en informatie over de producenten en de produkten. Na een voorzichtig» start in mei 1994 heeft zowel het aantal verkooppunten als het aantal consumenten een enorme groei doorgemaakt. Nu is Heiloo aan de beurt. Het groente-abonnement kan iedere week ingaan en met een opzeg termijn van 4 weken worden beëindigd. Ook een proefabonnement voor vier weken is mogelijk en de abonnees kun nen per jaar 12 'vakantieweken' opge ven waarin zij geen groente afnemen. Er kan worden gekozen tussen een groot of een klein pakket. De Wereld winkel fungeert in dit projekt als door geefluik. Voor meer informatie en opgave van abonnementen: Wereld winkel Heiloo, Stationsweg 105, tel. 339443. Openingstijden: maandag 13.30-17.00 uur, dinsdag t/m vrijdag 9.00-12.00 uur en 13.30-17.00 uur, zater dag van 10.00-16.00 uur. stichting federatie SENIORENZORG heiloo en omstreken iar geholpen door Nel Terpstra, HEILOO - Sinds maandag heeft Heiloo een 'zorgloket' voor ouderen, een initiatief van de Stichting Federatie Seniorenzorg Heiloo e.o. de Regionale Thuiszorg en een samenwerking tussen de verzorgingscentra de Loet en Overkerck. Ouderen moeten op een plek terecht kunnen voor zowel informatie over het zorgaanbod als het zich melden voor zorg. Het zorgloket levert het gehele proces van zorgbemiddeling voor alle funkties en voorzieningen voor oude ren. Heiloo vergrijst momenteel is 27% van de bevolking van Heiloo boven de 55 jaar en in 2010 zal dat 34% zijn. Heiloo ligt hiermee boven het landelijk gemid delde. Dit verlangt een verjonging van de ouderenzorg. Nu is er een loket waar senioren met alle vragen, op het gebied van zorg, naar toe kunnen. Het loket is dagelijks geopend van half- tien tot half twaalf en bevindt zich in het nieuwe gedeelte van Overkerck. U wor0v zij is ook telefonisch bereikbaar onder nr. 072 338704. In het najaar wordt de bereikbaarheid van het zorgloket, via de zorgencentra- le van de Regionale THuiszorg, uitge breid tot 24 uur en zijn daar Betty Stroo en Marian Rijser fulltime mede werkers. Op 6 juli krijgt het projekt dagverzor ging een plaats in de nieuwbouw van Overkerck. Model Wethouder J. Wuijster zei bij de oprich ting van de Federatie: ''Heiloo wil model staan voor een modern en toe komst gericht ouderenbeleid". De ray onmanager de heer J. Loomans felici teerde iedereen die betrokken wat bij de standkoming van de Federatie en ging nog even in op de dagverzorging deze bestaat nu 5 jaar in Heiloo. De voorzitter van de Stichting Federatieve Senioren zorg Heiloo e.o. presenteerde het logo van de Federatie. Dierenarts Jos Raadsen in haar praktijk. HEILOO - Jos Raadsen (28) is een jonge enthousiaste vrouwelijke dieren- artsT die op de Westerweg 125 (t/o de Rechte Hondsbosschelaan) een prak tijk voor kleine huisdieren heeft geo pend. Zij gaf haar praktijk de naam 'de Kattenberg' om een beetje aan te geven dat zij aan de noordkant van Heiloo zit. Het betekent natuurlijk niet dat zij alleen maar katten behandelt. Raadsen is al vier jaar afgestudeerd en heeft in die periode veel waarnemingen gedaan. Sinds een paar weken woont zij nu in Heiloo en haar nieuwe huis is aan haar beroep aangepast. Bij binnen komst een gezellige wachtkamer. Tevens staat hier een electronische weegschaal. Jos Raadsen vertelt hier over: 'Er zijn vaak dieren die te dik zijn, die moeten dan vermageren, hoeveel zo'n dier nu afvalt is voor de eigenaar niet altijd te bepalen. Om nu de drem pel zo laag mogelijk te houden kan men even binnen lopen en zelf het dier wegen'. In de praktijk staat de modern ste apparatuur. Er is een behandelka mer en een opnameruimte en een ruim te voor kleine ingrepen. Op de meeste plaatsen is vloerverwarming aange bracht. Alles is betegeld en makkelijk schoon te maken. Je vindt er wat er van een moderne dierenartsenpraktijk ver langd mag worden. Jong Jos Raadsen wist al op zeer jonge leef tijd dat zij dierenarts wilde worden. 'Naarmate je meer weet zie je meer leuke dingen in dieren', zegt ze ervan. Ze studeerde in Utrecht. Haar man, die een heel ander beroep heeft, denkt ach ter de schermen met haar mee. Er is elke dag spreekuur van 13.30 - 14.30 uur. Zaterdags van 10.00 - 11.00 uur en op afspraak. Telefoon 072 340550. HEILOO - Nicolien M. de Jager uit Heiloo is aan de Vrije Universiteit te Amsterdam afgestudeerd aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid. HEILOO - Theo Aufenacker uit Heiloo is aan de Vrije Universiteit te Amsterdam geslaagd voor zijn docto raal geneeskunde. HEILOO - Aan de H.T.S.,..afdeling bedrijfskunde is Madeleine LÜbberink uit Heiloo geslaagd. HEILOO - In de Uitkijkpost van 7 juni j.l. zijn de kosten voor een warme maal tijd van TafeltjeDekje foutief vermeld. De prijs voor een warme maaltijd s momenteel f 10,75 en niet zoals staat aangeveven f 10,50. HEILOO - De Algemene Beschou wingen achter de rug en nog een Raadsvergadering te gaan, houdt het C.D.A. zijn laatste Info-Uur van dit sei zoen. Wilt u reageren op de Algemene Beschouwingen of heeft u andere zaken die wij behoren te weten, kom dan langs a.s. donderdag, 15 juni van 19.30 - 21.30 uur in het Open Huis. Inlichtingen E. Schoutsen-Bolten, Termijen 2, tel. 334319. HEILOO - Vanaf maandag 19 juni a.s. wordt in zwembad Het Baafje voor de 21e keer de jaarlijkse zwemvierdaagse georganiseerd. Voor abonnementhou ders is de deelname dit jaar gratis, andere deelnemers betalen f 15,00. Hier zit de entree bij inbegrepen. Dagelijks kunt u weer uw baantjes zwemmen. Verdeeld over vier keer (u mag dus één keer verzuimen) zwemt u totaal 1.000 (4 x 250 met^r, speciaal bedoeld voor de jeugd tot en met 11 jaar) of 2.000 meter. Het baantjeszwemmen voor deze zwemvierdaagse kan 's morgens vóór 10 uur of later op de dag tussen 16.00 en 19.00 uur. Vanaf woensdag zijn er ook extra aktiviteiten zoals een lucht kussen (woensdag), vlooienmarkt (donderdag) en goochelaar (vrijdag) in het zwembad. Aan het eind van de week kunt u uv; medaille weer in ont vangst nemen. Net als vorige jaren bestaat de moge lijkheid om als zgn. sponsorzwemmer mee te doen. De opbrengst van dit sponsorzwemmen gaat naar het Ronald McDonald Kinderfonds. Men kan zich laten sponsoren voor een bepaald bedrag door ouders, familie, kennissen of buren voor iedere meter die er wordt afgelegd. Alle informatie - over deze zwemvierdaagse als ook over het sponsorzwemmen aan de kassa van I zwembad Het Baafje. De heer en mevrouw Bons in hun nieuwe zaak. I Heiloo Kennemerstraatweg 101 HEILOO - De afdeling Noord- Kennemerland van het IVN organi seert weer een tweetal excursies in de regio. De eerste is de maandelijkse wandeling op de derde zondag van de maand, te weten 18 juni 1995, door het Heilooërbos. Tijd 11.00 uur. Startpunt De Kattenberg aan de Kennemer straatweg. De tweede wandeling is op dinsdagavond 20 juni 1995 door de Noorderneg, het groengebied in Heiloo-west. Tijd 19.00 uur. Startpunt zwembad Loos. Beide wandelingen duren ongeveer anderhalf uur en zijn gratis. Voor inlichtingen kunt u bellen 072 337736. HEILOO - De schoenenzaak van Bons is niet op een andere plaats gekomen en niet groter geworden. Wie echter de zaak binnen komt zal dit nauwelijks willen geloven. Bons had het geluk dat zijn zaak bij de nieuwe ingang lag, waardoor de winkel op de hoek kwam te liggen en er veel etalageruimte vrij kwam. Eenvoudig maar heel smaakvol, zorgen de houten wanden voor de achtergrond van de etalage waardoor de schoenen heel goed tot hun recht komen. Ook de inrichting is heel rustig gehouden zodat alle aandacht naar de schoenen gaat. De elegante stoeltjes bieden de klanten dat comfort wat nodig is bij het passen. Doordat er veel etalage ruimte bij gekomen is kunnen de klanten een groot gedeelte van de collectie van Bons op hun gemak bekijken. KENNEMERSTRAATWEG A3, HEILOO TELEFOON: 072 - 330550 KANTOORHOUDEND: KENNEMERSTRAATWEG 33 POSTBUS 263, 1 800 AG ALKMAAR Casa Design: veel meubels en ver lichting. HEILOO - Casa Design in de winkel hof 't Loo laat u, op het gebied van wonen heel veel zien. Meubels, verlich ting, allemaal heel smaakvol neergezet in de totaal gerenoveerde zaak. De wit gemarmerde tegelvloer is voor dit alles een mooie basis. Boven is de ruimte ogenschijnlijk veel groter geworden onder het schuine dak is de ruimte nu ook volledig benut en dat levert heel wat vierkante meters op. Straks kan men, via de roltrap boven naar binnen gaan. Hier is tevens een ruimte voor exposities, een aparte afdeling voor gordijnen, tapijten en vloerbedekking, het tekenwerk kan hier gedaan worden en ook hier zijn meubels, klassiek en modern. Aan verlichting is uitgebreid aandacht besteed zowel in de winkel zelf als bij de interieurs vooral de Italiaanse ont werpen trekken de aandacht. In een aparte vitrine staat een schitterende collectie glaswerk. Casa Design is een lusthof voor mensen met smaak. HEILOO - Zoals al eerder in dit blad bekendgemaakt, start in de Witte Kerk van Heiloo op vrijdag 23 juni a.s. de serie zomeravondconcerten. En dat wordt meteen een spectaculair begin. Want twee grote gezelschappen zullen hun beste beentje voorzetten. Dat zijn het Oratoriumkoor Nieuw Leven uit Heiloo en het Alkmaars Symphonie Orkest. Misschien zult u zich afvragen: kunnen er dan ook nog bezoekers bij? Ja, dat is mogelijk. Maar met zo'n tweehonderd toehoorders is het afgelopen. Het is daarom aan te raden zo snel mogelijk uw plaatsbewijs te reserveren (tel. 334804 of 332598) of alvast bij de VW van Heiloo (Stationsweg/Heerenweg) te kopen. Het oratoriumkoor zingt werken uit 'Die Jahreszeiten' van Joseph Haydn, een tweetal koren uit de oratorium 'Paulus' van Mendelssohn Bartholdy en de 'Missa Brevis', eveneens van Jo seph Hayn. Solistische medewerking De Hoefsmid 5 Postbus 68 1850 AB Heiloo telefoon 072 (5)330175 telefax 072 (5)335644 ui.»., Qanitair - Dakwerk - Rioolreiniging "Aanleg - Onderhoud - Gas - Water - C.v. - Sanitair - Dakwerk - Rioolreiniging Holleweg 19, t.o. Albert Heijn, tel. 335085. BEDANKT! Rob Wiedijk, Dommelsch, Blomberg, Drukkerij Uitkijkpost bv, Scouting Rurik Heiloo, Ooms Avenhorn bv, (Jnihorn bv, Grosmarkt, Jan Bellekom, Taxi Zwart, Palace Hotel Zandvoort, VSB Bank, Dova, Bakkerij Kees Zoon, Melkunie Heiloo, Bouwbedrijf Teerenstra, Arend de Winter Combi-Groen, Alldek, Autobedrijf Van der Steen, Ko Hartog, Loek Schoorl, Staalkabel, RICOH, STl, Centerdisc, Woningstichting Heiloo, G.R Groot, Anema Trucks, Winder Limmen, Karwei, PEN, Gemeente Heiloo, Buk Buk, Ypsalon, Gemeente Castricum, Rijkspolitie Heiloo, Brandweer Heiloo, Psychiatrisch Centrum Willibrord, Henk Verver, EHBO Heiloo, Vos Rotating, Henk van der Ham, Makelaardij Vos, Van Os, Beentjes Groentebroers, Keurslager Kees Burger, De Deel, alle bands en natuurlijk onze medewerkers en medewerksters. Ypestock Popfestival 1995 (zie ook elders in deze Uitkijkpost) MAKELAARDIJ O.G. Zeeweg 20,1852 CR Heiloo Tel. 072 331895 Fax: 072 338209 AAN- EN VERKOOP HYPOTHEKEN ASSURANTIËN TAXATIES HEILOO - ZAANDAM Vossen badjassen, nu89.95 Schiesser boxershorts met gratis etui, nu24.95 Bon Gusto overhemden, rood en groene strepen, nu 59.95 Serie pullovers, nu89.95 STATIONSWEG 61 - HEILOO - TEL. 072 330068 Erkend schilder - Wandafwerklngsbedrijf. Bel voor vrijblijvend offerte wordt verleend door de sopranen Margot Endel en Karin Joosen. De (piano-)begeleiding is in handen van Gerard Leegwater. Het Alkmaars Symphony Orkest speelt o.m. de ouverture 'Die Zwillingsbrü- der' van Franz Schubert, Het 'adagio ma non troppo' uit het concert voor klarinet en orkest van Franz Schubert en de 'Suite Frangaise' van Francis Poulenc. Voorts ligt het in de bedoeling dat koor en orkest gezamenlijk de Weltlicht Kantate 'Dir Seele des Weltalls' van W A Mozart ten gehore brengen. Al met al een boeiend en goed in het gehoor liggend programma. Na dit con cert volgen nog vijf concerten, steeds 14 dagen later (dus altijd op de vrijdag avond). Abonnementen voor 4, 5 of 6 concerten zijn tegen gereduceerd tarief beschikbaar. De 'normale' toegangs prijs bedraagt f. 10.- (f. 7.50 voor 65+, CJP en kinderen tot 12 jaar). De aan vangstijd is steeds om 20.30 uur. HEILOO - Tijdens de laatste week van de zomervakantie gaan we er weer even lekker sportief tegenaan. Fietscrossen, een hindernis-baan, een zeskamp en een waterfestijn in het Baafje staan op het programma. Samen met je eigen team op naar de overwin ning...of anders gwoon heel veel lol met elkaar hebben. Wanneer: tijdens de laatste week van de zomervakantie op maandag en woensdag 21 en 23 augustus van onge veer 19.00 tot 21.00 uur en op vrijdag 25 augustus van 17.30 tot ongeveer 21.00 uur. Leeftijd tussen de 12 en 16 jaar. Kosten: f 5,00 per persoon. Inschrijven: je kan alleen jezelf opgeven of je kan' zelf een team samenstellen. Een team bestaat uit vier personen. Inschrijfstrook en inschrijfgeld (5 piek per persoon) inle veren bij Tienercentrum Tendenz. Pastoor van Muyenweg 12 (ingang aan de achterkant). Afgeven of in een enve lop in de brievenbus. Je kan je uiterlijk zondag 25 juni opgeven. HEILOO - Daar de wijk Ypestein zich steeds meer uitbreidt, heeft de Nederlandse Kankerbestrijding, afde ling Heiloo, dringend behoefte aan een wijkhoofd en aan collectanten voor deze wijk. Ook collectanten voor ande re wijken hebben wij nog hard nodig. Het kost u niet veel tijd en wij zijn enorm blij met uw hulp. De jaarlijkse collecte wordt dit jaar gehouden van 10 september t/m 16 sep tember. Wilt u zich opgeven voor wijkhoofd of collectant dan kunt u contact opnemen met Ans Hendriks, telefoon: 333265 of met Annelies Dorenbos, telefoon 330516. Bij voorbaat heel hartelijk dank voor uw hulp! Aii

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 1