Tien Mijl van Heiloo als afsluiting van feestweek. fe r >s,Ms Inschrijfformulier Scholierenloop Heiloo 1300 jaar over 1 Heilooër mijl (1400 mtr). Naam: Adres: Leeftijd: School: Inleveren tot woensdag 6 september bij Sporthuis Helling enige verrassingen in petto, dus het belooft een spannende en enerverende middag te worden. De deelnemers aan de wedstrijdloop kun nen zich inschrijven per loopcategorie, waarbij men de volgende onderverdeling hanteert: heren senioren: tien prijzen; heren veteranen 40-50 jaar: tien prijzen; heren veteranen 50+: 5 prijzen; dames senioren: vijf prijzen; dames veteranen 35+: vijf prijzen. Verder is er een eerste en een tweede ronde-premiesprint en bestaat de prijzen- pot uit geld en goederen. De start is om 16.30 uur. Tot 1 september kan men zich voor deel name melden via een A-formulier, dat men dient te zenden aan N. van Baar, Vermeerstraat 41, 1816 CK in Alkmaar. De Hierlangs afknippen onlangs evenwel met zijn mond vol tan den. Tijdens de Dubbele Lus in Castricum, waarbij hij ook als spreker optrad, moest hij tot zijn grote verrassing zijn eigen zoon Martijn over de finish praten, die geheel onverwacht als derde binnenkwam. Zaterdag zullen Martijn en broer Jelle (oud-leden van Trias) meedoen aan één van de lopen langs dit unieke parcours. Alles wijst erop dat de Tien Mijl van Heiloo een ware dorpshappening zal worden, met een groot deelnemersveld en heel veel publiek langs het parcours. Het publiek wordt overigens verzocht zoveel mogelijk te voet of met de fiets te komen, zodat het autoverkeer beperkt blijft. En voor de rest hopen de organisatoren natuurlijk op een lekker zonnetje om het geheel een extra feestelijk tintje te geven! Als finalenummer van de feestelijkheden rond de (her)opening van Winkelhof 't Loo vindt op zaterdag 9 september de Tien Mijl van Heiloo plaats. Dit evenement, dat tra ditiegetrouw wordt georganiseerd door atletiekvereniging Trias en ieder jaar vol gens een andere route loopt, kan zich inmiddels verheugen in een toenemende belangstelling van zowel deelnemers als publiek. Het unieke aan de Tien Mijl van Heiloo van dit jaar is dat de route door het dorp én door het Heilooër bos voert. Het par cours is geheel verhard en loopt via onder staande route met start en finish op het grote plein aan de voorkant van het nieu we winkelcentrum (voor Sporthuis Helling): Willibrordusweg - Heerenweg - Slimpad - het fietspad langs de westzijde van de Kennemerstraatweg - Kuillaan Zanderslootweg - Rector Frederiklaan - Westerweg - Kuillaan en Zanderslootweg terug naar de Willibrordusweg (zie kaartje). Voor de deelnemers aan de loop worden douches en kleed/parkeergelegenheid aan geboden bij Trias aan Het Maalwater, circa 1000 meter van de start. Sponsors De organisatie is in handen van Trias, in nauwe samenwerking met de winkeliers van Winkelhof 't Loo. De winkeliers van de Kennemerstraatweg doen wat betreft de prijzenpot ook weer een flinke duit in het zakje. Winkelhof 't Loo is dit jaar de hoofd sponsor van de prijzenpot. Er zullen dorstlessers zijn van Extran, die vanuit een verversingspost zullen worden uitgereikt, mueslirepen van New Energy en er is een stand van Karhu, eveneens als sponsor betrokken bij deze loop. Voor het publiek, dat naar men hoopt in groten getale aanwezig zal zijn om de deel nemers aan de loop aan te moedigen, vormt de Tien Mijl een spectaculair evene ment. Immers, de wedstrijdlopers lopen drie maal het hele parcours en er worden speciale prijzen ingezet voor de eerste en tweede ronde-premiesprint. Scholierenloop Heiloo 1300 jaar Voor het eerst in de geschiedenis van de Tien Engelse Mijlen van Heiloo is er een scholierenloop over één Heilooër mijl (1,4 km). De loop is voor leerlingen van het basisonderwijs. Over de Heilooër mijl en de Heilooër voet wordt geschreven in het boek 'Heiloo 1300 jaar na Willibrord' dat in het najaar verschijnt. Het leek de organisa toren een aardig idee om hierop aan te sluiten door de lengte van de scholierèn- loop op 1400 meter te stellen. Inschrijving aan deze scholierenloop is alleen mogelijk voor leerlingen van de Heilooër basisscholen. De deelname is gratis en alle deelnemers ontvangen na afloop een mooie herinneringsmedaille. Bovendien doen zij via hun startnummer mee aan een loterij waarbij prachtige prij zen te winnen zijn. De start is om 16.00 uur. Onderaan deze pagina treft men een inschrijfformulier aan. Dit kan tot woens dag 6 september worden ingeleverd bij Sporthuis Helling. Extra inschrijfformulie ren zijn daar eveneens verkrijgbaar. Trimloop Voor de trimmers en de recreatieve lopers start vervolgens (om 16.30 uur) de Drie Mijl van Heiloo, over 5,4 kilometer. Dat betekent dat het hele parcours éénmaal wordt gelopen. De start valt samen met de wedstrijdlopers van de Tien Mijl. Inschrijving is mogelijk van 13.00 tot 16.00 uur bij de speciaal hiertoe ingerichte stand in Winkelhof 't Loo. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon. Na afloop ontvangt iedere deelnemer een leuke herinnering en evenals bij de scho lierenloop doet men via het startnummer automatisch mee in de loterij. Wedstrijdloop Tien Engelse Mijlen van Heiloo Het absolute hoogtepunt en tevens afslui ting van de feestweek is zonder enige twij fel de wedstrijdloop over Tien Engelse Mijlen (16.090 meter). Vele toppers en bekende wedstrijdlopers uit de regio zullen hieraan meedoen en er zullen ongetwijfeld records sneuvelen! In ieder geval kan er een nieuw parcoursrecord gelopen wor den, waaraan uiteraard een leuke prijs ver bonden is. Verder heeft de organisatie nog Speaker De organisatie is bijzonder blij met de medewerking van oud-Heilooër Dick van Leeuwen, die de Tien Mijl van Heiloo op soepele en enthousiaste wijze aan elkaar zal praten. Van Leeuwen, zelf loper en op het gebied van welsprekendheid niet mak kelijk voor één gat gevangen, stond voorinschrijfkosten bedragen f 6,00 per persoon. Op de dag van de wedstrijdloop kan men zich inschrijven tussen 13.00 en 16.00 uur bij de stand in Winkelhof 't Loo. De inschrijfkosten bedragen dan f 7,50 per persoon. mimmmwrn BLÓCKHOVE- PARK^-V/Ï 'JS 3AAN 'SS.HEI100E»,< Oy^--. BOS ■Ovrnnos j/HE'IO !E"' N'JENBURG^^^ hOH^'-^OSSCMÊÏÏan Z»% ter coulste:r:

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 60