Toewijzing van huurwoningen Nadere informatie en toelichting Aanmelding voor bezoek woningmarkt Bouwplannen 1. KOOPWONINGEN Toewijzing koopwoningen 2. HUURWONINGEN UITKIJKPOST - 1 NOVEMBER 1995 PAGINA 13 Stichting Eigen Woningezit 20 rijenwoningen Ypestein 5. Overigen, indien na toewijzing aan de categorieën 1 tot en met 4 nog woningen beschikbaar zijn. Voor de nieuwe huurwoningen werkt de gemeente in samenwerking met Woningstichting Heiloo met een aanbodsys teem in de Huurkrant in de Uitkijkpost. Hierbij kunnen woningzoekenden, rekening houdend met de woonwensen, op het woning aanbod reageren door het invullen van een woonkeuzebon. Om in aanmerking te komen voor toewijzing dient men aan de bij de woning vermelde voorwaarden te voldoen. Voor een bezoek aan de woningmarkt dient men zich vooraf aan te melden bij de stich ting Eigen Woningbezit Alkmaar, mevrouw R. 't Hart, telefoonnummer 072 - 5613111. U ontvangt dan zo spoedig mogelijk een uit nodiging. Nadere informatie over de woningen zoals indeling, ligging, opties, inschrijvingsprocedu re en toewijzing is verkrijgbaar op de woningmarkt. 8 woningen'De Peyler' Ypestein Zaterdag 18 november a.s. organiseert de gemeente Heiloo de jaarlijkse woningmarkt dag. Op deze dag presenteren Stichting Eigen Woningbezit Alkmaar, Woningstich ting Heiloo, Projektontwikkelingsmaat- schappij De Peyler en M&M Bouw de bouw plannen voor 1996. Ook een viertal bankinstellingen te weten de ABN AMRO, de ING-bank, de Rabobank en de VSB Bank zullen op deze dag aanwezig zijn. De woningmarkt wordt gehouden in Golden Tulip Hotel Heiloo, Kennemerstraatweg 425 te Heiloo. Vanaf deze dag tot 15 december 1995 is alleen via aanmelding bij de gemeente inschrijving voor de diverse koopwoningen mogelijk. De huurwoningen worden te zijner tijd in de Huurkrant in de Uitkijkpost aange boden. In verband met de te verwachten grote belangstelling is toegang tot de woningmarkt uitsluitend op uitnodiging. U kunt zich telefonisch voor de woningmarkt aanmelden bij de Stichting Eigen Woningbezit Alkmaar, mevrouw R. 't Hart, telefoonnummer 072 - 5613111. De nieuwbouwwoningen worden gebouwd in Ypestein en aan de Pastoor van Muijenweg. Het betreft in totaal 89 huurwoningen en 48 koopwoningen. In opdracht van Stichting Eigen Woningbezit worden in Ypestein 20 rijen woningen zonder garage gebouwd. Koopprijzen vanaf 235.000,- v.o.n.. De woningen worden eind 1996/begin 1997 opgeleverd. In opdracht van projektontwikkelings- maatschappij De Peyler worden in Ypestein 16 geschakelde L-vormige woningen met garage gebouwd. Koopprijzen vanaf 260.000,-v.o.n.. De woningen worden eind 1996/begin 1997 opgeleverd. Eveneens in opdracht van projektontwik- kelingsmaatschappij De Peyler worden in Ypestein 8 vrijstaande woningen met garage gebouwd. Koopprijzen vanaf 400.000,- v.o.n.. De woningen worden eind 1996/begin 1997 opgeleverd. In opdracht van M&M Bouw worden aan - 32 driekamerappartementen met een huurprijs van ca. 700,- netto per maand; - 3 vierkamerappartementen met een huurprijs van ca. 1100,- netto per maand; -1 atelierwoning met een huurprijs van ca. 1600,- netto per maand; De woningen en appartementen worden eind 1996/begin 1997 opgeleverd. ji Inwoners van de gemeente Heiloo-hebben voorrang bij woningtoewijzing van nieuw- bouw. 1. 30% van de woningen is beschikbaar voor woningzoekende starters afkomstig uit Heiloo. Prioriteit heeft degene die het langst als woningzoekende staat geregistreerd. 2. 45% van de woningen is beschikbaar voor inwoners van Heiloo, die bij verhuizing een door de gemeente toe te wijzen huurwoning in Heiloo vrijmaken, die valt onder de verde lingsregels van de huisvestingsverordening (huur tot 1.016,- per maand). Prioriteit heeft degene die het langst in de huidige woning woont. 3. 25% van de woningen is beschikbaar voor inwoners van Heiloo, die bij verhuizing een koopwoning of een duurdere huurwoning achterlaten. Prioriteit heeft degene die het langst in de huidige woning woont. 4. Overigen uit de regio Noord-Kennemer- land (SNK-gebied), indien na toewijzing aan de categorieën 1 tot en met 3 nog woningen beschikbaar zijn. de Pastoor van Muijenweg 14 stuks geschakelde koopwoningen met garage gebouwd. Koopprijzen vanaf 450.000,- v.o.n.. De woningen worden in het 4e kwartaal 1996 opgeleverd. Voor inwoners van Heiloo bestaat de mogelijkheid om op de bovenstaande bedragen een korting te krijgen door mid del van een premie van 10.000,-. In opdracht van Woningstichting Heiloo worden aan de Pastoor van Muijenweg de volgende huurwoningen en huurapparte- menten gebouwd: - 15 driekamerappartementen voor senio ren met een huurprijs van ca. 810,- netto per maand; - 20 driekamerappartementen met een huurprijs van ca. 699,— netto per maand; -10 driekamerappartementen met een huurprijs van ca. 750,-- netto per maand; - 8 driekamerwoningen met een huurprijs van ca. 1029,- netto per maand; In dit project worden uitsluitend ten behoeve van bewoners van gezinsver vangend tehuis "De Stolp" 14 tweeka merappartementen gerealiseerd. De woningen en appartementen worden tussen juni en september 1996 opgele verd. Eveneens in opdracht van Woningstichting Heiloo worden in Ypestein de volgende huurwoningen en huurappartementen gebouwd: Voorgevel Villa Tuinenhof Linker zijgevel Villa Tuinenhof Woningmarkt in Golden Tolip Hotel Heiloo t' li;

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 13