Expositie in gemeentehuis Nieuwe sponsor voor zaalvoetbalteam Vreemde vogel... - -• Plaatselijk nieu UITKIJKPOST - 6 MAART 1996 PAGINA 13 wad 't Jlimn&i jbie De kopij dient (bij voorkeur) op maandag vóór 16.30 uur te worden ingeleverd op de volgende adressen: ümmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 Akersloot: N. Tiebie, Verdistraat 15 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 Volleybal Klaveriasdrive en jeugdveiling 03 nfitf Viswedstrijden HSV Subsidie voor Stichting Koortsachtige voorbereidingen Dorpshart Limmen Prpatief Plattelandsvrouwen S.V. Vredeburg Flitsende start TTV Xinix organiseert toernooi Candlelight concert SV De Vrijheid Politieberichten Scouting Limmen en Jantje Beton Opruiming wereld winkel Inleveren kopij voor: LIMMEN - In de verliezers-poule werd de eerste serie wedstrijden gespeeld. Zowel het team van Kaandorp als dat van de Wiekenders waren voor de 'Kerkweg toch iets te sterk. In de wed strijd tegen Kaandorp ging het aanvan kelijk gelijk op. In de tweede set nam Kerkweg zelfs een voorsprong, maar de Kaandorpen gingen toch met de zege strijken, 0-2 (11-15 en 9-15). Ook tegen het hechte team van de Wiekenders ging het in het begin goed. Hier was het de meer ervaren ploeg van de Wiekenders die de punten pakte, 2-0 (15-10 en 15-10). De wedstrijd tussen Kaandorp en de Wiekenders zou beslis- send worden wie de leiding in de poule zou gaan nemen. In een leuke en span nende wedstrijden werden de punten gedeeld. De eerste set was voor de Wiekenders. De tweede set moest Kaandorp, versterkt in deze wedstrijd met enkele gerenommeerde speelsters, winnen om mee te blijven doen voor de eerste plaats en dat deden zij dan ook, 1-1 (12-15 en 15-11). Door deze uitslag gaat Kaandorp aan de leiding in poule 1 4 met 3 punten. De Wiekenders volgen I met hetzelfde aantal punten maar met twee saldopunten minder. Deze week zijn er geen wedstrijden. Op donderdag 14 maart zijn de laatste wedstrijden in poule 2 tussen de teams van Beaux et Belles, die aan de leiding 1 gaan en de teams van Zomerschoon en de Springbokken, aanvang 19.30 uur in sportcentrum de Enterij. LIMMEN - Het gemeentehuis biedt van 7 maart tot eind april plaats aan een expositie van schilderijen van een groepje enthousiaste cursisten die les hebben bij Arts Crafts Alkmaar. Het groepje bestaat uit vijf amateur-kunst schilders. In de cursus wordt gewerkt aan verbetering van de persoonlijke schilderstijl van iedere deelnemer en worden verschillende technieken beoe fend. Zowel olieverf, acrylverf, aquarel en gemengde technieken worden toe gepast, waarbij het tekenen als basis- vaardigheid de nodige aandacht krijgt. Marja Kool-Bakker uit Heiloo, Tine Mobron-Anink en Ruth Zwanepol Klinkmeijer-de Oude uit Alkmaar, Paul Jansen uit Bergen en Freddy Arends- Kattenbeld uit Limmen zijn nu zover dat zij een aantal van hun werkstukken in een gezamenlijke expositie willen tonen. In totaal zullen circa vijfendertig schilderijen te zien zijn, waarbij een goede indruk wordt gegeven van hun kunnen. Er wordt een heel scala aan mogelijkheden in de schilderkunst getoond, van realistisch tot abstract, en van fijn uitgewerkte verstilde voorstel lingen tot vlbt en kleurig werk. De expositie wordt op 7 maart om 16.00 uur geopend door wethouder Ber Hes en is vanaf 8 maart tijdens werkda gen te bezichtigen. LIMMEN - Op vrijdag 15 maart zal in de kantine van voetbalvereniging Limmen de traditionele klaverjasdrtve ^nstenaars van de expositie in het gemeentehuis van Limmen. en jeugdveiling ten bate van de voet- 1 tl I T I <"T aVï Hl 1 Stichting Doorstroom Stichting Doorstroom, Koningsweg 36 in Akersloot verkoopt iedere eerste en derde zaterdag van de maand tweede hands spullen voor een waterproject in Uganda. Als u iets heeft voor de ver koop kunt u contact opnemen met Wil Broersen, 0251-312778 of Ben Schagen, 0251-314957. Poppentheater Dibbes Zaterdag 9 maart: De eiber, vanaf 6 jaar. Aanvang 14.30 uur, f 6,00 p.p. inclusief consumptie, Wilhelminaplein 3, Akersloot. Galerie Amber Tot 24 maart expositie van acrylschilde- rijen van Ineke v.d. Berg en van katten en keramiek van Irene Maas en Els Niesen. Openingstijden: donderdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur aan de Dusseldorperweg 18. Cult. Centrum Vredeburg Zaterdag 9 en zondag 10 maart: Limmen Creatief, expositie vanaf 11.00 uur. Sauna De Witte Brug Tot 15 maart een expositie van schilde rijen van Helly de Graaf en van bron zen beelden van Gerda Kooger. Openingstijden gelijk met Zwembad De Witte Brug in Castricum. Lezing karma en reïncarnatie Zondag 10 maart: lezing over karma en reïncarnatie door Hugo Verbrugh. Aanvang 14.30 uur. Reserveren nood- zakelijk, tel. 0251-312166/312098. Boerderij De Valbrug, Geesterweg 24, Uitgeest. [MEN Stichting Dorpshart JLjlIIlIlIdl vlvrtllvl 1 l' a 1 ,-v /-\ x r I 111 cs tv n P LIMMEN Limmen heeft onlangs een aanvullende subsidie van f 30.000,00 ontvangen voor verbouwing van het voormalige parochiehuis. Penningmeester A.C.H. Admiraal is blij met de subsidie: „Met de oprichting van onze .stichting en daaruit voortvloeiende activiteiten hebben wij het voormalige parochie huis voor de Limmer gemeenschap kunnen behouden. Nu moet het pand gerenoveerd worden om het geschikt te maken voor allerlei sociaal-culturele activiteiten. De bijdrage van de BankGiroLoterij daarin is m Limmen met enthousiasme begroet." Jaarlijks gaat tenminste zestig procent van de opbrengst van de Bank GiroLoterij naar organisaties op het gebied van maatschappelijk werk, volksgezondheid, cultuur en natuurbe houd. LIMMEN - De 'creatieve koorts' heeft de Limmers weer goed te pakken, wat blijkt uit het steeds groeiende aantal deelnemers dat zich heeft aangemeld voor de tweeëntwintigste van Limmen Creatief. Het organisatiecomité van de Culturele Raad Limmen krijgt het steeds moeilijker om alle deelnemers op hun wenken te bedienen. Reeds enkele jaren valt te bespeuren dat de deelnemers er een eer in leggen om hun kunstuitingen op de expositie van een extra dimensie te voorzien door creatief vorm te geven aan de inrichting van de plaats die ter beschikking staat. Er wordt niet zomaar iets neergezet of opgehangen- Het competitie-element - de Limmer eigen - komt steeds meer om de hoek kijken en dat maakt deze manifestatie zo bijzonder. LIMMEN - Op maandag 19 februari zijn de nieuwe tenues van shirtsponsor Aris Blok Mechanische Industrie uit Limmen officieel overgedragen aan zaalvoetbalvereniging d'EnterijHet eerste team is op dit moment lijstaan voerder in de klasse 2C van de KNVB zaalvoetbalcompetitie. De nieuwe vu j"t- O ballende Limmer jeugd worden gehou den. Vanhf 19.30 uur zal er geklaverjast worden om de hoofdprijs: een echt kalf. Daarna volgt de loterij met schitteren de prijzen. Om omstreeks 22.30 uur zal er een veiling worden gehouden waarin de meest uiteenlopende goederen onder de hamer komen: het originele Ajax-shirt van... een bezoek aan de Grolsch-brouwerijen, het pondje paling en nog veel meer. - LIMMEN - De bijeenkomst van de Plattelandsvrouwen Limmen stond deze keer in het teken van de muziek. De heer P. Bommer uit West-Graftdijk '.met als hobby muziekinstrumenten k maken kwam ons het een en ander over zijn zelfgemaakte panfluiten vertellen en ook laten horen. Hij bracht zijn ver- haal op humoristische wijze, doorspekt - met een tikje Westfries dialect, wat de aanwezige dames menige keer aan het lachen bracht. Na de pauze werden ver- schillende instrumenten bespeeld, wat - hem goed af ging, ondanks dat hij geen noten kan lezen. Met het mooi gespeel- de 'Whispering Hope' kwam een einde aan een leerzame en gezellige avond. LIMMEN - Vrijdag speelde Vredeburg rond 21 van de interne competitie. In groep A verspeelde J. Zentveld de aan sluiting met de kopgroep door in de eindfase van een spannende partij tegen D. Schut een kos.tebare fout te maken wat tot een kwaliteits verlies leidde en hem de partij kostte. Koplopers J. Admiraal en E. Stolp won nen beiden hun partij, waardoor hun afstand tot de achtervolgers erg groot is geworden. Het kampioenschap lijkt een onderlinge strijd tussen hen te wor den. R. Rommel verkeek zich op een agressieve tegenaanval van Admiraal, waardoor zijn koning een onzekere vlucht naar het centrum moest onder nemen. Een matnet met paarden en torens maakte een-einde aan de strijd. J. Limmen blunderde een paard tegen E. Stolp, waarna techniek de partij ten slotte besliste. C. Limmen is duidelijk op dreef, ditmaal weerlegde hij een gevaarlijk uitziend paardoffer van M. Weigraven op de koningsvleugel. Een sterke paardmanoeuvre onkrachtte echter elke verdere aanvalsdreiging van Weigraven. B. Kerkhof boekte zijn derde overwinning op rij ditmaal tegen N. Admiraal en klimt hiermee een aan tal plaatsen. In groep B staat C. Out onbereikbaar aan kop. Ook R. Lammers lukte het niet om van haar te winnen. In de strijd om de tweede plaats maakt L. Winder goede kansen na tegenvallende resultaten van E. Kramer. B. Kos doet ook nog mee na een overwinning op N. Glas. In de groep C liet Maarten Kos zich verschal ken doorde gewiekste Jan Valkering. Jan staat hiermee op de tweede plaats achter Robert Termes, die won van Siebe Meijer. Jeroen Duin verstevigde zijn derde plaats door een overwinning op de sterke Willemijn Koot. De uitslagen: A groep: R. Rommel - J. Admiraal 0-1, E. Stolp - J. Limmen 1-0, J. Zentveld - D. Schut 0-1, P. v.d. Heijdt i - G. Hafkamp 0-1, R- v.d. Storm - M. 1 Sturk 1-0, C. Limmen - M. Wiegraven 1- 0, T. Al - B. v. Diermen 0-1, H. Levering -K. Aafjes 0-1, J.Tebbens - H. Brak 0-1, V. Deen - J. de Graaf 1-0, N. Admiraal - B. Kerkhof 0-1. B groep: R. Lammers - C. Out 0-1, R. Jagtenberg - P. Evenhuis 0-1, W. Könst - L. winder 0-1, B. Kos - N. Glas 1-0, W. Kaandorp -J. Kramer 1-0. C groep: Siebe Meijer - Robert Termes 0-1, Maarten Kos - Jan Valkering 0-1, Jeroen Duin - Willemijn Koot 1-0, I Wiedeke Meijer -Jantien Kaandorp 0-1, Liselotte Admiraal - Wiedeke Meijer 1- 0, Karin Kos - Jeroen Kaandorp 0-1. LIMMEN - Het eerste seniorenteam ging voortvarend van start met een dut- delijke overwinning op De Victors met 9-1, daarna was er even een terugslag bij Dito 2, dat voor Mark nog steeds een niet te bespelen tegenstander is en daardoor een te grote nederlaag met 3- 7 opleverde. Het gepromoveerde twee de team startte met een nuttige 5-5 tegen Esopus 3, maar botste daarna op het sterke Noordkop 4, dat met een 8-2 zege aan de haal ging. Vetvolgens moest daar herstel komen bij De Victors 3, maar die waren als totaal nog iets meer ervaren dan de Limmenaren. Het derde team speelt mee voor de titel in de vijfde klasse B en begon met DCS 1 met 9-1 aan de zegekar te binden Daarna volgde Turnlust 2, dat met 7-3 werd geklopt en volgde een gelijkspel tegen WATT 1, dat het trof dat Mike Valk niet geheel in zijn normale vorm stak en genoegen moest nemen met één zege in de enkelspelen en een aan deel in de winst van het dubbelspel. Gepromoveerd, maar lang niet onver slaanbaar toonde zich het vierde team, dat tegen De Victors 4 nog een gelijk spel haalde, dankzij vooral Wim Krom, die al zijn enkelspelen won, maar daar na was DisnieRats 11 met 3-7 te sterk - alleen een enkele zege voor Wim en Marcel de Vries en een moeiteloze winst in het dubbel. Spirit 10 was zelfs ruimschoots winnaar met 7-3. Het jeugdteam begon matig tegen Spirit j.6. Sebastiaan en Heiko wonnen allebei maar één enkelspel, maar het herstel kwam al spoedig in de volgende thuiswedstrijd tegen Treffers j.6 dat met 6-4 werd verslagen. De beste scores waren van Sebastiaan met driemaal winst en Heiko, die er twee pakte. Ze wonnen samen ook het dubbel, terwijl Wim er drie verloor. De volgende ont moeting was uit tegen DOV j.4 en dat werd een uiterst spannende aangele genheid, met maar liefst zes van de tien partijen in drie games. Het was evenwel tóch DOV dat de meeste van die partij en binnenhaalde en zo werd het een te ruime 3-7 nederlaag. AKERSLOOT - Op zaterdag 30 en zondag 31 maart vindt er overdag in sporthal de Lelie in Akersloot een groot badmintontoernooi plaats. Badmintonvereniging Xinix organi seert haar Rabobank-Xinix toernooi. Het toernooi wordt gespeeld in vier klasse- le en 2 klasse districtscompeti tie, 3e en 4e klasse districtscompetitie, recreanten en beginners. Er zijn leuke prijzen te verdienen. Per onderdeel bedraagt het inschrijfgeld f 10,00 per persoon. Het is voor de eerste keer dat in samenwerking met de Rabobank een dergelijk toernooi in Akersloot wordt gespeeld. Nadat de Rabobank reeds het eerste team van Xinix in een nieuwe kleurige outfit heeft gestoken, verleent zij haar medewerking aan de totstandkoming van het toernooi. Voor meer informatie en inschrijving kunt u, voor 15 maart, terecht bij A.van Oudheusden, Kotterstraat 17,1826 CD Alkmaar, tel. 072-5610975. LIMMEN - Zondag 10 maart wordt de tweede wedstrijd om het all-round kampioenschap van Limmen gevist. Nadat de eerste wedstrijd onbeslist ein digde, geen enkele deelnemer wist iets te vangen zullen we proberen in de Markervaart nabij Marken-Binnen wel enige vis te verschalken. Als de water temperatuur maar blijft stijgen zal dat geen probleem vormen. De competitie is vrij toegankelijk voor hengelaars uit de federatie Midden- Noord-Holland, mits in bezit van een geldige visakte. Lidmaatschap van een vereniging is dus niet noodzakelijk. Over 10 wedstrijden zal worden uitge maakt wie de meest all-round henge laar van Limmen is, waarbij de beste vijf resultaten tellen. Eetcafe De Uitkomst staat garant voor een mooie wisselbeker en de ere-prijzen, alsmede voor een gezellige slotavond. Tevens wordt na elke wedstrijd hier de prijsuit reiking en een verloting gehouden. Opgeven van tevoren is niet nodig, maar u kunt altijd informatie over deze competitie krijgen op telefoon 0251- 310429. De wedstrijd wordt gevist aan de Markervaart, vertrek om 8.00 uur bij Garage Schilder in Limmen. Inleg vijt gulden per wedstrijd, duur van de wed strijd is drie uur. shirtsponsor is een extra stimulans om dit seizoen als kampioen af te sluiten. De thuiswedstrijd van die avond tegen E. M. J. Drukkerij eindigde echter in een teleurstellend 2-2 gelijkspel. Zaalvoetvereniging d'Enterij, opge richt in 1980 onder de naam 'Limmen heeft momenteel 4 seniorenteams en 3 verenigingsscheidsrechters. De dag van het inrichten (op vrijdag voor de opening) heerst er in Vredeburg een sfeer die vergelijkbaar is met de voorbereidingsdagen van de bloemendagen. Nieuwe ideeën worden uitgeprobeerd, bekeken, bekritiseerd en, al of niet aangepast, doorgevoerd. De tentoonstellingsruimtes doen den ken aan chaotische taferelen van Jan Steen of Pieter Brueghel, waar alles door elkaar heen beweegt met hamers, spijkers, touwtjes, tape, zaagsel, stenen, spuitbussen, plakband, lint, draperieën, sokkels, spotjes en noem het maar op. Tot op het moment van de opening worden correcties aangebracht en de laatste oneffenheden gladgestreken als ging het om een wereldkampioenschap creativiteit. De Commissie Creatief van de Culturele Raad is dit alles niet ont gaan en overweegt om ook deze vorm van creativiteit in de toekomst als een onderdeel van de expositie aan te scherpen. Ideeën hieromtrent zijn van harte welkom. Met dit artikel over Limmen Creatief is de nieuwsgierigheid wellicht gewekt om voortijdig een blik te werpen in de creatieve keuken, maar dat wordt niet toegestaan. Wie de expositie wil zien krijgt daartoe gratis de gelegenheid op zaterdag en zondag 9 en 10 maart tus sen 11.00 en 17.00 uur. De officiële opening vindt plaats op zaterdagmor gen door burgemeester E. Huisman, die het moeilijk genoeg zal krijgen om in zijn toespraak aan alle vormen van gepresenteerde creativiteit aandacht te besteden. Als organiserend comité prijst de Culturele Raad zich gelukkig met een artistiek deelnemersveld, dat zich in Limmen bezighoudt met schil deren, pottenbakken, handwerken, fotograferen, glas graveren en andere kunstvormen. Vanzelfsprekend reke nen de exposanten op een geslaagd weekend vol erkenning met massaal uit Limmen en de regio. Op de foto ziet u staand vlnr.: Aris Blok (shirtsponsor), Martin Kerkhof, Erik Blok, Arjan Bult, Haeije Manders en Nelson Bult (coaches). Zittend vlnr.: Koen Nijman, Marco Meijer, Niels Kaandorp, Rob Metzelaar en Ron Hof. Open Huis Kartworld LIMMEN - Een vreemde gewaarwording voor de bewoners van de Kapelweg: een amazonepapegaai in het vogelvoederhuisje De vogel doet zich sinds vrijdag tegoed aan vetbollen en pindas zich blijkbaar niet bewust van zijn opvallende verschijning. Hij vermaakt zich prima en laat zwh dan ook niet vangen... LIMMEN - Nadat Indoor Kart World Limmen in november vorig jaar haar poorten opende en in vier maanden al enkele duizenden gasten en karters heeft ontvangen, organiseert eigenaar Mike Put het komende weekeinde een groots opgezet Open Huis met een Speedshow. Auto- en motorsportlief- hebbers kunnen zich aanstaande zater dag en zondag vergapen aan de fraaie Pennzoil Indy Car van Teo Fabi die uit Amerika is gehaald. Ook kan men zich op de foto laten zetten bij de Parijs- Dakar KTM van Gerard Jimmink, de Pepsi Citroen AX van Jeroen van Inkel, de AX-raceauto's van Natasja Smit en Michael Zentveld, een specta culaire Rothmans Renault Twingo of bij een antieke raceauto of old-timer. Verder worden er in de woonplaats van wereldkampioen Haruchika Aoki demonstraties gehouden met minibik- es. Het festijn wordt zondagmiddag nog eens extra opgeluisterd met een optre den van de Amsterdamse zanger Dries Roelvink, terwijl het hele weekeinde een drive-in show voor muziek en sfeer zorgt. Natuurlijk kan er het komende weekeinde ook volop worden gekart, waarvoor kortingsbonnen van vijf gul den in omloop zijn. De kartliefhebbers strijden in Limmen sindskort op Nederlands langste indoorcircuit. Ten opzichte van de eerste maanden is de baan nu met ruim 100 meter verlengd tot bijna 500 meter. Op de korte baan stond het ronderecord op 29 seconden, terwijl de te kloppen tijd nu bij de 43 seconden ligt. AKERSLOOT - Op zaterdag 9 maart zal in de dorpskerk aan het Dielofslaantje in Akersloot het kwartet 'Decime' het concert verzorgen. Decime bestaat uit Vincent van Tongeren, bes klarinet; Ciske van ter Mey, es en bes klarinet; Michel Duyves, es, 'bes en bas klarinet en Frans Moussault, bes en bas klarinet. Voor. dit swingende concert wordt een grote toe loop verwacht. Reserveren is daarom gewenst. Voor inlichtingen en reserve ringen belt u 0251-312598 of 313221. De kerk gaat open om 19.30 uur. Aanvang van het concert om 20.15 uur. De toegangsprijs bedraagt f 12,50, LJr en Pas 65+ f 10,00 en kinderen tot 12 jaar betalen f 1,00. LIMMEN - Resultaten van de afgelo pen week: klasse E: K. Hooyboer 94 pnt. Klasse A: J. Drenth 98 pnt., J. Hageman 97 pnt., J.R. Schaft 93 pnt. Klasse B: J. Nuijens 95 pnt., B. Sassen 95 pnt., C. Onderwater 94 pnt.; Klasse C: E. Weyers 95 pnt.; F. Bakker 94 pnt., R. Hageman 92 pnt.; Klasse D: M. Elhardt 97 pnt., F. Rienks 94 pnt., M. Rienks. LIMMEN -Op 28 februari vond een ongeval plaats bij een bedrijf aan de Hogeweg. In de bedrijfshal werd een stalen stelling gemonteerd. Een stalen staander raakte uit balans en viel op een man. De man werd met een ambu lance naar het MCA te Alkmaar ver voerd alwaar een gebroken linkerbo venarm werd geconstateerd. Vanaf 26 februari werden de navolgen de goederen als gevonden gemeld: rozenkrans, siervelg Ford, gouden herenring met wit gouden vierkant en inscriptie PS, stenen witte kip, motor koffer. Vanaf 26 februari werd als verloren gemeld: fietssleutel, portemonnnee met onder andere een rijbewijs, zwart etui met twee sleutels. Openingstijden bureau Limmen: maan dag van 9.00 tot 12.00 uur en donder dag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken, telefoonnummer 072- 5337676 of tijdens kantooruren 072- 5053086. Voor het aanmelden van gevonden en/of verloren fietsen en voorwerpen kunt u ook bij de receptie van het gemeentehuis terecht. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (b.g.g. 072- 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorper weg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Bereikbaarheid donderdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-5330984 of 072- 5110804). Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezond heidszorg: voor al uw vragen 072- 5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebu reau) 072-5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Woensdag van 9.45 tot 10.45 uur. Carien van Diepen, tel. 5052757. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (072-5052635). Geen spreekuur in het wijkgebouw te Limmen. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, Pr^ktl3k; adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (b.g.g. 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 072-5335 J48. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie. 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 5051456. Voor de dienst gemeentewerken gel den dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: U/z- 541.3533. De burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische af spraak. Voor de wethouders is het spreekuur op dinsdagavond van 19.00 tot 20.30 uur; zij-ingang gemeentehuis. Sector Welzijn; u kunt terecht na het telefonisch maken van een aispiaak, belt u hiervoor tussen 9.00-11.00 uur, tel. 5051456. Voor (aan)vragen in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandicapten en de Algemene Bij standswet kunt u op maandag-, woens dag- en donderdagmorgen tussen 9.00 en 12.00 uur terecht, echter alleen na het maken van een telefonische afspraak. Belt u hiervoor zoveel moge lijk op de hierboven aangegeven och tenden. Bureau huisvesting/sportzaken is open (en telefonisch bereikbaar) tussen 9.00- 12.00 uur. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoor den te Limmen, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 5051483. Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Segerius, coördinatrice, tel. 5051772. Welfare Limmen Inlichtingen: n?w. Boersen, Visweg 46, tel. 5052483. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 5051398. LIMMEN - De collecte voor het Jantje Beton Fonds komt er weer aan, ver vroegd naar de maand maart. Scouting Limmen komt op woensdag 13 maart weer samen met de kinderen bij u langs de deur. Het Jantje Beton Fonds besteedt vijttig procent van de opbrengst aan allerlei plaatselijke of regionale projecten die er voor zorgen dat kinderen niet in de verdrukking komen. De andere helft is voor de jeugdverenining die collec teert. De scouting denkt daarbij ook aan andere kinderen: er wordt een gedeelte geschonken aan de kinderaf deling van het MCA. Kinderopvang/gastouderbureau Spreekuur: Westerweg 7, 1906 EC Limmen, dinsdag van 9.00 tot 10.30 uur, tel. 5052418. Tel. spreekuur dinsdag van 20.00 tot 21.00 uur, tel. 5052817. Tel. spreekuur donderdag van 20.00 tot 22.00 uur, tel. 5053220. Peuterspeelzaal Klein Duimpje Voor informatie kunt u terecht op tel. 5052418. Kinderdagverblijf Eigen Wijs Spreekuur: Westerweg 7, 1906 EC Limmen, .maandag van 10.00 tot 12.30 uur; tel. spreekuur woensdag van 10.00 tot 11.30 uur; tel. 5052418. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00- 17.30/19.00-20.30 uur; woensdag 10.00- 12.00/14.00-17.30 uur; vrijdag 14.00- 17.30/19.00-20.30 uur. Dierenbescherming Honden en katten: tel. 072-5334316. Knaagdieren: Prins, tel. 5052266. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Albertshoeve 140, Castricum, tel. 0251- 654345. Dierenartsen: H. Wolters en S. Asyee. Spreekuur zaterdag mw. j -r- - - 13.00-14.00 uur, verder volgens tekto nische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 0251-655910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel automatisch doorgescha keld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. H. Corneliuskerk Pastoor: S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur: dinsdag en don derdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30- 10.30 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant: ds. H.C. van het Maalpad, Ypeste'inerlaan 19, Heiloo, tel. 072- 5331473. Scriba: J.P. Hartog, Kapellaan 11 b, Heiloo, tel. 5053403. LIMMEN - Dit is het laatste weekend voor de verbouwing dat u korting krijgt van 10 tot 40 procent op eerlijke hand gemaakte produkten uit derde wereld landen. Als u nu koopt helpt u daar niet alleen de derde wereld mee, maar ook de vele vrijwilligers.Tot ziens op vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 13