van de nieuwste VET jeansstore Schipper Damesmode Frisse en sprankelen de kleuren bij Vet Winkelhof 't Loo 54 Heiloo the- <yU*yCiuvi Schipper Damesmode is een kledingzaak met een rijke historie. Immers, al zo'n negentig jaar vinden vrouwen hun weg naar de uitge kiende collectie van Schipper. In eerste instan tie was er het wolwinkeltje van Schipper aan de Laat in Alkmaar. Dat groeide in de loop der tijd uit tot een speciaalzaak voor da mesmode. De vestiging in Alkmaar bestaat nog steeds, maar achttien jaar geleden kwam er een vesti ging in Heiloo bij in de toen net geopende winkelhof 't Loo. Het bedrijf wordt geleid door de heer en mevrouw Janssen, samen met hun schoondochter Karin. En al vijftien jaar geassisteerd door Wil Dekker. Zo vormen zij een goed en gezellig team. Karin Janssen is alweer zo'n tien jaar actief binnen het bedrijf, vooral bij de Heilooër vestiging. Zij noemt de verkoop van da mesmode een fijn vak, vooral de omgang met mensen. Zo geniet zij oprecht van de inkoop, omdat bij die activiteit alle aspecten van een modespeciaalzaak betrokken zijn. Kort voor de officiële heropening van de win kelhof is Schipper verbouwd. De inrichting is warm en smaakvol. Om een indruk te krijgen van deze prachtige verandering is het de moei te waard om even een kijkje te nemen. Daar om nodigt Schipper Damesmode u uit in de nieuw verbouwde zaak en toont u graag de nieuwe najaars- en wintercollectie. Tot ziens bij Schipper Damesmode. De vestiging van Vet Jeansstore in de winkel hof was één van de laatste zaken, die ver bouwd werd tijdens de grote renovatie en uit breiding. Dat zegt natuurlijk niets over de kwaliteit. In tegendeel. Vet is geheel in de nieuwe landelijke stijl van de keten van Jeansstores aangepast en in de rekken hangt inmiddels de nieuwe collectie. Was het aan bod in de laatste winterseizoenen vooral in donkere, soms sombere kleuren, nu krijgt de kledinglijn van Vet een nieuwe impuls door met frisse en sprankelende kleuren te komen. Deze impuls wordt toegepast in jacks, swe aters en shirts in uni, maar ook in velerlei ruit- en streepvariaties. Natuurlijk ontbreken de basiskleuren als beige, navy, black en gra daties van antraciet niet. In de shirts is er een groot aanbod in indigo en bedrukte ruiten en strepen. Tevens heeft Vet zware corduroy shirts met knoop- of ritssluiting, die zich uitermate goed lenen als overshirt. Dit seizoen zijn de leren jacks belangrijk aan wezig in de collectie van Vet en wel in ver schillende leerkwaliteiten en evenzoveel ver schillende modellen o.a. met borgkragen wat een stoer manlijk beeld geeft. Er zijn ook modellen, waarbij een combinatie is gemaakt van een canvas body en mouwen van leer. De stoffen van de andere jacks variëren van can vas en corduroy tot gecoate kwaliteiten die weer goed aansluiten bij de 'streetscene'. Onder de jacks vanzelfsprekend een lekkere sweater, ruimschoots vertegenwoordigd in uni's en prints. Broeken zijn er bijpassend in verschillende modellen in easy en non-fit met rits- of knoopsluiting. Voor de nettere rich ting in de collectie heeft Vet mooie blazers met verschillende kraagvormen en daarbij passende gilets. De shirts die met dit thema gecombineerd worden, zijn van viscose kwa liteiten en vaak opgesierd met plaatselijk borduursel. Ook voor de damescollectie van Vet zijn er blazers in dit genre, maar dan vrouwelijk getailleerd en lang. In combinatie met de stretch 5-pocket broek, die heel breed wordt aangeboden in negen verschillende kleuren, en met een lang leren mouwloos vest of leren jack ontstaat een fraai geheel. Voorts komt de kleur zilver op vele fronten voor in de col lectie van Vet. Wie sportief, modieus en eigentijds herfst en winter tegemoet wil treden, stapt eens bij Vet Jeansstore binnen in 't Loo. van 159.95 ihti

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 33