Merci .-„Wt 4 NU 7,95 Dus viert fcCCUJC met u mee. r4s (JAMIN) Alleen geldig bij Jamin Heiloo Begin september is het feest in het winkelcentrum 't Loo. Volop keus, volop voorkei Je krijtjt et zin in hij Jumin. WaWGD. raakt nooit uitgeleerd 400 gram Bij een Indische of Chinese rijsttaffel voor 4 personen doen wij er gratis een fles witte of rode wijn bij. -*■ Bij een Super Rijsttafel voor 4 personen is het motto: 4 personen eten - 3 personen betalen Oogmerk Opticien John Moen In deze week van 1 september t/m 9 september) heeft LOTUS de volgende FEESTAANBIEDINGEN voor u in petto: (Deze aanbiedingen gelden zowel voor het restaurant als voor het afhalen.) Ons restaurant is dagelijks geopend vanaf 12.00 uur tot 22.00 uur. De keuken is vanaf 21.30 uur gesloten. Ook op zon- en feestdagen. Wij bieden u een gezellig en sfeervol restaurant aparte ruimte voor afhalen gelegenheid tot het houden van recepties e.d. voorzien van airconditioning originele gerechten U vindt ons tegenover de Witte kerk. Ruime parkeergelegenheid is aanwezig. I Oog voor detail: je mag het van een Oogmerk Opticien zeker verwachten. En dus werd de nieuwe winkel in 't Loo op een geraffineerde, stijlvolle en moderne manier vormgegeven. De kleur groen werd gewijzigd in blauw en al le meubilair en wandsystemen hebben een ge bogen vorm gekregen. De toonbank, de schappen, de tafeltjes en ook de vloerbekking hebben alle de ronding die overeenkomt met de lens. Een harmonieus geheel, waarin de klant rustig kan kijken en kiezen. Natuurlijk zijn de medewerk(st)ers van John Moen altijd bereid te adviseren over de pro- dukten van de Oogmerk Opticien. Daarbij geldt de contactlens als een specialisme van de heer Moen. In augustus reisde hij nog af naar een internationaal congres. Daarnaast worden met grote regelmaat trainingen, seminars en cursussen bezocht: een opticien is nooit uitge leerd, aldus John Moen. Voor een kwaliteitsprodukt is hem bovendien geen moeite teveel. Dat kan ook niet, daar het laten aanmeten van contactlenzen maatwerk is, waarbij de klant zijn of haar vertrouwen schenkt aan de opticien. En natuurlijk mag - nee: moet! - men even terugkomen wanneer er - hoe klein ook - eventuele problemen zijn. Een andere interesse van de heer Moen is sport en daar met name op het gebied van sport vision. Hierbij begeleidt hij sportclubs op visueel gebied en meet hij het reactiever mogen van topsporters en aankomend sport talent door de oog-hand en oog-voetcoördi- natie te testen. John Moen is een Oogmerk Opticien en Re gister Optimetrist. Dat biedt de klant meerde re voordelen. Zo krijgen zij bij aankoop van een bril of lenzen een pasje uitgereikt, waarbij zij bij calamiteiten bij elke Oogmerk Opticien kosteloos terecht kunnen. Daarnaast zorgt de heer Moen in de eigen winkels - naast 't Loo is er ook een zaak in Geesterduin in Castricum - voor ruime documentatie op het gebied van brillen, glazen, lenzen enzovoort. De collectie van John Moen bestaat uit mer ken als Esprit, John Lennon (exclusief voor de wijde omgeving), Joop, Gaultier, Yohju Yamamoto en de zonnebrillen van Ray Ban (autorised dealer) en binnenkort zelfs Lunnet- ta Bada. Loopt u gerust eens binnen en laat de vele mogelijkheden aan uw oog voorbij trek ken: de kans is meer dan groot dat u slaagt bij Oogmerk Opticien John Moen. Winkelhof 't Loo 7-8 - Heiloo Telefoon 072 - 333264

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 47