19,95 Coen Doen: elk seizoen weer anders De Hema, hét waren huis voor Heiloo COEN DOEN SlELITfLS SLEUTELS KLAAR TERWIJL U WINKELT Alleen tijdens de FEESTWEEK 2e SLEUTEL GRATIS! AKKU SCHROEFBOORMACHINE Regelbaar in snelheid 7.2 volt met snellader nu in koffer Hoe zou Nederland er anno 1995 uitzien zon der het werkwoord 'doe-het-zelven'? Het is nu eenmaal een gegeven dat wij in ons kik kerlandje graag zelf de handen uit de mou wen steken. Misschien wel omdat het finan cieel gunstiger is, maar vooral ook omdat velen ervan genieten om zelf de woning op te knappen, in de tuin te werken of zich bezig te houden met een creatieve hobby. Bij Coen Doen, de doe-het-zelfzaak in de winkelhof, komen vertegenwoordigers van alle categorieën binnen. De professionals stappen er net zo goed naar binnen voor de beste gereedschappen als hobbyisten. Maar ook voor materialen, zoals verf, sanitair, hang- en sluitwerk en schroeven en spijkers om maar enkele voorbeelden te noemen, is Coen Doen hét adres. Keurig en overzichte lijk gerangschikt in de schappen en langs de wanden vindt een ieder wat hij of zij voor een bepaald klusje, werk of werkstuk nodig heeft. Daarnaast is het prettig te weten dat uw reservesleutel bij Coen Doen razendsnel wordt gemaakt ('Klaar terwijl u wacht'). En wanneer u uw kostbare spulletjes thuis veilig wilt opbergen, is er bij de doe-het-zelfzaak tussen de Hema en Casa Design een ruime keuze in kluizen en brandkasten. Het aantrekkelijke van Coen Doen is dat er naast het basisassortiment altijd produkten verkrijgbaar zijn, die inspelen op en uiterma te nuttig zijn in een bepaalde tijd van het jaar. In de wintermaanden gaat men naar de zaak voor het laten slijpen van de schaatsen, voor nieuwe schaatsen of een slede voor de kinde ren. Zelfs een ruilbeurs voor deze sportieve ijzers staat jaarlijks op het programma. In het voorjaar en in de zomer is er een ruime keuze op het gebied van tuingereedschappen en -benodigdheden. Alle soorten grasmaaiers natuurlijk, maar ook vele handgereedschap pen. In de zomermaanden, wanneer de zon zoals de afgelopen tijd van de woonkamer bijna een oven maakt, heeft Coen Doen een breed assortiment zonwering, welke boven dien gratis gemonteerd worden. Wat betreft dit laatste onderscheidt Coen Doen zich duidelijk van de massala doe-het- zelfmarkten: de persoonlijke service staat hoog in het vaandel. En deze houdt echt niet op bij de winkeldeur! Doe-het-zelven is een aangenaam werkwoord wanneer het wordt gebruikt met hulp van Coen Doen. U merkt het vanzelf wanneer u de winkel bezoekt. Naar Coen Doen? Doen! De Hema: al vele, vele jaren een begrip in Nederland. En inmiddels ook een begrip in Heiloo. Dat tijdens de verbouwing annex renovatie van de winkelhof dit warenhuis een forse uitbreiding zou ondergaan stond vanaf het allereerste moment vast. De grote toe loop van het publiek en de vraag naar (nog meer) Hema-produkten bleven in de voor gaande jaren niet onopgemerkt. Wel, de nieuwe Hema heeft de verwachtin gen zeker waar gemaakt. Niet in de laatste plaats door de uitbreiding van de winkel met een lunchroom aan de zijde van het fonkel nieuwe plein bij 't Loo. Daar is het gezellig toeven als start, onderbreking of afsluiting van het boodschappen doen. Een kopje kof fie met een heerlijk gebakje uit de bekende Hema-bakkerij of een eenvoudige, maar voedzame lunch: het kan nu bij de Hema. Bovendien kan men er regelmatig het werk van bekende en onbekende kunstenaars bezichtigen. De wanden van de lunchroom lenen zich uitstekend voor dergelijke exposi ties. Maar niet alleen op dit gebied is de Hema fors groter geworden. Ook de andere afdelin gen hebben veel meer de ruimte gekregen. Bijvoorbeeld de mode-afdeling, in het verle den voor het oog een beetje weggedrukt en voor het gemak te krap, komt nu volledig tot z'n recht door de ruime presentatie. Verdwalen tussen de vele produkten, die worden aangeboden, is er niet bij. Elk schap is voorzien van een bord, waarop duidelijk te lezen valt wat er in dat deel van de winkel te vinden is. Op deze manier loopt u zo naar de afdeling met prachtige zijden en katoenen kussentjes of naar de afdelingen voor de doe- het-zelver en de tuinliefhebber. Natuurlijk heeft de Hema nog steeds de beroemde gebakafdeling met z'n vele heer lijkheden, maar wie liever iets hartigs heeft, komt bij de Hema ook ruimschoots aan z'n trekken. De versafdelingen achter in de win kel bieden volop keus. De gehele indeling van de vernieuwde, eigen tijdse Hema biedt de klant meer comfort - zoals de ingebouwde air-conditioning, die de afgelopen zomerweken z'n nut meer dan bewezen heeft - en duidelijkheid. Maar dit is absoluut niet ten koste gegaan van de sfeer en de gezelligheid. Nee, de Hema is en blijft een zaak waar iedereen zich thuis voelt. BOORMACHINE 500 WATT Regelbaar in snelheid Rechts en Links draaiend nu in koffer GARDENA Autowasborstel met shampoostaafjes GARDENA Blad hark, bij elk type GRATIS STEEL Voor ieder klant ligt er een Timmermanspotlood klaar en voor de kinderen een ballon. "T LOO HEILOO TELEFOON 072-337901

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 55