ZOMERDIJK KEUKENS HEDEN INSCHRIJVING: ZATERDAG INSTUIF 26 AUG a.s. GRATIS v.a. 20.00 u. ZATERDAGAVOND VRIJDANSEN in Limmen Voor uw advertentie op maat voor nor en oud A.s. zondag RINGSTEKEN aanvang 14.00 uur Na afloop muziek met 'DE TWEE SNORREN V. CöWWAVtöewr Nu spouwers verkrijgbaar Reklame: 4 tarwebollen ƒ1,95 vruchten krakeling ƒ1,25 r v.o.f. H00GEB00M CURSUS: BALLROOM OUDE DANSEN CARIBEAN ROCK ROLL AANVANG 1e LES 30 AUG. a.s i NIEUW: v.a.20.00u voor (echt-Jparen (Uitgezonderd schoolvakanties etc.) Inleveren kopij voor de Uitkijkpost In Limmen kan kopij voor de Uitkijkpost ingeleverd worden bij Nico Admiraal, Bloemenhof 5. De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 16.30 uur kan men met kopij vervolgens nog terecht bij het kan toor van Drukkerij Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 te Heiloo. Nieuws PAGINA 11 UITKIJKPOST - 16 AUGUSTUS 1995 Jeugdvisclub Samen Beet LIMMEN - Hoewel je tegenwoordig het hele jaar door mag vissen, zitten de wedstrijden voor jeugdvisclub Samen Beet er bijna op. Zondag 20 augustus wordt de laatste wedstrijd gevist. Tot nu toe is het in de competitie behoorlijk spannend. In de A-klasse staat Thijs Nijman aan kop met 15 vissen, gevolgd door Johan Ruiter en Johan Zomerdijk met resp. 12 en 11 vissen. In de B-klas se zijn de nummers 1, 2 en 3 resp. Jochem Mors (16 st.), Ferrie Zomerdijk (15 st.) en Herman Zomerdijk (11 st.). Niet echt veel vissen en het was dan ook jammer voor sommigen dat de open wedstrijd niet meetelde in het klassement, want hier werd goed gevangen. Er is dus nog van alles moge lijk. De visclub verzamelt om 13.30 uur op de parkeerplaats bij het voetbalveld. Na deze wedstrijd is de prijsuitreiking aan de waterkant. De bekeruitreiking van de jaarcompetitie vindt plaats op 17 september in café bar 'De Lantaarn'. Dit wordt een gezellige middag, dus schrijf het alvast op in je nieuwe school agenda. &rood djT &anhetbahherii Bloedafname-avond in Parochiehuis LIMMEN - Het Rode Kruis in Limmen wil bloed zien! Moet dat nu, zo'n bik kelharde mededeling? Ja, het moet, want er is steeds meer bloed nodig. Voor ontelbare patiënten voor wie dit bloed een redding betekent. En er is gezond bloed nodig bij operaties, ram pen en ter voorkoming van allerlei ziekten. Zoudt u één moment twijfelen om een beetje (slechts een halve liter) van uw bloed te geven als het ging om het leven van uw vrouw, uw man, uw kind? Nee toch! Dan moet u ook nu niet twij felen. Misschien dankt u morgen uw leven aan iemand die vandaag bloed heeft gegeven. Het Rode Kruis is blij met de circa 230 trouwe bloeddonors in Limmen, maar het zouden er meer moeten zijn. Bent u gezond en niet jonger dan 18 en ouder dan 69 jaar? Hebt u in het afgelopen halfjaar geen ernstige ziekte, operatie of bevalling meegemaakt, geeft u zich dan öp bij E. Admiraal, tel. 2391 (na 19.00 uur), waarna u een oproep krijgt. Op de avond zelf, donderdag 31 augus tus, wordt voor uw en onze zekerheid bij elke donor een bepaling van het bloedgehalte en een bloeddrukmeting gedaan. Er zal ook een arts aanwezig zijn. Uw beloning? Nee, geen geld. Iets veel beters: het gevoel dat u in deze kille wereld iets heel positiefs hebt gedaan voor een medemens. Rijksweg 77 Tel. 02205 - 2953 Limmen Rijksweg 150, tel 02205 1279 Limmen 10 stuks 5,90 Geldig van 17 augustus tot en met 19 augustus Dusseldorperweg 56 Telefoon 02205-1313 1906 AW Limmen Tel. 02205 - 4255 Fax. 02205 - 2482 Ringsteken op de Dusseldorperweg LIMMEN - Op zondag 20 augustus is het in Limmen weer de hoogste tijd voor de wedstrijden ringsteken. Op de Dusseldorperweg, met café De Lantaarn als stralend middelpunt, wordt het parkoers uitgezet waar de deelnemers hun kansen zullen wagen. Vanaf 14.00 uur barst de sportieve strijd los. Er zullen 21 aanspanningen, waaronder een driespan, te zien zijn. Na afloop is er in De Lantaarn muziek van 'De twee snorren'. Voor meer informatie over deze dag kunt u con tact opnemen met de organisatie: 02205-4350. Begrafenisonderneming Stetlaantje 1 3^ 1906 AN Limmen Voor het verzorgen van begrafenissen, crematies, gedenkstenen, dankbetuigingen enz, in Limmen e.o. Tel.nr. 02205 3009 Mevr. L. Groot-Hoogeboom 02205 1408 Dhr. J.A. Hoogeboom Dag en nacht bereikbaar. HSV Limmen nieuws LIMMEN - Zondag 13 augustus werd de zevende wedstrijd om de All- Round-Cup gevist. Er meldden zich negen deelnemers aan de Nauernasche Vaart. Vanaf het beginsignaal werd er op diverse stekken vis gevangen. In het begin waren dat vooral kleine bleien. Co Bakker ging echter meteen brasems vangen. Doordat de wind wat instabiel was viel de beet geregeld weg. De. Rijs bleef echter vis vangen, hoewel van klein formaat. H. Duijn op stek 1 deed dat ook, maar ving in het laatste uur ook grote brasems. G.Tuijn deed pas na anderhalf uur mee voor de prijzen, maar maakte op klassieke wijze zijn achterstand goed. Koploper van der Heijdt bleef bij de les en ving ook zijn visje. Totaal werd ruim 32 kilo vis gewo- gen. De uitslag: Vak A. 1. G. Tuijn 6180 2. R v.d. Heijdt 4860 3. H. Duijn 4400 Vak B. 1. C. Bakker 6600 2. D. Rijs 3500 3. D. Pekel 2960. Door deze uitslag heeft C. Bakker een belangrijke sprong in het klassement gemaakt. Met 7 punten is hij bijna zeker van de titel. Van der Heijdt op 9 en J. Jak op 10 punten zijn enige concurrenten. Volgende week is er een gewone witviswedstrijd in de Delft te Assendelft. Dit uitstekende water is een meter diep en heeft een goede visstand van brasem en blei. Leden van HSV Limmen die mee wil len doen kunnen zich opgeven bij G. Boer, telefoon 1543 tot vrijdag 18 augustus, 19.00 uur, onder vermelding van de groep waarin hij wil vissen (aan tal of gewicht). Vertrek voor de wed strijd op zondag 20 augustus, 7.00 uur bij garage Schilder. Tentoonstelling in De Hoep BAKKUM - In het bezoekerscentrum De Hoep, Johannisweg 2, is tot eind oktober 1995 de tijdelijke tentoonstel ling 'Wauw, het gras is blauw' te zien. De tentoonstelling is samengesteld door de edukatieve afdeling van bezoe kerscentrum De Hollandse Biesbosch en toont, met foto's en korte teksten, de verschillende funkties die kleuren in de natuur hebben voor planten en dieren. Op eenvoudige en speelse wijze wordt speciaal voor de kinderen duidelijk gemaakt hoe het zit met kleuren in de natuur. Kleuren om op te vallen of juist als camouflage: waarom is het ene dier opvallend van kleur, terwijl de andere juist heel onopvallend is? De tentoon stelling is geschikt voor leerlingen in het basisonderwijs (midden- en boven bouw) en volwassenen. Bezoekerscentrum De Hoep, Johannis weg 2, is gratis toegankelijk van dins dag tot en met zondag van 10.00-17.00 uur. Voor informatie: telefoon 02518- 62235. Actief en creatief in keukens Kermis Plaatsen tenttoiletwagen, koelwagen op de weg Muziek op of aan de weg Afsluiting gedeelte Dampegheestlaan (art. 34 BABW) Oproep RIJKSWEG 43,1906BD LIMMEN. 02205-3842 of 072-330675 Onttrekking gedeelte Oudeweg aan verkeer Wegen afgesloten i Op Woensdag: STEPS - AEROBIC - BODY-HEAT: Voor Info: Body-Centre-Limmen. Tel: 02205-4113 Aanvraag bouwvergunning/ melding Voorgenomen medewerking Nieuws van B&W Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel automatisch doorgescha keld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. H. Corneliuskerk Pastoor: S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant: ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 072- 331473. Scriba: J.P. Hartog, Kapellaan 11 b, Heiloo, tel. 02205-3403. Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 02205-1456 Burgemeester en wethouders hebben een vergunrting (ex art. 19 APV) afgegeven aan: - de heer Van Ammers - voor het plaatsen van een tent, toiletwagen en koelwagen op het Vislaantje van 8 t/m 11 september a.s. Ten gevolge van het plaatsen van deze tent zal het Vislaantje gedurende de hierbovengenoemde da gen afgesloten zijn voor al het verkeer. - de heer Lute - voor het plaatsen van een tent aan zijn inrichting van 9 t/m I I september a.s. Pe burgemeester heeft besloten tot het verlenen van een vergunning (ex art. 16 APV) aan: - de heer Van Ammers - voor het maken van muziek op of aan de weg, van 8 t/m I I september a.s. Inzage stukken/bezwaren De stukken die betrekking hebben op de hierboven genoemde vergunningen liggen voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen op grond van artikel 7.1 van de Algemene wet bestuursrecht tot en met 7 septem ber 1995 bezwaar maken tegen deze besluiten. Burgemeester en wethouders hebben besloten tot het afsluiten van een gedeelte van de Dampegheest laan (tussen de Achterweg en de Dusseldorperweg) gedurende 8, 9 en 10 september voor al het verkeer. Dit omdat het gebied achter het Vislaantje anders tijdens de kermis niet meer bereikbaar zou zijn voor de brandweer. Wij verzoeken iedereen dringend i.v.m. de veiligheid de afsluiting van deze weg te respecteren. Door de aanhoudende warmte en droogte krijgen steeds meer planten te maken met drogingsverschijn selen. De afdeling Plantsoenen doet wat in haar mogelijkheden ligt om met name de jonge aan- A plant van water te voorzien. Het blijkt echter niet doenlijk te wt zijn om alle jonge beplanting van Jj voldoende water te voorzien. Gelukkig zijn er al mensen die uit eigen beweging na het besproeien van de eigen tuin ook een stukje openbaar groen meenemen. Met name jonge bomen hebben te lijden van de droogte. Indien men een jonge boom bij het huis heeft staan waarvan de bladeren beginnen te verdorren, zouden wij het zeer op prijs stellen als men in navol ging van enkele burgers deze bomen van water zou willen voorzien zolang deze droogte aanhoudt. Indien men slootwater voorhanden heeft geniet dit natuurlijk de voorkeur boven kraanwater. Wees wijs met water, maar laat onze bomen niet verdorren! Vrijdag koopavond Rijksweg 35-37 Limmen 02205-3838^ (art. II lid 2 Wegenwet) Burgemeester en wethouders hebben besloten, ter voorbereiding van het besluit tot onttrekking aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de Oudeweg, gelegen ten zuiden en ten oosten van het perceel pl. bek. Rijksweg 72, tot het vervoeren van een openbare voorbereidingsprocedure. Inzage stukken/zienswijze kenbaar maken De stukken die betrekking hebben pp het onttrekken van een gedeelte van de Oudeweg aan het openbaar verkeer, liggen tot 14 september a.s. voor eenieder te inzage op het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen tot 14 september a.s. hun zienswijze (mening) over de onttrekking naar keuze schriftelijk of mondeling kenbaar maken. In verband met het ringsteken zijn a.s. zondag 20 augustus tussen 14.00 en 16.00 uur de volgende (delen van) wegen afgesloten voor al het verkeer: de Kerkweg, Dusseldorperweg, Enterij en Middenweg. De volgende bouwaanvraag/c.q. melding is ingediend - Rijksweg I 36 A - bouwen woning met garage De aanvraag ligt niet ter inzage. Op dit moment kan tegen de aanvraag geen bezwaar schrift worden ingediend. Burgemeester en wethouders zijn van plan om (met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als om schreven in artikel 18A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening), medewerking te verlenen aan: - bouw garage, Kopmand 9, Limmen - bouw garage, Kopmand I ILimmen - bouw tuinhuisje, Plantraam 3, Limmen r bouw luifel, Schoolweg 15, Limmen. Deze bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan wor den verleend met toepassing van de hierboven ge noemde vrijsteHingsmogelijkheid. Het bouwplan ligt vanaf 17 augustus I995 gedurende veertien dagen voor een ieder in het gemeentehuis ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunt u uw zienswij ze kenbaar maken bij burgemeester en wethouders. Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radioprogramma van de OSU:Gemeentevoorlichting Limmen'. In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijkste agendapunten van de laatste college vergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (02513 14519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz. 16 augustus 1995, Burgemeester en wethouders van Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 11