Op zoek naar Sinterklaas KLEUREN-TV DEFECT? k w gemeente kapsalon "marijke" gf Plaatselijk nieuws uit Limmen en Akersloo 0251-320106 UITKIJKPOST - 29 NOVEMBER 1995 PAGINA 17 Inleveren kopij voor: 't lintm&i jhte De kopij dient (bij voorkeur) op maandag vóór 16.30 uur te worden ingeleverd op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 Akersloot: N, Tiebie, Verdistraat 15 Heïloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 Schaakvereniging Vredeburg Muziek bij Gastronome Financiering restauratie Flaes-orgel Burgerlijke stand Uylenspieghels danken Limmen Concert in NH-kerk Veranderingen bij CDA SV De Vrijheid Limmer IJsclub Succesvolle drive Politieberichten TTV Limmen Volleybal in Limmen Nieuwe narcissen langs de Rijksweg KVG ledenavond Klaverjasdrive Vervoersplan Horeca Uitgeest IM/aartverzorging ia Groot WIJ KOMEN DIREKT Nu ook op zaterdag geopend van ii.oo tot 17.00 uur. vandenib^Maard INSTALLATIE BEDRIJF Kapelweg 21 Limmen 072 5053023 HONDEN TRIMSALON 7/ Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Gemeentehuis verleent politieservice Vergunningen Standplaatsvergunningen Circus Wijziging bouwverordening Voorgenomen medewerking Nieuws van burgemeester en wethouders LIMMEN - Vrijdag 24 november speel de Vredeburg ronde 10 van de interne competitie. In groep A beleefde J. Zentveld een diepe teleurstelling: even als vorige week faalde hij in het verzil- t veren van een gewonnen stelling. Tegen R. v.d. Storm bereikte Zentveld na een kwaliteitwinst van toren tegen loper een overweldigende stand, waarbij mat in 2 zetten slechts door dameverlies was te voorkomen. In plaats hiervan speelde hij door schaakblindheid zijn toren, waarna de partij in remise ein digde. J. Limmen was niet in vorm tegen, de dit seizoen goed presterende T. Al en verl oor door onderschatting van de tegen stander. J. de Graaf wist een knappe remise te behalen tegen de hoger geklasseerde H. Brak. In een toren, pion eindspel probeerde brak winst te bereiken. Met beide pionnen op pro motie berustte hij verstandig in de onvermijdelijke remise. N. Admiraal verloor van H. Levering en miste hier mee de mogelijkheid om de laatste plaats in de ranglijst te verlaten. In groep B wonnen de vier koplopers en veranderde er dus niets in de stand bovenaan. C. Out blijft eerste, direct gevolgd door W. Koenekoop en op enige afstand door E. Kramer en B. Kos. J. Kramer verlaat de onderste regionen door winst op W. Kaandorp. De C-groep speelde niet. De uitslagen, A-groep: J. Admiraal-G. Hafkamp 1-0, R. v.d. Storm sr.-J. Zentveld remise, D. Schut-E. Stolp 0-1, T. Al-J. Limmen 1-0, J. Tebbens-G. Hes 0-1, K. Aafjes-R. Rommel 0-1, R Vlaar- B.v.Diermen 1-0, N. Admiraal-H. Levering 0-1, J. de Graaf-H. Brak remi se. B-groep: C. Out-R. Lammers 1-0, P. Mooij-W. Koenekoop 0-1, E. Kramer-L. Winder 1-0, P. Evenhuis-B. Kos 0-1, J. Kramer-W. Kaandorp 1-0, C. Pepping- N. Glas 0-1. LIMMEN - Op vrijdag 8 december is er een bijzondere muzikale happening bij Restaurant Gastronome aan de Rijks weg in Limmen. Twee zeer getalenteer de muzikanten zullen, deze avond voor extra sfeer zorgen. Allereerst zanger Harry Mooij, onlangs nog succesvol tij dens de Limmer Night of the Proms. Daarnaast treedt toetsenist Dirk-Jan Ranzijn op voor de gasten. Niet minder bijzonder is de mogelijk heid voor de bezoekers om zelf de microfoon ter hand te nemen en te laten horen wat men aan verborgen talent in huis heeft. Dit alles tijdens een heerlijk uitgebalanceerd vijf-gangen verrassingsmenu. Met oog op de kerstdagen heeft Gastronome een prima suggestie: het Gastronome Thuismenu. Een heerlijke maaltijd tijdens de kerst, snel te berei den en vanzelfsprekend uitstekend van smaak. Niet urenlang in rijen staan en toch een culinair hoogstandje op tafel. Zowel voor de muzikaal getinte avond op 8 december als voor het thuismenu kunt u voor nadere inlichtingen contact ópnemen met Restaurant Gastronome, Rijksweg 100 te Limmen (tel. 072- 5051296). LIMMEN - Sinds een aantal maanden wordt de gemeentezang in de Hervormde kerk in Limmen begeleid door een 'kistorgel', omdat het Flaes- orgel uit 1876 wordt gerestaureerd. De voorfinanciering van de restauratie was, na overleg met een aantal gemeen teleden, geen probleem in het vertrou wen dat een groot deel van de restaura tie gesubsidieerd zou worden door de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. Helaas voor de initiatiefnemers is het door de Rijksdienst toegezegde bedrag slechts een schijntje van datgene, waar mee aanvankelijk gecalculeerd was. De kerkvoogdij heeft daarom moeten besluiten om de Stichting Vrienden van het Flaes-orgel Limmen op te richten om zo de gelden bijeen te brengen voor de aflossing van de schulden bij de mensen die geholpen hebben bij de voorfinanciering. Deze stichting heeft inmiddels een fol der verspreid, waarin de nodige wetenswaardigheden over het orgel staan en op welke wijze een ieder kan meehelpen. De folder is het startsein voor een grote geldwervingsactie. De stichting geeft vanaf heden certificaten uit, waarmee de koper ervan een orgel pijp adopteert. Er zijn certificaten met een waarde van 100,1.000 en 2.500 gul den. Daarnaast zal de stichting trachten een aantal renteloze leningen bij bedrijven re realiseren. Voor meer informatie: mw. A. Staring-Barneveld, Zuidkerkelaan 21 in Limmen (tel. 072- 5052048). LIMMEN - Geboren: Johanna Geertruida Maria, dochter van Johannes J.M. Groot en Cornelia G. M. Pepping. Roxanne Aimée, dochter van Johannes P.J. Kerssens en Yvonne van Wonderen. Ruby, dochter van Johannes C. Borst en Catharina A. Kaijer. Emma Charlotte, dochter van Ruurd Jongsma en Paulina C. van de Geer. LIMMEN - De statiegeldactie van de afgelopen weekends in Limmen zijn voor de carnavalsvereniging-weer een groot succes geweest. De Uylenspieg hels bedanken alle gulle gevers van de flessen en kratjes. De uitslag van de hoeveelheid opge haalde flessen en kratjes wordt op de bekende eetmiddag van 10 december bekend gemaakt, net als degene die het beste heeft gegokt op de opbrengst van de west- en de oostzijde. Voor deze gokkers hebben de Uylenspieghels in totaal 4 VIP-kaarten klaarliggen voor het concert met het Volendams Operakoor op'26 januari 1996. De donateurs kunnen deze week op de bekende adressen of bij hun raadslid de kaarten bestellen voor de eetmiddag. Volgende week gaan de kaarten die dan nog over zijn in de vrije verkoop. Wees er op tijd bij, want de verkoop gaat snel en wij kunnen niet meer dan 400 personen boerenkool met worst serveren. Voor de jeugd van de dona teurs: bestel op tijd de kaarten voor een beukende carnavalsavond met Headline in februari 1996. LIMMEN - De Culturele Raad Limmen presenteert een nieuw Sinter- klaasspel vol grappen, grollen en span- f ning: 'Op zoek naar Sinterklaas'. Evenals voorgaande jaren komen de toneelspelers en -speelsters uit Castri- cum het Sinterklaasfeest voor de jeugd van Limmen nog wat extra glans geven en wel op zondagmiddag 3 december in het Parochiehuis, waar het doek om 13.30 uur opgaat. 'Op zoek naar Sinterklaas' is het ver haal van drie mensen, die om verschil lende redenen een hekel hebben aan het Sinterklaasfeest. Juffrouw Ulevel, de onderwijzeres, is de aandacht van de kinderen kwijt, de orgelman heeft geen Sinterklaasdeuntjes in zijn orgeltje en de speelgoedwinkelier klaagt over ver minderde omzet omdat Sinterklaas alles maar weggeeft. Als deze mensen in het paleis van Sinterklaas hun beklag komen doen, zit de oude bisschop ergens in een klein, geheim zolderkamertje de brieven van de kinderen te lezen en hun tekeningen te bekijken en daarbij mag hij beslist niet worden gestoord, vinden de zwarte Pieten. Als het drietal dan toch het paleis bin nendringt op zoek naar Sinterklaas ver dwalen ze in de 124 kamers en vele gangen en gangetjes. Als ze tenslotte te weten komen dat een van de knechtjes Sinterklaas een kopje koffie zal bren gen, denken ze de schuilplaats van de goedheiligman te kunnen ontdekken door dit knechtje stilletjes te volgen op zijn weg door het paleis. Helaas weten zij niet welke van de drie dienstdoende knechtjes met de koffie naar Sinterklaas zal gaan en als dan het meisje Koosje achter hun plannen komt, weet deze met behulp van haar tweelingzusje Roosje en de zwarte Pietjes het gevaar te keren. Sinterklaas krijgt z'n koffie en zijn opposanten worden met een list uit het paleis ver wijderd, zodat ook dit jaar het Sinterklaasfeest ongestoord kan verlo pen. De voorstelling duurt 50 minuten en is geschikt voor kinderen vanaf ongeveer vier jaar, maar ook ouderen zullen er veel plezier aan beleven. Kaarten voor deze voorstelling zijn vanaf 13.00 uur aan de zaal verkrijgbaar voor f 2,50 (ook voor begeleiders). LIMMEN - Op zondag 17 december om 16.00 uur wordt in de NH-kerk in Limmen een gevarieerd concert ver zorgd door het muziekensemble Limbonbarde. Limbonbarde staat sinds 1989 onder leiding van Marcel Baars en bestaat momenteel uit zes enthousiaste leden in de volgende bezetting: cello, gitaar, klarinetten* dwarsfluiten, blok fluit, percussie en zang. Voor het programma op 17 december zullen de sopraan Gerardine Maréchal en de organist Joop Maréchal hun medewerking verlenen. Op het pro gramma, dat in het teken staat van een 'wereldreis naar het kerstkind', wordt in wisselende bezetting ondermeer kerstmuziek gespeeld en gezongen uit de hele wereld. Alle arrangementen zijn van de hand van Marcel Baars. Kaarten voor dit bijzondere concert vanaf heden zijn a f 7,50 verkrijgbaar bij het gemeentehuis in Limmen of bij Van Alkemadelaan 29 (tel. 072- 5051228). Verder worden kaarten een half uur voor aanvang in de NH-kerk verkocht. LIMMEN - Uitslagen woensdag 22 november: A: 1. J. Drenth 98, 2. R. Schaft 97, 3. P. Duif 97; B: 1. J. Nuyens 96, B. Sassen 96, J. Pepping 94; C: 1. E. Weijers 94, B. Meyer 94,3. F. Bakker 82; D: 1. K. Hes 91,2. G. Oeden 84. LIMMEN - Zaterdagavond werd de derde clubwedstrijd geschaatst van dit seizoen. Een recordaantal van 97 deel nemers streden om op een plaats bij de eerste drie van het klassement te komen. De uitslag is als volgt: Senioren 3000 meter: 1. Richard Bloedjes 4.47.9, 2. Frank Rijs 5.04.0, 3. Ron v.d. Velden 5.08.7. Veteranen 3000 meter: Ï.Willem Blakborn 4.39.8, 2. Dick de Haan 4.53.6,3. Hans Zomerdijk 4.53.9. Jun. A en dames 3000 meter: 1. Jurriaan Oudhoff 4.54.2, 2. Erik Zomerdijk 4.59.5,1. Kathalijne Oudhoff 5.22.9. Jun. C 500 en 1500 meter: Jongens: 1. Jeroen Lute 43.6-2.19.5, 2. Johan Stienstra 47.5-2.26.5, 3. Sander Mors 49.0-2.39.7. Meisjes: 1. Annemieke Nanne 55.5.-3.22.1,2. Anita Pater 57.7- 3.16.8,3. Jolanda Kat 61.5-3.25.0. Jun. B 500 en 1500 meter, Jongens: 1. Cas Kaandorp 49.8-2.45.0. Meisjes Jessieca Zomerdijk 52.4-2.52.9, 2. Liesbeth Thijsse 52.2-2.59.1. Pupillen 100 en 300 meter, Jongens: 1. Bram Bruschke 13.0-33.*9, 2. Herman Zomerdijk 15.1-33.9, 3. Guido Kaandorp 13.7-40.6. Meisjes: 1. Inge Katee 13.3-35.8,2. Nathalie Hollenberg 13.7-41.0,3. Hilde Zomerdijk 13.9-40.9. LIMMEN - Op vrijdag 24 november werd er met veel animo door jong en oud een klaverjasdrive verspeeld in verzorgingshuis De Cameren. Vele kaartlustigen gingen met mooie prijzen naar huis. Een kort bezoek van Sint Nicolaas vergrootte de toch al gezellige sfeer. De opbrengts van de drive, zo'n f 1.200,00, wordt besteed aan ontspan ningsactiviteiten voor bewoners van De Caméren. LIMMEN - CDA-voorzitter Wim Swart heeft zijn verontrusting uitge- sprokep over de toenemende vergrij zing in het ledenbestand van de plaat selijke CDA-afdeling. Hij heeft ook het voornemen uitgesproken gedurende het jaar 1996 actie te voeren voor het aantrekken van jongere leden. Tijdens de jaarvergadering van de Christen-Democraten blikte voorzitter Swart vooruit op het komende jaar. Hij kondigde een discussie aan over het CDA-rapport 'Nieuwe wegen, vaste waarden'. Uit de vergadering werd al duidelijk dat de afdeling Limmen op kamerkring-niveau wilt deelnemen aan de discussie over dat rapport. Na twintig actieve jaren in de Limmer politiek is Huub Kramer afgetreden als bestuurslid. Hij gaat al zijn aandacht nu besteden aan het voorzitterschap van de Culturele Raad Limmen. Wim Swart bedankte hem namens de leden voor zijn langdurige inbreng'. De vrijkomen de bestuurszetel zal worden bezet door Henk Dekker, die tevens het secretari aat voor zijn rekening neemt. Raadslid Arie van Noord legde verant woording af over het politiek gevoerde beleid. Wim Swart stond nog eens stil bij het functioneren van de CDA-frac- tie. Hij sprak zijn instemming en waar- dering uit over de gezQnd-kritische en vakkundige wijze waarop oppositie wordt gevoerd. Tijdens de vergadering werd ook duidelijk dat Van Noord niet als lijstrekker de volgende verkiezin gen in zal gaan. De CDA-leden achtten het daarom noodzakelijk de kandidatenlijst te ver nieuwen èn te verjongen. Eén van de CDA-regels is dat een kandidaat ten minste één jaar lid van het CDA moet zijn. Om die reden zal in het jaar '96 de werving van nieuwe, en bij voorkeur politiek actieve, leden dan ook veel aandacht krijgen. LIMMEN - Op de Hogeweg vond een conflict plaats tussen een 17-jarige bromfietser en een 38- jarige fietser. Het conflict werd veroor zaakt omdat de fietser van de bromfiet ser schrok. De fietser maakte een bele digend gebaar waarop de bromfietser keerde en rakelings langs de fietser reed. De bromfietser wilde zijn weg vervolgen maar de fietser gooide zijn fiets aan de kant, sprong op de weg en sloeg het vizier van de helm kapot. De bromfietser wilde na dit voorval wegrij den, maar werd door de fietser vastge houden tot de politie arriveerde. De politie stelt een onderzoek in. In een woning aan de Lage Weide werd ingebroken. Het achterraam van de woning werd geforceerd en daarna werd de gehele woning doorzocht. Uit een toilettas op de slaapkamer werd een geldbedrag ontvreemd. In een woning aan de van Alkema delaan werd getracht in te breken. De bewoner van de woning werd wakker van gestommel. Hij zag een man op de vuilcontainer naast zijn woning staan. Daarop vluchten drie mannen de tuin uit. Bij onderzoek bleek dat getracht was de achterdeur en een achterraam open te breken. Verloren: bos sleutels 5-6 stuks aan hanger met hondekop. Gevonden: fron- tje autoradio Nissan in zwart hoesje. Openingstijden buro Limmen: maan dag van 09.00 tot 12.00 uur en donder dag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u een afspraak maken, tele foonnummer 072-5337676 of tijdens kantooruren 072-5053086. Voor het aanmelden van gevonden en/of verloren voorwerpen kunt u ook bij de receptie van het gemeentehuis terecht; zo ook voor het opgeven van gevonden en/of vermiste fietsen. LIMMEN - Na de nuttige overwinning op D.O.V. 4, waarbij Giovanni Bakker het zelfs presteerde ongeslagen te blij ven, volgde de altijd lastige ontmoeting met Treffers Bovenkarspel 5. Al met al was het ook ditmaal een spannende aangelegenheid en werd de wedstrijd afgesloten met een 5-5 score. Het uit eindelijke resultaat betekent een veili ge positie op de ranglijst. Nu rest alleen nog de revanche op het kampioens team Noordkop. Het tweede is als slowstarter toch nog in een positie geraakt die uitzicht biedt op de titel en promotie naar de vierde klasse. Puinhoop United 2 werd in Heerhugowaard ruimschoots geklopt met maar liefst 9-1, waarbij alleen invaller Leo een puntje liet liggen. Vervolgens was het Be Fair 4 dat in Limmen geheel conform hun naam sportief in het zand beet en met een 4- 6 nederlaag naar Breezand terug kon den. Het derde heeft zich ook in veilige haven geloodst: na een te grote neder laag tegen Be Fair 5 (1-9) was er herstel tegen De Victors 4, waarbij tweemaal winst voor Leo en Mike èn de dubbel genoeg waren voor een nuttige 5-5. Het vierde heeft nog steeds niet de vlag uitgehangen, hoewel zij écht niet meer zullen worden ingelopen. De voorlaat ste wedstrijd was tegen Esopus 7 in Wognum dat opnieuw bevallig weer stand bood, maar het verzet was niet zodanig effectief dat Marcel en Freek ook maar één partij uit handen gaven: zelfs het dubbelspel werd met rolstoel en al in twee games in de wacht gesleept* Omdat de ontmoeting tegen D.O.V. 17 de week ervoor geen enkel probleem vormde - die werden met 0- 10 naar Heerhugowaard terug gestuurd - was het resultaat in Wognum eigenlijk al voldoende: ook in punten kan men dit team niet meer kloppen. Het jeugdteam trof het slecht bij en tegen Spirit 5: dit was een best inge speeld team dat Limmen bijkans geen mogelijkheden bood, zodat de einduit slag, 10-0 voor Spirit, niet eens erg geflatteerd was te noemen. LIMMEN - In de stratencompetitie werden vorige week de wedstrijden in de B-poule gespeeld. De trainingsar- beid, die het team van de Schoolweg zich had opgelegd, werd beloond. Zowel de BN All Stars (15-7,15-9) en het team van de Zomerschoon werden verslagen (15-13, 15-4). Zomerschoon, met enkele prominente spelers in haar gelederen, gaf vooral in de eerste set goed partij, maar kon niet verhinderen dat de Schoolweg met de eer ging strij ken. Zomerschoon had eerder op de avond Kaandorp verslagen (15-5, 15-10). Het team van de familie Kaandorp, in het verleden één keer winnaar van het jaar lijkse stratentoernooi, verloor ook de tweede partij. Tegen de BN All Stars werd het 2-0 (16-14,15-10). Aan de leiding in poule B gaat het team van de Schoolweg met vier punten en een saldo van +27. Morgen, donderdag, worden de wedstrijden in de C-poule gespeeld en ook daar staan een aantal aantrekkelijke wedstrijden op het pro gramma. De wedstrijden worden gespeeld in de Enterij, de aanvang is 19.30 uur. LIMMEN - Op zondag 26 november hebben de leden van de Stichting Bloemendagen Limmen, mensen van de gemeente, leden van het gemeente bestuur en enkele particulieren narcis- senbollen geplant langs de Rijksweg. Hiermee zorgen zij er voor dat tijdens de Bloemendagen (start zaterdag 27 april 1996) de bermen weer in bloei staan. Al eerder heeft de Stichting Bloemen dagen Limmen (voorheen Mozaïeken comité) narcissen geplant. Die bollen zijn echter bij de reconstructie van de Rijksweg grotendeels verdwenen. De gemeente Limmen stelt nu de nieuwe bollen ter beschikking. LIMMEN - Dinsdag 21 november was er een 'verrassingsavond' voor de leden van het Katholiek Vrouwengilde. Na een welkomswoord en een gedicht, voorgedragen door Jo Neelen, bleek dat de dames doe- en denkspelletjes moesten spelen. Dat bleek nog niet mee te vallen. Heel geslaagd was het herkenningsspel: er was een groot bord gemaakt met foto's van winkeldeuren in Limmen en met vergrotingen van allerlei voorwerpen. Er werd vol enthousiasme gespeeld door de dames. De volgende ledenavond is op 19 december, dan zal kerst gevierd wor den. AKERSLOOT - Vrijdag 1 december is er weer gelegenheid deel te nemen aan een klaverjasdrive in de kantine van handbalvereniging Meervogels aan de Boschweg te Akersloot. Vanaf 19.30 tot 20.30 uur kan men inschrijven, waarna geloot zal worden aan welke tafel en met wie men die avond zal kaarten. Iedereen is welkom. De drive is om ongeveer 23.15 uur afgelopen. UITGEEST - De Uitgeester Horeca heeft in samenwerking met Sneltax en Taxi 250000 een groots vervoersplan uitgedacht. De achterliggende gedachte van dit nieuwe initiatief, de Horeca Express Uitgeest, is een zo snel moge lijke aan- en afvoer van het uitgaanspu bliek. Dit gaat gebeuren door een grote inzet van busjes, touringcars en taxi's. Horeca Express Uitgeest houdt in dat de mensen, die in Uitgeest uitgaan, tegen een vast en voordelig tarief rond om Uitgeest vervoerd worden met zogeheten stertickets. Deze stertickets, die f 2,50 per stuk kosten, worden ver kocht bij alle Uitgeester Horeca-bedrij- ven die aan de actie meedoen. De tarie ven van of naar Uitgaanscentrum Uitgeest of Bob's Saloon zijn: Akersloot en Limmen: 2 stertickets; Casticum en Heiloo: 3 stertickets. v/h begrafenisonderneming Hoogeboom Stetlaantje 1 1906ANUmmen Tel. 072 5053009 - mob. tel. 06 52606453 Als moderne drukkerij zijn wij ook klantvriendelijk ten aanzien van de openingstijden. Nieuwenhuijsenstraat 27 Limmen (bij stoplichten afslaan in westelijke richting) Tel. (072) 50515 58 I ALLE (DIGITALE) DRUKTECHNIEKEN DESKTOP PUBLISHING (DTP JIECTRONIC PREPRESS (E.PJ LITHOGRAF «BINDERIJ DRUKKERIJ Heeft uw kleurentelevisie 't be geven en komt er binnenkort iets leuks op TV? Bij ons kan uw televisie voor 10 uur 's ochtends gehaald worden. De gemiddel de reparatieduur is binnen 2 dagen. Wij zorgen voor een leentelevisie. U krijgt bo vendien 3 maanden garan tie op die reparatie. Vol gens de Uneto-voor- waarden, dus absoluut betrouwbaar. DUSSELDORPERWEG 73 1906 AJ LIMMEN 072 5051405 Beatrixlaan 21 1911 HP Uitgeest Telefoon: 0251-320106 Jaap Ligthart, BILJART KEU'S, reparaties en BILJARTARTIKELEN ook voor privé biljartles. Kennemerstr.weg Heiloo. Tel. 072 5334625. 298a, GAS WATER WARMTE QDAK RIOOL TECHNIEK Sandra v.d. Velden Runxputteweg 28 1851 PM Heiloo Telefoon 072 505 21 32 Limmen De politiepost Limmen is geopend op maandag van 9.00 tot 12.00 uur en op donder dag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren is de politie voor afspraken telefonisch bereikbaar op 072-5337676. Op de tijden dat de politiepost gesloten is, kunt u voor een aantal politiezaken terecht bij de receptie van het gemeentehuis. Bijvoorbeeld voor het aangifte doen van verloren en gevonden voorwerpen, of van diefstal van uw fiets. Of misschien wilt u een afspraak maken met de politie. Dat kan allemaal tijdens kantooruren in de hal van het ge meentehuis. Burgemeester en wethouders hebben een standplaatsvergunning verleend aan: - V.O.F. Bonkoek t.b.v. verkoop van brood, banket en koek, op alle dinsdagen tot 31 december 1996 van 09.00-18.00 uur op de parkeerplaats ten oosten van Vuurbaak 1/3. - Car-Sec Nederland voor het houden van een kentekengravure-actie op 16 maart en 16 september 1996 van 09.00 tot 17.00 uur op het parkeerterrein sportcomplex Dampegheestlaan. Burgemeester en wethouders hebben twee vergunning voor het houden van een circus in 1996, op het parkeerterrein sportcomplex Dampegheestlaan, verleend aan: - dircus Bongo - Circus Malford Belanghebbenden bij deze besluiten kunnen bezwaren indienen, tot 29 december 995 bij burgemeester en wethouders, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Burgemeester en wethouders van Limmen maken bekend dat de gemeenteraad in de ver gadering van 9 november jl. heeft besloten om de geldende bouwverordening te wijzigen. De wijziging is het gevolg van een verandering in het Rijksbouwbesluit. Deze verande ring houdt verband met de invoering van de Energieprestatienormering, de Leemtewet algemene wet bestuursrecht, het Implementatieplan bouw- en sloopafval, en een aantal kleine aanpassingen. De wijziging van de bouwverordening treedt in werking op 15 december 1995 en ligt vanaf heden (tussen 10.00 en 12.00 uur) ter inzage op het gemeentehuis. Het college van burgemeester en wethouders is van plan om medewerking te verlenen aan de bouw van: - een erker aan het Achtkant 18 te Limmen. Dit bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het bouwplan ligt vanaf 30 november 1995 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeente huis ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunt u uw zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur be luisteren in het radioprogramma van de OSU: "Gemeentevoorlichting Limmen". In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijk ste agendapunten Van de laatste collegevergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (0251-314519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 17