Winkeltj e vol kunst, antiek en curiosa Eerder met pensioen? Nu wat aan doen! Bellekom en Klamer samen in bedrijfspand op De Oude Werf Mooiste vulpen bij De Schrijverij De volgende voorbeelden laten enkele gebruiksmogelijkheden van de Pen- sioenDiskette zien: Thomas Van der Meer (42 jaar) is getrouwd en heeft twee kinderen. Na jaren avondstudie heeft hij sinds kort een goede positie als hoofd boekhou ding weten te bereiken. Thomas heeft net een huis gekocht en vraagt zich af hoe het nu met zijn pensioen zit. Hij gaat aan de slag met de Pensioen- Diskette. Hij tikt alle benodigde gege vens in: de leeftijd van alle gezinsleden, de waarde van het huis en de auto, de inkomsten en uitgaven. Met alle inkomsten en uitgaven op een rij, blijkt dat er een klein overschot op de huis- houdbegroting is. Nu gaat hij kijken hoeveel pensioen hij heeft opgebouwd. Thomas komt erach ter dat als hij na z'n pensionering dezelfde levensstijl wil aanhouden, er een pensioengat valt. De kinderen zijn weliswaar de deur uit. maar de hypo theek is bijvoorbeeld nog niet afbe taald. Samen met z'n verzekeringsadvi seur kan hij bekijken hoe het gat valt te dichten en hoeveel premie daarvoor nodig is. Ellen Griffioen is 50 jaar en werkt part time in de verpleging. Haar man Karei is 60 jaar en gaat over vijf jaar met pen sioen. Ellen vraagt zich af of zij dan ook kan stoppen met werken. Met behulp van de PensioenDiskette kan ze snel en overzichtelijk bekijken of eerder stop pen met werken voor haar mogelijk is. Uit het financiële overzicht blijkt dat Ellen en Karei samen zo'n f 600,00 per manad 'overhouden'. Met de PensioenDiskette inventari seert ze hoeveel pensioen ze inmiddels hebben opgebouwd en wat de financië le situatie straks zal zijn. Met het geld dat over is, wil Ellen een aanvullend pensioen regelen. Het programma laat nu zien dat als Ellen op haar 55ste wil stoppen met werken, ze financieel niet rond kan komen. Wel blijkt het voor haar betaalbaar om met 58 jaar op te houden met werken. De PensioenDiskette maakt'deel uit van de jaarlijkse collectieve pensioen campagne van het Verbond van Verzekeraars. U kunt schriftelijk de informatiebrochure van deze campag ne aanvragen via Antwoordnummer 89, 2500 VC in Den Haag (een postze gel is niet nodig). In de informatiebro chure is een waardebon opgenomen waarmee u de PensioenDiskette via uw verzekeringsadviseur of levensverzeke ringsmaatschappij kosteloos in uw bezit kunt krijgen. In Heiloo kunt u terecht bij Bosch Assurantiën aan de Heerenweg 234B. Info-uur D66 HEILOO - Donderdag 30 november houdt de D66-gemeenteraadsfractie in Heiloo haar maandelijkse info-uur in het gemeentehuis, aanvang 19.30 uur. Tijdens dit info-uur kunt u uw mening kwijt over zaken, die u aanspreken en/of vragen stellen over het gemeente lijk beleid en het D66-standpunt inzake diverse onderwerpen. Aansluitend op dit info-uur vergadert de D66-fractie over de onderwerpen, die in de gemeenteraadsvergadering van maandag 4 december aan de orde komen. Ook deze D66-raadsvergade- ring is openbaar en natuurlijk mogen ook de aanwezigen, die geen lid van D66 zijn, hun mening geven over de te behandelen onderwerpen. Wilt u meer informatie over D66? Bel 072-5334695 (afdelingssecretariaat) of 072-5335443 (fractiesecretaris). Dojo 't Loo HEILOO - Vorige week deden 37 kin deren examen voor hun gele of oranje band. In totaal 10 kinderen haalden in één keer het examen. De anderen behaalden een slip en kunnen over enige tijd hun band alsnog halen. Vorige week zaterdag moest het senio renteam aantreden voor de tweede ronde in de Westfriese judocompetitie. Na het kampioenschap van vorig jaar blijkt het in de eerste klasse van deze competitie een stuk moeilijker. De tegenstanders deze avond waren Frits van de Werff en Dun Hong. Van beide verenigingen kreeg DoJo 't Loo een aardige afstraffing, waardoor ze op de laatste plaats in deze klasse staan. Ook het jeugdteam van DoJo 't Loo heeft het zwaar in de eerste klasse; vorig jaar degradeerden zij nog net niet. Afgelopen zondag moesten zij naar Randers de Geus in Langedijk. De eerste partij was tegen de thuisploeg en werd verloren met 12-4. De tweede partij was tegen Dun Hong en werd verloren met 11-5. Ook de partij tegen Cees Veen werd verloren en wel met 11-5. Tegen de Uitkomst werd gewon nen met 16-0, omdat de tegenstander niet kwam opdagen. Tjade Sparendam, Jerrie Bruins en Mare Dekker gingen afgelopen zondag naar Haarlem voor een oranjebanden toernooi. Alle drie hebben ze vreselijk hun best gedaan maar konden helaas geen prijs mee naar Heiloo nemen. Aankomende vrijdag zijn de maande lijks puntenwedstrijden weer. Publik is altijd welkom. mm Mevrouw Dumont met een deel van het antieke glaswerk in haar winkel HEILOO - Op de hoek Holleweg 55 Rechtehondsbosschelaan, in het vroe gere magazijn van kruidenier Bob Greeuw, heeft Toos Dumont een win keltje in kunst, antiek en curiosa geo pend. „Het is een lang gekoesterde wens van me, maar het kwam er niet van. Eerst de kinderen, ons tegelzetbedrijf en ik had ook nog niet zoveel belangstelling voor oude dingen. Maar mijn interesse werd gewekt toen ik wat erfstukjes had gekregen. Toen ben ik gaan verzame len. Eerst via rommelmarkten, maar daar is de room een beetje af. Daarna ging ik de veilingen af. In het begin was dat best griezelig, maar nu heb ik er geen moeite meer mee. Nu koop ik ook wel van mensen die iets aanbieden", vertelt Toos Dumont. Jan Bellekom (links) en Frank Klamer zien samen met hun respectieve lijke kinderen toe bij het slaan van de eerste paal HEILOO - Woensdag 22 november werd op De Oude Werf de eerste paal geslagen voor de bedrijfsruimten van twee Heilooër ondernemingen. Onder het toeziend oog van familie en belang stellenden zorgden Jolien en Eske Klamer samen met Maarten Bellekom (respectievelijk 4, 3 en 2 jaar oud) dat het heiblok zich warm sloeg op de eer ste betonnen paal. In de ogenschijnlijk als één complex te bouwen ruimte - in werkelijkheid bestaat het pand straks uit twee zelfstandige units - zullen zich vanaf het voorjaar van 1996 twee bedrijven vestigen. Allereerst op De Oude Werf 7 Jan Bellekom met GWW Bellekom. Bellekom was al enige tijd op zoek naar een geschikte locatie om zijn uitdijende park van grondverzetmachines en graafapparatuur te kunnen stallen. Bovendien had en heeft hij behoefte aan ruimte om materialen op te kunnen slaan en kleine reparaties uit te kunnen voeren. Bellekoms bedrijf deed onder andere grondverzetwerk bij de Zee burgertunnel, de uitbreiding van Schiphol en allerlei NS-projecten. Vanaf de Stationsweg 94 zal Frank Klamer in de komende lente zijn bedrijf Klamer Interieurbouw Heiloo verplaatsen naar De Oude Werf 5. Ook hij was al langer op zoek naar een ruim te waar hij met meer gemak zijn zaag-, vlakschuur- en afwerkapparatuur kon plaatsen. Het bouwen van klein en groot meubilair en winkelinterieurs vraagt om een uiterste precisie als het op de afwerking aankomt. Aangezien Klamer gewend is om zijn opdrachten loepzuiver passend en perfect op te leveren was een grotere bedrijfsruimte noodzaak. De kans was er nu om de wens te combineren met een grote en gemakkelijke toegankelijke materiaal opslag. Beide Heilooër ondernemers sloegen de handen ineen en lieten hun oog val len op één van de laatste stekken voor bedrijfsruimten in dit dorp. Samen bou wen betekent het delen van kosten en dit levert voordeel op voor beiden. En dat is nog maar één voorbeeld van twee vliegen in één klap. Er zullen er nog meer volgen. Al is het winkeltje klein, er is toch heel wat te zien. Bijvoorbeeld een mooie houten geldkist met koperbeslag uit ca. 1810, een consol en een pièce de milieu uit ca. 1850, oude odeurflesjes, mooi zil verwerk en een paar mooie plantenta- feltjes van omstreeks 1900. Maar ook veel glaswerk uit de jaren '20 tot '60, onder andere mooie kaasstolpen. De ruimte is beperkt, dus zal Toos Dumont proberen veel te wisselen van collectie. Het beste is geregeld een kijk je te nemen. De openingstijden zijn: dinsdag en woensdag 13.00-18.00 uur, donderdag 10.00-18.00 uur, vrijdag 10.00-21.00 uur en zaterdag 10.00-17.00 uur. 'Onlangs gedroomd': van Eric G. Koch ALKMAAR - Van onze oud-plaatsge noot Eric G. Koch werd vorig jaar de roman 'Maaikes mei' uitgegeven. Een roman met Noordhollandse achter grond, die goed werd ontvangen en onder andere voor alle Nederlandse bibliotheken werd aangekocht. Nu laat dezelfde uitgeverij, Pirola in Schoorl, opnieuw een pennevrucht van oud journalist Koch verschijnen, ditmaal een gedichtenbundel onder de titel 'Onlangs gedroomd'. Het fraai verzorgde boekwerkje bevat een ruime keus aan gedichten. 'Deze gedichten vragen aandacht en geduld, maar zijn voor iedereen met gevoel en verstand verstaanbaar' staat er op de achterflap van de bundel. Dat is een juiste karakteristiek. Uit dit mooie, zui vere Nederlands, wellen gedachten en stemmingen op die ieder denkend mens aanspreken. De bundel 'Onlangs gedroomd' is te verkrijgen of te bestel len bij de boekhandel. Politieberichten AKERSLOOT - Op de A9 vond een kop-staart aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Ter plaatse wor den wegwerkzaamheden verricht en men reed in file. Een bestuurder zag de file over het hoofd en was niet in staat tijdig te remmen. Er was alleen materiële schade. Op het parkeerterrein van het Motel werd uit een niet afgesloten personen auto een attachékoffer ontvreemd. In de koffer bevonden zich onder andere bedrijfspapieren. Op de kruising Geesterweg-Dorps- straat werd door een bestuurster van een personenauto geen voorrang ver leend. Gevolg was een aanrijding met een andere personenauto. Er was alleen materiële schade. Door een klapband was een personen auto in de berm van de vangrail van de A9 beland. Schade werd hierbij niet veroorzaakt. De auto werd door een sleepbedrijf weggehaald. Lamoraal van Egmont-Jaar EGMOND - De gemeente Egmond en het Toeristisch Platform Egmond zijn van plan in 1996 in samenwerking met het Egmonds bedrijfsleven het 'La moraal van Egmont-jaar' te organise ren. In 1996 is het namelijk 450 jaar geleden dat Lamoraal werd opgeno men in de Orde van het Gulden Vlies. Het is eveneens 450 jaar geleden dat Lamoraal van Egmont een begin maak te met het droogmaken van gronden in zijn bezit in Noord-Holland. De organi satie van het 'Lamoraal van Egmont- jaar' maakt onderdeel uit van het Frisse Neuzen Project. Op donderdag 30 november, aanvang 20.00 uur, wordt een algemene informatie-avond gehou den in het gemeentehuis aan de Zwartendijk te Egmond aan Zee voor alle ondernemers in de detailhandel en de horeca. In 1995 is in Egmond het Frisse Neuzen Project 'Graven in de historie van Egmond' van start gegaan. Het doel van het project is het toeristisch pro- dukt van de badplaats te verruimen en te versterken. Afgelopen zomer is in de gemeente Egmond het 'Van Egmond- arrangement' georganiseerd. Alle in Nederland wonende mensen met Egmond in hun achternaam werden aangeschreven om deel te nemen aan een speciaal weekend. Uit de ervarin gen die zijn opgedaan is het idee ont staan om 1996 uit te roepen tot Het Jaar van Lamoraal van Egmont. In 1996 zijn de volgende activiteiten gepland. Het plan is om een speciale munt onder de naam Nobel in Egmond te laten circuleren. Deze munt krijgt de status van geldig betaalmiddel met een waarde van f 5,00 in Egmond. In alle bedrijven het VVV-kantoor en bij de plaatselijke banken zal de munt in 1996 in omloop- komen. De Nobel wordt geslagen door de Nederlandse Munt in Utrecht. In de zomer van 1996 wordt een tentoonstelling gehouden in Egmond aan den Hoef. Deze expositie heeft als onderwerp 'Lamoraal, graaf van Egmond' met als speciale thema's de Orde van het Gulden Vlies en de droogmakerij van de Egmondermeer. De Stichting Historisch Egmond werkt in samenwerking met de VW een aan tal rondleidingen uit waar toeristen gebruik van kunnen maken. Onder lei ding van een gildegids kunnen rond wandelingen en/of fietstochten worden gemaakt langs historisch interessante objecten. De toerist zal kunnen kiezen uit verschillende mogelijkheden, zoals de slotruïne en -kapel, de Adelbertus- akker, de Abdij en de Egmondse musea en de vuurtoren. Kerstshow bij Abdij kaarsen EGMOND - Van 2 tot en met 16 december presenteert Abdij kaarsen te Egmond-Binnen een kerstshow. Geheel in de sfeer van deze maand wordt er een aantal kerststallen uit bin nen- en buitenland geëxposeerd, waar onder enkele exemplaren uit de collec tie van de onlangs overleden pastoor 'Joris de Boer uit Noord-Scharwoude. Vanzelfsprekend presenteert Abdij kaarsen ook haar alom geprezen kera miek en kaarsen in vele soorten en maten uit eigen atelier. Om deze show nog meer karakter te geven, is cle firma Nelis Baltus aanwezig met bloemen- presentaties in allerlei vormen. Tevens zijn er fraai opgemaakte fruitgeschen- ken, gemaakt door Paul Wokke. Op zaterdag 2 en 9 december kunt u namen laten schilderen op kaarsen en keramiek, zodat het geschenk een heel eigen karakter krijgt. Alle geschenken zijn tijdens de tentoonstelling, op maandag tot en met zaterdag van 10.30 tot 16.30 uur, te koop. Vennewatersweg 27, Egmond-Binnen. Cursus stem en dans ALKMAAR - De klanken en de vorm waar het bij de cursus stem en dans om gaat zijn'oorspronkelijk en deze gelui den zijn de basis voor onze bewegingen in de ruimte. In deze cursus zoeken we de beweging van het geluid. De klan ken vertellen hun eigen verhaal, het lichaam geeft antwoord in de dans. We proberen de stem en de dans een inner lijke en een ruimtelijke taal te laten spreken. Er wordt fysiek met elkaar gewerkt. Aanvangsdatum: 8 januari. Informatie en opgave: Gré Braaksma, tel. 072-5124014. Mevrouw A. van Duin neemt de globe in ontvangst uit handen van Schrijverij-eigenaar Borst. HEILOO - Van alle tentoongestelde vulpennen bij de Schrijfwarenspecialist De Schrijverij werd die van mevrouw A. van Duin als de mooiste beoordeeld. Zaterdag 25 november werd haar door de heer Th. Borst, eigenaar van De Schrijverij, een globe als eerste prijs overhandigd. De tweede prijs, een luxe schrijfmap, was voor de heer Gibbels en ook de heer Kager viel in de prijzen. De overi ge deelnemers ontvingen elk een pene- tui. Met deze actie bewees De Schrijverij wederom de schrijfwaren- specialist van Heiloo te zijn. Winst Foresters HEILOO - De afgelopen jaren leek het erop dat er bij Foresters maar geen nieuwe gezichten in het eerste team zouden komen. Maar zoals zo vaak: als de nood hoogst is, is de redding nabij. Een waslijst absenties: Dave Bleeke- molen, Martin de Vré, Mark Abcouwer, Dennis Dijkhuis, Walter Hoeben, Bart Moleman en Robert Kemmere. Bep Onclin hield zijn hart vast, maar de wedstrijd tegen Victoria Obdam werd uiteindelijk makkelijk gewonnen, omdat Foresters gewoon beter was. Het tweede garnituur bleek over net zoveel kwaliteiten te beschikken. „Het prikkelt de anderen," zal Bep Onclin denken. Bij rust was de stand 2-0 door doelpunten van Arne Meyer en Tom Leguyt. De tweede helft liep Foresters uit naar 3-0 door een doelpunt van invaller Jeroen Haanstra. Hierna had den de Egelshoek-bewoners uit kun nen lopen naar 5-0, maar men vergat te scoren. De eindstand werd 3-1. Foresters staat tweede op de ranglijst en lijkt het geluk een beetje mee te hebben. Komende zondag moeten de rood-witten uit tegen Go-Ahead om 14.30 uur. Het tweede team onder leiding van Peter Keyzer haalde een knap punt tegen DTS. Het werd 1-1. Ook hier scoorde Jeroen Haanstra, die dit later zou herhalen bij het eerste team. Zo schaakte Oppositie HEILOO - In de A-poule sloeg Groot de zoveelste aanval op zijn koppositie af door Langer eis zijn eerste nederlaag te bezorgen. Langereis dacht met een niet veel gespeelde variant Groot te verrassen, maar deze hield door zijn grote openingenkennis makkelijk stand. Van der Werff liet de winst glippen tegen de nummer 2 Bosma en verloor uiteindelijk zelfs. Slob pakte de derde plaats terug door winst op Petricevic. Kerst zakt weg uit de top na zijn derde achtereenvolgende nederlaag, nu tegen runner-up Folkertsma. In de B-Poule versloeg toploper Hassing Plas, die hiermee zijn ongesla gen status verloor. Tuinstra blijft het goed doen na winst op De Ruig. Van Hoek is als enige nog ongeslagen en klimt na winst op concurrent Niehaus naar de top. Uitslagen: A-poule Langereis-Groot 0- 1, Koenders-Kleijn 1-0, v.d. Werff- Bosma 0-1, Sauer-Maas 0,5-0,5, Petriceviv-Slob 0-1, Folkertsma-Kerst 1-0, Kracht-Heeringa 0,5-0,5, De Jager- v. Etten 0,5-0,5 B-poule: Vonk-Van Stee 1-0, v.d. Veer- Beijers 1-0, Kraaijenbrink-Hogeboom 1-0, Plas-Hassing 0-1, Tuinstra-De Ruig 1-0, Brink-Bos 1-0, Ooyevaar-Horninge 0,5-0,5, Niehaus-v. Hoek 0-1,Moll-v.d. Brink 0,5-0,5 Voor een goed en eerlijk advies voor al uw verzekeringen, sparen en pensioenen. Iedere donderdag - adviesavond van 19.00 uur tot 21.00 uur HSV Cl in nieuwe tenues HEILOO - Het gaat goed met HSV wat betreft de sponsoring. Dit weekend werden de spelers van de Cl in het nieuw gestoken (shirtjes en trainings pakken) door Mart Houtenbos Bloe- menshop. De uitreiking van deze tenu es vond plaats bij de thuiswedstrijd tegen WGW Den Helder, waarbij de heer en mevrouw Houtenbos te gast waren. In Den Helder werd het vorige keer een nederlaag van 6-1, dus dat moest in Heiloo rechtgezet worden. HSV was goed gemotiveerd, maar WGW wist op voorsprong te komen. Gedreven begonnen de HSVers te jagen en via een prima benutte strafschop van Niels Kraakman kwam de score op 1-1. Dit werd ook de eindstand. Het was een prima wedstrijd met als uitblinker Mario Krivka, zonder overigens andere spelers van het team tekort te doen. Kerststukjes maken HEILOO - Zaterdag 16 december vanaf 14.00 uur kunt u onder deskundi ge begeleiding kerststukjes maken in 't Oosthonk. Het is de bedoeling dat u zoveel mogelijk zelf spullen meeneemt, zowel gereedschap als materiaal. De kosten voor deze middag zijn: f 2,00 entree en eventuele kosten van de door de wijkvereniging aangekochte mate rialen die u gebruikt. Opgeven: uiterlijk 3 december bjp J. Schmersal, tel. 5339249. Kinderen onder begeleiding. Het Oosthonk ligt aan de Oostkanter 14 in Heiloo. Dolby Surround-Show van Radio Bakker HEILOO - Radio Bakker, de radio televisie-speciaalzaak uit Heiloo, orga niseert dinsdag 12 december een spe ciale show in Golden Tulip Heiloo. Tijdens de show wordt alle aandacht gegeven aan een aanzienlijk verbeterde weergave van zowel HiFi als de weer gave van geluid van films, ook wel Dolby Pro Logic Surround genoemd. De demonstraties worden gegeven ter gelegenheid van de introductie van het Bose Lifestyle 12 systeem. De presen taties vinden plaats vanaf 19.00 uur en duren ongeveer 45 minuten. In verband met de indeling van de plaatsen per presentatie is reserveren noodzakelijk. De toegang is gratis. In de elektronicamarkt zijn vaak nieu we ontwikkelingen aan de orde. Voor de fabrikanten betekent het dan een grote doorbraak omdat er vele jaren van ontwikkeling aan vooraf zijn gegaan. Op het gebied van geluids weergave en bedieningsgemak is er thans opnieuw sprake van een nieuwe ontwikkeling, die ook voor de gebrui ker een doorbraak betekent. In de afgelopen jaren zult u hebben bemerkt dat bij een bezoek aan een modefne bioscoop uw favoriete films meer tot leven kwamen en u meer bij de film werd betrokken dan dat jaren geleden het geval was. Deze technieken die in de bioscoop worden toegepast worden Dolby Pro Logic Surround genoemd. De afgelopen jaren hebben de fabrikanten van elektronica deze techniek ook mogelijk gemaakt voor de weergave van films in de huiskamer. HEILOO - Steeds meer mensen willen duidelijk zicht hebben op de financiële situatie na hun pensionering. Dat geldt niet alleen voor oudere, maar ook voor jongere mensen, zo blijkt uit onderzoek van het Verbond van Verzekeraars. Een veel gestelde vraag is dan: 'Heb ik wel voldoende pensioen opgebouwd of moet ik een aanvullend pensioen rege len?' Het Verbond van Verzekeraars heeft samen met het NIBUD een com puterprogramma ontwikkeld waarmee consumenten zelf deze en andere vra gen over de pensioenopbouw kunnen beantwoorden. Deze PensioenDiskette is voor consumenten op aanvraag gratis te verkrijgen. Met de PensioenDiskette kan eerst de financiële situatie van nu in beeld wor den gebracht. Ook wordt gekeken hoe veel pensioen al is opgebouwd. U kunt zelf aangeven op welke leeftijd u wilt ophouden met werken, welk pensioen u dan wenst enzovoort. De diskette laat vervolgens zien wat de financiële gevol gen zijn na uw pensionering. Blijkt bijvoorbeeld dat het opgebouw de pensioeninkomen lager is dan het gewenste of noodzakelijke inkomen, dan is er sprake van een zogenaamd 'pensioengat'. De diskette geeft vervol gens aan wat globaal de maandelijkse kosten zijn om dit 'gat' op te vullen. Op deze manier kunt u uw eigen mogelijk heden en wensen in beeld krijgen. Met behulp van deze gegevens kunt u bij uw verzekeringsadviseur of levensverzeke ringsmaatschappij advies vragen over hoe deze wensen concreet kunnen wor den ingevuld. Het Dolby Surround System van Bose wordt gedemonstreerd door Radio Bakker. Het Bose Lifestyle 12 systeem ken merkt zich in de eerste plaats door een uitstekende weergave van muziek - op ieder geluidsniveau - waardoor de luis teraar zich in een concertzaal waant. Aangesloten op de audio-uitgang van de televisie, HiFi videorecorder of CD- i speler, vult het Lifestyle 12 systeem de huiskamer met de overweldigende weergave en de geluidseffecten die we uit de bioscoop kennen. Het Lifestyle 12 systeem is het resultaat van de inspanningen van Bose om steeds weer met innovatieve ontwer pen een nieuwe standaard te zetten op het gebied van de perfecte geluidsweer gave. Uw Bose dealer Radio Bakker stelt u in de gelegenheid om kennis te maken met dit nieuwe systeem. U wordt uiteraard welkom geheten met een kop koffie. U krijgt uitleg omtrent de mogelijkheden die er nu zijn voor uw muzikale thuisrecreatie en er wor den demonstraties verzorgd. Voor nadere inlichtingen en voor de reserve ring van uw plaats bij de presentatie kunt u contact opnemen met Radio Bakker, Kennemerstraatweg 255 Heiloo, telefoon 072-5330262. PAGINA 10 UITKIJKPOST - 29 NOVEMBER 1995 Heerenweg 234A 1851 KZ Heiloo Telefoon 072-335285 1 - ASSURANTIËN Telefax 072-339172 RECHTSBIJSTAND PENSIOEKEN Lid V.A.K.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 10