(Wordt vervolgd) in Limmen Sportcentrum De Voetel uitgebreid UITKIJKPOST - 30 AUGUSTUS 1995 PAGINA 21 Politieberichten Jeugd TY Limmen Burgerlijke stand Inleveren kopij voor de Uitkijkpost Inge van der Heijdt- Oberjörg exposeert in MCA 1 Huisvesting Conquista omstreden H.S.V. Limmen nieuws Programma OSU Ingezonden Dorpshart Limmen Geslaagd Bloedafname-avond Ringsteken Diner Fashion party Dunking Limmen Activiteiten voor 50-plus week het la in LIMMEN - Op de Rijksweg werd een ruit van een auto vernield. Aan de Hogeweg werd in een auto ingebroken, daaruit werd een zaklamp ontvreemd. In de directe omgeving werd gepro beerd in te breken in een danscentrum. Men is niet binnengekomen. Er werden later in Heiloo drie mogelijke daders aangehouden. Hun betrokkenheid wordt nog onderzocht. Er werd geprobeerd in te breken in een woning aan de Uitgeesterweg. Hoewel een raam werd geforceerd, heeft het alarm de daders vermoedelijk afge schrikt. Een onoplettende automobilist reed met zijn bestelauto uit parkeerstand de Rijksweg op en reed een passerende fietster aan. Deze werd met een gecom pliceerde schouderbreuk en een slag aderlijke bloeding opgenomen in het MCA. De automobilist werd aangehou den aangezien hij bleek te hebben gedronken. Zijn rijbewijs werd ingevor derd. Proces-verbaal werd opgemaakt. Op de Rijksweg stak een meisje het fietspad over, waarbij zij werd aangere den door een passerende bromfietster met duopassagier. Alle drie de betrok kenen liepen letsel op. Bij een kaasfabriek aan de Rijksweg werd ingebroken. Een draairaam bleek te zijn geforceerd. Vooralsnog vermist men niets. Uit een vrachtauto op het terrein van Zandbergen Transport werden 8 krat ten cola weggenomen. Deze werden op het terrein weer teruggevonden. Erger was, dat het met reclame bedrukte zeil doek werd kapotgesneden. Hierdoor is een fikse schadepost ontstaan die in de duizenden guldens loopt. Gevonden voorwerpen vanaf 26 juni tot en met 27 augustus 1995 (i.v.m. vakan tieperiode): Tafeltennisbatje, zonnebril, kleur bruin met sterke glazen, bos sleu tels met onder andere Mazda autosleu tels, 8 sleutels aan musketonhaak, rood- wang schildpad, sleutelbos met o.a. Saab autosleutel, ppel siervelg, kleur grijs, houten bootje, kleur blauw/wit, sportbroek in tas, voorts zijn er meerde re bossen sleutels aan ringen gevonden. LIMMEN - Bij de uitslagen van de clubkampioenschappen voor de jeugd bij TV Limmen in de Uitkijkpost van vorige week is één categorie vergeten: de jongens tot en met 17 jaar. In het enkelspel werd eerste en derhalve club kampioen Jasper Admiraal. Tweede werd Maarten Bresser, derde Bart den Nijs. LIMMEN - Geboren: Amy, dochter van Jan J. Kerssens en Geertruida M.K.M. Groot. Robin Petrus Martinus, zoon van Martinus T. Baltus en Helena M. Verduin. Karlijn, dochter van Marco den Hoedt en Gerritdina W. Menkhorst. Stephen, zoon van Cornelis R.M. Dekker en Judith Gijzen. Savannah Geertruida Adriana, dochter van Jozefus P. Gaarthuis en Maria C.A. Noordermeer. Inge Elizabeth Johanne, dochter van Frederik J. ten Seldam en Elizabeth W.J. Snel. Wessel Cornelis Jacobus Maria, zoon van Gerardus C.M. Pirovano en Catharina E.M.A.M. van Diepen. Tessa Eleonora Maria, dochter van Wilhelmus H.J. Liefting en Maria E.V. Truijens. Mandy Margaretha Adriana, dochter van Nicolaas A.J. Schouws en Jolanda M.M. Jak. In Limmen kan kopij vopr de Uitkijkpost ingeleverd worden bij Nico Admiraal, Bloemenhof 5. De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 16.30 uur kan men met kopij vervolgens nog terecht bij het kan toor van Drukkerij Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 te Heiloo. LIMMEN - Inge van der Heijdt- Oberjörg exposeert gedurende de hele maand september aquarellen en olie verfschilderijen in het Medisch Centrum Alkmaar. De in Limmen woonachtige exposante is geboren in Karinthië, Oostenrijk. Zij woont al 35 jaar in Nederland. Zij is al jaren lid van de schildersclub Perspectief in Bakkum-Castricum. Schilderen is één van haar passies, theo logie de andere. Soms ontstaan dan schilderijen die vanuit 'n religieuze belevingswereld de kijker willen raken. Bloemen en vaak ook landschappen worden het liefst op locatie geschilderd waardoor de sfeer van die dag in het schilderij meespeelt. Van alle verkochte schilderijen gaat de netto-opbrengst naar het educatieve project van St. Catharine's Centre op Trinidad, een eiland in Zuid-Amerika. Dit centrum is zeven jaar geleden opge richt om kansarme kinderen te onder wijzen zodat ook zij zich kunnen ont wikkelen en later meer mogelijkheden hebben om uit hun armoede weg te komen. De geheel vernieuwde tennishal van De Voetel in Limmen LIMMEN - Tennis-, squash- en fitness centrum De Voetel is in twee opzichten uitgebreid: de fitnessruimte is vergroot en veranderd en er is een nieuwe hal met twee tennisbanen bijgekomen. Netty Bak, secretaresse van het cen trum, vertelt dat de verbouwing hoog nodig was. „Deze tennishal is gebouwd ter vervanging van de luchtblaashal. Die stond hier 's winters, al sinds 1969. In die tijd waren we één van de eerste tennisverenigingen met een winterhal, maar het systeem is tegenwoordig erg verouderd. De hal was vochtig, gehorig en moeilijk te verwarmen. Dat is nu allemaal opgelost met deze nieuwe hal. Bovendien is het nu ook in de zomer mogelijk om overdekt te tennissen. Ideaal dus, je bent niet meer afhankelijk van het weer bij het lesgeven en bij toernooien," aldus Netty. A-hal De bouwplannen waren er tien jaar geleden al, maar de bouwvergunning liet op zich wachten. Op 1 april van dit jaar kon met de bouw gestart worden; 1 oktober moet het klaar zijn. De hal is uniek in Noord-Holland, aangezien het gaat om een zogenaamde A-hal. Dat houdt in dat wat betreft de maatvoering voldaan wordt aan de hoogste normen van de KNLTB. Er is voldoende uit loopmogelijkheid, de hoogte is goed en dus kunnen alle officiële toernooien er gespeeld worden. Voor toeschouwers is het prettig dat er niet vanachter glas hoeft te worden gekeken: in de hal is een tribune aanwezig. „We zijn blij dat het zover is," vertelt Netty. „De accommodatie is veel beter en dat maakt het park veel meer 'af, veel aantrekkelijker." LIMMEN - De plannen om Conquista te huisvesten op de bovenverdieping van het oude Parochiehuis worden niet door iedereen met gejuich ontvangen. Ook de politiek denkt daar niet eensge zind over. Dat bleek onder meer op de commissie vergadering van afgelopen donderdag. Het college wilde van de commissie een principe-uitspraak over eventuele huis vesting in het oude Parochiehuis om na te gaan of verdere gesprekken met betrekking tot de huisvestingsplannen zinvol zijn. Het bestuur van Conquista ziet het wel zitten en uiteraard is ook het bestuur van de Stichting Dorpshart voor deze oplossing te vinden. Conquista geeft aan dat de financiering voor nieuwbouw aan de Visweg nog steeds niet rond is en dat bovendien de locatie voormalig Parochiehuis veel centraler is. Van dat laatste wordt een gunstige invloed verwacht op het aantal bezoekers. Uit een gesprek van het college met beide stichtingen is gebleken dat de samenwerkingen tussen beide stichtin gen goed is. De stichting Dorpshart wil zo snel mogelijk met de verbouwing beginnen, waarbij het echter van groot belang is om te weten of de bovenver dieping wel of niet door Conquista gebruikt zal worden. Het college vindt dat alvorens een definitief voorstel te doen er nog een aantal vragen moet worden onderzocht. Dat betreft dan vooral de financiële kant, de waarborg dat Conquista ook na eventuele liquida tie van Stichting Dorpshart op de bovendieping kan blijven en de regeling van een milieuvergunning, die voldoen de waarborg moet bieden tegen over last (zoals geluidshinder). Om toch de vaart erin te houden vindt onderneming worden ingebracht, aldus dhr de Haan. Hoewel het CDA niet aanwezig was, had men schriftelijk laten weten dat ook het CDA tegen huisvesting van Conquista in het parochiehuis is. Volgens het CDA is de oudere jeugd niet bereid een "betonnen bunker", inclusief schijnwerpers, video-camera's en bewakers, te bezoeken. Ook volgens het CDA is de locatie Kapelweg - er ligt nog een ontwerp voor f 220.000,00 de enige juiste. Volgens de PvdA (mevrouw Marechal) is men al vanaf 1993 met nieuwbouw bezig. Volgens haar waren de proble men oplosbaar. Veel mensen hebben belangeloos aan de plannen meege werkt. Nu wordt er een principe-uit spraak gevraagd zonder tekeningen en zonder financiële onderbouwing. Ook zij vreest een betonnen bunker. En van de buurtbewoners heeft zij op de info- matieavond geen positieve geluiden gehoord. Mevrouw Marechal vindt dat belangenverstrengeling om de hoek lijkt te komen kijken. Voor haar zijn er twee mogelijkheden: Visweg of opnieuw locatie Dampergeest. Andere geluiden op het collegevoorstel kwa men van de LG (de heer Min). De LG staat positief tegenover de plannen. Volgens de heer Min levert dit nieuwe plan een besparing op van f 700.000,00 voor de gemeente. Wel heeft LG nog een aantal vragen, onder meer of er al een milieuvergunning is aangevraagd. Omwonenden mogen volgens Min geen hinder ondervinden. Voorts wil LG weten of er in het verle den daadwerkelijk al een bouw- c.q. milieuvergunning is aangevraagd. In zijn beantwoording zegt de voorzitter nogmaals dat het thans alleen om een principe-uitspraak gaat. Misschien had deze vraag beter na twee maanden gesteld kunnen worden, maar in ver band met de voortgang van de 'nieuw- het college dat een principe-uitspraak bouw parochiehuis is op uitdrukkelijk door de commissie noodzakelijk is. v «tirhtinwm reeds nu Maar deze principe-uitspraak laat vol- Beweging op maat De Voetel is een samenwerkingsver band aangegaan met inspanningsfysio- loge Celine Neefkes. Na haar opleiding in de Verenigde Staten en diverse banen waarbij ze ervaring opdeed op het gebied van bewegingsleer, begon ze in mei voor zichzelf Celine test mensen op allerlei aspecten van de lichamelijke conditie. Aan de hand van de resultaten en het beoogde doel worden oefenin gen opgesteld. Celine: „Het is niet alleen voor topsporters of mensen met lichamelijke klachten; het is eigenlijk voor iedereen die hulp wil bij het bewe gen en actief bezig zijn. Het is een stuk je intensieve begeleiding, waarbij de mensen veel persoonlijke aandacht krij gen. Zo krijgen ze vaak plezier in het De fitness-ruimte is uitgerust met de nieuwste hulpmiddelen. min of meer verplichte bewegen en zelfs in het afvallen, want ook mensen met gewichtsproblemen kunnen hier terecht." Cursussen Eén van de cursussen die Celine gaat geven is 'gewichtscontrole, afvallen door bewegen'. De andere is 'basis fit ness'. Verder is het mogelijk indidvidu- ele begeleiding te krijgen. Belangstellenden kunnen een afspraak maken, of gewoon eens langs ga^n. Zaterdag 2 september is daarvoor uiterst geschikt: van 14.30 uur tot 17.00 uur is er een Open Dag in de fitnes sruimte, waarbij vragen gesteld kunnen worden en u kennis kunt maken met de apparatuur en uiteraard Celine Neefkes zelf. „Fitness is een prima manier om iets aan de conditie te doen en door de tests is het mogelijk op het goede niveau te beginnen. Dat is belangrijk: dan werkt het op de lange termijn. En zo is het een positieve beïnvloeding van de kwaliteit van je leven," aldus Celine. gens het college onverlet dat op grond van de onderzoeksresultaten straks toch negatief kan worden beslist. Van de inspraakmogelijkheid werd gebruik gemaakt door de heer Bitter. Hij vond de verplaatsing maar vreemd. Volgens hem zijn er aan de westkant meer jon geren en dient er mede daarom aan de westkant een plaats te worden gezocht. De reeds beschikbare gelden voor nieuwbouw nu te bestemmen voor de verbouw van het parochiehuis vindt spreker oneigenlijk gebruik van deze gelden. In de politieke discussie daarna blijkt ook de WD (de heer De Haan) tegen huisvesting in het parochiehuis te zijn. De plaats op.de Kapelweg vindt de WD nog steeds de juiste plek. Met andere plannen wordt voorbijgegaan aan allen die voor nieuwbouw hebben bijgedragen. Bovendien mag geen gemeenschapsgeld in een particuliere verzoek van beide stichtingen reeds nu een uitspraak gewenst. Als de raad (commissie) nu al "nee" zegt, dan is doortrekken van bijvoorbeeld de toilet groep naar boven niet nodig. De gelds tromen zullen volgens de voorzitter gescheiden worden aangegeven. Met andere woorden, er wordt geen geld gestoken in de verbouw van het parochiehuis op zich. In het kader van het verlenen van een milieuvergunning zal inspraak voor burgers nog volop aanwezig zijn. Op de desbetreffende vraag van de heer Min stelt de voorzitter dat in het verleden nooit een officiële bouwaanvraag is ingediend. Voor de LG een duidelijk antwoord en zal het milieu-antwoord bepalend zijn. Daarmee wordt aan bezwaren van omwondenden tegemoet gekomen. Maar in principe lijkt de LG met het voorstel accoord te gaan, waar door een raadsmeerderheid voor huis vesting van Conquista in het voormalig parochiehuis waarschijnlijk is. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. U it vaart verzorging Begrafenisondernemning Hoogeboom, tel. 02205-3009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuurbaak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Middenweg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid donderdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Regionale Thuiszorg Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkverpleging: Wijkgebouw Middenweg 26a, Limmen. Ouder- en Kindzorg: telefonisch spreekuur maandag tot en met vrijdag van 8.30-9.00 en van 12.30-13.30 uur, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: telefonisch spreek- LIMMEN - Op 27 augustus werd er gevist voor de allround-competitie, in het Maalwater in Heiloo. De deelne mers begonnen vol goede moed aan deze klus. Hoewel de vis heel traag beet, werd er behoorlijk tot goed gevan gen. Zelfs 2 zeelten vonden hun weg naar het leefnet, waaronder één van 1,5 kilo voor C. Bakker. Totaal werd ruim 35 kilo vis ter weging aangeboden. De uitslag: vak A: 1. N. Schouws 10140 gram; 2. N. Bakker 5140 gram; 3. D. Pekel 2540 gram. Vak B: 1P v.d. Heijdt 6040 gram; 2. R. Jak 4360 gram; 3. H. Duijn 3700 gram. Er zijn nog 2 wedstrijden te gaan, de eerste aan de Markervaart op 15 okto ber. Voor die tijd wordt er gevist in de overige competities. Zondag 3 septem ber gaan we baarzen in de Schulpvaart. Opgeven bij G. Boer tot vrijdag 19.00 uur, telefoon 1543. Vertrek bij garage Schilder om 07.00 uur. Maandag Delicabesse OSU continu AKKU Kort Broodje met Let the good times roll Subbacultcha N achtpr ogr amma Dinsdag Welcome to my world Voor ouderen door ouderen Welcome to my world OSU continu Platencollage Gemeentevoorlichting Akersloot 19.00 9.00 12.00 18.30 19.00 20.00 21.00 22.00 9.00 10.00 11.00 12.00 18.30 LIMMEN - Stichting Dorpshart Limmen timmert aan de weg. Het door hun overgenomen Parochiehuis is bijna geheel weer ingericht, en aanstaande donderdagavond zal de stichting gast heer zijn voor het Rode Kruis voor hun bloeddonoravond. U kunt op deze avond niet alleen uw steentje bijdragen als bloeddonor, maar ook even zien en horen wat de stichting allemaal van plan is met het Parochiehuis of hoe het ook zal gaan heten in de toekomst. Uiteraard zullen wij u informeren over de obligatieactie. Na donderdag gaat de stichting zich opmaken voor de Limmer Kermis. LIMMEN - Simona Gaathuis, inwoon ster te Limmen, studeert 31 augustus af aan de Universiteit van Amsterdam, vakgroep sociologie, studierichting Organisatie en Beleid. LIMMEN - Deze keer vraagt het Rode Kruis geen geld, maar bloeddonors. Gewoon gezonde mensen die iets van hun bloed willen afstaan voor iemand anders die dat dringend nodig heeft. Als u zelf gezond en fit bent, is het voor u een klein offer, maar met dat offer helpt u zieken en wie zou dat niet willen? Kom daarom op de bloedafname-avond die het Rode Kruis Limmen organiseert op donderdag 31 augustus of meldt u aan bij E. Admiraal, tel. 2391, waarna u een oproep zult ontvangen. 19.30 20.00 21.00 22.00 LIMMEN - Zondag 20 augustus was het zo ver: voor café de Lantaarn aan de Dusseldorperweg was er weer ringste ken. In totaal 18 paard- en wagens deden er dit jaar mee. Er waren, ondanks het warme weer, veel mensen langs de baan om het kleurrijke geheel te bekijken. De één was nog mooier dan de ander. Dit jaar was er voor het eerst een drie span bij, drie prachtige zwarte Friezen voor een mooie marathon wagen. Deze paarden van Kees Andrea uit Krommenie kregen de prijs voor het best gaande paard. Arie Smit uit Limmen kreeg met zijn Heckney de prijs voor de best gaande pony/Heckney. De besten met steken waren dit jaar LIMMEN - Op maandag 2 oktober, ontvangst tussen 18.00 en 18.30 uur, organiseren enige Castricumse onder nemers in samenwerking met restau rant Gastronome een Diner fashion party. Kiki fashion (damesmode), Dekker sport, John mode te Beverwijk Kees en Ria Berger uit Heiloo met 32 (herenmode), Deugniet (kindermode), punten op de voet gevolgd door Piet Trend leder, John Moen optiek en Onderwater en Marieke Landbergen Portegies Drogisterijen laten u tijdens uit Limmen met 31 punten. Ben de pauzes van een 5-gangendiner Meyland uit Limmen werd 3e met 29 (geheel verzorgd door restaurant punten. Gastronome) eveneens genieten van al Het meest kreatieve geheel vond de datgeén er op modegebied, sportwear, jury dit jaar de combinatie van Ellen make-up, eyewaer en lederwaren voor Bart en Suzanne Burger uit Beverwijk: het komende najaar is. Kaarten a f 37,50 twee meisjes met een klein boodschap- zijn af te halen bij: Kiki fashion, Burg. penwagentje achter de mini-shetlander Mooystraat 14 te Castricum. Napoleon. Platencollage OSU-bliem OSU-jazz N achtprogramma Woensdag Delicabesse Broodje met OSU continu Gemeentevoorlichting Limmen Holland Omstreken Wegwijzer Met Tien tot 10 N achtprogramma Donderdag Wegwijzer OSU continu Trammelant ledikant AKKU aktualiteiten Muziekboetiek Dick's Nonstop N achtprogramma Vrijdag Delicabesse OSU continu Luisteren en wegwezen Hitstory De Nootzaak Til' midnight N achtprogramma Zaterdag OSU continu Thee-huis Interlokaal Return to Nashville Flash-back OSU Top 25 Pop-store Danceline Nachtprogramma Zondag Trammelant ledikant Wie wat waar op zondag Ziezozondag Holland en omstreken OSU sportief Zendtijd voor de kerken Luisterrijk Pop around the clock Nachtprogramma De OSU is op de kabel te beluisteren op 88.9 FM en in de ether op 106.7 FM. 9.00 12.00 13.00 18.30 19.00 20.00 21.00 22.00 9.00 10.00 18.30 19.00 20.00 21.00 22.00 9.00 12.00 18.00 19.00 20.00 22.00 24.00 9.00 14.00 16.00 17.00 18.00 19.00 21.00 22.00 23.00 9.00 9.30 11.00 14.00 15.00 18.00 20.00 22.00 24.00 Huisvesting Conquista LIMMEN - Naar aanleiding van de voorstellen om Conquista onder de bréngen in het parochiehuis, zou ik graag wat aandacht willen vragen voor de pre's om Conquista te laten bestaan aan de westkant van Limmen. Want waarom zou men Conquista naar de oostkant willen halen? Aan de westkant woont minstens zoveel jeugd als aan de oostkant. Toen destijds de overplaatsing van de openbare bibliotheek naar oost actueel was, werd ook al aangedragen: 'Moet nu alles naar de oostkant?' Voor deze opvatting kan ik begrip opbrengen! Ik wil het gemeentebestuur dan ook sterk aanraden om in overweging te nemen om Conquista een plaats in west te gun nen. Zijn bij de ideeën om Conquista op de bovenverdieping van het parochiehuis te huisvesten wel eens de gedachten opgekomen, dat dit door de jeugd wel eens als héél benauwend kan worden ervaren? Er is al genoemd door het des betreffende bestuur, dat het mogelijk LIMMEN - Momenteel zijn binnen bas ketballend Limmen de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen weer in volle gang. Naast de opmerkelijke promotie van Heren Senioren I naar de tweede klasse is de terugkeer van het jongens team in de competitie verheugend. Ook in het komende seizoen speelt Dunking Limmen de thuiswedstrijden op de zaterdagnamiddag in Sporthal de Enterij. De trainingen worden gehou den in de sportzaal aan de Hogeweg. De doelstelling voor het nieuwe seizoen is het verder verbeteren van sfeer, organi satie en spelpeil binnen de vereniging. Voor verbreding van het jongensteam wordt er nog gezocht naar jongens van 12-15 jaar die willen beginnen met bas ketbal als trainend of als spelend lid in competitieverband. Ook voor ervaren en beginnende basketball(st)ers boven de 16 jaar is aanvulling van het leden bestand zowel voor het enthousiaste damesteam als voor de groep Heren Senioren II en recreanten welkom. De eerste 4 traningen zijn zonder enkele verplichting. Inlichtingen ovr de vereni ging via tel. 072-333698. LIMMEN - De Swol gaat binnenkort van start met de aktiviteiten in De Wollewei. moet zijn om daar te gaan werken met Maandag 4 september yoga groep 1 van video-camera's en eventuele controle v.n 1 n 1S-11.15 bij het weggaan. Vervolgens is het ook nogal verbazing wekkend, dat het geld, dat toentertijd bijeen is gebracht door allerlei instan ties en particuliere voor de nieuwbouw van Conquista aan de Visweg, nu gebruikt kan gaan worden in het gebouw van het parochiehuis. Ik ervaar dit als oneigenlijk gebruik. Stel, dat de stichting Dorpshart Limmen in de toekomst geen levensvat baarheid blijkt te hebben? Wat zijn dan de gevolgen voor Conquista? Komt deze niet in een al te afhankelijke posi tie? Volgens mij staat deze dan zonder meer op straat! Aan de bouw van Conquista aan de Visweg is door de gemeente financiële hulp toegezegd. Maar hoe is het te rijmen, als het geld van deze toezegging in het gebouw van het parochiehuis gestoken wordt? Wethouder Hes heeft van het voorjaar nog gezegd, dat de gemeente niets te maken heeft met het parochiehuis, omdat dit een particuliere aangelegen heid is. Zou er nu dus wel gemeente-geld - zij het misschien indirect - in dit gebouw gestoken kunnen worden? Daarnaast lijkt het voor mij ook geen goede zaak om teveel activiteiten op één adres onder te brengen. Dit vraagt om problemen! Ik gun Conquista van harte een goed onderkomen aan de westkant van Limmen. L. Bitter. 09.00-10.00 uur; groep 2 van 10.15-11.15 uur. 11 sept. klaverjassen van 14.00- 16.00 uur. 18 sept. bridge aanvang 19.30 uur. Dinsdag 5 sept. yoga groep 1 van 09.00- 10.00 uur. Groep 2<van 10.15-11.15 uur. 5 sept. Kienen van 14.00-16.00 uur. 5 sept. Engelse les info. om 19.30 uur. Woensdag 6 sept. klaverjassen van 14.00-16.00 uur; 13 sept. volksdansen van 09.30-10.45 uur; 13 sept. volksdan sen van 19.30-20.30 uur. Donderdag 7 sept. gymnastiek van 09.00-10.00 uur. Donderdag 5 oktober sportinstuif 14.30-16.00 uur. Vrijdag 29 september Kijk op kunst 10.00-11.30 uur. Voor Kijk op kunst kunnen nog 3 geïnteresseerden zich opgeven. Wij starten een nieuwe cursus 'video kijklokaal', bestaande uit een praat groep die actuele onderwerpen en gebeurtenissen onderling met elkaar bespreekt. Het geheel staat onder lei ding van Bea Damhuis. Biljarten kan iedere middag van 14.00 tot 16.00 uur. Jeu de Boule informatie is te verkrijgen bij de secretaris, dhr. W.RJ. Bremmers, tel. 1600. In het komende seizoen houden we the mamiddagen met de volgende onder werpen: Wet Voorzieningen Gehandicapten (W.V.G.).; de gezond heidszorg; kerstmuziekmiddag; opgra vingen te Limmen; boerenkooldag. Voor eventuele verdere informatie en/of opgave kunt u bellen met An van Bleisem, tel. 1295. uur maandag tot en met vrijdag van 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Alarmnummer: 072-619818. Uitleenmagazijn: maandag tot en met vrijdag van 8.00-17.00 uur, tel. 072- 199220. Diëtisten: lidmaatschap Regionale Thuiszorg is noodzakelijk, afspraken via tel. 072-199222. Kraamverzorging: aanvragen voor kraamhulp maandag tot en met vrijdag van 8.00-17.00 uur via tel. 072-199222. Oproepen van kraamhulp maandag tot en met vrijdag van 8.30-17.00 uur via tel. 02208-90600. Alarmnummer kraam: 072-483790. Gezinsverzorging, praktische thuishulp, dagverzorging en intensieve thuiszorg: Nassaulaan 30, 1815 GL Alkmaar, tel. 072-127066. Telefonisch spreekuur maandag tot en met vrijdag van 8.30-9.30 uur. Alarmnummer: 072-619818. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Zwangerschapsyoga Woensdagmorgen van 9.45 tot 10.45 uur bij Carien van Diepen, tel. 2757. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Geen spreekuur in het wijkgebouw te Limmen. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkgebouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 072-335148. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische afspraak. Voor de wethouders is het spreekuur op dinsdagavond van 19.00 tot 20.30 uur; zij-ingang gemeentehuis. Sector Welzijn: u kunt terecht na het telefonisch maken van een afspraak; belt u hiervoor tussen 9.00-11.00 uur, tel. 1456. Bureau huisvesting/sportzaken is open (en telefonisch bereikbaar) tussen 9.00- 12.00 uur. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Segerius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 02205-1410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere dinsdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2418. Peuterspeelzaal Klein Duimpje Voor informatie kunt u terecht op tel. 02205 2418. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 02205-2135. Openingstijden: maandag 14.00- 17.30/19.00-20.30 uur; woensdag 10.00- 12.00/14.00-17.30 uur; vrijdag 14.00- 17.30/19.00-20.30 uur. Dierenbescherming Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Albertshoeve 140, Castricum, tel. 02518-54345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefoni sche afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotterbloem 7, Castricum, tel. 02518- 55910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel automatisch doorgescha keld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. H. Corneliuskerk Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en don derdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30- 10.30 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant: ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 072- 331473. Scriba: J.P. Hartog, Kapellaan 11 b, Heiloo, tel. 02205-3403.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 21