SN Instuif Foresters groot succes Happening rond 't Loo bij de Tien Miil van Heiloo AÉÉ JUBILEUM AANBIEDING DE ZONNEBLOEM BLIJFT GROEIEN... de zonnebloem Steun een kind voor nog geen 1,- per dag W<*u» H" 25 ZOMER MENV Foto's Ab Baart te zien in Hema Vrolijke boel in de Akermare Ci3 Word lid van het Mensen in Nood-Kinderfonds Bel 06-300.120 Herber$he fce Boercw^evt STEUN ONS WERK-GIRO 145 Samenwerking zorginstellingen Sport- en speldag G.T.H. Vakantie door en voor ouderen H.S.V. Tennistoernooi Dorstoernooi Toernooi TC Hogedijk HEILOO - KISTEMAKER 12 VRAAGPRIJS: 219.000,- k.k. CATEYE CATEYE FIETSHELM FIETSCOMPUTER MITTI2 VAN 79,50 NU 49,75 NU 59,50 VREDESTEIN SELLE ROYAL PERFECT GELL T0ERZADEL ANTI LEK BUITENBAND VAN 29,50 BINNENBAND GRATIS NU 24,50 mm sjlAwls Kermis in Egmond aan den Hoef Onze ruim 30.000 vrijwilligers in 1400 afdelingen zorgen jaarlijks o.a. voor 70.000 dagjes uit en 940.000 bezoeken bij zieken en gehandicapten. Hallo, ik maak Afrika Anders. UITKIJKPOST - 5 JULI 1995 PAGINA 14 HEILOO - Steeds vaker ontstaat bij cliënten in de thuissituatie de behoefte aan specifieke zorgactiviteiten, waar van het Medisch Technisch Handelen een onderdeel is. Tot voor kort behoor de een dergelijke specifieke behande ling thuis slechts in geringe mate tot de mogelijkheden, omdat hiervoor niet altijd over de vereiste deskundigheid kon worden beschikt. Het ontstaan van deze behoefte bij clienten is duidelijk verklaarbaar. Levering van deze specifieke thuiszorg betekent voor een groep clienten dat ziekenhuisopname kan worden uitge steld of zelfs geheel kan worden voor komen. Ook het versneld vanuit het ziekenhuis huiswaarts keren om thuis verder te worden verpleegd, behoort dan tot de mogelijkheden. Voor het kunnen uitvoeren van boven staande zorgactiviteiten is specifieke deskundigheid van de wijkverpleeg kundige vereist. Kruiswerk West- Friesland heeft als eerste ervaring opgedaan met het toepassen van diffe rentiatie op het gebied van Medisch Technische Handelingen. De reacties van zowel clienten als uitvoerenden zijn zeer positief te noemen. De samenwerking tussen Kruiswerk Kop van Noord-Holland, Kruiswerk West-Friesland en Regionale Thuiszorg wordt steeds hechter. Een van de resul taten hiervan is dat vanaf 1 juni jl. alle drie de organisaties in staat zijn voor het gehele werkgebied de mogelijkhe den rond het Medisch Technisch Handelen in de thuissituatie uit te brei den met een volstrekt gelijkwaardig aanbod. In de praktijk betekent dit dat ook de meer gecompliceerde technische han delingen thuis kunnen worden uitge voerd. Het aanvragen van deze zorg geschiedt op dezelfde wijze als de overige zor- gaanvragen, namelijk via de respectie velijke centrale meldpunten van de drie organisaties. Ook voor informatie kan men met deze meldpunten contact opnemen. HEILOO - Zaterdag 24 juni was weer de jaarlijkse sport- en speldag van gym nastiek- en turnvereniging Heiloo. Oorspronkelijk was deze dag gepland op 17 juni maar de weergoden hadden* roet in het eten gegooid en dus werd alles een weekje uitgesteld. Deze beslissing bleek achteraf een schot in de roos want het werd een dag waarop de zon zich alleen maar van zijn beste kant heeft laten zien. Alle jeugdleden in de leeftijd van 3,5 tot 12 jaar moch ten een vriendje of vriendinnetje uitno digen om kennis te maken met wat G.T.H. zoal organiseerd voor zijn jeugdleden. De kinderen moesten ver schillende onderdelen afwerken, er was een spelletjescircuit uitgezet, er waren verschillende atletiekonderdelen en er was een leuk bosspel. Verder was er voor de oudere kinderen een heuse sur- vivaltocht. Het Heilooër bos was wederom een perfecte locatie voor deze geslaagde dag. Het ontbrak de kinderen aan niets want gedurende de dag werden zij getrakteerd op limona de en na afloop was er voor allen ook nog ijs. Iedereen toog dan ook met een tevreden gevoel huiswaarts, het Heilooër bos weer schoon en in alle rust achterlatend. Rest ons nog ieder een te bedanken die er voor gezorgd heeft dat deze dag een groot succes werd en wij kijken nu alweer uit naar volgend jaar als er weer een sport- en speldag op de kalender staat. HEILOO - Uitgaande van de Stichting Vakantie Door en Voor Ouderen te Heiloo vertrok zaterdag 17 juni de eer ste busreis van dit seizoen voor een 8- daagse trip naar Frankrijk, met als standplaats het mooie stadje Blois aan de rivier de Loire. Door een oponthoud van circa twee uur in België kwamen we laat in ons hotel Le Vendöme aan. Zondagmorgen na de lunch vertrokken we naar Chambord. Dit grootste kas teel in de Loire-vallei maakt op vrijwel iedere bezoeker meteen een diepe indruk. Maandagmiddag brachten we een bezoek aan de stad Orleans, met de kathedraal St. Croix, de mooie Rue Royale en niet te vergeten het Pluce du Martroi. Dinsdag hadden we een dagtocht naar Chinon en Tours, 's Morgens brachten we een bezoek aan de oudste nederzet ting van Frankrijk: Chinon. De oude burcht op de heuvel dateert uit 1044, toen de graven van Blois daar een ves ting bouwden. Het centrum van het stadje was zeer sfeervol. Na de lunch die we in de stad Tours gebruikten, heb ben we het mooie centrum bezocht. Donderdag een dagtocht naar Amboise en Chononceau. Ook het stadje Amboise heeft een rol gespeeld in de nationale geschiedenis van Frankrijk. De leuke hoekjes van de binnenstad en onder het kasteel de Tour de l'Horloge doen denken aan een roemrijk verle den. Na de lunch in Montrichard be zochten we het mooie kasteel Chenoceau dat over de rivier de Cher is gebouwd, met daaromheen de schitte rende tuinen. Vrijdagmiddag werd het kasteel Cherverny bezocht. Dit kasteel, dat in 1634 gereed kwam, is nog steeds in bezit van de familie Herault. Er zijn maar weinig kastelen die hun bezoe kers een grotendeels originele inrich ting kunnen laten zien, met veel meubi lair in de Lodewijk-stijlen. Kort samengevat kunnen D.V.O. en haar deelnemers terugzien op een geslaagde achtdaagse reis. De reislei- ding was in handen van de heer W. Otte, die op zijn bekende wijze alles over de omgeving heeft verteld, terwijl we aan de heer P. Leering een prima chauffeur hadden. Voor de 7-daagse reis naar de Elzas Vogezen van 12 -18 augustus zijn nog 3 tweepersoonskamers beschikbaar. Voor inlichtingen: W. Otte, telefoon 072-334213. HEILOO - Bij de Foresters zijn in de maand mei al vele leuke uitstapjes geweest, maar ook in de maand juni was er voor alle jeugd van Heiloo de mogelijkheid om in een echte vakantie sfeer een balletje te trappen. Een aan tal Foresters-mensen vond de overgang van de drukke meimaand naar de zomerstop wel erg groot. Daarom was er voor de tweede maal op de dinsdag avonden op het schitterend gelegen Stabilitas-veld van het psychiatrisch centrum Willibrord een instuif voor de jongste jeugd van Heiloo. De instuif was wederom een groot suc ces waarbij op een avond in totaal soms 100 kinderen aanwezig waren. Leuk was het dat er zowel Foresters- en H.S.V. leden gezamenlijk met niet leden meededen. Op het veld waren Johan Konings, Dick Hommes, Ab v.d. Berg, Anke en Alfred Langeveld bezig met balvaardigheids- en schietoefenin gen, natuurlijk gevolgd door partijtjes. Dit alles werd gade geslagen vanaf het terras of de bankjes rond het veld door coryfeeën als Kossen, Oud, Admiraal, Farenhorst, Bruin, Ooms, van Rijns oever, Hoytink en vele anderen. Al met al een Foresters initiatief dat zeker wordt voortgezet. Zaterdag 26 augustus is er om 10.00 uur een instuif op het Forestersveld, waar bij iedereen van harte welkom is om vrijblijvend met voetbalsport kennis te maken. Voor inlichtingen kunt u terecht bij Ab v.d. Berg, tel. 336211, Anke Langeveld, tel. 335992, Andre Barewijk, tel. 126295, Hans Wiede- meijer, tel. 337656. De start van de Tien Mijl van Heiloo in 1994. HEILOO - Het duurt nog even, maar men kan zich vanaf heden al inschrij ven voor de 10 Engelse mijlen van Heiloo, die traditiegetrouw wordt geor ganiseerd door atletiekvereniging Trias. Werd dit evenement voorheen altijd op touw gezet door Trias in nauwe samen werking met de winkeliers van de Kennemerstraatweg, dit jaar vormt de loop de afsluiting van de feestweek, die wordt gehouden ter gelegenheid van de heropening van winkelcentrum 't Loo. Het zal dan ook duidelijk zijn dat voor deze keer een samenwerking werd aan gegaan met winkeliersvereniging 't Loo. Overigens staan de winkeliers van de Straatweg wat de prijzenpot betreft wederom zeer welwillend tegenover dit gebeuren! Het absolute uniek te noemen parcours loopt via onderstaande route: Willi- brordusweg, Heerenweg, Slimpad, het fietspad langs de westzijde van de Kennemerstraatweg, Kuillaan, Zander slootweg, Rector Frederiklaan, Wester- weg, Kuillaan en Zanderslootweg terug naar de Willibrordusweg. Gestart wordt aan de voorkant van het winkelcen trum (voor sporthuis Helling) en de route gaat vervolgens in zuidelijke rich ting verder. Het unieke aan deze route, die hele maal verhard is, is volgens de organisa toren, dat hij loopt door het dorp èn door het bos van Heiloo. Kleedg'elegenheid en parkeergelegen heid wordt aangeboden bij Trias aan het Maalwater, zodat het winkelend publiek hiervan geen last ondervindt. Uiteraard wordt aan inwonenden van Heiloo gevraagd zoveel mogelijk met de fiets te komen. HEILOO - Vanaf 8 tot en met 16 juli barst het weer in alle hevigheid los, het H.S.V. open dubbel, toernooi. Het gezellige sportpark aan de Bayershof- fweg zal wederom het strijdtoneel zijn van heel veel spannende tennispartijen. De organisatie heeft voldoende aan meldingen ontvangen en is er in geslaagd om een attractief deelnemers veld te presenteren. Er zal gespeeld worden in de categorie dames, heren en gemengd dubbel C en B. Het meeste vuurwerk wordt toch ver wacht van het heren B-toernooi. Maar liefst 24 B-spelers zullen acte de présènce geven waaronder veel erva ren dubbels zoals bijvoorbeeld hét duo Rob Hak en Ron Verschoor en geliefd bij veel H.S.V.-ers Klaas Jan van Leeuwen en Peter Bruin. Maar ook aankomende toppers zoals bijvoor beeld Rob Zoon en Rienk Barendsma. Ongetwijfeld zullen er veel zweetdrup pels aan te pas komen voordat de aller- besten zich op de finaledag, zondag 16 juli, met elkaar zullen meten. De organisatie heeft de partijen zo gepland dat er elke dag wel enkele zeer interessante partijen zullen zijn op het mooie tennispark. Maar met gepaste trots mag toch wel donderdagavond 13 juli speciaal genoemd worden. Esmier Hoogendoorn en Heieen van de Berg, beiden Al speelsters en behorend tot de top 10 van Nederland, zullen vanaf 20.00 uur een demonstratiepartij ver zorgen, wat een mooie gelegenheid is voor de echte tennisliefhebbers om te genieten van toptennis door dames. Niet alleen op de tennisbaan belooft het interessant te worden. Ook het randgebeuren is weer uitstekend ver zorgd. Woensdag 12 juli zal Stef Hazelager de avond muzikaal luister bij zetten. En op de grote feestavond, zaterdagavond 15 juli, zal de formatie Paperclip een spetterend optreden ver zorgen. Uiteraard is zoals gebruikelijk de toegang de gehele week gratis, ook voor de demonstratiepartij, zodat iedereen weer van harte welkom is op het sfeervolle tennispark. Als het weer ons niet in de steek laat zal het een sportieve en mooie week worden. HEILOO - Deze week is op de banen van Tennisvereniging Heiloo het 18e Open Dorstoernooi van start gegaan. Iedereen is welkom om een kijkje te komen nemen tijdens dit toernooi. Er worden dagelijks meerdere partijen gespeeld, die door de week om onge veer half vijf beginnen en in het week einde al om 9 uur 's ochtends. Er staan een aantal aantrekkelijke B- partijen op het programma. Afgelopen zondag speelde Marcel van Splunter in deze klasse een prima partij. Ondanks zijn sterke spel moest hij het onderspit delven tegen Maurice Bouman. In de B-categorie wordt ook een aantal span nende dubbels verwacht. ■De planning voor HE op woensdag avond: K.J. van Leeuwen - M. van 't Veer; F. Porck - E. Duijn/E. Kingma. Op woensdag is er tevens een feest avond met Hollandse krakers en kara oke. Scholierenloop Heiloo 1300 jaar Helemaal nieuw dit jaar is de scholie renloop voor leerlingen van het basis onderwijs. De kinderen lopen 1 Heilooër mijl (d.w.z. 1400 meter), want zoals te lezen valt in het boek dat in het najaar verschijnt in het kader van 'Heiloo 1300 jaar na Willibrord', kende de geschiedenis van Heiloo reeds de Heilooër mijl (1.4 km) en de Heilooër voet als lengte-eenhied. Voor alle deel nemers aan deze scholierenloop is er na afloop een leuke herinnering. De scho lieren kunnen zich inschrijven via hun school of via de speciale Loo-krant die binnenkort wordt verspreid. De deel name aan de scholierenloop is gratis en de start vindt plaats om 16.00 uur. Trimloop Voor de trimmers, de recreatieve lopers, is er de 3 mijl van Heiloo, waar bij het parcours ruim 5 km bedraagt. De trimlopers starten om 16.30 uur, samen met de wedstrijdlopers. Het inschrijfgeld bedraagt hiervoor f 2,50 p.p. Bij inschrijving ontvangt ieder een startnummer, waaraan een loterij ver bonden is met een flinke prijzenpot. Men kan zich inschrijven op zaterdag 9 september bij de hiertoe speciaal inge richte stand in 't Loo, van 13.00 tot 16.00 uur. Wedstrijdloop Tot slot de topper, de wedstrijdloop over 10 Engelse mijlen, d.w.z. 3x het parcours. Start 16.30 uur. Men kan zich inschrijven per loopcategorie: senioren en veteranen dames/heren, waarbij dames vanaf 35 jaar als veteraan wor den beschouwd en heren vanaf 40 jaar. Voor de wedstrijdlopers zijn er bijzon der mooie prijzen beschikbaar gesteld door de winkeliers van 't Loo en de Kennemerstraatweg. Het inschrijfgeld voor de wedstrijd over de 10 Engelse mijlen van Heiloo bedraagt f 7,50 p.p. Voorinschrijving is vanaf heden ook mogelijk: tot 1 sep tember kan men zich melden voor deel name aan de wedstrijd bij N. van Baar, Vermeerstraat 41, 1816 CK Alkmaar, tel. 126254. Het inschrijfgeld bedraagt dan f 6,00 p.p. Op de dag van de wed strijdloop zelf kan men zich inschrijven tussen 13.00 en 16.00 uur bij de stand in winkelcentrum 't Loo. De organisatie is blij te kunnen melden dat Dick van Leeuwen zijn medewer king als speaker voor de loop heeft toe gezegd. Van Leeuwen, nog tot kortgele den inwoner van Heiloo, is zelf enthou siast loper en welbekend met het aan elkaar praten van dergelijke evene menten (waterfestijn in Ypestein, de dubbele lus in Castricum en dergelij ke). Ook dankt de organisatie de gemeente Heiloo voor de soepele opstelling ten aanzien van het parcours. Wat het deelnemersveld voor de wed- strijdloop betreft, daarvoor is men nog in onderhandeling met enige bekende toppers uit Noord-Holland. De organi satie heeft mogelijk nog enige verrass ingen in petto! De 10 mijl van Heiloo op zaterdag 9 september met start en finish bij winkelhof 't Loo vormt onge twijfeld het hoogtepunt van de feeste lijkheden rondom de opening van het nieuwe winkelcentrum. De organisatie hoopt op veel belangstelling van zowel deelnemers als publiek. EGMOND - Zaterdag 24 juni om 9.00 uur begon het, op zondag 2 juli 18.00 uur eindigde het Vlieg Open Toernooi De Egmonden 1995. Het was geduren de deze hele week een en al zonnig heid, zowel het weer als het hele ten- nisgebeuren. Dankzij de bijna vol maakt sluitende organisatie was het voor alle deelnemers en bezoekers een toernooi, dat vraagt om herhaling. Zo werd het verwoord door de waarne mend voorziter van de T.C. Hogedijk, Els Geugies, in haar dankwoord na afloop van de laatste partijen. Zij kon onder grote instemming van de talrijke aanwezigen namens het bestuur de toernooicommissie en de kantinecom missie bedanken voor het vele werk gedurende deze toernooiweek. In haar dankwoord betrok zij ook de bondsge- delegeerden, de groundsman, de scheidsrechters en de velen, die in de kantlijn van dit toernooi op allerlei gebied actief waren geweest. Het toernooi werd ook dit jaar gespon sord door Vlieg Hypotheken, met als mede-sponsors de Rabobank Egmond, fa Nelis Baltus uit Egmond Binnen en de Uitkijkpost. Henk Vlieg verrichte graag de prijsuitreiking aan alle win naars en finalisten, die bedacht werden met een fraai uitgevoerd perpetuum mobile of een wijnkoeler en met een schenking en een bos bloemen. Het aantal inschrijvingen was dit jaar zo groot, dat er loting moest plaats vin den: velen konden aldus niet deelne men. Het totaal aantal deelnemers was 525, het totaal aantal wedstrijden 430. De B-categorie was dit jaar helaas enigszins beperkt: alleen heren en een tamelijk gering aantal. Hierover zullen het bestuur en de toernooicommissie zich op korte termijn beraden met het oog op het toernooi in 1996. Eén ding staat namelijk nu al vast: in 1996, in de 26e week, komt er weer een Open Toernooi de Egmonden. Uitslagen: HEB le prijs Brasser, 2e prijs Koeman; HDB le prijs Met De Beus, 2e prijs Wesseling De Waard. HEC1 le prijs Starink, 2e prijs Jonkman; HDC1 le prijs Holman Houtenbos, 2e prijs Starink van der Poel; DEC le prijs Wesseling, 2e prijs de Heer; DDC1 le prijs van der Pol Wesseling, 2e prijs Kranenburg Roosbroek. GDC1 le prijs Holman Apeldoorn, 2e prijs- Jonkman Jonkman; FIEC2 le prijs Mark de Langen, 2e prijs Martijn Schuijt; HDC2 le prijs Pol Stengs; GDC2 le prijs van Burgel Van Burgel; 2e prijs Baltus Van Duin. HED1 le prijs Mark de Langen; 2e prijs Wouter Schuijt; HDD1 le prijs Heeremans Swidde, 2e prijs Duinmeijer De Lie; DED1 le prijs Van der Voort; 2e prijs Boertje; DDD1 le prijs Zuurbier Worp; 2e prijs Woudenberg Bruin; GDD1 le prijs Schuijt Schuijt; 2e prijs Stokkermans Everaars. HED2 le prijs Sjaak van der Steen; 2e prijs Fred Zorge; HDD2 le prijs Koot Veldt; 2e prijs Meijer KÖsters; DED2 le prijs Angelique Jalving; 2e prijs Joke Schuit; DDD2 le prijs Zonneveld Zonneveld; 2e prijs Soonius Swart; GDD2 le prijs Jalving Zorge; 2e prijs Dekker Zonneveld; HED1 35+ le prijs Seignette, 2e prijs Pieterse; DED 35+ le prijs de Boer; 2e prijs van Wijk; GDD 35+ le prijs Zwart Zwart- v. Diepen; 2e prijs van Els De Ronde. Niet ver van het stationscentrum staat deze gun stig gelegen woning op 229 m2 eigen grond. Beg. grond: Entree, toilet, kelderkast, woon kamer type doorzon, ruime keuken in donker eiken uitvoering voorzien van enige inbouw-apparatuur, pla- vuizenvloer. leVerdieping: 3 Slaapkamers met vaste kasten en een badkamer met douche en wastafel. Vaste trap naar: 2e Verdieping: 4e Slaapkamer met dakkapel. De woning is voorzien van een C.V. en een geiser voor de warmwatervoorziening. In de diepe tuin die op het oosten ligt staat een stenen berging. Aanvaarding in overleg. Amels v/h v.d. Ridder Makelaardij o.g. NVM MAKELAAR. Kennemerstraatweg 129 1851 BC Heiloo Tel. 072 330332 GOED IN ONROEREND GOED Ook voor HYPOTHEKEN, VERZEKERINGEN, TAXATIES NVtóM HYPOTHEEK SHOP a aanbiedingen geldig tot 31 juli 95. U ©T"©-F0[£T3[p[L,[H^0[£[R-H 'B'Bm BATAVUS - RALEIGH - RIH - POINTER MARTIEN HOEBE FIETSEN STATIONSWEG 2 HEILOO O"72 335596 25 JAAR KWALITEIT EN SERVICE LeuliE koRTINqEN bij BAsyoux BeenmocIe TASSEN PORTEMONNEE S ETC. siERAdEN Gewijzigde openingstijden: van 10 juli t/m 19 augustus ma. t/m vrij. 13.30 - 18.00 uur - vrijdagavond 19.00 - 21.00 uur zaterdag 10.00 - 16.00 uur - Basyoux, 'n kijkje waard! Stationscentrum, tel. 33S657 Frisse salade met gerookte entrecote met pijnboompitjes. Medaillons van varkensfilet met mexicaanse saus en garni. Vers vruchtenijs met fruit en slagroom. Prijs p.p. 47,50 Vleesspecialiteiten Restaurant Oude Schulpweg 18 - Egmond Binnen, tel. 02206-2888. Eén van de foto's vanAb Baart. HEILOO - De nieuwe lunchroom van de Hema geeft aan kunstenaars regel matig de gelegenheid om te exposeren. Nu hangt er werk van de fotograaf Ab Baart. Voor wie zijn werk niet kent een goede gelegenheid om er kennis mee te maken. Ab Baart houdt zich bezig met fotografie uit het dagelijks leven in en om Heiloo, maar ook veel andere vor men van fotografie komen aan bod. Hieruit is wat werk geselecteerd en in de Hema te zien. De expositie duurt de hele maand juli. AKERSLOOT - Het is een vrolijke boel, daar in Akermare. Zwevende bronzen engelen van Theo Ponsioen, keramische vlinderachtige vormen van Alieke Hartog, Marinus Klap met o.a. zijn wereld-bol, twee bijna transparante roestvrijstalen objecten van Johannes van Laer. Geestige grote en kleine bronzen figu ren van Filippa de Boeren en wat inge togener beeldhouwwerk van Reina Scholten in uiteenlopende steensoor ten. Gerda Musscher met kleurrijke indiaanachtige waaiers en Toos Mar- quering en Floor Bruyn Kops met schil derijen, de een filosoferend over heen lange levenservaring, de ander een en al vrolijke expressie! Nog veel meer is er te zie# op Aker mare, goed vöor een paar heerlijke uur tjes kijkplezier. Nog een week blijft deze expositie te zien. Vanaf 14 juli is er werk te zien van een nieuwe groep kun stenaars. De beeldentuin is onderdeel van de kunstroute Noord-Holland. Beeldentuin/Galerie Akermare, Uiter dijk 2, Akersloot, tel. 02513-12598, (vlakbij het pontje). Openingstijden: vrijdag en zaterdag van 11-17 uur en op afspraak. Twee beelden van Marias Klap Beeldentuin Akermare. EGMOND - Vrijdag 7 juli is het weer zover: om 15.00 uur start de kermis in Egmond aan den Hoef. Zaterdag 8 en zondag 9 juli kunt u vanaf 14.00 uur terecht voor zowel spanning als ont spanning. De kermis is voor oude bekenden makkelijk te vinden, aange zien de attracties weer staan opgesteld op het parkeerterrein aan de Oude Egmonderstraatweg. Natuurlijk zal jong en oud zich kunnen vermaken, want er is voor iedereen wel iets Je doen. De ritprijzen zijn hetzelfde geble ven als vorig jaar: twee gulden per keer. Postbus 2100, 4800 CC Breda - Telefoon (076) 60 20 60 Aktie Ander Afrika (veertig cent per minuut). Hij wil een Ander Afrika. Want Afrika is niet verloren. Het is een kleurrijk continent waar kinderen lachen, spelen, een toekomst hebben. Maar soms hebben ze een steuntje in de rug nodig... Van het Mensen in Nood-Kinderfonds en... van u. VS/ Mensen in Nood Giro 667. Postbus 10415200 BS Den Bosch t

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 14