Vers gesneden snijboontjes 500 gram 1,98 Griekse druiven héél kilo 1,98 nieuwe oogst WJames Grieves 2 kilo 1,98 UIT EIGEN KEUKEN Rabarber eompöte met aardbeien, per bakje 1,98 Spitskoolsalade 250 gram 2,98 BEENTJES GROENTEBROERS Beentjes Groentebroers: uw rauwkostspecialisten Bloembinderij 't Loo: de natuur in huis Als er ooit in ons land een lintje wordt uitge reikt voor rauwkost, dat is dat wel bedoeld voor de bekende zaken van Beentjes Groente broers! Terwijl u zich 's morgens om een uur of vijf nog eens in uw behaaglijk warme bed omdraait, is een'vast team medewerk(st)ers in de keuken van dit bedrijf al druk bezig de dag verse rauwkost te snijden: een veelzijdig as sortiment en werkelijk uniek in deze regio. Overigens zijn, naast de gevarieerde rauw- kosten, ook de gekookte kant-en-klaar pro- dukten een specialiteit. Beentjes Groente broers hebben een eigen kok in dienst, een vakman met een jarenlange restaurant ervaring, die onder andere stevige stamppot ten bereidt en heerlijke tortilla's en lasagna. Goed gevulde maaltijden en iedere dag vers. Een garantie voor een verrukkelijke maaltijd. Beentjes Groentebroers hebben naast hun uit stekende zaak in winkelhof 't Loo te Heiloo nog drie andere vestigingen in de moderne winkelcentra van Castricum, Beverwijk en Alkmaar. Zaken die behalve bekend staan om hun prima produkten ook nog eens een lust voor het oog zijn als u even moet wachten. De bonte en felle kleuren van de uitgestalde groente en fruit doen denken aan een exoti sche markt. Door eigen inkoop en eigen vervoer zijn de specialisten van Beentjes Groentebroers in staat u iedere dag goedkoop te laten profite ren. Let daarbij natuurlijk op de speciale 'ster-aanbiedingen' in de advertentie in deze feestelijke krant van winkelhof 't Loo en in de winkel. Maak rustig uw keuze, geniet van de verscheidenheid en alvast: 'Smakelijk eten!' De renovatie van winkelhof 't Loo geduren de het afgelopen jaar zal de familie Van der Lem van Bloembinderij 't Loo niet senl ver geten. In twee etappes verhuisde de speciaal zaak voor bloemen en planten naar de nieu we plek naast de ingang van de winkelhof aan de Willibrordusweg (westzijde). Daar had men overigens al even kunnen wennen. Tijdelijk had de zaak haar onderkomen in de uitbreiding aldaar, waar op 1 september Blommings Lederwaren en Bijouterieën van start gaat. Bloembinderij 't Loo is al vele jaren het adres waar u bij wijze van spreken de natuur in huis kunt halen. Schitterende boeketten worden dagelijks vers aangevoerd en geschikt. Voor alle gelegenheden zijn er ruikers en bloem werk verkrijgbaar, op verzoek samengesteld en uitgevoerd zoals u dit wilt. Maar daarmee stopt het niet. Natuurlijk slaagt u bij Bloembinderij 't Loo ook voor fraaie en/of bijzondere planten, die een plek krijgen in uw woning of bedrijf. Mooie plan tenbakken sierden al menige toonbank tij dens de vele winkelopeningen, die de winkel hof de afgelopen tijd mocht beleven. Behalve oog voor de kwaliteit van bloemen en planten wordt er bij Bloembinderij 't Loo ook veel aandacht besteed aan het 'omhul sel'. Potten en vazen zijn er in tal van uitvoe ringen, zoals glas en aardewerk. Maar ook het momenteel zeer geliefde vlechtwerk van rotan en andere natuurprodukten is er in vele soorten en maten. Wekelijks zijn er speciale aanbiedingen. Maar in tegenstelling tot de prijs varieert de kwaliteit niet: die is op en top. Met een fleu rig en geurend geschenk van Bloembinderij 't Loo bent u derhalve altijd een welkome gast. Winkelhof 't Loo 48 Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 39