Heeft u nou öök zo'n zin om 't binnen weer gezellig te maken? Wat hebben we genoten afgelopen zomer. Het leek wel of er geen einde aan kwam. Bijna iedere zwoele avond in de tuin of op balkon. Twee maanden lang leefde Nederland buiten. Maar nu is die mooie zomer toch echt voorbij en kunnen we onze aandacht weer helemaal op binnen richten. Want zegt u nu zelf: 't is toch ook heerlijk om het huis weer mooi en gezellig aan te kleden. Intratuin is er helemaal voor in de stemming en heeft volop artikelen om deze stormachtige j maanden lekker knus te maken. HET GROENE WARENHUIS Droogbloemen U kunt kiezen uit diverse soorten. O.a. tarwe, papaver, haver, gerst en amaranthus. Ons advies: hou ze droog. 3 Bossen voor slechts 7.95 Sprieten mand met hedera Staat buitengewoon decoratief op elke plek in huis, maar ook leuk op het terras en 't balkon. Van 29,95 voor 19.9 5 Sierfruit Een lust voor het oog op een mooie schaal of in een rieten mand. Maak zelf uw keuze, we hebben diverse sierkallabassen voor u in huis. Per stuk 1,-. 5 Stuks 3.95 Glazen druppelschaal op metalen voet Romantisch en decoratief met bijv. gedroogd fruit, drijfkaarsjes of waterplantjes. Doorsnee schaal 30 cm, hoogte voet 9 cm. Sfeer bouwen van 19,95 voor 12.95 Excl. gedroogd fruit. Bordenstandaard Van metaal. Laat uw fantasie maar de vrije loop en maak er een kunstwerkje van. De hoogte van de standaard is 55 cm. De glazen ribschaaltjes hebben een doorsnee 20 cm. Schaaltje van 4,95 per stuk, voor maar 3.95 Standaard van 14,95 voor 7.95 Krulvaren Oftewel de Nephrolepis. Met een doorsnede van 45 cm kunnen we deze varen als extra kwalitatief inschalen. De huiskamer is 'n mooie plaats, maar in 'n flinke badkamer doet hij het ook prima.Van 8,95 voor 6.95 Gedroogd fruit Een zak van 280 gram met o.a.pepers, sinaas appel- en citroenschijfjes. Staat erg mooi op'n schaal maar u kunt er natuurlijk zelf ook iets van maken. Van 7,95 voor 4.95 HEILOO Vennewatersweg 15, tel. 072 - 332727 Routebeschrijving: 1. Afslag Heiloo-west (tussen Heiloo en Limmen), 2. Over het spoor. 3. U staat bij Intratuin. Vrijdag koopavond Aanbiedingen zijn geldig tot één week na verschijning in deze krant of zolang de voorraad strekt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 44