34,95 O O ROCKING LADIES Mooie presentatie bij Livera Disc 't Loo: meer dan muziek alleen CD Achter de naam Livera schuilt wat betreft de vestiging in Heiloo ondubbelzinnig de naam van de familie De Groot. Grootvader Pieter startte meer dan een eeuw geleden, in 1886, zijn winkel aan de Kennemerstraatweg in Heiloo. Zijn zoon Jan nam na vele jaren de winkel over. Nu alweer tien jaar terug kwam het roer in handen van de derde generatie: Christian de Groot is momenteel eigenaar van Livera, welke naam geïntroduceerd werd toen in 1978 de overstap werd gemaakt naar winkelhof 't Loo. De lingerieketen van Livera bestaat inmid dels 25 jaar en er zijn in Nederland 125 zaken met deze naam. Drie ervan worden gerund door Christian en Marijk de Groot: in Alkmaar, Heemskerk en Heiloo. Na de ver bouwing van de zaak heeft men in 't Loo nu anderhalf keer zoveel ruimte, welke benut is voor de uitbreiding van het assortiment en het verbeteren van de loopruimte tussen de vele rekken. Bij Livera derhalve nog meer en nog mooie re lingerie van onder andere merken als Chantalle en Warner in de nieuwste kleuren. De collectie nachtmode, met onder andere de merken Schiesser, Ringella van Voo en Chatterley staan garant voor vrouwelijk ele gante nachtkleding. Het interieur van Livera is, als bij vele colle ga's, uitgevoerd in moderne kleuren. Als basis wordt gewerkt met zachte, vrouwelijke lijnen. Deze vormen vindt men zowel in het plafond - met hoogteverschillen geaccentu eerd - als in de vloerbedekking, alwaar men de lijnen in verschillende kleuren laat terug komen. Ook de verlichting is geheel aange past aan deze stijl. Kortom: zeer smaakvol. Livera is een royale, moderne zaak gewor den, waar u deskundig advies kunt krijgen. Want naast alle zeer welkome vernieuwingen zijn de opvattingen ten aanzien van de klan ten ouderwets goed gebleven: een gemoede lijke sfeer en persoonlijke aandacht voor de klant zijn mede de handelsmerken van Livera in 't Loo. Wat is een wereld zonder muziek? En ver taald naar de jaren '90 van deze eeuw: wat is muziek zonder cd's? Juist ja. De overgang van het aloude vinyl naar de kleine glimmen de schijfjes is in Nederland welhaast specta culair snel verlopen. Voor de detaillisten een flinke opsteker: niet alleen door de verkoop, maar ook omdat er in de winkelruimte meer titels aangeboden konden worden. Maar voor Disc 't Loo was het vlak voor de reno vatie in de winkelhof nog niet genoeg. Verbouwen dus! Met de verbouwing van het pand is de zijde aan de kant van het middenplein geheel open gehouden. Dit geeft een ruim beeld en het nodigt de bezoeker zeker uit om binnen een kijkje te nemen. Het interieur is geheel ver nieuwd en heel overzichtelijk geworden. Prachtige schappen, uitgevoerd in beuken hout en kunststof in mintkleur. Door de nieuwe indeling was het mogelijk de collectie fors uit te breiden. Met name ook op het gebied van de klassieke muziek is het aanbod vergroot, maar ook de andere genres hebben extra ruimte gekregen. Daarnaast - hoe kan het ook anders vandaag de dag - is er een op de vraag en populariteit afgestemd aanbod van video-repertoire. Dus voor beeld en geluid thuis is Disc 't Loo het juiste adres. Wanneer men op zoek is naar een bepaalde cd of naar een specifiek nummer op cd is het mogelijk om dit via het nieuwe computersys teem op zeer snelle wijze op te vragen. Tevens is het beheer van de voorraad onder gebracht in het systeem en is dit aangesloten op de kassa ten behoeve van het afrekenen. De kennis van het personeel (met de familie Spaan als eigenaar en Piet Hein Hulskamp als ervaren medewerker) en de moderne hulpmiddelen kan een ieder snel geholpen worden. Daar komt nog bij dat service hoog in het vaandel staat. Bij Disc 't Loo voelt u zich snel thuis: ideaal voor de aanschaf van echte 'thuis-produkten', wat cd's bij uitstek zijn. 'T LOO 53 - 1851 HT HEILOO 072 - 335535

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 53