Nieuw! nne i HAAR ZAAK M/V Annet Haar zaak m/v: 'Alles mag, niks moet!' Bruna-winkel centraal in 't Loo M'n haar gekleurd met echt natuurlijke produkten... Winkelhof 't Loo 35 Heiloo, tel 072 332779 WBÊÊÊÊÊÊÊBÊÊÊËÊËÊÊSBËËÊSBÊÊËÊÊSÊÊÊBÈBÊÊÊÊKÊBÊBÊÊÊÊBËÊËSBÊËÊÊËÊÊÊSÊÊËk Ja zeker, dat kan bij ons met Living Colors, de nieuwe plantenkleuring van Wella. Vervaardigd uit puur eerlijke, plantaardige kleurstoffen ais henna, salie, ceder en indigo. Deze worden daarvoor speciaal verbouwd, waarbij tevens volledig rekening wordt gehouden met het milieu. Living Colors is bedoeld voor iedereen, die een nog mooiere, natuurlijke kleur verlangt dan de eigen haarkleur. Het geeft bovendien body aan de haarstruktuur en zorgt voor een volle en levendige haarkleur, die een natuurlijke en gezonde uitstraling heeft. En de glans is fantastisch mooi. - Wmm. Annette Dekker is al ruim zestien jaar werk zaam in het kappersvak. Het grootste deel daarvan werkte zij in dienst van een ander, maar sinds december 1994 heeft zij haar eigen kapsalon in winkelhof 't Loo: Annet Haar Zaak m/v. Voor het runnen van de kapsalon heeft zij welhaast een ideale voorbereiding gehad. Vijf jaar werkte zij in Heiloo, nog eens vijf jaar in Heerhugowaard. Daarbij ook nog eens twaalf jaar voor dezelfde werkgever, voor wie zij vier nieuwe salons opzette. Wat het kap persvak zelf volgde zij vele (internationale) cursussen en haar vaardigheden liet Annette zien via demonstraties voor zowel consumen ten als voor kappers en kapsters. De vier personeelsleden van Annet Haar Zaak m/v wordt eveneens gestimuleerd zo goed mogelijk bij te blijven in hun vak. Tweewekelijks is er een training, waarbij de nieuwste technieken eeoefend worden en waarbij natuurlijk de nieuwe modellen aan de orde komen. Daarnaast volgen zij regel matig verschillende cursussen bij Wella op het gebied van kleuren, permanenten, knip pen, bruidswerk, enzovoort. „Met name bruidswerk wordt bij ons ontzet tend vaak èn ontzettend graag gedaan", ver telt Annette. „Natuurlijk kan er gezorgd wor den voor een bijpassende make-up. Ik wil dat iedereen zich thuis voelt bij mij in de zaak, van 0 tot 100 jaar zal ik maar zeggen". Iedere klant bepaalt natuurlijk zelf wat er met haar of zijn haar gebeurt. „Men kan het zo duur maken als men zelf wil", legt Annette uit. „Alleen knippen is mogelijk - mits het dezelfde dag gewassen is. Maar ook een uit gebreide behandeling is mogelijk, inclusief een oosterse hoofdmassage van een kwartier. Het is maar wat de klant wil: alles mag, niks moet". Meer gemak voor de klant, dat biedt de nieu we vestiging van Bruna in de winkelhof. Gesi tueerd in het hart van 't Loo, waar voorheen de centrale entree en de toegang naar het bo- vengelegen Open Huis een plek hadden. Vlak daarbij hadden Jan en Tine Braam vele jaren hun rook- en barbershop en postagentschap. Deze naamgeving een branche-omschrijving is verleden tijd. Zoon Marcel Braam geeft nu leiding aan de Bruna-winkel, waarin ruimte is vrijgemaakt voor de verkoop van rookwaren en natuurlijk voor het postkantoor achterin de zaak. De Bruna-winkel is een centrale plek voor papier- en schrijfwaren, voor boeken en tijd schriften. Daarbij is gekozen voor overzicht. Wie de winkel binnenloopt merkt dit meteen. De drie soorten artikelen zijn duidelijk ge rangschikt. Bruna in 't Loo biedt een compleet beeld van alle populaire boeken van dit moment. De Top Vijftien is er nog eens extra uitgelicht. Met populaire boeken worden overigens niet alleen romans bedoeld. Ze zijn er op elk ge bied. En mocht een bepaalde titel niet in huis zijn, dan is het mogelijk deze te bestellen. De tijdschriften zijn zeer ruim vertegenwoor digd. Dat kan ook niet anders, vergeleken met de vroegere winkel, waar dit produkt al een voorname plek in de winkel innam. Voor iede re hobby of speciaal onderwerp is er wel een blad verkrijgbaar. En vanzelfsprekend zijn al le gangbare titels van algemene en opinie weekbladen, alsmede de bekende dagbladen voorradig. Uitgebreid en uitgelezen blijft de collectie wenskaarten bij Bruna. Voor elke gelegenheid of zomaar zonder reden is er een fraaie, toe passelijke kaart in de schappen aanwezig. Na tuurlijk kan er een postzegel bij gekocht worden. Maar dat laatste is sowieso geen pro bleem, daar links achterin de Bruna-winkel een klein postkantoor gevestigd is. Hier wordt geheel in de nieuwe stijl van PTT en Postbank gewerkt met een open balie. Dankzij een uit stekende beveiliging kan op deze klantvrien delijke wijze een ieder geholpen worden. Tenslotte blijven de rookwaren verkrijgbaar bij Bruna. Bij de balie voorin de zaak is hier voor een weliswaar bescheiden opstelling inge richt, maar de rokers kunnen toch als vanouds voor hun sigaartje of sigaretje terecht. Alles bij elkaar biedt Bruna de bezoekers van 't Loo veel vertrouwde èn extra produkten: een aan winst voor winkelhof 't Loo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 59