UITKIJKPOST - 23 AUGUSTUS 1995 PAGINA 8 .l^/Vw, KINDERKLEDING IN 'T LOO SCHIPPER DAMESMODE Vanaf 1 september a.s. start Monique Bolard een afdeling kinderkleding op de eerste verdieping van haar sportzaak Sport Fashion. Monique koesterde al jaren de wens om kinderkleding te gaan verkopen. Zij vindt dat in Heiloo - en met name in Winkelhof 't Loo - een aanvulling op het huidige aan bod een goede zaak is. Schipper Damesmode: een begrip in de gehele regio Alkmaar. Dit is niet zo gek wanneer men bedenkt dat Schipper Damesmode al 90 jaar bestaat. Zo rond 1905 is ene heer Schipper een wolwinkeltje begonnen op de Laat in Alkmaar. Djt groeide uit tot damesmode en zoals u weet bestaat dit filiaal nog. Achttien jaar geleden kwam daar het filiaal in 't Loo bij. De heer en mevrouw Janssen leiden momenteel het bedrijf samen met hun schoondochter Karin. Men kan echt spreken van een familiebedrijf, zeker wan neer men weet dat mevrouw Janssen van haar meisjesnaam Schipper heet. Wij vernemen deze geschiedenis van Schipper van Karin Janssen, schoondochter van de heer en mevrouw Janssen. Karin werkt zelf ook al weer tien jaar in het bedrijf. Zij vindt het verkopen van damesmode een heel fijn vak omdat je met heel veel mensen omgaat. Ook inkopen vindt zij plezie rig omdat je hierdoor betrokken raakt bij het totale aspect van een damesmodezaak. Schipper Damesmode heeft de verbouwingsplannen gepland voor de maand augustus om gelijktijdig met de opening van Winkelhof 't Loo aan hun klan ten de vernieuwde zaak te kunnen laten zien. LEDERWAREN EN BI JOUTE RIE BIJ BLOMMING'S. Door een gelukkige en toevallige samen loop van omstandigheden kunnen Hanneke Blom en Kees Imming zich straks eigenaren noemen van een derde onderne ming in Winkelhof 't Loo. De eigenaresse van 't Loo was op zoek naar een mooie invulling voor het laatst beschikbare pand in 't Loo en gedacht werd aan lederwaren. Eén telefoontje van Kees op het juiste moment en de zaak was voor elkaar. Dit speelde zich echter pas drie weken geleden af en vanaf die dag is er zeer veel nagedacht over de juiste for mule voor drie zaken en zij hebben die gevonden. Vanaf 1 september a.s. is Blomming's, aan de entree van de Willibrordusweg een feit. Hier worden luxe lederwaren - Claudia Ferrici, Kipling, Samsonite, Camel, Picard, La Moda etc. èn bijous van Karin Byoux, Boulatti en Wings verkocht. De zaak Charme wordt een speciaalzaak in beenmode. Een grote wens van Hanneke en Kees, echter door ruimtegebrek was dit niet eerder uit te voeren. Alles op het gebied van dames-, heren- en kinderbeen- mode met merken als Kunert en Oral Bleu in vele tinten eq maten. Nouveauté - ook al een zaak van deze enthousiaste jonge ondernemers - blijft zoals ze is. Exclusieve modestoffen en een uitgebreide sortering van aanverwante artikelen. Uiteraard blijft een uitbreiding van het team niet uit met al deze plannen. Twee part-time dames komen de huidige ploeg versterken en Hanneke en Kees zullen afwisselend in de drie zaken werken zodat L zij feeling houden met het produkt én de r klant. De collectie van Schipper Damesmode is gericht op de rijpere vrouw. Dit wil echter niet zeggen dat men alleen mode voor ouderen verkoopt, absoluut niet. Tegenwoordig wil iedereen er jeugdig en eigentijds uitzien en u vindt bij Schipper Damesmode dan ook precies dat wat u zoekt. VET JEANSSTORE Vanaf het allereerste begin heeft Vet Jeansstore een filiaal in Winkelhof 't Loo, en vanaf het allereerste begin is Marion Kiesling het gezicht van de zaak. Achttien jaar geleden begon zij bij haar werkgever Jan Brouwer, die op zijn beurt het filiaal onder zijn beheer heeft. Met Marion praten wij over de toekomst plannen van Vet Heiloo. Het aanzicht van de zaak is reeds ver nieuwd, met de rest van de verbouwing is men pas eind augustus gestart. De gehele presentatie wordt uitgevoerd in de, in heel Nederland zo herkenbare stijl van Vet en morgen, donderdag 24 augustus, vindt de opening plaats. Het concept van de collectie blijft dezelfde vrijetijdsmode met een jeugdige èn eigen tijdse uitstraling. Zo is er wat betreft spij kerbroeken bij Vet een model voor elke leeftijd te verkrijgen. Is de spijkerbroek te lang? Geen punt: zij maken hem op elke gewenste lengte. Marion nodigt iedereen uit vanaf morgen eens bij hen binnen te lopen om te kijken naar de vernieuwde zaak en de nieuwe col lectie voor najaar en winter.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 8