HEROPENINGS KORTING* Sensationeel, EENMALIG NOG NOOIT VERTOOND KROM lustoord voor smulpapen Banketbakkerij C. van Velzen: Restaurant Veldt voor een kopje koffie, lunch of diner Uitsluitend bij inlevering van deze advertentie. Geldig t/m 30 september 1995 MANNENMODE uw stomerij geldt niet op AANBIEDINGEN 'T Loo 47 Heiloo maandag 2 truien7,00 dinsdag broek7,00 woensdag jasje7,00 donderdag japon7,00 vrijdag jack12,00 zaterdag mantel12,00 van 1 t/m 9 september Slaapzak 14,00 Deken 7,00 HET SCHONE VERSCHIL Een goede naam als maker en bezorger van smaakvol banket hoeft Banketbakkerij C. van Velzen in Heiloo niet meer te verwerven. Al vele jaren is de zaak op de hoek van de Kenne- merstraatweg en Stationsweg een geliefd adres voor smulpapen en anderen, die uit zijn op het heerlijkste gebak en banket. Het is daarom niet verwonderlijk dat men, toen de kans zich voordeed, besloot een banketzaak te starten in de winkelhof 't Loo. En waar komt zoiets be ter tot z'n recht dan in een Restaurant als dat van Jos Veldt? Velen genieten er van een kop je koffie tijdens het sfeervol winkelen en met een gebakje van de beste kwaliteit en smaak erbij kan het nauwelijks nog stuk. Natuurlijk blijft de zaak van Arie en Ria van Twuijver aan de Kennemerstraatweg normaal bestaan. Wat betreft de vestiging in 't Loo zullen zoon Marc van Twuijver en zijn vrien din Miranda de leiding en verkoop op zich nemen. De entourage van Banketbakkerij C. van Vel zen is voortreffelijk. Nagenoeg volledig geïn tegreerd met Restaurant Veldt nodigen beide zaken met hun moderne interieur, vormgeving en kleurstelling de klanten uit om binnen te treden. De samenwerking tussen Van Velzen en Veldt gaat zover dat de bedrijfskleding van het personeel op elkaar is afgestemd. Het assortiment van Van Velzen is in 't Loo gelijk aan dat in de zaak aan de Kenne merstraatweg. Heerlijk vers gebak en bon bons, die deze nieuwe winkel heel mooi tot hun recht komen. De keus is groot. Daarnaast is het mogelijk voor speciale gelegenheden bij zonder banket te laten maken, zoals een hu welijk of een jubileum. En ter gelegenheid van de feestdagen door het jaar heen, zoals Sint Nicolaas, Kerstmis en Pasen, zorgen de ban ketbakkers van Van Velzen voor speciale heerlijkheden volgens eigen recept. Vandaar dat wij gerust durven te zeggen: Van Velzen, het hele jaar door een lustoord voor smulpapen. Je mag het eigenlijk niet zeggen, want qua in spanning hebben de winkeliers van winkelhof 't Loo nauwelijks voor elkaar onder gedaan tijdens de renovatie in de afgelopen maanden. Maar het Restaurant Veldt heeft toch wel een zeer spectaculaire vernieuwing ondergaan. De eigenaars Jos en Anne-Marie Veldt hebben sa men met Banketbakkerij C. van Velzen ge zorgd voor een pronkstuk nabij de parkeerplaats aan de noordzijde. Een schitte rend uitgevoerd interieur werkt als een mag neet op de bezoekers, die voor, tijdens of na het winkelen een sfeervolle entourage zoeken voor een kopje koffie of een maaltijd. Voor de inrichting is gekozen voor moderne materialen en een eigentijdse kleurstelling. Zeer smaakvolle en warme tinten komen in het 'dubbelpand' (het restaurant en de ban ketvitrine van Van Velzen zijn nagenoeg volle dig geïntegreerd) overal terug. De aankleding van wanden, vloer en meubilair is uitstekend op elkaar afgestemd. Prominent aanwezig is de halfronde bar, waa rachter Jos Veldt zijn vertrouwde plaats heeft om als geen ander een vers kopje koffie voor de bezoekers te zetten. En met een banketbak kerij in huis hoort daarbij natuurlijk een heer lijk gebakje of een andere specialiteit van Van Velzen. Alles wordt uitstekend geserveerd: het gemak'dient hierbij de mens. De vaste Loo-bezoekers weten natuurlijk dat het restaurant voorheen luisterde naar de naam De Konkelboet. Nu is gekozen voor Restaurant Veldt. Dit heeft alles te maken met de uitbreiding van de menukaart. Alle dagen kunt u er terecht voor een uitstekende maal tijd, samengesteld in overeenkomst met de specialiteiten van de tijd van het jaar. Daarnaast blijven de vele mogelijkheden uit eerdere jaren bestaan. Dat betekent dat de ca tering blijft zoals het is, er weer een prachtig terras is aangelegd en klanten en bedrijven kunnen blijven rekenen op de service en bove nal de gezelligheid zoals zij die altijd al ge wend waren. Restaurant Veldt mag u niet missen bij een be zoek aan de winkelhof 't Loo. 10% s

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 41