Rozendaal in schoenen van Mode 10% FEESTELIJKE KORTING van Rozendaal mode in /choenen Tijdens de openingsweek Internationale Schoenmode van o.a. Gabor, Marina Muraro, Pikolinos, ECCO, Panama Jack, Clarks, Van Lier, Mephisto, Rieker, K.Shoes International Van Rozendaal: Mode in schoenen Juwelier Strego: een diamant in 't Loo op onze internationale kollektie! X In de schoenenzaak Van Rozendaal is zo op het oog niet zoveel veranderd. Maar wie eventjes terug gaat in de tijd, begrijpt waar om dat zo is. „Het was nog niet nodig," ver telt dochter Linda. „Twee jaar geleden heb ben wij al verbouwd. We konden toen niet langer wachten op de algehele renovatie van 't Loo en zijn alvast begonnen. Het is nu dus nog helemaal niet nodig om weer te verbou wen." Toch gaat de verbouwing van 't Loo niet geheel aan Van Rozendaal voorbij. Is er in de zaak niet veel van te merken, het aangezicht wordt wel degelijk aangepast. Door de plaat sing van de kolommen in het gangpad, moet er aan de zijkanten van de etalage wat veran derd worden. De pui gaat eruit om het een en ander mogelijk te maken. Binnenkort zullen deze aanpassingen uitgevoerd worden. Vergeleken met de werkzaamheden in ande re zaken niet erg ingrijpend, maar toch... Linda van Rozendaal rekent op veel drukte in de openingsweek en de periode daarna. „De nieuwe collectie is dan binnen en daar zijn mensen sterk in geïnteresseerd. Bovendien kan de volledige collectie met de nieuwste modellen in de openingsweek van 't Loo met een aantrekkelijke korting van tien procent gekocht worden, dat maakt het extra leuk!" lacht Linda. Bij Van Rozendaal staan begrippen als modieus, eigentijds en kwaliteit centraal. U kunt rekenen op een deskundig advies. Niemand zal de renovatie van winkelhof 't Loo zo licht vergeten als de familie Stevens van Juwelier Strego. Tijdens de werkzaamhe den was de zaak enkele keren het doelwit van het inbrekersgilde. Zo'n twee weken geleden was de schade zeer aanzienlijk, maar met veel hulp van de medewerkers, vrienden en instan ties is de familie Stevens erin geslaagd de win kel weer in gereedheid te brengen voor de heropeningsactiviteiten van de winkelhof van 1 september a.s. Lange tijd is er gewerkt aan de inrichting van de nieuw zaak, gesitueerd in de noordelijke corridor nabij Albert Heijn. Het resultaat van die inspanningen mag gezien worden: een stijlvolle inrichting met prachtig op elkaar af gestemde kleuren. Hele mooie details, zoals een prachtige spiegel in het plafond in de vorm van een briljant. Deze vorm komt op de vloer terug in de vloerbedekking. Wie op zoek is naar een sieraad van blijvende waarde voor elke gelegenheid is bij Strego aan het juiste adres. De klant kan in alle rust een keuze maken op de twee daarvoor bestemde zitjes. Heeft men behoefte aan privacy, dan is dit geen bezwaar. In een afgesloten vertrek I kan - onttrokken aan het oog van anderen - een keuze worden gemaakt. Heel prettig wan neer men bijvoorbeeld een geschenk wil uit kiezen voor een bijzondere gebeurtenis. In de zaak ligt een compleet nieuwe collectie. Buiten de vertrouwde merken is de collectie horloges uitgebreid met een aantal nieuwe merken zoals Esprit, Edox, Le Desir en Festi- na. Ook de collectie sieraden en klokken, een liefhebberij en een specialisme van de heer Stevens, ondervond een uitbreiding en de keu ze is dan ook enorm. Op de eerste etage is een aparte klokkenhal ingericht met een uitgebrei de collectie in alle soorten, maten en prijs klassen. Juwelier Strego heeft op z'n nieuwe plek in 't Loo een sjieke uitstraling gekregen. Maar dan vormt absoluut geen belemmering om eens binnen te lopen voor een aankoop of een repa ratie. Binnen komt u de vertrouwde gezichten van de heer en mevrouw Stevens en mede werkster Sandra tegen. De zaak lijkt op geen enkele manier op de vroegere winkel, maar de kernbegrippen zijn het zelfde gebleven: kwali teit, vriendelijkheid, privacy en service. - - Winkelhof 't Loo 43 - Heiloo - Telefoon 072 - 330943

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 49