7 95 i Modehuis Maria Geels Modehuis MARIA GEELS Je voelt je thuis bij Alpha Hypotheken Kaandorp Cup bij Condor Club Hans Teeuwen start bij Buk Buk Mode van nu •SRAnsoS® P'«-M 1 BOTTELIER Baden Dry vindt u bij Lekker lui liggen lezen Voor uw advertentie op maat de laatste rokken ƒ49, blouses 39,- Jumpers 49,- japonnen vanaf 75,- Systeembouw emeente Beeld Russische kunste naar bij Golden Tulip Yoga voor 50-plussers P.Y. Luchtpost Leren bidden Eensgezindheid start nieuwe seizoen ui/V FOTO'S in 1 UUR Kl-AAR ADEN Dry Natuurlijk wist u al dat u bij ons kon zwemmen in wijn. Zoveel soorten en maten hebben wij voor u in onze winkel staan. Eén van die wijnen wil len wij graag onder uw aandacht brengen; Een heel fijne droge witte wijn uit het zonnigste wijngebied van Duitsland, Baden. Deze Baden Dry is een zomerwijn bij uitstek. Geniet van het zuivere en druivige karakter. Serveer de wijn lekker gekoeld. Coebergh Bessenjenever 16. g Bols Jonge Graanjenever Bootz Rum bruin/wit Scalloway Whisky Liter Hartevelt Jonge Jenever Pina Colada Surfers Dry Lustau sherry 21 16 29 19- 10.* 8 Nieuws De Uitkijkpost. Hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken. Slijterij Wijnhandel AD0 De Uitkijkpost. Hét orotis weekblad voor Heiloo en omstreken. De Uitkijkpost. Hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken. Ruime parkeer gelegen heid Vanaf 22 augustus zijn wij de hele dag weer open. OOSTERZIJWEG 25 - HEILOO - TELEFOON 330 185 ALPHAHELPENDEN M/V HfÜt Milii - ervaring en plezier hebben in huishoudelijk Bifili: werk; Bezoek onze 250 m2 showroom PLAFONDS - WANDEN - VERLICHTING Levering en plaatsing van exclusieve: Houten wandpanelen Akoestische plafonds Kunststof wandpanelen Raambekleding Houten en aluminium plafonds Projecttapijten Verlichting, halogeen en TL Omroepsystemen Ook voor losse tegels(i.v.m. lekkage) HEILOO Ophalen oud papier Chemocar weer in Limmen Indienen gereedmeldingsformulieren premie A- en premie C-woningen Aangevraagde bouwvergunning/melding Verleende bouwvergunningen/ bouwtoestemmingen Nieuws van B&W HEILOO - Op woensdag 23 augustus om 16.00 uur vindt op het parkeerter rein van Golden Tulip Heiloo aan de Kennemerstraatweg de onthulling plaats van een sculptuur, een werk van de 39-jarige Russische kunstenaar Alexander Taratynov. Het beeld stelt voor een in brons gegoten adelaar met uitgespreide vleugels (spanwijdte ruim 4 meter). De roofvogel klemt in zijn klauwen een met bladgoud beklede zon. Uit een gesprek met Taratynov blijkt dat zijn creatie een beroep doet op het menselijke voorstellingsvermo gen. De beeldhouwer geeft via zijn cre atie een impressie van de begrippen vrijheid, bescherming, licht en leven. De onthulling zal worden uitgevoerd door de burgemeester van de gemeen te Heiloo, de heer Nico Schoof. Het evenement geschiedt aan de vooravond van de gezamenlijk Russisch-Neder- landse viering van de 300 jaar geleden in Nederland aanwezige tsaar Peter de Grote en de toenmalige oprichting van de Russische vloot. Mede in verband met deze feestelijke herdenking heeft de Russische minister van cultuur, als mede de Russische Ambassade te Den Haag voor het initiatief van Golden Tulip. Heiloo volledige medewerking verleend. Voor zover ons bekend is, moet het kunstwerk gerekend worden tot een van de eerste produkten van de moder ne Russische kunst in Nederland. De general manager van Golden Tulip Heiloo wenst op deze wijze mede een bijdrage te leveren aan de verdere ont wikkeling van de Russisch-Nederland- se culturele samenwerking. Bij de ont hulling is de kunstenaar zelf aanwezig alsmede zijn echtgenote mevrouw Karajewa Loedmilla, die evenals haar echtgenoot tot de bekende Russische beeldhouwers behoort. Annemarie Zuurbier bij het door haar gerestaureerde schild van de Condor Golf Country Club uit Heiloo. HEILOO - In de week van 12 septem ber beginnen we weer met de yoga-les- sen. De totale cursus bestaat uit 30 les sen en kost f 130,00. Om aan yoga te doen hoeft u niet lenig te zijn. Yoga leert u juist dit begrip los te laten en te ervaren wat uw mogelijkheden zijn. Om mannen van boven de 50 de gele genheid te geven om met yoga kennis te maken, geven wij op woensdagmid dag van 16.00 tot 17.00 uur yoga voor mannen in het Trefpunt, Westerweg 294, te Heiloo, o.l.v. yoga-docente Anet Zootjes. De lessen worden les gegeven in ruim ten van het Trefpunt en het Open Huis, in 't Loo. De lessen worden begeleid door deskundige yoga-docenten. Heeft u interesse? Belt u dan voor informatie en opgave mevr» Koster, tel. 334458, of mevr. Bruijn, tel. 333921. HEILOO - De Condor Golf Country Club staat in augustus helemaal in het teken van de Henk Kaandorp Cup. Vanavond vindt in het clubhuis aan het Stationsplein de loting plaats en zater dag is het dan zover. Vierentwintig spelers doen mee aan de zesde versie van dit jaarlijks terugke rende evenement. Achttien van hen worden rechtstreeks geïnviteerd, de laatste zes worden uit een groep belangstellenden ingeloot. Zaterdag ochtend verzamelt de groep enthou siaste golfers om 8.00 uur op het Stationsplein waar de bus om kwart over acht vertrekt richting Spaarn- woude. De golfbaan is dan helemaal in rep en roep vanwege een groot pro-am toernooi. Hierbij spelen golfproffesio- nals vanuit het hele land samen met amateurs. De entourage heeft veel weg van een internationaal toernooi. Wapperende vlaggen, een kingsize tent, auto's op golfballen en een sponsor boulevard. De jongens van de Condor Club kun nen na lange tijd weer trots hun schild het clubhuis binnen dragen. Na een ongelukkige valpartij is het bord zorg vuldig gerestaureerd en kan het weer terug op de vaste plaats. De wedstrijd gaat over twee keer negen holes waarbij de spelers alle slagen bij elkaar optellen. Iedere speler heeft een bepaalde handicap waardoor minder geoefende en geoefende spelers gelijk waardig aan de wedstrijd deel kunnen nemen. Titelverdediger Mark de Boer (vorig jaar 72 slagen) behoort weer tot de kanshebbers. Verder wordt er gelet op Fonz van Haastrecht (clubrecord 68 slagen), Fred Admiraal en de volgens eigen zeggen in vorm verkerende Mark Abcouwer. Veel trainingsarbeid en een gunstige handicap geven ook Karei Beers een goede uitgangspositie. Zaterdagavond is de Cup gespeeld, de winnaar bekend en rolt de bus, na een lange sportieve dag, Heiloo weer veilig binnen. HEILOO - Zaterdag 19 augustus was er wederom een duivenvlucht in de categorie natour vanuit Minderhout (B) over 133 km. De duiven werden gelost om 8.10 uur met een variabele wind. De eerste duif maakte een snel heid van ongeveer 72 km per uur. De prijzen werden als volgt verdeeld: Comb. Oosterveer, 1-8-10-19-20-24-36- 43. Comb. Molenaar 2-5-14-22-29. J. Telleman 3-6. J. Pepping 4-16. Comb. J. Ranzijn: 7-11-25-30-32. S. Bakker 9-12- 13-21-37-38-39-40. G. de Kruif 15-17- 27-28-31-33-35-42. E. Maat: 18-23-26- 34-41-44. Het aantal deelnemende dui ven aan dit concours was 221. HEILOO - Velen weten niet hoe ze moeten bidden, maar zouden het graag willen leren. Niet de bestaande formu legebeden, maar in persoonlijke con tact komen met Jezus zelf. Een heel eenvoudige cursus van zeven avonden of andere dagdelen (in overleg met de deelnemers vast te stellen), is samenge steld door pater Jan van Beeck (fran ciscaan). We willen deze cursus geven in de pas torie van Onze Lieve Vrouw ter Nood, Kapellaan 13 in Heiloo. Op maandag 18 september om 19.30 uur wordt er een informatieavond gegeven. De cur sus zal worden geleid door de heer G.J. Reussien en zuster Humilia Bierman. Informatie: tel. 02205-1288. HEILOO - Ondanks de haast eindelo ze zomer van 1995 heeft het bestuur van Muziekvereniging Eensgezindheid Heiloo besloot dat de leden van de ver eniging aanstaande donderdagavond weer gewapend met instrument en muziek aan de repetities van de vereni ging deel moeten gaan nemen. Na een korte vakantiestop is het namelijk de hoogste tijd dat er onder leiding van dirigent Henk van Veldhuizen weer serieus gestudeerd gaat worden in ver band met naderende optredens in het Heilooër dorpsleven zoals een concert tijdens de Uitmarkt op zaterdag 2 sep tember en een optreden op vrijdag avond 8 september bij de opening van winkelhof 't Loo. Reeds tijdens de vakantie heeft de muziekcommissie zich weer uitermate ingespannen om een nieuw repertoire voor het komende seizoen samen te stellen. Hierbij is uiteraard rekening gehouden met de capaciteiten van de vereniging en natuurlijk de wensen van 'de klant'. Volgens de muziekcommis sie is het juist in deze tijd uitermate belangrijk dat de vereniging zich zoveel mogelijk aanpast aan de huidige trends HEILOO - Eindelijk. Vrijdag 25 augus tus start Buk Buk een nieuw seizoen met om te beginnen Hans Teeuwen. Er zijn nog enkele kaarten te reserveren op telefoonnummer 072 - 333552. Kaarten kosten f 15,00. (CJP f 12,50). De zaal gaat open om 19.45 uur en om half negen is de aanvang. Na overweldi- in zowel het populaire als lichte genre. Natuurlijk is het wel belangrijk dat de kwaliteit van de muziek gewaarborgd blijft. Het onderwerp fanfare-instrumentatie zal daarbij ook nog vaak ter discussie worden gesteld. Enkele jaren geleden heeft er in Nederland een zeer uitvoeri ge discussie plaatsgevonden over de bezetting van het fanfare-orkest. Dit heeft geleid tot een enorme promotie en stimulans van het fanfare-orkest. Zo werden de Fanfare Promotie Concerten in het leven geroepen en zijn veel uitgevers ertoe overgegaan om speciale arrangementen voor het fanfa re-orkest op de markt te brengen. Ook Eensgezindheid beseft dat een goede promotie van haar orkest zal leiden tot een betere en grotere bezetting van haar instrumentarium. Hierdoor zal de in de vorige eeuw in Heiloo opgerichte vereniging ook in de twintigste eeuw een waardevolle bijdrage kunnen blij ven leveren aan het behoud en de toe komst van het fanfare-orkest en het culturele leven in Heiloo in het bijzon der. gend succes met zijn programma 'Hard en zielig' zal Hans Teeuwen de Buk Buk verrassen met de try-out van zijn nieuwe programma. Net zoals in zijn debuut-programma zal in 'Met een Breierdeck' de actualiteit op een pretti ge manier verwaarloosd worden. Met zijn onnavolgbare logica weet Hans Teeuwen echter wel een verband aan te brengen tussen tapdance, Beatleliedjes en een krom verhaal over paarden. Hans Teeuwen (foto: Jansen). Baden bij uw Gulle Botelier 95 lo met gratis glas c 95 95 95 45 95 Nieuw in Alkmaar IN- BRENGHAL de 2e Hans. Tel. 072-404922. CENTERDISC kreeg een enorme partij C.D.'s, video films binnen, zéér voordelig geprijsd. Kom snuffelen bij Centerdisc, dé CD zaak van Heiloo. Gevraagd met spoed: MET SELAAR voor diverse pro- jekten in Noord-Holland. Leeftijd tot 25 jaar. Bouw en Kalkulatieburo Alkmaar, Luttik Oudorp 81c, 1811 MV Alkmaar, tel.: 072- 128062. TE KOOP: grote partij div. soorten tuinhout. Fa. Metzelaar en zn., Bogerd- laan 23, Limmen. Tel.: 02205-1379. b.g.g. na 18.00 uur 2977. f 500,- BELONING voor de tip die leidt tot de aankoop van een woonhuis in Heiloo. Tel. 072-404922. T.h. schitterend 2-KMR.- APP. op beg.gr. Alkmaar-C. gr. zonneterras ongev f 1100,- p.m.incl. 072-338585 GULLE Heerenweg 242, Heiloo, Tel. 072-330340 Ruime parkeergelegenheid. Te koop: partij gebruikte TEGELS 30x30 Fa. Met zelaar en zn., Bogerd-laan 23 Limmen Tel.: 02205-1379 b.g.g. na 18.00 uur 2977. Grote collectie gebr DAMES en HERENFIET SEN v.a. 125,- Bosman Tweewielers, Westerweg 295, Heiloo, tel. 331241. WONINGRUIL: huur f 688,- Wie wil in 't Gooi wonen? Aangeb. Hoekeengezinsw. Blaricum Gevr.: eengezinsw. in Heiloo Tel. 02152-55050. ROOKVRIJ BILJARTEN -elke woensdag- vanaf 6 sept. om 7 uur- in café de Vriendschap te Akersloot. Inl.P. Borst, 072-336096. VESPA CIAO snor- en bromfietsen v.a. 1660,- BOS MAN Tweewielers, Wester weg 295, Heiloo, tel. 331241 KOZIJNEN op maat gemaakt. Tel. 02205-2977 of 1379 T.k. ongev. 375 BETONTE- GELS 60x40 (grijs) kan- toorkast hangmappen ladenkast. 06-53296143. Naschoolse OPVANG aan geboden in gezellig kreatief gezin. tel. 335350. Openingstijden: ma. 13.30-17.30 uur. di. t/m vrij. 9.30-12.30 uur, 13.30-17.30 uur, za. 10.30-16.30 uur. Welk huis u leuk vindt, weet u zelf wel. Maar welke financiering het voordeligst is? Dat weet Alpha, de onafhankelijke hypotheek specialist bij u in de buurt. Kies voor de oplossing die het best bij u past. Bel: (072) 127325 HYPOTHEKEN Kennemerstraatweg 117, 1814 GE Alkmaar Regionale Thuiszorg met hoofdkantoor te Alkmaar is een stichting met 2300 medewerkenden. Zij biedt zorg in de vorm van kraamzorg, jeugdgezondheidszorg, volwassenenzorg en gezinsverzor ging. Het werkgebied bestaat 19 gemeenten in Noord-Hottand. Het beleid is erop gericht om zo compleet mogelijke (thuis)zorg te geven. Regionale Thuiszorg zoekt voor de werkgebieden HEILOO en de EGMONDEN: - 1 Vv%>. Y voor I tot 3 ochtenden per week, die via bemiddeling van Regionale Thuiszorg huishoudelijke hulp verlenen bij cliënten thuis. TAKEN: - licht en zwaarder huishoudelijk werk; - wasverzorging; - boodschappen doen. - gemakkelijk contact kunnen leggen met ouderen; - woonachtig in Bergen, Schoorl of Alkmaar; - minimum leeftijd 23 jaar. SALARIS: - volgens landelijke richtlijnen 14,60 per uur, inclusief vakantie en vakantietoeslag, te betalen door de cliënt. INFORMATIEBIJEENKOMST: - sollicitanten krijgen een uitnodiging voor de informatiebijeenkomst, op maandag I I september om 14.00 uur in Heiloo. - telefonische aanmeldingen vóór 8 BELANGSTELLINO: september a.s. bij mevrouw K. Mannes op i dinsdag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot I 1.00 uur, telefoon 072-645216 Schriftelijke sollicitaties kunnen tot uiterlijk 16 september a.s., onder vermelding van vacaturenummer 95.007, gericht worden aan: Stichting Regionale Thuiszorg, afdeling P&O, t.a.v. mw. N. Smit Postbus 67 1800 AB Alkmaar Openingstijden: dinsd. t/m vrijd.: 09.30 - 17.00 uur zaterdag 10.30 -16.30 uur RUIME PARKEER GELEGENHEID U kunt uw plafonds en wanden zelf plaatsen, d.m.v. eenvoudige systemen en beschrijvingen. Onze vaklieden kunnen het desgewenst ook plaatsen voor u. Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 02205-1456 Aanstaande zaterdag 26 augustus 1995 wordt er vanaf 09.00 uur oud papier opgehaald in wijk I (oostzijde van de Rijksweg). Bedrijfsafval In de gemeente Limmen is de inzameling van het bedrijfsafval geprivatiseerd, d.w.z. dat de inzameling van het bedrijfsafval niet meer plaatsvindt via de gemeente, maar dat de bedrijven zelf een contract met een inzamelaar moeten afsluiten om hun bedrijfsafval af te voeren. De bedrijven moeten ook het oud papier en het karton met het bedrijfsafval meegeven. Het kan dus niet de bedoeling zijn dat deze bedrijven oud papier en karton afgeven aan de scholen. Op vrijdag 25 augustus 1995 kunt u uw huishoudelijk klein chemisch afval (kca) weer afgeven bij de chemocar. De chemocar staat dan op de volgende plaatsen: - bij het parochiehuis: van 12.35 tot 15.30 uur - op het Achtkant bij de kruising met de Hogeweg: van 15.35 tot 17.00 uur. Het is niet de bedoeling dat er bij de halteborden klein chemisch afval (kca) wordt achtergelaten. Bedrijven moeten hun kca rechtstreeks aan een vergunninghouder afgeven, niet bij de chemocar. Heeft u alsnog vragen, dan kunt u bellen met de Gemeenschappelijke Technische Dienst Limmen-Akersloot, bureau Milieu: 02205 1456. Maak gebruik van deze mogelijkheid om zelf uw bijdrage te leveren aan een schoner milieu! Voor het indienen van formulieren betreffende de gereedmelding van een premie A - of premie C - woning zijn fatale termijnen door het Ministerie vastgesteld. Daarom verzoeken wij een ieder die een premie A - of C -woning van fase 7 toegewezen heeft gekregen en het betreffende gereedmeldingsformulier met de relevante bijlagen nog niet bij de gemeente Limmen, afd. Algemene Zaken, heeft ingediend dit zo spoedig mogelijk te doen. Het formulier met de relevante bijlagen dient uiterlijk 3 I augustus 1995 bij de gemeente binnen te zijn. Mocht het formulier met de relevante bijlagen later worden ingediend, dan zal het Ministerie genoodzaakt zijn om uw aanvraag voor een premie verder af te wijzen. Indien u nog nadere inlichtingen wenst, dan kunt u kontakt opnemen met mevrouw E.M. Bakker van de sector Algemene Zaken, tel. 1456. De volgende bouwaanvraag/c.q. melding is ingediend: - Zomerschoon 10 - bouwen dakkapel De aanvraag ligt niet ter inzage. Op dit moment kan tegen de aanvraag geen bezwaarschrift worden ingediend. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/bouwtoestemming te verlenen voor: - Pageveld 15 - bouwen kap op woning - Zomerschoon 103 - bouwen tuinhuisje. Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radioprogramma van de OSU: Gemeentevoorlichting Lim men'. In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijkste agendapunten van de laatste collegevergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (02513 14519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz. 23 augustus 1995, Burgemeester en wethouders van Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 12