Limmer Gemeenschap boos over brief CDA Concert op Flaes-orgel Poppenbeurs in Motel Akersloot Prij swinnaars kleurplatenwedstrij d Feestprogramma Tourclub Limmen Diensten in Limmen Limmen in woord en beeld De Uitkijkpost. Hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken. PAGINA 13 UITKIJKPOST-31 JANUARI 1996 Inleveren kopij voor: tottd t JïiMM&i jbie SY Vredeburg Politieberichten Dagtocht KBO Limmen Toneelvoorstelling voor ouderen Bloedafname-avond succes Discussie CDA Politieberichten Gevonden voorwerpen Tiroler middag Driedimensionale afbeeldingen Conquista Nieuws Volleybal in Limmen SV De Vrijheid Aanvragen WVG Katholiek Vrouwengilde 'Eigen Wijs' open De kopij dient (bij voorkeur) op maandag vóór 16.30 uur te worden ingeleverd op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 Akersloot: H. Tiebie, Verdistraat 15 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 LIMMEN - De inhoud van de brief die CDA-raadslid Van Noord aan burge meester en wethouders van Limmen heeft gezonden, is bij de fractieleden van de Limmer Gemeenschap in het verkeerde keelgat geschoten. Naar de mening van Van Noord legt het college te vaak onnodig geheimhouding op aan de raadsleden. Zoals u vorige week in Uitkijkpost heeft kunnen lezen; heeft het college inmiddels geantwoord dat alleen in die gevallen waarin het gemeentelijk belang kan worden geschaad geheimhouding wordt opge legd. De Limmer Gemeenschap is hoogst verbaasd over de uitlatingen van Van Noord. De beschuldiging dat er veel te veel geheim blijft, vindt de dorpspartij dan ook onterecht. „Toen wij nog in de oppositiebanken zaten, moesten we alle moeite doen om de stukken boven tafel te krijgen, Soms moesten we het nieuws uit de krant vernemen", aldus een verontwaardigde Gerda Kuyper- Bruschke. „En wilden we wat meer weten over een bepaald agendapunt, dan moesten we ons eerst melden bij de gemeentesecretaris, we mochten niet zomaar naar een ambtenaar." Alleen zaken die personen, gemeente- personeel of grondaankopen betreffen worden niet openbaar gemaakt, vol gens de Limmer Gemeenschap. „En juist een oud-wethouder, die toen alles geheim wilde houden, gaat nu lopen zeuren", zegt Otto Bruschke, die in dit verband ook spreekt van een verziekte sfeer in de raad. De samenwerking met de oppositie en in het bijzonder met Van Noord, noemt hij ver beneden peil. „Wij moeten de plannen uitdenken en Van Noord schiet ze weer af, in plaats van met een alternatief te komen." De fractie van de Limmer Gemeen schap neemt het Van Noord zeer kwa lijk dat hij zijn brief naar de media heeft verzonden. Vogens hen had hij zijn grieven ook kunnen inbrengen in het overleg met b en w en fractievoor zitters, dat geregeld gehouden wordt. Gerda Kuijper: „Je kunt het toch veel beter eerst met elkaar proberen. De enige die dat op het ogenblik doet in de raad is Wil Marechal van de PvdA. Die is het ook niet altijd met ons eens, maar wel positief-kritisch en bereid tot samenwerking." Democratie? Van de beschuldiging dat Limmen niet langer democratisch bestuurd wordt, zoals onlangs door een collega-raadslid werd geuit, wil de Limmer Gemeen schap dan ook niet horen. „Alle belangrijke stukken gaan eerst naar de commissies. Wij lopen heus niet als één man achter de wethouders aan", aldus Gerda Kuijper-Bruschke. „Iedereen heeft een andere invalshoek. Vergeet niet dat de mensen uit onze partij ook landelijk stemmen, CDA of D66 bij voorbeeld," vult Otto Bruschke aan. „En nu we de kerntakendiscussie moe- G. Kuyper-Bruschke (LG). ten voeren, wil meneer Van Noord niet meepraten, omdat wij toch in de meer derheid zijn." Desgevraagd laat Van Noord weten dat hij in de raadsvergadering van donder dag met eèn concreet voorstel komt om de sfeer en de voortgang in de raad te verbeteren. LIMMEN - Vrijdag 26 januari speelde Vredeburg ronde 16 van de interne competitie. In de A-^roep werden wegens de vele afberichten slechts zeven partijen gespeeld. J. Zentveld wist met goed verdedigen een toren eindspel met één pion minder remise te houden tegen J. Admiraal. E. Stolp behoudt aansluiting met de top-3 van de ranglijst door een overwinning op de sterk spelende M. Weigraven, R. v.d. Storm klimt naar de vierde plaats door een goede overwinning op G. Hafkamp en W. Koenekoop verloor in gewonnen stand van J. de Graaf door mat in één zet over het hoofd te zien. In de B- groep wonnen alle koplopers. E. Kramer verstevigde zijn tweede plaats door een overwinning op R. Jagtenberg, P. Mooij won van L. Winder en B. Kos versloeg C. Pepping. In de C- groep hadden Willemijn Koot en Siebe Meijer een goede avond. Willemijn won van Maarten Kos en Mark Beentjes, Siebe won van Tjeerd Blom en Karin Kos. De uitslagen: A-groep: J. Admiraal - J. Zentveld remise, M. Weigraven - E. Stolp 0-1, G. Hafkamp - R. v.d. Storm 0- 1, D. Schutv- L. Zentveld 1-0, N. Admiraal - R. Rommel 0-1, W. Koenekoop - J. de Graaf 0-1, K. Aafjes - H. Brak 1-0. B-groep: E. Kramer - R. Jagtenberg 1-0, L. Winder - P. Mooy 0-1, B. Kos - C. Pepping 1-0, K. Kramer - R. Lammers 0-1, P. Evenhuis - W. Konst 0-1, N. Glas - J. Kramer 0-1. C groep: Jantien Kaandorp - Niels Admiraal, remise; Liselotte Admiraal - Jeroen Duin 0-1, Willemijn Koot - Maarten Kos 1-0, Robert Termes - Jan Valkering 1-0, Siebe Meijer - Tjeerd Blom 1-0, Siebe Meijer - Karin Kos 1-0, Willemijn Koot - Mark Beentjes 1-0, Jan Valkering - Jeroen Kaandorp 1-0. AKERSLOOT - Op 24 januari ver leende de bestuurder van een perso nenauto op de kruising Geesterweg- Fielkerweg-A9 geen voorrang aan de bestuurder van een personenauto. Een aanrijding was het gevolg. De schade was aanzienlijk. Op 28 januari omstreeks 01.40 uur LIMMEN - Op donderdag 29 februari is er een dagtocht naar het Lemmer- veld in Overijssel. Bij aankomst is er koffie met gebak. Dan volgt een rond rit over het Lemmerveld met uitleg over de bezienswaardigheden. Daarna staat er een heerlijke maaltijd klaar bij Wim Reimink, gevolgd door een vrolij ke middag met de harmonikaspelers. Het vertrek is om 08.30 uur vanuit Limmen, thuiskomst rond 18.00 uur. De kosten zijn f 37,50 per persoon. Opgeven op maandag 12 en dinsdag 13 februari vanaf 13.45 uur in de Wollewei met gelijktijdige betaling. LIMMEN - Op zaterdag 3 februari organiseert de SWOL, in samenwer king met de Zonnebloem en de Ouderenbond, een toneelmiddag in het Dorpshart de Burgerij. Speciaal voor de ouderen voeren de Plankeniers het leuke blijspel 'Stadhuis op stelten' op. Gratis toegang voor alle 55-plussers. Mensen die gehaald willen worden kunnen dit opgeven bij mevrouw An van Bleisem, telefoon 5051295. Tot zaterdag om half drie, de zaal is open om twee uur. LIMMEN - De afdeling bloedinzame- ling van het Centraal Laboratorium van de Bloedtransfusiedienst van het Nederlandse Rode Kruis is tevreden over de opkomst op de bloedafname- avond van 24 januari. Tijdens deze avond hebben 250 mensen zich gemeld, waaronder acht nieuwe donors. Ook werden er nieuwe donorerkennin gen uitgedeeld. Mensen die voor de vijfde, tiende of twintigste keer hun bloed afstonden kregen een bronzen, verzilverde of vergulde jasspeld. LIMMEN - 'Nieuwe wegen, vaste waarden'. Het CDA houdt vanavond een discussie over de toekomst voor Nederland. De christen-democraten hebben hun visie over de toekomst in, Nederland vastgelegd in de discussie nota 'Nieuwe wegen, vaste waarden'. Dit rapport wordt eerst in de plaatselij ke afdelingen behandeld, waarna het in juni door de CDA-partijraad zal wor den vastgesteld. De discussie wordt gehouden in de Wollewei en begint om 20.30 uur. LIMMEN - Op zaterdag 20 januari werd in de sporthal de Enterij op de Middenweg uit een kleedkamer een portemonnee ontvreemd. Op 24 januari werd op de Dusseldor- perweg een 42-jarige bestuurder van een personenauto gecontroleerd op het gebruik van alcohol. De man bleek alcohol gedronken te hebben. Zijn rij bewijs werd ingevorderd en proces ver baal werd opgemaakt. In de nacht van 24 op 25 januari werd vanaf de Thalia een personenauto van het merk Volkswagen, type Golf diesel GTI, kleur rood, ontvreemd. Door de gladheid vonden op 26 januari twee aanrijdingen plaats. Omstreeks 20.00 uur raakte de bestuurder van een personenauto even na de middengelei der op de Rijksweg in een slip. Hierdoor botste hij tegen een tweetal bomen aan en kwam tegen een licht mast tot stilstand. Er was alleen mate riële schade. Omstreeks 23.00 uur raak te de bestuurster van een personenauto op de Rijksweg ter hoogte van de Zuidkerkelaan in een slip. Haar auto botste tegen een geparkeerde auto aan. De materiële schade was aanzienlijk. Op 27 januari omstreeks 06.20 uur verl oor de bestuurder van een personen auto op de kruising Rijksweg- Zuidkerkelaan de macht over het stuur. De gladheid was hier de oorzaak van. De auto kwam tot stilstand tegen enkele betonblokken. Er was alleen materiële schade. Op 28 januari reed de 34-jarige bestuurder van een personenauto op de kruising Rijksweg-Zuidkerkelaan tegen de middengeleider aan. De bestuurder bleek alcohol gedronken hebben. Zijn rijbewijs werd ingevor derd en proces verbaal werd opge maakt. Openingstijden bureau Limmen: maan dagmorgen van 09.00 tot 12.00 uur en donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken, telefoon nummer 072-5337676 of tijdens kan tooruren 072-5053086. Voor het aan melden van gevonden en verloren voorwerpen kunt u ook bij de receptie van het gemeentehuis terecht, zo ook voor het opgeven van gevonden en/of verloren fietsen. LIMMEN - In de week van 22 tot en met 28 januari werd als gevonden voor werp aangemeld een fietssleutel in etui met een hanger in de vorm van een paard. In dezelfde periode werden als verloren aangemeld een horloge met een zwart bandje en een sjaal. LIMMEN - Voor komende zondag heeft restaurant Gastronome een bij zonder Tiroler middag georganiseerd, werd een personenauto van het merk waarbij de muzikale omlijsting in han- Opel type Corsa op het ijs van een sloot den is van de Erika Kapel. Dit interna- naast de A9 aangetroffen. Er was nau- tionaal bekende orkest brengt een zeer welijks schade. De bestuurder werd bijzonder genre blaasmuziek en zang niet aangetroffen. Het voertuig werd uit een gebied dat zich uitstrekt van door een sleepbedrijf weggehaald. Beieren tot de Balkan. Dit fraaie, licht- Ook op die dag reed omstreeks 15.45 gedragen repertoire heeft niets weg van uur de bestuurder van een personen- de meer bekende hoempa- en dijen- auto op de Buurtweg tegen een bloem- kletsmuziek. De keukenbrigade staat bak aan. Vermoedelijk zag de bestuur- borg voor een overheerlijk buffet der door de laaghangende zon de 'Oostenrijkse specialiteiten'. Aanvang bloembak over het hoofd. De auto 14.00 uur, inlichtingen en reserveren raakte zwaar beschadigd. tel. 072-5051296. AKERSLOOT - Zondag 4 februari staan de bovenzalen van Motel Akersloot te Akersloot weer vol met de mooiste poppen en beren. Uit ons hele land zullen weer poppen- en beren maaksters en verzamelaars vertegen woordigd zijn om hun mooiste exem plaren te showen. Er zijn volop kraam pjes voor de doe-het-zelver met mate rialen voor het zelf maken van een pop of beer en stands met poppewagentjes, -meubeltjes en kleding. Voor de zieke pop of beer is de gehele dag de pop pendokter tevens berenarts aanwezig. De beiers is geopend van 10.30 tot 16.30 uur. Entree f 6,50 voor volwassenen, f 4,50 voor 65-plus/CJP en kinderen tot en met 16 jaar mogen voor f 1,50 naar binnen. LIMMEN - Omdat de Culturele Raad de restauratie van het Flaes-orgel niet ongemerkt voorbij kan laten gaan, heeft zij op zaterdag 3 februari een opmerkelijk concert georganiseerd. Een piano/fluit duo en een organist hebben een uniek programma samen gesteld. Eén van de musici is José Wester- Winkelaar. Zij woont sinds vijf jaar in Limmen. Al op haar twaalfde jaar speelde zij in het Zaans Symfonie orkest. Zij was lid van het jazz-improvi- satieorke§t van Herman de Wit in het Bimhuis en was vaste fluitiste van een vrouwen-rockband. Onne van Buuren heeft zich voorname lijk beziggehouden met begeleiden. Hij is lid van salonorkest Rosemousse. In Limmen was hij verschillende keren eerder te horen, meest recentelijk als gast op harmonium en orgel bij het Limmer ensemble Limbonbarde en als begeleider op piano tijdens de solisten- dagen van Harmonie Excelsior. De organist Paul Waerts studeerde orgel en kerkmuziek aan het conservatorium in Alkmaar. Hij is gespecialiseerd in J.S. Bach. Hij heeft interpretatielessen bij Piet Kee en Wim van Beek gevolgd. Momenteel werkt Paul Waerts als can- LIMMEN - In de openbare bibliotheek wordt in februari aandacht besteed aan driedimensionale afbeeldingen. Deze zijn al een rage in de Verenigde Staten, Japan, Duitsland en Frankrijk. Als u de afbeeldingen bekijkt ziet u aanvanke lijk decoratieve afbeeldingen die uit lij nen, kleuren en dessins zijn opge bouwd. Wanneer u op de juiste manier weet te kijken, zult u verrast worden door fraaie driedimensionale beelden, die verborgen zitten in de plaatwerken. HEILOO - Zaterdag gaan ze er in de Wollewei weer een gezellige ochtend van maken voor de kinderen van de basisscholen: er wordt bingo gespeeld. Het leuke hiervan is dat je heel hard mag gaan roepen wanneer je kaart vol is. Neem heel veel vriendjes en vriend innetjes mee, want met zijn allen geeft dat veel meer lawaai. Eigenlijk is het de bedoeling dat de medewerkers van Conquista met zere oren naar huis gaan. Er worden heel leuke prijsjes uit gedeeld. De entree is weer één gulden, waar je ook nog wat te drinken voor krijgt. 's Avonds is het Disco-time. Swingen op de beste mu?iek uit deTop-50. De beste swinger kan op een gratis colaatje reke nen. Het is misschien al bekend dat Conquista een nieuwe tienerwerkster heeft aangenomen. Misschien dat jullie al kennis met haar willen maken en dat kan zaterdag. Het is de bedoeling dat ze een erg drukke avond krijgt en daar moeten jullie voor zorgen. Wie weet kunnen jullie haar nog wat housedans- technieken aanleren of misschien wel andersom. LIMMEN - Deze week werden de laat ste wedstrijden in de voorrondes gespeeld. De wedstrijd van de Schoolweg tegen de BN All Stars was van groot belang voor het behoud van de eerste plaats. De Schoolweg nam in de eerste set snel een voorsprong van 10-2. Maar de vasthoudende Stars lie ten zich niet ontmoedigen en punt voor punt wérd teruggepakt. In een zeer spannend slot wisten zij de set naar zich toe te halen, 16-14. De Schoolweg was aangeslagen, zodat de BN All Stars ook de tweede set gemakkelijk wist te win nen, 15-7. De uitslag van de wedstrijd, BN All Stars - Zomerschoon was toen bepalend voor wie naar de finale-poule zou gaan. Bij winst van Zomerschoon zouden zij naar de finale-poule gaan. In een goed gespeelde wedstrijd werden de punten gedeeld (6-15 en 15-9) Het set-saldo was uiteindelijk beslissend en dat was in het voordeel van. de Schoolweg, zodat zij overgaan naar de finale-poule. Donderdag 8 februari zul len de Bultiny's, de Schoolweg en het team van The Old-Generation de eer ste wedstrijden spelen om de Frans Scheepmaker wissel-trofee. In,sport centrum de Enterij om 19.30 uur. LIMMEN - Uitslagen van afgelopen week. Klasse E: niet gespeeld klasse A. Klasse E: Drent .95 punten, J. Hageman 93 punten, Rv. Duivenvoorden 94 pun ten; Klasse B: C. Onderwater 98 pun ten, E. Koppens 97 punten, B. Sassen 93 punten; Klasse D: M. Elhart 92 punten. Afgelopen zaterdag was in Vredeburg de prijsuitreiking van de kleurwed- strijd die gehouden was door de Limmer Gemeenschap. Eerste prijzen: Saskia Bakker4 jaar, Machteld Blanken, 5 jaar, Teun Valkering, 6 jaar, Jenny Valkering, 7 jaar, Nanda Mooy, 9 jaar en Yvonne Snel, 11 jaar. Tweede prijzen: Maartje Goedhart, 4 jaar, Liza Brandjes, 5 jaar, Amber Rood, 5 jaar, Anouk Molenaar, 9 jaar, Stephanie Peters, 9 jaar. Derde prij zen: Jorrinde van de Wal, 6 jaar, Astrid Kaandorp, 6 jaar, Eline Smid, 7 jaar en Maren Bruin, 12 jaar. LIMMEN - De 45 dames van het Katholiek Vrouwengilde hebben in drie groepen een bezoek gebracht aan de nieuwe vuilverbranding in Alkmaar. Na ontvangst, uitleg en -een diaserie over de bouw bleek dat er heel wat bij komt kijken voor zo'n bouwwerk gere aliseerd is. Na een Rondleiding kregen de dames allernaar een kleine grijze container aangeboden. Volgens de dames was het een geslaagde excursie. Onne van Buuren. tor-organist in het Bisdom Haarlem. Deze avond speelt Paul Waerts werken van W. A. Mozart, L. Vierne en Cor Kee. Aanvang 20.15 uur in de Nederlands Hervormde Kerk in Limmen, toegang f 7,50. Poppenbeurs in Motel Akersloot. LIMMEN - Tourclub Limmen viert dit jaar het feit dat zij 25 jaar geleden is ontstaan door een aantal wielerliefheb- bers. Door de jaren heen is zij uitge groeid tot een club met een ledenaantal van ongeveer 165. Vooral de laatste twee jaar is er weer een duidelijke groei waar te nemen. Dit is vooral te danken aan het zeer aantrekkelijke programma dat de leden aangeboden wordt. Zo worden er dit jaar prachtige ritten uitgezet naar/door Waterland, de Zuidhollandse Plassen, een Ronde van Vlaanderen en aan het einde van het seizoen een Ronde om het IJsselmeer. In het kader van het 25-jarig jubileum wordt er een familietocht gereden in de omgeving van Limmen op 27 mei (2e Pinkster dag). Noteer die maar, want hij staat open voor iedereen. De afstand? Vijfentwintig kilometer! Verder als bij zondere ritten: een twee-daagse naar Chaam in Brabant en voor de zeer ster ken op 16 mei Limburgs Mooiste. Het belooft wat te worden komende zaterdag tijdens de hometrainwedstrij- den in Café-Bar De Lantaarn. Met trots kan gezegd worden dat zich onder de deelnemers een paar erkende top pers bevinden zoals Bram de Waard (Nederlands kampioen wielrennen op de weg bij de Nieuwelingen 1995). Bram is al in voorbereiding voor het komende seizoen. Onder de perfecte zorg van de RABO-ploeg gaat hij zijn uitzonderlijke talenten polijsten om daarmee ooit beroeps te kunnen wor den. Ook is Jeroen Lute benaderd. Jeroen is onlangs zilveren medaillewin naar geworden op het supersprint schaatsen bij de jeugd. Ook geen onbe kenden zijn natuurlijk Piet en Richard Bloedjes en ook Piet Hageman heeft beloofd om te komen. Vanaf 20.30 uur worden er twee man ches verreden: heren 2 x 300 meter, dames 2 x 250 meter. Kleedruimte is zonodig aanwezig en er wordt gereden met de ouderwetse pedalen met riem pjes. Deelname slechts f 2,50. Inschrijven het liefst voor 2 februari 20.00 uur bij onderstaande telefoon nummers. Samen met het commentaar van Henk Kaandorp, een gezellig stukje muziek na afloop en de vele deelnemers met aanhang, nodigen wij u uit om aan dit spektakel mee te doen of bij te wonen en uw favoriet aan te moedigen. Inschrijven en informatie: K. Denne- man, tel. 072-5052287 of K. Groot, 5052566. LIMMEN - Donderdag 1 februari 'Eigen Wijs' van de Stichting Kinderopvang Limmen de deuren. Het woonhuis waar het Kinderdagverblijf gevestigd is, heeft een ware metamorfo se ondergaan. Het is omgebouwd tot een ruime, kindvriendelijke accommo datie, waar de kinderen het zeker naar hun zin zullen hebben. De eerste kin deren hebben zich al aangemeld, maar er is nog een aantal plaatsen beschik baar, met name voor kinderen tussen 1,5 en 4 jaar. De officiële opening zal eind maart plaatsvinden. Voor meer informatie kunt u zich rich ten tot Dieneke van der Mey, tel. 072- 5053220. Stichting Doorstroom Stichting Doorstroom, Koningsweg 36 in Akersloot verkoopt iedere eerste en derde zaterdag van de maand tweede hands spullen voor een waterproject in Uganda. Als u iets heeft voor de ver koop kunt u contact opnemen met Wil Broersen, 0251-312778 pf Ben Schagen, 0251-314957. Jeugdfilmhuis Dibbes Woensdag 7 februari: Uit het leven van Bert en Bram (vanaf 4 jaar). Entree f 6,00, aanvang 14.30 uur. Inlichtingen reserveringen: 0251-313447. Expositie gemeentehuis Tot maart: tentoonstelling schilderijen van Siem van Bleisem. Te zien tijdens openingstijden gemeentehuis, Zonne dauw 2, Limmen. Meervogels Vrijdag 2 februari: klaverjasdrive in de handbalkantine aan de Boschweg te Akersloot. Open vanaf 19.30 uur. Loting om 20.30 uur. Inschrijfgeld f3,50. LIMMEN - Voor aanvragen en vragen in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandicapten en de Algemene Bijstandswet kunt u vanaf 1 februari alleen op de maandag-, woensdag en donderdagmorgen terecht in het gemeentehuis. Wie langs wil komen, moet vooraf telefonisch een afspraak maken met de sector Welzijn, 's mor gens tussen 9.00 en 12.00 uur op de och tenden zoals hierboven genoemd. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (b.g.g. 072- 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorper- weg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Bereikbaarheid donderdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-5330984 of 072- 5110804). Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Woensdagmorgen van 9.45 tot 10.45 uur bij Carien van Diepen, tel. 5052757. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (072-5052635). Geen spreekuur in het wijkgebouw te Limmen. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (b.g.g. 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 072-5335148. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 5051456. Voor de dienst gemeentewerken gel den dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072- 5413533. De burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische af spraak. Voor de wethouders is het spreekuur op dinsdagavond van 19.00 tot 20.30 uur; zij-ingang gemeentehuis. Sector Welzijn: u kunt terecht na het telefonisch maken van een afspraak; belt u hiervoor tussen 9.00-11.00 uur, tel. 5051456. Voor (aan)vragen in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandicapten en de Algemene Bij standswet kunt u op maandag-, woens dag- en donderdagmorgen tussen 9.00 en 12.00 uur terecht, echter alleen na het maken van een telefonische afspraak. Belt u hiervoor zoveel moge lijk op de hierboven aangegeven och tenden. Bureau huisvesting/sportzaken is open (en telefonisch bereikbaar) tussen 9.00- 12.00 uur. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoor den te Limmen, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 5051483. Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Segerius, coördinatrice, tel. 5051772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 5052483. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 5051398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 5053220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysen- straat 12, tel. 5052817. Spreekuur: iedere dinsdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 5052418. Peuterspeelzaal Klein Duimpje Voor informatie kunt u terecht op tel. 5052418. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00- 17.30/19.00-20.30 uur; woensdag 10.00- 12.00/14.00-17.30 uur; vrijdag 14.00- 17.30/19.00-20.30 uur. Dierenbescherming Honden en katten: tel. 072-5334316. Knaagdieren: Prins, tel. 5052266. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Albertshoeve 140, Castricum, tel. 0251- 654345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefo nische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 0251-655910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel automatisch doorgescha keld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. H. Corneliuskerk Pastoor: S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur: dinsdag en don derdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30- 10.30 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant: ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 072- 5331473. Scriba: J.P. Hartog, Kapellaan 11 b, Heiloo, tel. 5053403.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 13