HERFST- OF WINTERKOLLEKTIE SCHIPPER DAMESMODE IIP Met gepaste trots tonen wij u graag Je nieuwe Keurslager Kees Burger houdt ambacht in ere in onze vernieuwde zaak. Drukte bij Bakkerij Kees Zoon Al meer dan 75 jaar een begrip op het gebied van damesmode. 't Loo 58 W' 'Vakmanschap is meesterschap': het is een veel gebruikte uitdrukking. Maar wie een kijkje neemt bij keurslager Kees Burger in de winkelhof 't Loo weet dat het zeker ook van toepassing is op dit slagersbedrijf. Kees Bur ger is een vakman, die staat voor de kwaliteit van zijn produkten en een scherpe prijs. Dat laatste wordt nog eens onderstreept door de actie in de maand september. Samen met buurman-bakker Kees Zoon worden elke week duizenden papieren zakken huis-aan- huis verspreid. Tegen inlevering hiervan ge niet de klant van een extra, feestelijk laag pro- dukt voor de fijnste broodprodukten en het fijnste vlees. De samenwerking van deze verswinkeliers is niet toevallig. Al geruime tijd treedt het twee tal gezamenlijk naar buiten. En wie voor de schitterende winkelpanden in het hart van 't Loo staat zal duidelijke overeenkomsten zien qua inrichting en stijl. Maar boven alles staat voor Kees Burger de zorg voor het produkt dat hij te bieden heeft: een ruime keuze aan vleeswaren als broodbe leg of een andere toepassing en uitstekend „Ja, we hebben allemaal veel meer te doen," vertelt bakker Kees Zoon met gepaste trots. „Nu we een nieuwe bakkerij hebben, bakken we alles zei van brood tot taart. Er zijn nu ook veel meer soorten brood. Dat brengt wel meer werk met zich mee, maar het is leuk een breed assortiment te hebben." Ook het personeel werkt hard: er komen veel klanten af op de vaste aanbiedingen. „Ze zien er leuk uit in de nieuwe kleding en ze hebben er plezier in, dat stralen ze uit. Dat is heel prettig," vindt Kees. De nieuwe winkel is dan ook een lust voor het oog: fraaie kleuren, stijlvol ingericht. En een lust voor de neus: wie krijgt er nu geen trek bij de geur van ovenverse bakkersprodukten? In de koffieshop is het de afgelopen weken niet zo druk geweest, maar de oorzaak daar voor lag voor de hand: „De mensen zaten de afgelopen weken liever op het strand, maar dat neemt langzamerhand wel af', aldus Kees Zoon. „Tijdens de feestweek kunnen mensen de koffieshop op een leuke manier leren kennen, omdat ook daar acties zullen zijn." Deze acties omvatten bijvoorbeeld het gratis kopje koffie met gebak op maandag ochtend 4 september, waaraan meerdere Loo-middenstanders deelnemen; dit om te vieren dat 't Loo voortaan eerder opengaat op de maandag. In samenwerking met keurslager Kees Burger zal niet alleen tijdens de feestweek actie gevoerd worden: gedurende de hele maand september kunnen mensen wekelijks een ander voordeel krijgen door de gratis verspreide zakken in te leveren. De fijnste broodprodukten en het beste vlees voor een uitgekiende prijs: dat wordt smikkelen en smullen. vlees voor bijzondere maaltijden èn voor iede re dag. Elke dag wordt het vlees in de vroege morgen vers aangeleverd. Het rundvlees be trekt Kees Burger zelf uit de regio Schagen, het beste wat verkrijgbaar is, aldus deze vakman. Een goed produkt koopt een klant natuurlijk in een winkel die er piekfijn uitziet en waar het personeel ter zake kundig is en het woord ser vice hoog in het vaandel houdt. Wel, over die zaken hoeft Burger zich geen zorgen te maken (al houdt hij natuurlijk permanent een oogje in het zeil). Op grond van de prima hygiëne, de koelcapa- citeit, de routing in de slagerij enzovoort mag keurslager Kees Burger werken met een EEG Goedkeuring. Uitgebreide controles gingen aan de toekenning van het certificaat vooraf, zowel aangekondigd als onaangekondigd. Toch iets om trots op te zijn en dat is Kees Burger zeker. Al met al is Keurslager Kees Burger een uitste kend adres voor al uw vleesprodukten. En wanneer het niet al te druk is, is het met Kees goed praten over allerlei recepten en berei dingswijzen. Als vakman weet hij immers niet alleen hoe de beste kwaliteit vlees in huis te halen, maar ook hoe dit het meest smakelijk op tafel terecht kan komen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 37