Go Infra werft jongeren voor de infrastructuurbouw 3330Q0 m Waar drukt u liever op? i De Best Makelaardij, een kopzorg minder! PAGINA 9 UITKIJKPOST - 14 JUNI 1995 Uitreiking cheque's aan centrum voor wijkgerichte functies bij Overkerck in Heiloo. INFRA mt Succesvolle regio wedstrijd bij de Boscrossers' Regio-bijeenkomst voor whiplash patiënten en belangstellenden HEILOO WESTERWEG 33 HEILOO GROOT BARLAKEN 54 HEILOO DE ACHTKANT I I HEILOO ZEVENHUIZERLAAN 30 Vraagprijs: 775.000,- k.k. HEILOO DE SCHOREN I I Vraagprijs: 730.000,- k.k. Vraagprijs: 695.000,- k.k. Vraagprijs: 295.000,- k.k. Vraagprijs: 448.000,- k.k. EGMOND BINNEN HERENWEG 73 A Met de verkoop van een huis is altijd veel geld gemoeid. Eén foutje en u houdt er chronische hoofdpijn aan over. Neem geen risico. Bel snel De Best Makelaardij EGMOND BINNEN HAAGDOORNLAAN 6 HEILOO EGMOND AAN DEN HOEF «HUIZE DRECHTERLAND' VAN FOREESTLAAN I 'I PRINS BERNHARDLAAN 43 T Vraagprijs: 425.000,- k.k. Vraagprijs: 439.000,- k.k. Vraagprijs: 245.000,- k.k. Vraagprijs: 925.000,- k.k. Inlichtingen bij ons kantoor of via uw eigen NVM-makelaar MAKELAARDIJ B.V Makelaars Taxateurs dienstverlening bij de aan- en verkoop huur en verhuur van onroerende goederen Kennemerstraatweg 111 1851 BC Heiloo Telefoon 072 - 333000 Fax 072 - 332989 Nieuwe afvalverbran dingsinstallatie nadert voltooiing Sport- en speldag 1995 Concours Hippique van Ponyclub Heiloo e.o. op 2e Pinksterdag Over ogen gesproken VoordeligeAanb iedingenVoorde li ge Aanbieding Lees het elHe uieeh in de Uitkijkpost. Hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken. Binnenduinrand Schoorl De overhandiging van het bedrag van de zomerzegels. HEILOO - Sinds 1992 geeft het Fonds Zomerpostzegels uitsluitend geld aan doelen speciaal voor ouderen. Het Fonds Zomerpostzegels heeft zo'n 300 plaatselijke afdelingen, deze mogen 1/3 van de opbrengst uit de verkoop van (post)kaarten en postzegels ter be schikking stellen aan doelen bestemd voor ouderen in hun eigen gemeente. Mevrouw M. van Schooten, coördina trice van de dagverpleging van het cen trum voor wijkgerichte functies bij huize Overkerck hield een welkomst woord. Mevrouw A. Stennenberg, van de plaat selijke afdeling van het Fonds Zomer postzegels, reikte een enveloppe met inhoud van vierhonderd gulden uit aan mevrouw I. Stam en mevrouw M. Tervoort. De inhoud is bedoeld voor de aanschaf van tuinstoelen. Mevrouw G. Geerlings kreeg uit handen van mevrouw I. op den Kelder-Ras, van de plaatselijke afdeling van het Fonds Zomerpostzegels, een enveloppe met een inhoud van vijfhonderd gulden voor de aanschaf van een koelvitrine voor de 'toko'. Deze beide donaties zijn afkomstig van de plaatselijke afdeling van het Fonds Zomerpostzegels. De cheque met een bedrag van vijfduizend gulden, bestemd voor de aanschaf van een wandmeubel voor de gezamenlijke woonkamer van het dagverplegings- centrum, werd door mevrouw M. van Schooten in ontvangst genomen uit handen van mevrouw I. op den Kelder- Ras. Deze cheque is afkomstig van de landelijke afdeling van het Fonds Zomerpostzegels, waarvoor mevrouw M. van Schooten een aanvraag had ingediend. HEILOO - Leerlingen van groep 7/8 van de RKBS Benedictus in Heiloo werden op donderdag 11 mei 1995 op aangename wijze uit hun normale les rooster gehaald om kennis te nemen van de Go Infra campagne. In zijn func tie van ambassadeur wist de heer J. Jorna, in het dagelijks leven werkzaam bij KWS West - Noord in Utrecht, op een boeiende manier een kennisma king met de infrastructuur tot stand te brengen. De Go Infra campagne heeft tot doel om op termijn voldoende goed opgeleide jongeren de bedrijfstak in te laten stromen. Nederland heeft voor honderden mil jarden guldens kapitaal zitten in zicht bare en onzichtbare infrastructuur. Zeker is dat iedereen er dankbaar gebruik van maakt of het nu in zakelijk of recreatieve zin is. Een dergelijk kapi taal moet goed beheerd worden. Om het aanbod van instromers niet te laten achterblijven bij de vraag is beslo ten een grootschalige campagne te voe ren onder de titel 'Go Infra'. Op een drietal belangrijke keuzemo menten met betrekking tot vervolgop leidingen, te weten groep 7/8 van het basisonderwijs cn klas 1 en 3 van de basisvorming, zullen de jongeren ken nis- kunnen maken met de wereld van de infrastructuur, de produkten, de opleidingen, de functies en de carrière mogelijkheden. Dit gebeurt door gast lessen van de ambassadeurs en voor dit doel gemaakte lesprogramma's, die aansluiten op de onderwijstaken die de scholen hebben. Om de bedrijfstak en haar mogelijkhe den goed voor het voetlicht te brengen is er veel communicatiemateriaal gemaakt, in de vorm van folders, infor matiemappen, posters, videoproduk- ties, en informatiestands. Met de stapsgewijze aanpak van de campagne om onwetendheid over de infrastructuur om te zetten in kennis en kennis in interesse om in de bedrijfstak te gaan werken moet het gedurende de drie jaar durende campagne mogelijk zijn om de gewenste instroom van gemotiveerde en goed opgeleide jonge ren te realiseren. Mocht u interesse hebben in de oplei- dings- en functiemogelijkheden voor u, uw kinderen of bekenden, dan kunt u contact opnemen met het Infra Infocentrum: 06 - 821.22.23 (20 ent. per minuut). WXf# Jan Jorna en de Heilooër schoolklas voor het Go Infra Mobiel. HEILOO - 2de Pinksterdag organi seerde Fietscrossclub 'De Boscrossers' een regiowedstrijd op hun crossbaan. Deze was de tweede die verreden moest worden in een serie van zeven totaal. Uit geheel Noord-Holland kwa men de rijders naar Heiloo. Deze wed strijden zijn vooral bestemd om nieuwe leden een kans te geven zich te meten met soortgenoten. De crossers mochten eerst vooraf trainen om alle moeilijke bochten en heuvels te leren kennen. Daarna begon de echte wedstrijd. Ook bij De Boscrossers fietsten hun nieuwe leden mee. Reuze spannend voor de jongste rijders die bij de hoge heuvels even een extra duwtje nodig hadden om zodoende veilig tot de eindstreep door te trappen. Ook de andere jongens en meisjes trapte fel door om vooral alles te geven in hun rit, om zodoende vooraan in het klasse ment te eindigen. Sephen Collins van F.C.C. De Bos crossers, presteerde buitengewoon goed en eindigde zelfs op een eerste plaats in de finale. Niet alle crossers hadden geluk. Sommige kwamen in een valpartijtje terecht en moesten even getroost worden door de E.H.B.O. voor er weer verder gereden kon worden. Maar de andere crossers wisten door slim te rijden een mooi eindresultaat neer te zetten. Deze punten tellen mee voor 'Kampioen van Noord-Holland' in hun eigen leeftijdsklasse. De organiserende club De Boscrossers, kan terugzien op een geslaagde dag, daar deze wedstrijden voor de nieuwe rijders een goede start zijn voor hun verdere fietscrosscarriere. HAARLEM - Op zaterdag 17 juni 1995 organiseert de Nederlandse Stichting Whiplash Patiënten (NSWP) voor de regio Noord/West-Nederland een bij eenkomst voor Whiplash-patiënten, partners en andere belangstellenden. Plaats: hotel Haarlem-Zuid, Toekan- weg 2 te Haarlem. Tijd: 13.00-17.00 uur (zaal open vanaf 12.30 uur). Op deze middag zullen door een neu- ropsycholoog de gevolgen van het whi- plash-letsel besproken worden, terwijl ook de Cesar-therapie als een van de vele behandel-mogelijkheden van het whiplash-trauma aan bod zal komen. Daarnaast kan (gratis) juridisch advies worden ingewonnen worden bij enkele leden van het netwerk (juridische) Belangenbehartiging Whiplash Patiënt en. Voor patiënten (en partners) is er vol doende mogelijkheid om met lotgeno ten ervaringen en tips uit te kunnen wisselen. Nieuw bij deze bijeenkomst is dat ook jongeren met een Whiplash apart hun problemen kunnen bespreken met de Werkgroep Jongeren van de NSWP. De kosten voor deze middag zijn f 12,50 p.p. (incl. koffie/thee). Dona teurs van de NSWP ontvangen een kor ting op de entreeprijs. Gezien het beperkt aantal plaatsen en de ervaring bij vorige bijeenkomsten die volledig volgeboekt waren, is het aan te raden bijtijds te reserveren. Voor meer informatie en aanmeldingen kan contact worden opgenomen met dhr. G. de Ruiter, tel.: 058-138090 of mevr. c. Wartenbergh, tel.: 040-855647. DE BEST; UW MAKELAAR Op prachtige lokatie gelegen VRIJSTAANDE VILLA met aangebouwde garage, rondom fraai aangelegde siertuin met uitgebreide terrassen op 1.080 m2 grond. De villa is oorspronkelijk gebouwd in 1955 en in de afgelopen jaren verbouwd, vergroot en gemodernis'eerd. Indeling: Begane grond: entree met toilet en trap; woonkamer (6.80x3.80), zitka mer (5.70x3.70), luxe keuken (5.00x3.70) met diverse inbouwapparatuur (keramische kookplaat, koel/vrieskast en elektrische oven), bijkeuken,gara- ge.Verdieping: ruime overloop, 2 slaapkamers (resp. 6.10x3.80 en 3.40x3.00, luxe badkamer. 2e Verdieping: overloop, slaapkamer en bergruimte. Bijzonderheden: - nieuwe Combi-ketel 1994 - elek trische installatie geheel vernieuwd - optimale iso latie - alarminstallatie. Aanvaarding: in overleg. VRIJSTAANDEVILLA met inpandige garage gelegen op 610 m2 grond. Begane grond: ruime entree met toilet, inpandige garage geschikt voor 2 auto's, bij keuken, ruime L-vormige woonkamer met vide en open haard, luxe keuken met div. inbouwappara tuur, slaapkamer met badkamer v.v. ligbad, toilet en aparte douche. leVerdieping: 2 slaapkamers met bergruimte, badkamer met ligbad en douche, een open ruimte met uitzicht op woonkamer. Algemeen: rondom fraai aangelegde tuin met vij verpartij, sierbestrating, zonneterras en bronbema ling geheel geisoleerd aanvaarding eind 1995. Op een werkelijk fantastische plek aan vijverpartij gelegen vrijstaande semi-bungalow met garage. Indeling: ruime entree met vide, toilet, badkamer, twee royale slaapkamers met inbouwkasten, ruime L-vormige woonkamer (50 m2) met open haard en schuifpui, keuken (14-delig) met inbouwapparatuur en bijkeuken. Verdieping: overloop, zes bergkasten, CV-ruimte (HR-combi ketel), drie ruime slaapka mers, waarvan twee met vaste wastafel. Algemeen fraai besloten achtertuin (ZW) uitzicht over vij verpartij en plantsoen eigen oprit en garage (10 x 3.80) inhoud 590 m3 grondoppervlakte 577 m2 goed geïsoleerd op 4 km. afstand van strand en duinen 500 mtr. van winkelcentrum en station uitstekend onderhouden aanvaarding in overleg. Karakteristieke vrijstaande ERKERWONING met een zéér diepe achtertuin op het zuiden. Begane grond: entree, toilet, kelderkast, doorzonwoonka- mer met erker, keuken, bijkeuken met douche. I e Verdieping: overloop, 2 grote slaapkamers. 2e Verdieping: ruime bergzolder te bereiken via losse trap. Algemeen: ged.isolerende beglazing bouw jaar 1935 grondoppervlakte 995 m2 fraaie tuin met zomerhuis en schuur cv-installatie aanvaar ding in overleg. Helft van een dubbel woonhuis met garage in zeer aantrekkelijke woonomgeving. De woning is aange past aan de huidige wooneisen, onder meer: moderne badkamer, goede keuken, serre met vloerverwarming. Begane grond: entree met trap en toilet, L-vormige woonkamer met open haard, parketvloet en aansluitende serre, half open keuken met diverse inbouwapparatuur en, bijkeuken. Ie Verdieping: overloop met toilet, badkamer met vloerverwarming, douche en badkamermeubel, 3 slaapkamers waarvan één met balkon. 2e Verdieping: te bereiken door middel van vaste trap, zolderruimte met CV-ketel (combi '92), vierde slaapkamer. Algemeen: garage met carport fraai aangelegde tuin met zonneterras bouwjaar 1971 inhoud ca. 457 m3 (exck garage) grondopp. 336 m2 aanvaarding: in overleg. .f STRAKS Op fraaie lokatie gelegen VRIJSTAANDE BUNGA LOW met mooi aangelegde tuin. Indeling: ruime entree met toilet, douche en bergkast; ruime hoek- keuken. (2.90x3.85) met dubbele wasbak, 2 slaap kamers (resp. 2.90x4.90 en 2.90x4.30), badkamer (3.35x3.80) met wastafel, ligbad en 2e toilet; ber ging; L-vormige woonkamer (3.35/5.50x7.00) met parketvloer en open haard. Verdieping: geheel bevloerde bergzolder bereikbaar via vlizotrap. Algemeen: HR-combi ketel (Nefit Turbo) '92 fraai aangelegde tuin met grasgazon (W) *bouwjaar 1968 inhoud ca. 415 m3 grondopp. 640 m2 parkeergelegenheid op eigen terrein centraal gelegen nabij winkels gedeeltelijk dubbel glas v.v. alarminstallatie goed onderhouden aanvaarding: in overleg. Vrijstaand woonhuis met uitgebouwde moderne keuken en vrijstaand zomerhuis met uitstekende verhuurmogelijkheden (zeer geschikt als 'aanleun woning'). Begane grond: ruime entree, toilet, L-vor- mige woonkamer, luxe keuken met diverse inbouw apparatuur, bijkeuken, berging. I e Verdieping: over loop, 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, ligbad en douche. 2e Verdieping: d.m.v. vaste trap te berei ken, zolderkamer (oorspr. 2), berging. Algemeen: vrijwel geheel geïsoleerd CV-combi (Radson) bouwjaar 1969 inhoud woonhuis 500 m3 inhoud zomerhuis 200 m3 aanvaarding: in overleg. Ruime comfortabele middenwoning gelegen in kindvriendelijke woonomgeving. Begane grond: entree met toilet, Z-vormige woonkamer v.v. par- ket/laminaatvloer en open haard, luxe open keuken met diverse inbouwapparatuur, bijkeuken. Ie Verdieping: ruime overloop, 2 ruime slaapkamers (v.h. 3) luxe badkamer met 2e toilet, bidet en ligbad. 2e Verdieping: d.m.v. vaste trap te bereiken, over loop/berging, dokaruimte en grote zolderkamer met tuimelraam en dakkapel. Algemeen: CV-Nefit Turbo '91 alle etages v.v. kabel en telefoon keu ken met close-in boiler gelegen t.o. groenstrook en kinderspeelplaats op enkele km. van strand, zee en duinen mogelijkheid voor bijkopen nabij- getegen garagebox aanvaarding: in overleg. Zeer fraai gelegen nostalgisch landhuis op 1932 m2 grond in bosrijke omgeving. Verscholen in het groen staat deze geheel origine le in 1928 gebouwde en perfekt onderhouden blockhove. Beg.grond: entree, toilet met voorpor taal, centrale hal met trapopgang, twee woonka mers verbonden door een salon, serre, bijkeuken, provisiekamer, keuken, kelder, inpandige garage. Ie Verd.: 5 slaapkamers, badkamer, toilet. 2e Verd.: 2 slaapkamers, zolderberging. Algemeen: ruime kamers met veel vaste bergruimte massief eiken parket in. visgraatmotief een échte american kitchen imposante centrale hal met ballustrade aanvaarding in overleg. DE BEST MAKELAAR ALKMAAR - In het jaarverslag van 1994 spreekt de NV Huisvuilcentrale N-H de verwachting uit dat de nieuwe afvalverbrandingsinstallatie in de Boekelermeer in medio september 1995 in proefbedrijf zal zijn. Door een optimalisering van de aanvullende rookgasreinigingsinstallatie is ook in 1994 een verdere verlaging van emis sies gerealiseerd bij de bestaande afval verbrandingsinstallatie (de VVI Alk maar e.o.) die in 1994 bijna 30 procent van het totale afvalaanbod in de regio Noord-Holland-Noord heeft verwerkt. Om ervoor te zorgen dat de restpro- dukten (o.a. verbrandingsslakken) op een milieuverantwoorde wijze worden toegepast, heeft de Huisvuilcentrale in 1994 de VOF qyclas opgericht, in samenwerking met Feniks Recyclings- maatschappij BV, een onderdeel van Ballast Nedam. Voortgang en planning bouw De planning van de bouw is er steeds op gericht geweest om de installatie zo snel mogelijk in gebruik te kunnen nemen. Nadat in 1993 de bouwkundige constructies én staalconstructies van de installatie waren opgericht en verschil lende componenten geïnstalleerd, is in juni 1994 vervolgens de stoomturbine met generator geplaatst en een begin gemaakt met de bouw van de schoor steen. In november 1994 vond de koude bedrijfstelling plaats van de eer ste verbranding,slijn, in mei 1995 de warme bedrijfsinstelling. De overige twee verbrandingslijnen zullen juni respectievelijk juli 1995 in bedrijf wor den gesteld. Met het oog op de bevindingen van een internationaal onderzoek besloot de bouwer van de Huisvuilcentrale in dit voorjaar de bemetseling van de nieuwe oven aan te passen. De inbedrijfstelling van de installatie heeft hierdoor een vertraging van twee weken opgelopen. Medio september 1995 zal de installatie in proefbedrijf zijn en vindt de voorlo pige overname plaats. De definitieve overname is gepland op 15 december 1995, waarna de officiële opening in het voorjaar van 1996 volgt. Afvalverwerking De NV Huisvuilcentrale N-H heeft in 1994 zorg gedragen voor de overslag en verwerking van het afval van de mees te gemeenten en regio's in Noord- Holland-Noord, in totaal 321.248 ton. Hiervan werd 95.000 ton verwerkt in de VVI Alkmaar e.o., de rest werd in andere installaties verwerkt. Voor 1995 is de prognose dat nog zo'n 50.000 ton in de VVI Alkmaar zal worden ver werkt. Na de volledige inbedrijfstelling van de nieuwe installatie zal de VVI worden gesloten. De verwerkingskosten per ton bedroe gen in 1994 f 176,20. Het verbrandings tarief voor dit jaar bedraagt f 188,00, exclusief.overslag- en transportkosten. HEILOO - Dit jaar houdt gymnastiek- en turnvereniging Heiloo weer zo'n gezellig sport- en speldag zoals afgelo pen jaren en het belooft als vanouds een groot spektakel te worden. Deze dag is vastgesteld op zaterdag 17 juni a.s. in het Heilooërbos op het trimveld- je bij de Kattenberg. We beginnen om 9.30 uur en stoppen om ca. 13.30 uur. Bij slecht weer stellen we deze dag één week uit. Veel plezier toegewenst! HEILOO - Een mooie pinksterdag was het zeker op 5 juni, zodat een ieder kon genieten van de verrichtingen van de ruitertjes en amazonetjes in spé. Voor de ponyclub vielen de onderstaande kinderen in de prijzen; Rijbaan 1. B. dressuur: le pr. Shelah van Gijlswijk met Twilight 161 pnt. L. dressuur 2e pr. Lonneke Nowee met Shadow 167 pnt. Rijbaan 2 B. dressuur: le pr. Mireille Sengers met Ardon 163 pnt. L. dressuur: le pr. Thelma Stolwijk met Elise 161 pnt. 3e pr. Margriet Zonneveld met Shariff 156+. Rijbaan 3. L. dressuur: le pr. Joyce de Haan met Cupido 171 pnt.2e pr. Karen Kaptein met Flair 168 pnt. B. dressuur: le pr. Mireille Sengers met Ardon 166 pnt. M2 dressuur: le pr. Tanja Houtenbos met Menephta 159 pnt. 2e pr. Monique Hoogland met Soraja 150 pnt. Rijbaan 4 M. dressuur: le pr. Monique Hoogland met Soroya 167 pnt. 2e pr. Larissa van Craaikamp met Kimberley 157+ 3e pr. Liesbeth Zonneveld met Shariff 157 pnt. B. dressuur: le pr. Aislinn v.d. Brandt met Sunny 159 pnt. L. dressuur: le pr. Margriet Zonneveld met Shariff 168 pnt. 2e pr. Thelma Stolwijk met Elise 165 pnt. Bij de viertallen wedstrijd ging de over winning naar het team van P.C. Heiloo. Springen: cat. ABC: le pr. Tanja Houtenbos met Menphta. Cat.D. 3e pr. Carla de Graaf met Kim. Extra prijs voor het hoogste aantal puiiten behaald per rijbaan: Rijbaan 2 Mireille Sengers met Aron 161 pnt. Rijbaan 4 Margriet Zonneveld met Shariff 168 pnt. HEILOO - Er zijn maar weinigen die er in hun leven aan ontkomen: oogpro blemen. Sommigen zijn helaas al heel jong visueel gehandicapt. Zolang zo'n handicap opgelost kan worden met een bril, contactlens, of op oudere leeftijd met een leesbril, wel, dan is er niets aan de hand. Zeker als dit de enige handi cap blijft. Wanneer lezen, zelfs met bril, voor ouderen te bezwaarlijk gaat worden, dan zijn er in de bibliotheek de Grote Letter Boeken. Vier kasten vol boeken, op de band aangeduid met de hoofdlet ter G. In diezelfde kasten staan tussen de grote letter boeken en herkenbaar aan de rode omslag, de 'gesproken boe ken'. 'Luisterend lezen' dus. Het is in verhaouding tot het totale aantal, een heel kleien collectie. Maar het gaat erom dat de lezer thuis kan proberen of Luisterend Lezen bevalt. Zo ja, dan wordt vanuit de bibliotheek in Heiloo aansluiting gezocht met de grote lande lijke blindenbibliotheek in Huizen, die over een veel grotere collecte gespro ken boeken beschikt. Hierover kan men de bibliothecaressen raadplegen, die met deze problematiek volledig op de hoogte zijn. Worden de oogproble men dusdanig, dat er aanpassingen op het werk en thuis verricht moeten wor den, vraag dan in de bibliotheek naar de brochure en ander dokumentatie- materiaal van de stichting VISIO. Een regionale instelling voor revalidatie van slechtzienden en blinden in Noord Holland Noord, gevestigd in Heerhu- gowaard, tel. 2207-45868. De medewer kers van deze stichting VISIO houden zich met oneindig geduld bezig met individuele aanpassingen. Deze zijn gericht op de algemene dagelijkse vaar digheden, op het vergroten van de mobiliteit, op zintuigtraining, op het gebruik van hulpmiddelen, op huishou delijke vaardigheden. Men beschikt er zelfs over computers met aangekop peld braille-lens en speciale beeld scherm. Visio geeft dus voorlichting en heeft een informatie en hulpmiddelen afdeling. Houdt themadagen en inloop- dagen, maar verkoopt niets. Wanneer men, wat ogen betreft, helaas is uitge dokterd, neemt Visio U bij de hand, om samen de juiste aanpassingen te vin den. Carla v.d. bibliotheek SCHOORL - Het provinciale strategi sche project Duinzoom (eerder Binnenduinrand geheten) staat cen traal op de oriëntatie- en discussiebij eenkomst die D66 woensdag 14 juni in de Blinkerd in Schoorl houdt voor alle raadsfracties, afdelingen, leden en betrokkenen van Beverwijk tot en met Den Helder. Met dat Duinzoomproject wordt gepoogd in hoog tempo creatieve sti mulansen te geven aan een duurzame ontwikkeling van landbouw, recreatie en toerisme en daarmee van de econo mie in dit gebied met behoud van de natuurlijke- en landschappelijke waar den. De bijeenkomst staat onder lei ding van Gerard Le Belle, Statenlid van D66 voor land- en tuinbouw, natuur, landschap en openluchtrecreatie, ener gie, milieu en water.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 9