Kort parkeren; lang plezier! Een vernieuwd dorpshart Metamorfose voltooid De nieuwe parkeerregels 11 parkeerr°ute" Met het verschijnen van deze speciale feest- krant wordt een hectische periode van de verbouwing, renovatie en uitbreiding van winkelhof 't Loo afgesloten. De geluidsover last van sloophamers, drilboren, hoogwer kers, het gedreun van heiblokken en vooral de grote stofwolken behoren nu weer tot het verleden. Het is bijna 19 jaar geleden dat Albert Heijn in november 1976 als eerste zaak in winkel hof 't Loo haar deuren voor het publiek opende. In sneltreinvaart openden de overige ondernemers daarna met succes hun zaken. Mede door het enorme succes is winkelhof 't Loo langzamerhand uit zijn jasje gegroeid, waardoor aanpassingen noodzakelijk zijn geworden. Nieuw voor winkelhof 't Loo zijn een restau rant en een reisbureau. En dat niet alleen. Het aanbod van de zaken in winkelhof 't Loo met vis, speelgoed, luxe lederwaren, bijoute rieën, banket, boeken, tijdschriften en exclu sieve mode is nog completer geworden. Kortom, nog meer redenen, die het de moei te waard maken om in winkelhof 't Loo gezellig te komen shoppen. Naast inspanning is er ook plaats voor ontspanning om even te genieten van een kopje heerlijke koffie in één van de nieuwe of vernieuwde koffies hops, die u op diverse plaatsen in de winkel hof aantreft. Met de afwerking van de nieuwe bestrating is de bereikbaarheid rondom de winkelhof als vanouds weer optimaal. Gratis parkeren zoals u dat altijd gewend was blijft gehand haafd. Over de nieuwe parkeersituatie (blau we zone) wordt u elders op deze pagina vol ledig geïnformeerd. Nu de metamorfose van winkelhof 't Loo vol tooid is, willen wij dat graag samen met u op een feestelijke manier vieren. Op de volgen de pagina's treft u alle informatie aan over de activiteiten tijdens de feestweek. Bovendien kunt u ter gelegenheid van de (her)opening in winkelhof 't Loo van vrijdag 1 september tot en met zaterdag 9 september profiteren van alle extra feestelijke aanbiedingen, die in deze speciale feestkrant zijn opgenomen. Als ondernemer zijn wij er trots op om u als gast in zc'n moderne en eigentijdse winkel hof te mogen ontvangen. Een bezoek aan winkelhof 't Loo is nu meer dan ooit de moei te waard. Op deze plaats ook een woord van dank aan overheid, architect, aannemer, DELA, KNOV en overige instanties voor de goede samenwerking tijdens de ontwikkeling van dit project. Mede door hun inzet is winkelhof 't Loo geworden wat het nu is. Graag tot ziens in winkelhof 't Loo. Frans Zonneveld (voorzitter). Eindelijk is het dan zover. En wat is het mooi geworden. U begrijpt dat ik het over ons dorpscentrum heb. Het geheel vernieuwde winkelcentrum 't Loo en de ook nieuw inge richte buitenruimte vormen samen met de geliefde Witte Kerk het middelpunt van Heiloo. Een middelpunt niet zozeer in geografische zin, maar vooral als plaats van samenkomst van vele Heilooënaren. Een centrum wordt gemaakt van groen en stenen, maar gaat pas leven als er mensen zijn. En ons centrum leeft, velen van u heb ben de weg naar het hartje van Heiloo weer gevonden. Nu is het ook prettig toeven, zowel in het winkelcentrum als daarbuiten, 't Loo is wat mij betreft een aanwinst voor Heiloo, natuur lijk als koopcentrum, maar ook omdat het zo gezellig is, je er veel mensen ontmoet. Al koop je bij wijze van spreken niets, dan is het nog fijn om er te zijn, even een praatje te maken, wat te kijken en wat rond te lopen. Bij gelegenheid van de opening wil ik graag mijn erkentelijkheid uitspreken voor de inzet van zeer velen gedurende vaak jaren om van 't Loo te maken tot wat het nu is geworden: heel mooi, heel eigentijds, Heiloo-waardig. De samenwerking van overheid en bedrijfsle ven, het kritisch blijven ten opzichte van elkaar, kwaliteit in die samenwerking voorop stellen, heeft een uitstekend resultaat opgele verd. Graag wens ik alle winkeliers veel succes toe in hun vernieuwde of nieuwe zaak. Ik wens verder vooral u, alle inwoners en andere bezoekers toe, dat u zich vele jaren lang thuis zult voelen in 't Loo. De burgemeester van Heiloo, Nico Schoof >tService Werkt voor gratis parkeren 1. Bij Winkelhof 't Loo en Stationscentrum Heiloo zijn blauwe zones. 2. In deze blauwe zones mogen auto's alleen in de vakken geparkeerd staan. 3. De maximale parkeertijd in deze blauwe zones is 2 uur per auto, met inachtneming van de regels gesteld in het Regelement verkeersregels en verkeerstekens. 4. Om hierop controle mogelijk te maken is het verplicht om de begintijd aan te geven op een parkeerschijf en deze achter de voorruit van de auto aan te brengen. 5. De parkeerschijf dient duidelijk van buitenaf zichtbaar en leesbaar te zijn vanaf het dashboard aan bestuurderszijde. 6. De kortparkeerregels zijn van toepassing op maandag t/m zaterdag 8.00-18.00 uur en vrijdag tot 21.00 uur. 7. De Stadswachten Heiloo controleren op overtredingen en zijn verantwoordelijk voor het handhaven van deze parkeerregels. 8. Daartoe zullen zij overtreders aanspreken en eventueel waarschuwingen uitdelen. Geconstateerde overtredingen worden geregistreerd bij de politie. 9. De Stadswachten kunnen, indien zij dat nodig achten, de politie inschakelen voor parkeerbekeuringen. Onder het motto 'kort parkeren, lang plezier' hebben de winkeliers van winkelhof 't Loo en de gemeente Heiloo de handen ineen geslagen. Per 1 september blazen zij rondom 't Loo het kortparkeren nieuw leven in met de introduktie van consequente controle door de stadswachten. Het doel is dat bij succesvol kortparkeren in Heiloo 'betaald parkeren' in de toekomst niet nodig zal zijn. Gratis parkeerschijven De maatregel is nodig omdat door de vernieuwing van 't Loo de verblijfsduur van de bezoekers langer wordt Dat geeft extra druk op de beschikbare parkeer ruimte. Bij 't Loo komt een grote blauwe zone waar met een parkeerschijf, alleen in de vakken, maximaal 2 uur geparkeerd mag worden. De parkeervakken zijn te vinden door het volgen van de parkeer- route langs het Raadhuisplein, de Willibrordusweg en de Beun. Als service worden in 't Loo op zaterdag 26 augustus en tijdens het openingsweekend op 1,2 en 3 september gratis parkeerschijven uitgedeeld. Extra ruimte De medewerkers van de gemeente en van de winkeliers, de langpar- keerders, hebben af gesproken dat zij zelf verder weg parkeren bij de parkeerplaats Vinkenbaan en bij de Loet Zij werken dus actief mee aan het slagen van het kortparkeren. Dit schept extra parkeerruimte voor u als klant Controle door stadswacht De controle op het parkeren zal gebeuren door de stadswachten. Tegen parkeren in de omliggende woonomgeving wordt opgetreden. Het idee is géén betaald parkeren en liefst géén boetes. Alleen als iedereen daar aan meewerkt is dat te bereiken. Geef uw mening Ook zullen er plannen uitgewerkt worden om het autogebruik te verminderen. Gedacht wordt aan een boodschap- penbezorgservice en veel fietsvrien- delijke voorzieningen. Bij de Willibrordusweg komt een overdekte fietsenstalling, waar ook de boodschap penwagentjes droog onder gestald staan. Bij succes kunnen er meer van die stal lingen komen. Andere ideeën zijn altijd welkom. De heer Rienk van der Meer, medewerker van de gemeente (telefoon 072- 313208), is verantwoor delijk voor dit parkeer- project Met vragen, wensen, voor stellen, klachten, ideeën, noem maar op, kunt u bij hem terecht. Kennemerstraatwag Onder de noemer Parkeerservice Heiloo wil de gemeente Heiloo initiatieven bevorderen die wandelaars, fietsers en automobilisten van dienst zijn bij hun bezoek aan voorzieningen. Blauwe zone. Hier mag geparkeerd worden in de vakken met parkeerschijf. Plein en stoepen. Hier mag met de auto alleen stapvoets gereden worden. Begin en einde parkeerzone. Straten en wegen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 25