Prijzenfestival Officiële (her)opening Muziek Muziek Raho Top 40 Music Tour Extra koopzon dag in 't Loo Muziek Koffie met gebak Muziek Muziek Speciale koopavond Muziek Kindermiddag Jaarmarkt Back to the Sixties Disco Vrijdag 1 september 10.30 tot 22.00 uur Elke klant van Winkelhof 't Loo krijgt een kanskaart. Hierop staat een vraag die beantwoord moet worden en de naam moet worden ingevuld. Vervolgens moet de kaart in een bus worden gedeponeerd. Drie bekende entertainers, te weten Hans Versnel, Riny van der Lee en Jan Altena, treden gedurende de hele dag op. Elk uur verzorgen zij de trekking van de vijf kans- kaarten. Hierbij maakt men kans op een kadobon van 't Loo met een waarde van maar liefst f 25,00 of f 100,00. Jan Altena 11.00 tot 12.00 uur Op vrijdag 1 september zal door de ont hulling van een plastiek de heropening een feit zijn. Het kunstwerk, ontworpen en uitgevoerd door de Alkmaarse kunste naar Willem Hopman, wordt geplaatst op het plein binnen 't Loo bij de Hema. De heer Hopman heeft zich laten inspire ren door de naam Heiloo en 't Loo. Heiloo betekent 'heilig loo': een heilige open plek in het bos. Het plastiek geeft een prachtig gestileerde bomenpartij weer, gegroepeerd in een halve cirkel, uit gevoerd in koperplaat met een fosfor- bronzen verhardingslaag. Het kunstwerk wordt ter gelegenheid van de (her)opening aangeboden door de ING Bank Heiloo aan de ondernemers van 't Loo, die het op hun beurt symbo lisch aan de inwoners van Heiloo over dragen. Ter gelegenheid van de onthulling van het kunstwerk zal er een speciale Loo-cocktail worden geschonken aan klanten en belangstellenden. Voor de kinderen zijn er gratis suikerspinnen. Hans Versnel. Zaterdag 2 september 10.00 en 11.00 uur Tamboer en majorettenkorps Nijenburg uit Heiloo zal met twee optredens van een half uur een gezellige gang maken door en om 't Loo. Het is natuurlijk wel de bedoeling dat de kinderen met de band meelopen en er zo een prachtige optocht van maken! 19.00 int 21.00 uur Op deze vrijdagavond zal er een optreden zijn van Fanfare Eensgezindheid. Zoals onlangs in de weekbladen te lezen was, wordt hier al geruime tijd voor geoefend. Onder leiding van dirigent Henk van Veldhuizen maakt de in de vorige eeuw opgerichte vereniging zich op voor dit feestelijke concert. 11.00 tot 16.00 uur Sprookjesfee Mariandl deelt versnaperin gen en kleine kadootjes uit. Ze zal er gedurende de dag steeds anders uitzien, omdat ze af en toe een andere fee-jurk zal toveren. Clown Elle Belly schminkt de kinderen en helpt hen met het opblazen van ballonnen door een speciale opblaas- clown. Natuurlijk mogen de kinderen de ballonnen gratis meenemen. 13.00 tot 17.00 uur Rabobank Heiloo-Limmen heeft gezorgd voor een knots van een truck met een enorme videowall. Daarop zullen heel wat interessante clips te zien zijn voor de jeugd van 12 tot 18 jaar. De truck wordt omgetoverd tot een groot podium, waar op bijvoorbeeld spelletjes worden gespeeld met vragen over muziek, geld en de Rabojongeren-rekening. Daarbij zijn natuurlijk ook prijzende winnen. Er wor den ook kadootjes uitgedeeld; dit alles onder leiding van een van tv bekende presentator. Uiteraard zullen de nummers uit de Rabo Top 40 luid en duidelijk te horen zijn. Zondag 3 september 11.00 tot 17.00 uur Het jazz (dweil)orkest Just Jazz zal op diverse plaatsen voor een geode sfeer zor gen. Deze swingende formatie treedt regelmatig op, zowel op straat als op diverse podia. Er wordt kwalitatief uitste kende muziek gemaakt, waarbij het aan gezellig entertainment niet zal ontbreken. 13.00 tot 17.00 uur Vandaag heeft u de unieke mogelijkheid om een ritje met een paardetram rond het centrum te maken. Maandag 4 september 11.00 tot 12.00 uur Vanaf deze week zullen de meeste winkels in 't Loo op maandag al om 11.00 uur open gaan, om u nog meer winkelplezier te verschaffen. Om dit te vieren zullen de 'vroege vogels' vandaag tussen 11.00 en 12.00 uur getrakteerd worden op koffie met gebak. 14.00 tot 17.00 uur Het gerenommeerde jazz-trio Oliver King Trio zorgt deze dag voor de muzikale ondersteuning. Pianist Hans Heinhuis, bassist Bert Nieborg en drummer Erik Nap, die hun sporen reeds hebben ver diend in de muziek, staan garant voor muzikale perfectie en vooral gezelligheid. Voor de vele liefhebbers van bijvoorbeeld 'I cant give you anything but love' en 'Pennies from heaven' wordt het genieten geblazen. Oorstrelend, tijdloos en swin gend, 'back to the fourties and fifties'. Dinsdag 5 september 14.00 tot 17.00 uur Mariëlle Zentveld, afgestudeerd pianodo cente, zal voor heerlijke achtergrodmu- ziek zorgen. Misschien heeft u haar al eens gehoord toen u in een restaurant zat te dineren. Naast haar optredens en pianolessen, is ze muziekleerkracht op een aantal basisscholen in Egmond. Ze is ook begeleidster van de blazers van de muziekvereniging Eensgezindheid. Mariëlle Zentveld. 19.00 tot 21.00 uur (voor genodigden) Vijftig-plussers, de minder mobiele bewo ners van Heiloo en de omwonenden van 't Loo zijn uitgenodigd voor deze speciale koopavond. Dit geeft hen de gelegenheid de nieuwe winkelhof eens op hun gemak te bekijken. Er is gezorgd voor diverse faciliteiten, zoals zitgelegenheid, toiletten, vervoer en meer. De bezoekers worden door de winkeliers van 't Loo ontvangen met koffie en gebak. Riny van der Lee. Deze speciale koopavond zal worden opgeluisterd door het Heilooër Salon Orkest. Dit orkest treedt regelmatig op tij dens recepties en als begeleidingsorkest in liturgische vieringen. Te horen zullen zijn: violen, cello, piano, fluit en klarinet. Naast salonmuziek worden licht-klassieke wer ken en operetteklanken gespeeld. Woensdag 6 september 13.00 tot 17.00 uur Op woensdagmiddag worden de kinde ren heerlijk verwend met suikerspinnen. Er is een leuke poppenkast en er worden kinderliedjes gezongen. Donderdag 7 september 9.00 tot 17.00 uur De traditionele jaarmarkt wordt dit jaar gehouden op de nieuwe pleinen rondom 't Loo, met meer dan 125 kramen en leuke kinderattracties. Boerenhofkapel De Kinkeluters, bestaande uit negen man, zorgt ervoor dat het niet te stil wordt, als iedereen loopt te genieten van de koop waar en de leuke spelletjes. Vrijdag 8 september 9.00 tot 17.00 uur Nostalgische auto's, muziek en het in stijl geklede personeel in de winkels zorgen voor een onvervalste jaren zestig stijl. Beetje vet in je haar, je dansschoenen, str akste broek en overhemd aan en gaan tij dens deze Rock Roll-dag in de winkel hof! 19.00 tot 21.00 uur Voor een heerlijk avondje swingen kunt u het beste op vrijdagavond naar 't Loo komen. Dan is er een rock roll-disco. U kunt uiteraard uw eigen danskunsten laten zien, maar u kunt ook gewoon kij ken: er zullen demonstraties worden gegeven door echte rock roll-dansers.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 42