Natura-uitvaartverzekeringen, een hele zorg minder Wim Alphenaar bedenkt steeds iets nieuws Energieheffing hoeft per saldo geen geld te kosten Skarnaval met Mark Foggo en Jammah Tammah iiïïiMmii 1 1 Programmering lokale radio tinüiim I ASSURANTIËN ItSlSm osu UITKIJKPOST - 14 FEBRUARI Basyoux nog maar eventjes ImiormatieveArt ikelen sir Artikelen rif Voor een goed en eerlijk advies voor al uw verzekeringen sparen en pensioenen. -RflQl H Heerenweg 234A E UvVVl I 1851 KZ Heiloo Spierpijn verdwijnt Culinair hoogstandje verbindt twee culturen Volle zaal voor notaris Dierenbescherming Geef alle kinderen een gezonde kans MEMISA Excellence Radio 80 HEILOO - Tijden veranderen. Dat geldt zeker ook-voor de uitvaartbran che. De traditionele stoet met paard en wagen komt nog maar zelden voor en maakt plaats voor de eigen wensen van de overledene. Bijna iedereen kent wel een voorbeeld van een persoon die de complete uitvaart van tevoren zelf heeft bedacht. De eigen wensen van de dierbaren tellen immers zwaar en gelukkig zijn er in ons land veel natura- uitvaartverzekeraars die aan die per soonlijke wensen kunnen voldoen. Overkoepelende vereniging Een natura-uitvaartverzekeraar keert geen geld uit; het verzekerde bedrag wordt in natura uitgekeerd. Dat wil zeggen dat de verzekeraar de begrafe nis of crematie verzorgt. De concurren tie op deze natura-uitvaartmarkt is groot. Bij verschillende partijen, zoals verzekeraars en verenigingen kunnen natura-uitvaartverzekeringen worden afgesloten. Natuurlijk leidt dat, net als in elke andere bedrijfstak, tot goede en minder goede produkten. Om het kaf beter van het koren te scheiden, heeft een aantal grote natura-uitvaartverze- keraars in 1987 het initiatief genomen om een overkoepelende organisatie op te richten: de Vereniging van Natura Uitvaartverzekeraars, kortweg VNaV genoemd. De leden van deze vereniging zijn ver plicht zich aan de VNaV-gedragscode te houden. In deze gedragscode is bepaald dat de leden de belangen van de bedrijfstak en zijn goede naam zul len beschermen. Zo mogen de leden geen onjuiste of misleidende informa tie aan de klant geven. Daarnaast moe ten ze de belangen van de verzekerden naar recht en billijkheid veiligstellen. In de loop der jaren is de VNaV uitge groeid tot een volwassen belangenor ganisatie. Bij de gezamenlijke leden is zo'n 80% van de natura-uitvaartverze keringen afgesloten. In januari 1992 is de VNaV lid geworden van het Verbonden van Verzekeraars, een over koepelende organisatie waar zo'n 300 particuliere verzekeraars bij zijn aange sloten. Toch kan het, ondanks dat er een HEILOO - In 1986 openden Marga Legdeur en Tineke van Vliet in het Stationscentrum Basyoux, een zaak voor beenmode en accessoires. Tien jaar lang zijn zij met veel inzet en vol doening hun klanten van dienst geweest. Met veel plezier hebben zij op beurzen rondgeneusd om tegemoet te komen aan de vele specifieke wensen. Zij achten echter nu het moment geko men om hun zakelijke activiteiten te beëindigen. Een ingrijpend besluit, want zij zullen het contact met de vele vaste klanten zeker missen. Wellicht zal het ook voor menige vaste bezoeker van Basyoux nog een tijdje wénnen zijn. Marga en Tineke maken van deze gelegenheid gebruik om alle klanten hartelijk te danken voor het vertrou wen dat zij in die tien jaar hebben ondervonden. Leis het elhe Kik in de Uithippst. Hét gratis «Wad voor Heiloo en omstrehen. gedragscode is, voorkomen dat er een foutje wordt gemaakt. De VNaV wil het daar niet' bij laten zitten en heeft gezorgd voor een adequate klachtenbe handeling. Een klant die een klacht heeft over de totstandkoming en uit voering van een polis van een VNaV- lid, kan zich wenden tot de Ombudsman van de VNaV, een onaf hankelijke instantie die bemiddelt bij de oplossing van het probleem. Wetgeving Een consument die een natura-uit- vaartverzekering koopt bij een verze keraar die lid is van de VNaV weet dat deze verzekeraar aan een aantal eisen moet voldoen. De klant koopt dus als hét ware een stuk zekerheid. Vanaf 1 januari 1996 zorgt ook de wetgever voor meer bescherming van de klant. Een verzekerde die nu premie betaalt, wil immers zeker weten dat zijn geld over twee, twintig of veertig jaar nog steeds veilig is bij die verzekeraar. Volgens de Wet Toezicht Natura-uit- vaartverzekeringsbedrijf (WTN) moe ten natura-uitvaartverzekeraars die 3.000 of meer verzekerden hebben voortaan aan bepaalde eisen voldoen. Iedere donderdag adviesavond van 19.00 tot 21.00 uur E RECHTSBIJSTANO-PESIOENEN Lid V.A.K. REGIO - Aan de ene kant minder loon- en inkomstenbelasting betalen en aan de andere kant meer belasting betalen over het energiegebruik. Dat is in een notedop de inhoud van de ener gieheffing die de overheid begin dit jaar heeft ingevoerd. De bedoeling van het duurder maken van het energiege bruik is zowel huishoudens als bedrij ven, instellingen en andere^ organisaties er toe te bewegen zuiniger om te gaan met energie. Per 1 januari de energieheffing inge voerd. Dat betekent dat heffing moet worden betaald over de hoeveelheid aardgas, elektriciteit of olie die wordt gebruikt. De energierekening zal dus omhoog gaan. Toch hoeft duurdere energie niet te betekenen dat het besteedbare inkomen lager wordt. De opbrengst uit de energieheffing wordt namelijk teruggesluisd naar de belas tingbetalers in de vorm van verlaging van de loon- en inkomstenbelasting. Ook deze belastingverlagingen zijn per 1 januari ingevoerd. Hoe kan deze regeling een zuiniger gebruik van energie stimuleren? De belastingverlaging is een algemene maatregel die effect heeft op het inko men en geen verband houdt met het energiegebruik van het huishouden. Er is geen mogelijkheid om het bedrag van de belastingverlaging te beïnvloeden. De hoogte van de energieheffing is afhankelijk van het totale energiege bruik van het huishouden. Dit gebruik is wel te beïnvloeden en daarmee de hoogte van de heffing. Bij een gemid deld energiegebruik heeft de energie heffing uiteindelijk geen of een beperkt effect op de financiële positie. Als het energiegebruik echter wordt vermin derd, dan is het mogelijk er financieel iets op vooruit gaan: het voordeel van de belastingverlaging is dan groter dan de lasten van de energieheffing. Energiebesparing betekent dus twee vliegen in één klap: u betaalt minder aan het energiebedrijf omdat u minder energie afneemt en u betaalt minder heffing. Broeikaseffect De energieheffing moet leiden tot energiebesparing. Dat is gunstig voor de portemonnee, maar draagt ook bij aan een beter milieu. Bij het verbran den van fossiele brandstoffen, zoals olie, kolen en aardgas, ontstaat lucht verontreiniging. Eén van de gassen die wordt uitgestoten is kooldioxide. Kooldioxide is de grootste veroorzaker van het broeikaseffect: het stijgen van de gemiddelde wereldtemperatuur, waardoor het klimaat gaat veranderen. De gevolgen kunnen ernstig zijn. Reden genoeg dus om er iets aan te doen. Maandelijks afrekenen Over een bepaalde hoeveelheid ener gie hoeft geen heffing te worden betaald. Deze heffingvrije energie is per huishouden vastgesteld op 800 m3 aardgas en 800 kWh elektriciteit per jaar. Per 1 januari is het normale tarief van elektriciteit door de energieheffing met ongeveer 15% gestegen ten opzichte van vorig jaar. De heffing over aardgas wordt stapsgewijs over drie jaren ingevoerd. De prijs van aardgas zal in 1998 met 20 tot 25% zijn gestegen ten opzichte van 1995. De energieheffing wordt verwerkt in uw energierekening: de heffing komt bovenop de prijs die huishoudens maandelijks betalen voor aardgas en elektriciteit. Het energiebedrijf int deze gelden en draagt ze af aan de belasting dienst. De belastingverlaging ontvan gen huishoudens ook per maand. Uw maandelijkse netto-loon of uw uitke ring zal iets hoger zijn. Daar hoeft u verder niets voor te doen. Energieheffing verlagen Hoe minder het energiegebruik, hoe lager de energieheffing. Huishoudens met een hoog of gemiddeld energiever bruik kunnen door het nemen van een aantal simpele maatregelen behoorlijk wat gas en elektriciteit besparen. Een paar voorbeelden: Het licht uitdoen waar het kan, de wasmachine alleen vol laten draaien, tv en geluidsapparatuur niet op stand-by laten staan, korter douchen en de waakvlam van de ver warming uitdoen tijdens de zomer maanden. Een aantal andere bespa ringsmaatregelen vergt een kleine investering, die echter snel weer is terugverdiend: tochtstrips, spaarlam pen, een waterbesparende douchekop en isolatiemateriaal voor leidingen. Degenen die meer informatie over de energieheffing willen hebben, kunnen bellen met de Postbus 51 infolijn: 06- 8051 (40 cent per minuut). Daar ligt een gratis brochure over de energie heffing voor u klaar. Voor pasklare informatie over energiebesparing kunt u terecht bij uw energiebedrijf. Zo moeten ze over een vergunning van de Verzekeringskamer, het belangrijk ste toezichtsorgaan voor de verzeke ringsbedrijfstak, beschikken. Daarnaast moeten ze aan bepaalde financiële eisen voldoen. De Verzekeringskamer, die ook 'toe zicht houdt op de meeste verzekerings maatschappijen in ons land, controleert of de uitvaartverzekeraars in ons land zich ook daadwerkelijk aan de regels houden. Rond het jaar 2000 zal de wer king van de WTN worden geëvalueerd, maar nu is al zeker dat de wetgeving als een doorbraak voor de bedrijfstak mag worden gezien. Verzekerden wordt immers meer zekerheid geboden en dat is wat telt voor de leden van de VNaV Bij de Vereniging van Natura Uitvaartverzekeraars zijn aangesloten: Algemeen Belang, Amersfoortse/UKV, AMEV-Ardanta, AWL, DELA, Fa cultatieve, Levob, LPU, Monuta, B.B.V. NU VA, Nuvema, Nederlandse Verze- kerings 'Groep, Onderlinge Hulp, Pantheon, Reposa, St. Barbara, Twen- the, UZET. Voor meer informatie kunt u terecht bij Bosch Assurantiën. Heerenweg 234-A, Heiloo, telefoon 072-533528$. HEILOO - Aromed, een Laboratorium van aroma-therapeutische produkten, heeft onder de naam Shanghan-Lun een etherische spierpijn-olie ontwik keld, naar een oud Oosters recëpt. Shanghan-Lun spierpijnolie is vervaar digd uit zeven natuurlijke etherische oliën. De oliën hebben de eigenschap om 'diep' door te dringen in de onder liggende weefsels waar ze hun heilzame en geneeskrachtige werking uitoefenen dh door hun unieke samenstelling eikaars werking stimuleren, waardoor men een nog effectievere en heilzamer werking verkrijgt. Dit heeft tot gevolg dat Shanghan-Lijn spierolie met name pijnverlichtend werkt bij reumatische aandoeningen. Gedurende de afgelopen jaren is Shanghun-Lun spierolie toegepast bij uiteenlopende soorten spierpijn door een team van fysiotherapeuten en (sport)masseurs. Allen waren zeer enthousiast over de snelle werking. Zelfs bij spierpijn veroorzaakt door spierreuma, jicht, arthrose en spit had men uitstekende resultaten bereikt. Menig fysiotherapeut en/of sportmas seur gebruikt Shanghan-Lun spierolie tijdens de behandeling. Hoewel men er eerst vanuit is gegaan deze spierpijnolie te maken en te leve ren aan de vakmensen, kwam ook uit de kringen van fysiotherapeuten steeds meer de vraag dit spierpijnmiddel in een handig flesje op de markt te bren gen, zodat men meer mensen met deze olie kan laten kennis maken. Shanghan-Lun spierolie is zeer zuinig in gebruik. De prijs van sprayflacon is f 17,95. Verkrijgbaar bij D.A. Drogisterij Jef Letschert, Heerenweg 148, Heiloo. HEILOO - Hij begon zijn carrière op kantoor, maar stapte al snel over naar het vak van betongieter. Zijn handel in betonnen tuinbeelden, Alphenaar Beeldkunst, bestaat inmiddels 26 jaar. Daarnaast is hij uitvinder. Wim Alphenaar (53) bedenkt steeds weer iets nieuws. In zijn woning aan de Slootenslaan ver telt Alphenaar over zijn laatste uitvin ding: een 'zit-, lig- of steunvlak', zoals hij het zelf noemt. Een paar weken is hij met de constructie bezig geweest. „Ik ben geen timmerman, dus het ver eiste heel wat pas- en meetwerk om het bankje te maken. Het ontwerp is geba seerd op het principe van de binnenve- ring, waarvan een masserende werking uitgaat." Goede ventilatie Het zitelement bestaat uit 320 kleine bolletjes op verende stokjes. De con structie is open: doordat er ruimte zit tussen de stokjes, is een goede ventila tie mogelijk. Wim Alphenaar heeft het basismodel nu in hout uitgevoerd als zitbankje, maar het ontwerp kan ook dienen voor een stoel of zelfs een bed en vervaardigd worden van ander materiaal. Op de techniek van het bankje heeft hij inmiddels octrooi aangevraagd, wijs geworden door eerdere ervaringen. „Een tijdje geleden heb ik digitale huis nummers in reliëf ontworpen en op de markt gebracht." De felgekleurde poly ester cijfers liggen voor hem op tafel. Hij vertelt hoe er al snel een kaper óp de kust kwam. „De huisnummers wer den door een groot bedrijf gekopieerd. De kwestie heeft me uiteindelijk geen windeieren gelegd want de fabrikant heeft de gehele voorraad moeten ver nietigen en schadevergoeding betaald." Didge Of het zitbankje binnenkort op de markt komt, kan Alphenaar nog niet HEILOO - Zaterdag 17 februari is het weer carnavalsweekend in Buk Buk. Traditiegetrouw is het ska wat de klok slaat tijdens het carnaval in de Buk. De spits wordt afgebeten door de in Eindhoven woonachtige Engelsman Mark Foggo met zijn band, die overi gens ook in Heiloo geen onbekend is. Foggo brengt met veel plezier ska van de bovenste plank die vast en zeker zal zorgen voor een hossende en pogoënde menigte. Voor wie niet bekend is met het feno meen ska: dit is een sterk aan rhythm blues verwante muziek soort die ont stond op Jamaica maar door het bena drukken van de afterbeat al spoedig een heel eigen leven ging leiden. Daarnaast is er ook nog plaats voor een optreden van de feestformatie Jammah Tammah. Ook de muziek van Jammah Tammah is op een ska leest geschoeid, zij het dat ook een groot aantal andere muzieksoorten in de nummers ver werkt worden, zoals folk en punk. Laatstgenoemde punt niet is in de laat ste plaats te wijten aan het verleden Jammah Tammah maakt er een feest van dit weekend in Buk Buk. De door Wim Alphenaar ontworpen stoel (foto: Ab Baart). zeggen. „Er is belangstelling voor, ik ben met een paar mensen in gesprek. Maar het is waarschijnlijk erg duur om te fabriceren. Misschien komt er een beperkte oplage. Ook kijken we of het toegepast kan worden in rolstoelen of in matrassen voor bedlegerigen. Ik zal er in ieder geval niet rijk van worden." Ondertussen is de uitvinder al weer met iets nieuws bezig. Met dezelfde digitale cijfers heeft hij een spel bedacht. „Het heet Didge en je speelt het met zijn tweeën. De spelregels lij ken een beetje op die van het damspel. De bedoeling is je stukken naar de overkant van het bord te brengen en daar cijfers te formeren. Eén spelletje duurt ongeveer drie kwartier." Alphenaar heeft het spel op scholen en bij een damclub laten 'testen'. „De reacties waren overwegend positief. Het lijkt heel simpel om een spel te maken, maar er komt gigantisch veel bij kijken om logische spelregels te bedenken." Dat' er met de polyester blokjes misschien nog meer mogelijk is, bewijzen zijn kleindochters die net op bezoek zijn. Ze zijn druk bezig met het leggen van veelkleurige mozaïeken. Naast het bedenken van uitvindingen heeft de creatieve Heilooër altijd wel wat bijzonders om handen. Zo restau reerde hij een kermisorgel, had een heuse Pipo-woonwagen in zijn tuin staan en kocht op een dag een pianola. „De lol om met weinig geld van oude rommel iets nieuws te maken", zo vat zijn vrouw hun gedeelde hobby kort weg samen. Mark Foggo. van de zanger, die tot voor kort door het leven ging als frontman van de legendarische, doch helaas te vroeg ter ziele gegane, pretpunkformatie The Boegies. Wie van carnaval en van ska houdt zet zijn feestneus op en gaat zaterdag naar de Buk. De entree is slechts f 10,00 en de aanvang is om 21.00 uur. HEILOO - Het Hollandse brood van Echte Bakker Hemmer en de wereld beroemde Dodoni Feta uit Grieken land kennen beide een lange traditie. De Echte Bakkers hebben het vakman schap uit beide culturen verwerkt in een culinair Hollands/Grieks stok brood. Onder het motto 'de Echte Bakker heeft altijd weer wat anders' wordt op 15 februari het Dodoni Fetabrood geïntroduceerd. Hiermee speelt het Echte Bakkersgilde in op de grensverleggende tendensen en de ver gaande interesse in buitenlandse cultu ren. De bakkers komen met een lek kernij die de smaak heeft van een ver en zonnig vakantieland, maar dat ver krijgbaar is dicht bij huis, om de hoek. De Griekse Feta wordt gemaakt van een combinatie van schapemelk (80%) en geitemelk (20%). De kuddes scha pen en geiten grazen in het onherberg zame en rotsachtige landschap van het Griekse Ipiros, waar de dieren zich voe den met alles wat de ruige vegetatie maar te bieden heeft. Puur natuur dus, zonder chemische toevoegingen en bestanddelen. Uitsluitend deze melk wordt gebruikt voor de specifieke Dodoni Feta. Het Dodoni Fetabrood brengt de zomer in huis, ook al is het nog volop winter. Het brood met de geurige smaak van graan, feta en oregano is bij zonder smakelijk, op elk moment van de dag. Of je het brood nu naturel eet, of als volwaardige maaltijd bijvoor beeld samen met een heerlijke Griekse salade. 'Of de voorjaarsstormen nu rond het huis gieren of dat het vriest dat het kraakt, het eten van een Dodoni Fetabrood zal een beetje vakantie zijn!' lacht bakker Hemmer. HEILOO - Zo'n 150 personen kwamen afgelopen donderdag naar 't Trefpunt om te luisteren naar notaris mr. R. Winter, die voor de 55-plussers een inleiding hield over erfrecht, schenk- recht en daarmee in verband staande onderwerpen. De grote opkomst op deze bijeenkomst van de Commissie Voorlichting Senioren bewijst, dat deze onderwerpen de belangstelling van de ouderen in Heiloo hebben. Na de pauze was er gelegenheid tot vragen stellen. Daarvan werd zo'n ruim gebruik gemaakt, dat mr. Winter wegens tijdgebrek een groot deel van de opmerkingen onbeantwoord moest laten. Onderzocht zal worden of in het nieuwe seizoen de notaris nogmaals uitgenodigd kan worden. Mr. R. Winter hield een verhaal dat niet alleen interessant was, maar ook de nodige humor bevatte. Hij vertelde aan de hand van voorbeelden wat er kan gebeuren als er getrouwd wordt zonder goede afspraken te maken. De rijke weduwe, die met een zwaar in de schul den zittende man een nieuw leven dacht te kunnen beginnen, werd op de huwelijksdag straatarm, omdat ze geacht werd medeverantwoordelijk te zijn voor de financiële situatie, die haar kersverse echtgenoot in het verleden had aangericht. Ook de vraag wat te doen met het eigen huis als men op oudere leeftijd komt, werd behandeld. De notaris noemde verschillende mogelijkheden, maar ontraadde ook te snel tot een besluit te komen. Wie daarover meer wil weten, kan altijd voor advies bij een notaris terecht. In het algemeen zijn daaraan bij een eerste bezoek geen of weinig kosten verbonden. De Commissie Voorlichting Senioren, waarin Stichting Ouderenwerk Heiloo, ANBO en KBO samenwerken, houdt op donderdag 2 mei de volgende bij eenkomst in 't Trefpunt. Een deskundi ge zal dan interessante dingen vertellen over goed en slecht zien en welke mogelijkheden er zijn om oogafwijkin gen te behandelen. Voor meer inlichtingen kan men terecht bij mevrouw R. Terol, tel. 072- 5331825. HEILOO - Inspektie Heiloo e.o.: 06- 53177991. Vermiste en gevonden katten: 072- 5616106. Honden en katten Heiloo en Limmen: 072-5334316. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Nrd. Kennemerland: 072-5644066 (alarm) en 072-5622717 (vermissingen). Vermist: Grijswitte ongec. kater, grijs van boven en rond de neus, wit van onderen, met rood bandje met belletje, 1 jr., Hoogeweg/Zevenhuizerlaan Heiloo. Rode kater met wit bij bek en keel, rose bandje met koker, 9 mnd., Sandecamp- laan Heiloo. Zwart/wit katertje, van boven zwart, onderkant wit, 6 mnd., Het Zeven-hui- zen, Heiloo. Gevonden: Lichtgrijscypers poesje met witte keel, voor wifte teentjes en achtqr kleine sokjes, Het Bleekveld, Heiloo. Jong-volwassen poes, roodcyperse bovenkant, wit van onderen, Beste- vaérslaan, Heiloo. Inlichtingen: 072-5616106. Zaterdag Non-stop muziek Geert de Ridder Richard de Vries 0.00 9.00 12.00 Wouter van der Goes 15.00 Mare Vermeulen 18.00 Marco Hamersma 21.00 Zondag Non-stop muziek 0.00 Johan van 't Veld 9.00 Rob Stevens 12.00 Loolijst 30 15.00 Ruud van Dijk 18.00 Edwin van Amstel 21.00 Streekradio Excellence is te ontvangen via de kabel op 96.5 FM. Maandag Delicabesse 9.00 OSU continu 12.00 AKKU-Kort 19.00 OSU-Continu 19.30 Broodje met 20.00 Subbacultcha 21.00 Nachtprogramma 22.00 Dinsdag Welcome to my world 9.00 Voor ouderen door ouderen 10.00 Welcome to my world 11.00 OSU continu 12.00 Platencollage 18.30 Gemeentevoorlichting Akersloot 19.00 Platencollage 19.30 OSU-bliem 20.00 OSU-jazz 21.00 Nachtprogramma 22.00 Woensdag Delicabesse Broodje met OSU continu Gemeentevoorlichting Limmen 18.30 Holland Omstreken 19.00 Wegwijzer Met Tien tot 10 Nachtprogramma Donderdag Wegwijzer OSU continu 9.00 12.00 13.00 20.00 21.00 22.00 9.00 11.00 Trammelant ledikant 18.30 AKKU aktualiteiten 19.00 Muziekboetiek 20.00 Dick's Nonstop 21.00 Nachtprogramma 22.00 Vrijdag Delicabesse 9.00 OSU continu 12.00 Dat zijn goede berichten 17.00 Freak Out! 19.00 Energy! 20.00 House-radio 22.00 Nachtprogramma 23.00 Zaterdag OSU continu 9.00 Interlokaal 16.00 Flash-back 17.00 Energy! 18.00 Top-25 20.00 Danceline 22.00 Nachtprogramma 23.00 Zondag Trammelant ledikant 9.30 Wie wat waar op zondag 10.00 Goudmerk 11.00 Ziezozondag 12.00 Spinrag 14.00 OSU sportief 15.00 Zendtijd voor de kerken 18.00 Luisterrijk 20.00 Nachtprogramma 22.00 De OSU is op de kabel te beluisteren op 89.0 FM in Akersloot en Limmen op 104.5 in Uitgeest en in de ether op 106.7 FM. Maandag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Avondprogramma 18.00 Het hol van de leeuw 22.00 Dinsdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Horoscopen 18.00 Baksteen 20.00 De rechtop in je bed show22.00 Woensdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Avondprogramma 18.00 Radio 80 dierenbrigade20.00 Easy listening 22.00 Donderdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Avondprogramma 18.00 Tracks 22.00 Vrijdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 061Ö0 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Interactief 18.00 Het Duinrijk 20.00 Remsporen 22.00 Zaterdag Lokaal totaal 01.00 Rob in de morgen 07.00 Muziekmijn 08.00 Koffieprut zandgebak 10.00 Dubbel D 12.00 In de middag (Marcel Bakker) 14.00 Lukraak 16.00 Weekje 80 18.00 De juiste toon 20.00 Easy listening 22.00 Zondag Lokaal totaal 00.00 Ronde van Egmond 10.00 Muziekmuseum 12.00 Zondagsport 80 14.00 RADIO BINGO 17.00 P.S. 18.00 De echo van het weekend20.00 Nighttime 22.00 Radio 80 is in de ether te ontvangen op 107 FM en op de Egmondse kabel op 96.5 FM in stereo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 6