meente Waarom Z\"> Equipe Coiffi/ih25 11 Akersloot ZOMERDIJK KEUKENS KLEUREN-TV DEFECT? MARTIEN HOEBE u een onafhankelijk adviseur nodig heeft bij het sluiten van een hypotheek DAAROM DUS. POINTER Spijkers Vloerenhuis Stap vrijblijvend eens binnen voor een goed advies 0251-320106 OlflEID Grenen Vloeren zolang de vnnrraad StreW- Openingstijden: INSTALLATIE BEDRIJF Politieberichten Poppen- en berenbeurs in Motel Politieberichten NAP merk Najaarsmarkt Workshop in bibliotheek UITKIJKPOST - 22 NOVEMBER 1995 PAGINA 21 Nieuwe gemeentegids Zeg uw zegje over de kermis! Evaluatie Limmer kermis Gemeentehuis verleent politieservice Verandering afgifte Klein Gevaarlijk Afval Halteplaatsen Limmen blijven ICG.A.-depot Irimmen gesloten ICG.A.-depot Heiloo Meer informatie Commissievergaderingen Commissie Algemeen Bestuur/Financiën Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Commissie Ruimtelijke Ordening/Volkshuisvesting Commissie Welzijn Verleende bouwvergunningen/ bouwtoestemming Sloopvergunning Herziening bestemmingsplan Spreekuur wethouders Actief en creatief in keukens WIJ KOMEN DIREKT Kerkweg 13 Tel. 02205 1464 1906 AT Limmen fax. 02205 33484 een bestand van tientallen hypotheekverstrekkers een hypotheek betekent 30 jaar toekomstkijken de kwaliteit van een hypotheek dient niet alleen aan een rente-tarief te worden afgemeten hoe is de huidige en toekomstige gezinssituatie werkt u alleen of beiden, en hoelang nog welke groei wordt verwacht m.b.t. het inkomen hoelang denkt u in de woning te zullen blijven wonen bent u binnenkort van plan te gaan verbouwen en tevens.... (aanvullend) sparen voor een pensioen kan een rol spelen wilt u meer doen met uw geld dan alleen maar sparen lopende (levens)verzekeringen worden in het advies meegenomen een realistisch en deskundig advies is gegarandeerd Dames en Heren fietsen Trommelremmen, 3 versnellingen, roest vrije velgen, A.X.A. slot enz. enz. 799,- inruil 200,- NU 599,- Remnaaf 699,- inruil 200, NU 499,- Stationsweg 2 Heiloo 072 5335596 Nu ook op zaterdag geopend van ii.oo tot u.oo uur. MN DEN mMëAARD ïmGimtemmen Tel. 02205 - 4255 Fax. 02205 - 2482 ÊÊmÊMéM Rijksweg 77 Tel. 072 505 29 53 Limmen UW KERASTASE-KAPPER f De gemeentegids voor I996 wordt volgende week huis aan huis verspreid. Maar... sommige mensen krijgen de gids niet. Als er op uw brievenbus een sticker zit tegen ongewenst drukwerk ontvangt u de gids niet! Wilt u de nieuwe gemeentegids toch hebben, dan kunt u deze vanaf maandag 27 november gratis afhalen bij de receptie van het gemeentehuis. Heeft u problemen gehad met de kermis? Of heeft u juist positieve ervaringen? In de vergadering van de commissie ABF wordt op maandag 27 november 1995 de gang van zaken rond de Limmer kermis besproken, ledereen die iets over dit onderwerp te zeggen heeft, nodigen wij uit om dat tijdens deze vergadering te doen. Als u van dit spreekrecht gebruik wilt maken, meldt u zich dan vóór de vergadering bij de voorzit ter. Hij zorgt er voor dat iedereen gehoord kan worden. De vergadering is in het gemeentehuis en begint om 20.00 uur. De politiepost Limmen is geopend op maandag van 9.00 tot 12.00 uur en op donder dag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren is de politie voor afspraken telefonisch bereikbaar op 072-5337676. Op de tijden dat de politiepost gesloten is, kunt u voor een aantal politiezaken terecht bij de receptie van het gemeentehuis. Bijvoorbeeld voor het aangifte doen van verloren en gevonden voorwerpen, of van diefstal van uw fiets. Of misschien wilt u een afspraak maken met de politie. Dat kan allemaal tijdens kantooruren in de hal van het ge meentehuis. De afgifte van Klein Gevaarlijk Afval (voorheen Klein Chemisch Afval) wordt vanaf 20 november I995 aangepast. De huidige twee halteplaatsen voor het zes keer per jaar aanbieden door inwoners van Limmen van Klein Gevaarlijk Afval (K.G.A.) bij het Parochiehuis en op het Achtkant blij ven gehandhaafd. Het K.G.A.-depot bij de dienst Openbare werken aan de Hogeweg wordt tijdelijk ge sloten. In ieder geval tot eind I996 kunt u gebruik maken van het K.G.A.-depot in de gemeente Heiloo. Voor de bedrijven en de inwoners in de gemeente Limmen geeft dit de volgende veranderingen. Bedrijven: Bedrijven dienen hun K.G.A. rechtstreeks aan een vergunning- houder ingevolge de Wet Milieubeheer af te geven. Afgifte bij de halteplaatsen aan de chemocar is niet toe gestaan. Kleine hoeveelheden K.G.A tot 10 kilo per keer (terwijl een maximum geldt van to taal 50 kilo per jaar) kunt u na legitimatie kosteloos op het K.G.A.-depot te Heiloo af geven (zie onderstaand adres). Voor afgifte van meer dan 10 kg K.G.A. dient u vooraf kontakt op te nemen met het depot te Heiloo' (tel. 072-5836880). Bij afgifte van hoeveelheden van meer dan 10 kg K.G.A. ontvangt u daarvoor een afgifte bewijs en later van de vergunninghouder een rekening, afhankelijk van het soort afval en de hoeveelheid. Inwoners gemeente Limmen: Inwoners van Limmen hebben drie (gratis) mogelijkheden voor de afgifte van K.G.A. 1Bij de chemocar op de twee halteplaatsen. 2. Bij de dienst openbare werken, uitsluitend na telefonische afspraak tussen 10.00 en 10.30 uur (tel. 072-5051630). In verband met opheffing van het K.G.A.-depot aan de Hogeweg is het niet toegestaan om zonder afspraak uw K.G.A. aldaar te depo neren! 3. Bij het K.G.A.-depot van de gemeente Heiloo met legitimatie en tijdens de openingstijden. 851 RL Heiloo, tel. 072-5336880. Het adres van het K.G.A.-depot te Heiloo is: Rosendaal 2 (op de hoek met de Kanaalweg), Openingstijden: Maandag t/m donderdag van 08.00 tot 16.00 uur, Vrijdag van 08.00 tot 12.00 uur, Zaterdag (oneven weken) van 09.00 tot 12.00 uur (op proef). Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u tussen 09.00 en 09.30 uur kontakt opnemen met dhr. Kaptein, bureau Milieu van de gemeente Limmen, tel. 072-5051456. tijdstip: maandag 27 november 1995 om 20.00 uur plaats: gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: - Evaluatie Kermis - Ontwikkelingen SNK Dit agendapunt wordt bijgewoond door de secretaris van het SNK: mevrouw drs. M. Verhoeff-Neef - Rondvraag - Verslag commissie ABF 26-10-1995 - Ingekomen stukken/mededelingen - Samenwerkingsverbanden: Begrotingswijziging 1995/4 SNK Begrotingswijzigingen 1996/1-2 SNK - Aanschaf manschappen-materiaalwagen - Delegatie en mandaat. tijdstip: dinsdag 28 november 1995 om 20.00 uur plaats: gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: - Ingekomen stukken/mededelingen. - Verslag commissie ROV van 10 oktober 1995. - a. Rapport werkgroep huishoudelijk afval; b. onderzoek regionaal afvalverwijdering adviesbureau Witteveen en Bos. - Overeenkomsten ter uitvoering van de destructieverordening. - Offertes voor beoordeling kruispunten Rijksweg-Kerkweg/BN-straat en Rijksweg - Omloop. - Sportlaan derde fase. - Woningbouw Kapelweg - Onttrekking van een gedeelte van de Oudeweg aan het verkeer en verkoop van dit onttrokken gedeelte aan de fam. Bloem en Bührs. tijdstip: donderdag 30 november 1995 om 20.00 uur plaats: gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: - Ingekomen stukken/mededelingen - Terugkoppeling samenwerkingsverbanden - Beleidsnota budgetfinanciering - Uitstroombeleid nAbw - Beschikbaarstelling krediet t.b.v. de (her)huisvesting van jongerencentrum Conquista - Beschikbaarstelling krediet voor de uitbreiding/nieuwbouw van de R.K. basisscholen Pax Christi en Sint Maarten - Vaststelling eerste wijziging bijstandsverordening - Advies werkgroep "Mencke" n.a.v. het evaluatierapport WVG van de Hogeschool Alkmaar - Wijziging minimabeleid - Vaststelling beleidsplan/verordening bijzondere bijstand nAbw De bovenstaande commissievergaderingen zijn openbaar. Wanneer u tijdens een ver gadering over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van de vergaderingen inzien. Afhalen van commissiestukken Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de commissiestukken af halen bij de receptie van het gemeentehuis (van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.00 uur). Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/bouwtoestemming te verlenen aan: - Wanne 2 - bouwen van een garage Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester, en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indie nen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissements rechtbank, sector bestuursrecht, correspondentieadres: Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij op 10 november 1995 hebben be sloten om een sloopvergunning te verlenen voor: - stallen, de huidige werkplaats en de overige bouwwerken met uitzondering van de woning op het perceel Uitgeesterweg 5 te Limmen; - een woonhuis aan de Oosterzijweg 5 te Limmen; - een kassencomplex achter het perceel Dusseldorperweg 123 te Limmen. Belanghebbenden bij dit besluit kunnen op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht binnen 6 weken na bekendmaking van dit besluit hiertegen een be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Daarnaast kan op grond van artikel 8:81 van genoemde wet, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen dit vereist, de President van de rechtbank worden ver zocht een voorlopige voorziening te treffen. Een dergelijk verzoek moet worden ge richt aan de President van de rechtbank, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Voor de behandeling van dit verzoek is griffierecht verschuldigd. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 9 november 1995 besloten een gedeel telijke herziening voor te bereiden van hes. bestemmingsplan "Uitbreidingsplan in on derdelen" voor: - de bouw van een woning op het perceel Nauwelaantje 2 te Limmen. Dit besluit treedt in werking op de dag na openbare afkondiging en ligt vanaf die datum met de daarbij behorende situatietekening voor een ieder in het gemeentehuis te Limmen ter inzage. Het spreekuur van de wethouders is op dinsdagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Als u het spreekuur wilt bezoeken dan moet u een afspraak maken. Dit kan tijdens kan tooruren (telefonisch of persoonlijk) bij de receptie van het gemeentehuis. Vrijdagavond koopavond - Rijksweg 35-37 - Limmen - 072 505 38 38 MA K E LA A R O Heeft uw kleurentelevisie 't be geven en komt er binnenkort iets leuks op TV? Bij ons kan uw televisie voor 10 uur 's ochtends gehaald worden. De gemiddel de reparatieduur is binnen 2 dagen. Wij zorgen voor een leentelevisie. U krijgt bo vendien 3 maanden garan tie op die reparatie. Vol gens de Uneto-voor- waarden, dus absoluut betrouwbaar. Beatrixlaan 21 1911 HP Uitgeest Telefoon: 0251-320106 LOOGIETERSBEDRIJF JAK gas-water-installatie SANITAIR EN DAK WERK ook voor uw CV- ketel. Dusseldorperweg 73, Limmen tel. 072 505 14 05. Als moderne drukkerij zijn wij ook klantvriendelijk ten aanzien van de openingstijden. fDRUKKERIJ Nieuwenhuijsenstraat 27 Limmen (bij stoplichten afslaan in westelijke richting) Tel. (072) 50515 58 I ALLE (DIGITALE) DRUKTECHNIEKEN DESKTOP PUBLISHING ID.T.P i ELECTRONIC PREPRESS (EP.I ■LITHOGRAFIE BINDERIJ VDDUTAWVX Do. 10.00 tot 17.00 uur Vrij. 10.00 tot 21.00 uur Zat. 10.00 tot 17.00 uur DUSSELDORPERWEG 73 1906 AJ LIMMEN 072 5051405 GAS WATER WARMTE DAK RIOOL TECHNIEK AKERSLOOT - Op zondag 26 novem ber wordt de jaarlijks terugkerende poppen- en berenbeurs gehouden in Motel Akersloot, georganiseerd door Niesje Wolters-van Bemmel. Allerlei poppen zullen te zien zijn op deze beurs, met natuurlijk beren in alle soor ten en maten. Verder zullen boeken over en materialen voor het maken van poppen en beren te koop zijn bij een aantal van de 60 standhouders. Bij de taxateur kunt u laten bepalen wat de waarde is van uw pop of beer, en bij de poppendokter worden kleine manke menten opgelost. Openingstijden: 10.30 - 16.30 uur. Entree: f 6,00, f 5,00 voor 65+ en f 1,00 voor kinderen tot 12 jaar. AKERSLOOT - Op het parkeerter rein van voetbalvereniging Meervogels aan de Boschweg werd een personen auto beschadigd. De achterruit werd ingegooid. Tevens werd getracht de voorruit en het linkerachterrraam in te gooien. Deze beide ramen raakten daardoor beschadigd. Tussen 11 en 14 november werden uit 3 visnetten nabij het Starteiland onge veer 15 kilo snoekbaars ontvreemd. Van een personenauto die geparkeerd stond op de oprit van een woning aan de Lange Dresch werd de rechterbui- tenspiegel ontvreemd. Op de afrit van de A 9 verloor de bestuurder van een personenauto de macht over het stuur. Hij raakte een aantal paaltjes en kwam tot stilstand tegen een lantaarnpaal. Op het parkeerterrein van het Motel werd een personenauto van het merk Volvo type 340 kleur beige aangereden. De veroorzaker is daarna weg- cq door gereden. De auto werd aan de gehele rechterzijde beschadigd. LIMMEN - Op de Dusseldorperweg werd een personenauto vernield. Met een scherp voorwerp werd de auto bekrast. Op de Zomerschoon werd ook een per sonenauto vernield. De grillspoiler werd beschadigd. Openingstijden bureau Limmen: maan dagmorgen van 09.00 tot 12.00 uur en donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze kantooruren kunt u het beste even een afspraak maken, telefoonnummer 072-5337676 of tij dens kantooruren 072-5053086. Voor het aanmelden van gevonden en/of ver loren voorwerpen kunt u ook bij de receptie van het gemeentehuis terecht, zo ook voor het opgeven van gevonden en/of vermiste fietsen. De politie van Noord-Holland Noord heeft een nieuw regionaal servicenum mer: 072-5122222. Dit nummer dient u te gebruiken wanneer de komst van de politie gewenst is, maar er geen sprake is van een levensbedreigende situatie. Is dat wel het geval, gebruik dan het landelijke alarmnummer: 06-11. EGMOND - Op 23 november zal in opdracht van de Meetkundige Dienst van Rijkswaterstaat in Egmond aan Zee op de wandelboulevard een onder gronds merk voor het Nap net geplaatst worden. Dit merk wordt dan een van de plm. 250 basispunten waaraan het Normaal Amsterdams Peil (NAP) is vastgelegd. Het merk is een stalen punt onder aan een buis die in de grond gedreven wordt. Het NAP is een denkbeeldig vlak dat ongeveer op gemiddeld zeeniveau ligt. Alle hoogten in Nederland worden ten opzichte van dit vlak weergegeven. Om deze hoogten te kunnen bepalen zijn er in Nederland plm. 50.000 peilmerken aanwezig. Dit zijn bouten of meetmer- ken in bouwwerken zoals gebouwen, bruggen en viadukten. Hoogten van deze peilmerken worden regelmatig opnieuw bepaald. Voor de bepaling van de hoogte van de peilmerken is het nodig de beschikking te hebben over nog stabielere hoogte punten. Dit omdat bouwwerken soms zakken, vooral in de minder stabielere gedeelten van Nederland. Deze punten zijn de ondergrondse merken die diep gefundeerd zijn in oudere grondlagen die stabieler zijn dan de bovenlagen. De merken worden bovendien niet belast met andere dingen. Uit de vele metingen die voor de bepa ling van de hoogtemerken zijn uitge voerd, is gebleken dat ook de onder grondse merken bewegen. Daarom moeten ook deze merken af en toe opnieuw in hoogte bepaald worden. De techniek hiervoor heet een nauwkeu righeidswaterpassing. Omdat in onze omgeving nog geen ondergronds merk was, wordt er nu een geplaatst. De loca tie is uitgezocht door Rijkswaterstaat in samenwerking met de gemeente. Na de plaatsing zal in 1996 door een landmeter de put opengemaakt worden voor de metinge in het kader van de nauwkeurigheidswaterpassing. Hierna zal eens in de 3 tot 10 jaar een meting plaatsvinden. EGMOND - Op zaterdag 25 november is de Slotkapel geopend van 10.00 tot 18.00 uur vanwege de jaarlijks terugke rende najaarsmarkt. Ook dit jaar heb ben bestuur en vrijwilligers zich inge spannen om het evenement te doen sla gen. Naast de vele leuke sinterklaas- en kerstkadootjes, boeken, jams, chutneys, gebak en kaarsen, zal ook een heerlijke amandellikeur met de toepasselijke naam 't Kapitteltje in de aanbieding zijn. Natuurlijk zal het rad van avon tuur met mooie prijzen niet ontbreken. EGMOND - In de openbare biblio theek in Egmond aan Zee wordt op donderdag 11 december van 13.00 tot 15.30 uur de workshop 'Schrijven van verhalen en gedichten' gegeven door Lennie Sikkema. De workshop wordt georganiseerd door De Kunst, centrum voor amateurkunst Noord-Holland in samenwerking met de bibliotheek. Ook in zeven andere gemeenten worden dergelijke workshops gehouden. Voor deze workshops is gekozen voor het thema 'Eeuwig Eldorado': waar ligt, zit, staat jouw/uw eigen Eeuwig Eldorado? Geen toevallige keuze, want dit is eveneens het thema van de verha len- en gedichtenwedstrijd die door de Bibliotheek Alkmaar, Boekhandel Zwaan en Ter Burg, Poppodium Atlantis en Stichting De Kunst wordt uitgeschreven in het kader van de Boekenweek 1996. Voor deze wedstrijd kan tot eind januari werk worden inge stuurd. Mede om mensen te stimuleren hiervoor in te zenden, heeft De Kunst het initiatief genomen voor de reeks workshops. De deelnemers gaan aan het werk aan de hand van korte, gevarieerde opdrachten. Ook wie geen schrijferva- ring heeft, kan deelnemen. De duur is twee en een half uur, de kosten bedra gen tien gulden per persoon. Er kunnen maximaal vijftien mensen deelnemen. Opgeven is mogelijk tot 1 december bij de bibliotheek in Egmond aan Zee aan het Torènduin.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 21