Het if feest deze week. fi (H v. Lfsspec^ Vooraf Hoofdgerecht ('Avonds bij de borrel Het is pas echt feest als u bij Huib Schon? bent geweest Vishandel Schong terug in 't winkelhart Sport Fashion: mode voor actieve mensen Zo'n 35 jaar was Vishandel Schong 'uit beeld' wat betreft het winkelhart van Heiloo rond de Witte Kerk. Vader H. Schong had er in het verre verleden zijn haringkar en nu heeft zoon Huib samen met zijn vriendin Yvette een prachtige viszaak naast de nieuwe hoofd ingang van de winkelhof. Een kwestie van enkele meters verschil, maar na zo'n lange tijd van afwezigheid is het een kniesoor die daar op let. Een halve eeuw lang was de winkel aan de Kennemerstraatweg het vertrouwde adres voor de produkten van Vishandel Schong. Toen Huib Schong jr. de gelegenheid kreeg om een winkelpand te betrekken in 't Loo greep hij deze met beide handen aan: een fonkelnieuwe zaak met meer ruimte, dus een ideale kans om meer produkten uit te stallen. „We kunnen alles laten zien wat we verko pen", aldus de jonge ondernemer. Behalve een moderne toonbank is er plaats voor een afdeling met salades en een diepvriesgedeel te voor produkten als gamba's, slakken, vis- burgers, inktvisringetjes en dergelijke. Andere exclusieve verse zeevis voor con sumptie, zoals zwaardvis en tonijn, zijn ook voorradig. Daarnaast kunnen bijvoorbeeld krab, kreeft en inktvis op bestelling geleverd worden. Voor de directe consumptie kan men bij Vishandel Schong terecht voor bijvoor beeld een broodje paling, een heerlijke haring, al dan niet met uitjes, en andere belegde broodjes. Alle vis wordt rechtstreeks aangevoerd en ter plekke schoongemaakt in een aparte snij- ruimte. De vis komt kersvers in de winkel, die niet meer in het traditionele rood, wit en blauw is uitgevoerd, maar in eigentijdse com binatie van groen, wit en terra. Huib en Yvette Schong hebben hun zaakjes uitstekend voor elkaar en in de afgelopen anderhalve maand heeft menigeen z'n weg naar de vishandel al gevonden. Inmiddels is de zaak aan de Kennemerstraatweg gesloten. Vader en moeder Schong helpen een aantal dagen per week actief mee in de winkel van Huib en Yvette in 't Loo. In 't Loo voelt de jongste generatie Schong zich inmiddels als een vis in het water. In de toekomst zullen de mogelijkheden voor de klant nog verder uitgebreid worden, bijvoor beeld door de verkoop van kant-en-klare kleine menuutjes, die ter plaatse genuttigd kunnen worden. Sinds twee jaar voert Monique Bolard de scepter over Sport Fashion, dé winkel voor sport- en vrijetijdsmode aan het Hemaplein in 't Loo. In september 1993 nam zij de zaak van haar ouders over en binnen twee jaar kreeg zij de kans om de zaak geheel naar haar eigen in zicht in te richten: de algehele renovatie van winkelhof 't Loo kwam eraan. Een gelegen heid die zeker niet ongemerkt is voorbij ge gaan. Wie al eens bij Sport Fashion 'vernieuwde stijl' is binnengelopen, zal dit di rect beamen. De verbouwing was een hele klus. Een groot deel van de werkzaamheden werd immers door Monique en haar medewerksters, gehuld in overalls en strepen verf over de armen en het gezicht, zelf uitgevoerd. Er moest keihard gewerkt worden om de geplande datum voor de heropening te halen, maar het is gelukt. Het resultaat is een schitterende ruimte gewor den, waar de collectie van Sport Fashion uitstekend tot z'n recht komt. Voor de spor tieve klant zijn weer vele bekende merken be schikbaar, zoals Lapagayo, Dito Dito, Naf-Naf, Polar Bear en vele andere. Nieuw is het merk Authentic, zeker een aanwinst. Op het gebied van vrijetijdsmode kan men uit de royaal gevulde rekken een keuze maken, zo wel tijdloze als actuele modellen zijn in vele variaties aanwezig. Sweaters, t-shirts, jog gingpakken en jacks hangen er te kust en te keur. Nieuw is de speciale jeugdafdeling, Sport Fashion Junior. Via de roltrap op het Hema plein of via de trap in de winkel gaat u naar de eerste etage, waar een uitgebreide collectie kinderkleding is uitgestald. Bekende merken, zoals die ook op de begane grond voor vol wassen worden verkocht, en alle kleding is na tuurlijk van een uitstekende kwaliteit. Daarbij is ook de prijs-kwaliteit-verhouding aantrek kelijk. Een echte aanwinst voor de hele win kelhof. Monique heeft service heel hoog in het vaan del staan. Niet goed betekent altijd geld terug, en zelfs afgeprijsde artikelen kunnen worden geruild. Kortom, bij Sport Fashion en Sport Fashion Junior kunt u als klant rekenen op een vriendelijk gezicht en verregaande service. En niet alleen bij ons. Ook bij u thuis kunt u er een feest van maken. Met onze spetterende feestaanbiedingen zet u eenvoudig een culinair feestmaal op tafel. Hollandse garnalencocktail Hollandse garnalen van 5.95 voor 4.95 per 100 gram Gegrilde of gepocheerde zalm Zalmmoten van 3,- voor 2.- per 100 gram Gerookte zalm op toast Gerookte zalm van 8.25 voor 6.50 per 100 gram Aanbiedingen zijn geldig gedurende de Feestweek vam 1 t/m 9 september 1995. A scttoAi

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 45