Veel belangstelling voor Limmen Creatief De Egmonden - UITKIJKPOST - 13 MAART 1996 PAGINA 13 Inleveren kopij voor: naad 't Jdinuneb 2)ie De kopij dient (bij voorkeur) op maandag vóór 16.30 uur te worden ingeleverd op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 Akersloot: N. Tiebie, Verdistraat 15 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 Conquista nieuws Handbal Meervogels Poldertrimloop bij Meervogels Toernooi Xinix Dialezing Ons Huis Time for music Heavy Metal in de bibliotheek SV de Vrijheid Hengelsportvereniging Reumafonds collecte firsrSf-cirri rtfr S3? er ereirrn er Bonhoeffer Poëzieconcours Discussiebijeenkomst over de toekomst van Egmond Egmond presenteert overzicht schades en vernielingen Met Mes en Vork Schoolkinderen planten bomen Knelpunten voor de fiets worden aangepakt Toernooi 't Goede Veld Speel-in middag voop blokfluit toni tlmmïjbh gHRISii sphqS- Uiteenlopende technieken werden geëxposeerd. Burgemeester E. Huisman verrichtte zaterdagmorgen de officiële opening van de tentoonstelling. In zijn toespraak prees hij de creativiteit van de veertig exposanten. De 22ste expositie van Limmen Creatief afgelopen weekend in Vredeburg werd bezocht door talloze belangstellenden. LIMMEN - Zaterdagochtend gaan we een beetje in de toekomst kijken met de kinderen van de basisscholen. Jullie gaan een, blieb, robot maken, blieb. Niet zo maar eentje, maar een Space- robot. Jullie krijgen alle materialen die jullie maar nodig denken te hebben, zoals doosjes en aluminiumfolie. Neem jullie moeders maar mee, want die kun nen nog veel verder in de toekomst kij ken. Samen kunnen jullie dan een robot maken, waar de uitvinders van vandaag nog van zullen opkijken. Jullie zijn welkom om 10.30 uur in de Wollewei tot 12.30 uur. De entree is zoals altijd f 1,00. Zaterdagavond gaan we er een ouder wetse avond van maken. Nu denken jullie natuurlijk, hmm, ouderwets, wat moeten wij daar mee? Nou, we gaan spelletjes doen. Het leuke van spelle tjes is dat je kunt winnen, een ander helemaal gek maken, omdatvje niet speelt om te winnen, maar om die ander helemaal gek te maken. En dit alles onder het genot van de nieuwste muziek en wat te drinken en te knab belen. Wie weet, verzinnen jullie wel wat nieuwe spelletjes. We beginnen om 19.00 uur en zijn uit gespeeld om 23.00 uur in de Valkeyhal. Volgende week draaien we weer film. Geef vanavond door welke jullie willen zien. AKERSLOOT - De enige kampioen skandidaat Olympia uit Hengelo nam tegen de dames senioren 1 snel een voorsprong. Na een fraaie score vanuit de hoek van Petra Jonker en een schot uit de tweede lijn van Wendy Zandber gen heeft Meervogels slechts eenmaal de leiding kunnen nemen. 5-5. Na enige tweeminutenstraffen aan Meervogels- zijde liep de thuisclub uit naar 12-8 ruststand. De tweede helft begon hoop vol. Annemarie Woesten-burg stopte een strafworp. Ellen Tiebie scoorde weer doch verder dan 13-10 liet Olympia het niet komen. De dames hebben hard aan een beter resultaat gewerkt maar vonden een in blakende vorm verkerende Olympiakeepster op hun weg. Dan komt er een punt in de wedstrijd waarin niets meer lukt en moest Meervogels de punten aan de waarschijnlijke kampioen laten (25-14). Om het degradatiegevaar totaal at te wenden stonden de heren senioren voor de taak de kampioenskandidaat Volendam 2 te verslaan. De gastheren startten voortvarend en namen een 4-1 voorsprong, deze 3 punten voorsprong werd ook tot de rust gehandhaafd 9-6. Na rusteen een donderpreek van trai- ner/qoach Gerard Cornelissen werd de achterstand door keihard werken pas vijf minuten voor het einde ingehaald 15-15. Cees Bfandjes onderschepte de bal en met behulp van Ruud Out werd voor het eerst een voorsprong bereikt. In de laatste minuut kwam Volendam weer op gelijke hoogte. Een vrije worp in de laatste seconden werd door Theo Krom professioneel genomen 16-17 en dus werden de verdiende punten uit het palingdorp mee naar Akersloot geno men. AKERSLOOT - Zondag 17 maart wordt de laatste Rabopoldertrimloop gelopen van het seizoen "95/',96. Deze serie van trimlopen trok ook dit sei zoen weer veel deelnemers. Hopelijk is het zondag lekker trimweer, want bij de laatste trimloop verwacht Meervogels veel deelnemers. Het parcours loopt als vanouds door en langs het dorp Akersloot. De afstanden zijn: de 4 kilometer speci aal voor de jeugdigen, en de 8 en 14 kilometer voor de volwassenen en vete ranen. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine van de handbalvereniging aan de Boschweg waar om 10.30 uur de start is. Kleed- en douchegelegenheid is aanwezig. Deze loop geldt nog steeds voor het trimloopboekje van de KNAU. De eerste drie, de eerste dame, de eer ste veteraan en de eerste jeugdige beneden de 14 jaar worden beloond met eremetaal. Inschrijfgeld tot 15 jaar f 2,50:15 jaar en ouder f 3,50. Met aan denken respectiecelijk f 3,50 en f 4,50 AKERSLOOT - Op zaterdag 30 en zondag 31 maart vindt er overdag in sporthal de Lelie in Akersloot een groot badmintontoernooi plaats, Bad mintonvereniging Xinix organiseert haar Rabobank-Xinix toernooi. Het toernooi wordt gespeeld in vier klas sen:, eerste en tweede klasse districts competitie, derde en vierde klasse dis trictscompetitie, recreanten en begin ners (niet langer dan twee jaar badmin ton). Voor meer informatie en inschrijving kunt u nog tot 15 maart terecht bij A. van Oudheusden, Kotterstraat 17,1826 CD Alkmaar, tel. 072-5610975. LIMMEN - In de avonduren van maan dag 4 maart werden twee jongens en een meisje op de Achterweg aangehou den die er van verdacht werden vernie lingen te hebben gepleegd bij wonin gen op de Du Peyronlaan en de Schoollaan. Na verhoor bleek dat de twee jongens verantwoordelijk waren voor de vernielingen. De ouders van de beide jongens werden in kennis gesteld. Een schaderegeling werd opgestart en verder wordt het Halt-bureau inge schakeld. Op 5 maart vond er een aanrijding tus sen twee personenauto's plaats op de kruising Burg. Nieuwenhuyzénstraat- Hoogeweg. De oorzaak was het niet verlenen van voorrang. Er was alleen materiële schade. Op 8 maart werd er ingebroken in een van de kantoorruimtes van de Oost hoek aan de Oosterzijweg. Via een ver nield raam werd toegang verschaft. Een computer met printer werd ontvreemd. Omdat de bestuurder van een perso nenauto die geparkeerd stond op een parkeerstrook op de Rijksweg zijn por tier nog niet gesloten had, werd deze door de zuiging van een passerende vrachtwagen uit zijn handen gerukt. De schade aan de perso- nenauto was aan zienlijk. Op 10 maart vond op de fietsoversteek- plaats van de Rijksweg nabij de Westerweg een aanrijding plaats tussen een voetganger met een fiets aan de hand en een motorrijder en passagiere. Door de aanrijding kwamen de motor rijder en passagiere ten val. Zij liepen enkele schaafwonden en blauwe plek ken op. De oorzaak van de aanrijding was dat de voetganger geen voorrang aan de motorrijder verleende. De afgelopen week werd een sleutel bos met 12 sleutels als gevonden gemeld. Als verloren werden gemeld: velg Audi, groene alpinppet, fietssleutel Axa (verloren eind februari)^ Openingstijden bureau Limmen: maan dag van 9.00 tot 12.00 uur en donder dag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken, telefoonnummer 072- 5337676 of tijdens kantooruren 072- 5053086. Voor het aanmelden van gevonden en/of verloren voorwerpen kunt u ook bij de receptie van het gemeentehuis terecht, zo ook voor het opgeven van gevonden en/of vermiste fietsen. LIMMEN - De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen afdeling Limmen houdt haar ledenavond op maandag 18 maart in Ons Huis, aanvang 20.00 uur. De avond zal verzorgd worden door mevrouw R. Prins uit Bergen. Zij is als afgevaardigde van de provincie Noord- Holland naar de Wereldvrouwencon ferentie in Peking geweest. Hierover houdt zij een dia-lezing. Entree niet- leden f 5,00 inclusief koffie. LIMMEN - Op vrijdag 22 maart vindt in cultureel centrum Vredeburg een gevarieerd concert plaats. Aan dit con cert werken mee Rob van der Sande en Peter Rijs (toetsen). Birgit Smit en Harry Mooy (zang) en Jan de Goede (slagwerk). Geluid en licht worden ver zorgd door Sjaak Seignette. Het belooft een aantrekkelijke en afwisselend con cert te worden. Naast een aantal instru mentale stukken loopt de bijdrage van vocalisten als een rode draad door het programma. Pakkende popsongs van Stevie Wonder en musicalthema's van Andrew Lloyd Webber worden afge wisseld met gevarieerd samenspel tus sen piano en synthesizers in stukken van L. Bernstein en Chr. Norton. De toegangprijs is f 10,00, jongeren tot en met 16 jaar f 5,00. Aanvang 20.15 uur. Reserveren: gemeentehuis Limmen, tel. 072-5051456. LIMMEN - Ook zo gek op gierende gitaren en beukende drums? Dan heeft de bibliotheek in maart en april voor jou een prima collectie 'heavy metal' klaarstaan. Van Black Sabbath tot Metallica, allemaal kennen ze het klap pen van de zweep. Snelheid, vervor ming en een enorm volume is voor hen het enige wat telt. Muziek om bij uit je dak te gaan, maar ook muziek die een heel eigen cultuur en levensstijl om zich heen heeft gebouwd. Zwart leer, een voorliefde voor het occulte en yooral veel zwaar metaal. De bibliotheek heeft een aantal hard-rock en heavy metal cd's uitgezocht die geschiedenis maakten. Samen met een aantal video's en boeken geven zij een aardig over zicht van één van de meest populaire muziekstromingen van deze tijd. Tot eind april is de presentatie te zien en te leen in de bibliotheek. LIMMEN - Klasse E: Kees Hooijboer 98, Klasse A: Rob Schaft 99, Jeroen Drenth 99, Jolanda Hageman 95; Klasse B: Bart Sassen 95, John Nuyens 92, Erno Koppes 91; Klasse C: Erik Weyers 94, Freek Bakker 91; Klasse D: Marco Elhart 97, Mark Baltus 77. LIMMEN - Er meldden zich zondag 10 maart acht hengelaars voor de tweede all-round wedstrijd van de Limmer vis club. Strijdtoneel was de Markervaart alwaar een hooggespannen verwach ting heerste. Reeds na enkele minuten ving D. Pekel een brasem, zodat het debacle van de eerste wedstrijd zich niet zou herhalen. Dat dit maar zeer ten dele waar zou blijken, was al snel duidelijk. Na drie uur vissen boden slechts twee vissers een vangst aan ter weging. Beiden hadden twee brasems en het velschil was minimaal. D. Pekel eerste met 1420 gram, J. Walta tweede met 1380 gram. De overige deelnemers had den slechts koude handen en na afloop werd er dan ook niet echt over vissen gesproken. Volgende keer beter dan maar. Dat is overigens op zondag 31 maart in de Ringvaart. Vertrek om 7.30 uur bij Schilder, denk om de zomertijd. LIMMEN - Het Reumafonds bestaat 75 jaar. Ook dit jaar wordt weer een collecte gehouden, ditmaal in de week van 18 tot en met 23 maart. Het Reumafonds heeft uw bijdrage drin gend nodig. Met uw hulp wordt voor lichting gegeven, het onderzoek naar de oorzaak van Reuma gestimuleerd, worden aanpassingen in woningen en aangepast vervoer gefinancierd. Geef per bank (707070848) of per giro (324) of via de collectanten die bij u langs de deur komen. 4* CASTRICUM - Hebben jongeren nog interesse voor gedichten? Zonder enige twijfel! De ridderzaal van kasteel Assumburg was afgeladen vol, zoveel belangstelling was er voor de interscho- laire poëziemanifestatie kort geleden georganiseerd door het Bonhoeffer. Meer dan dertig jonge dichters en song tekstschrijvers van maar liefst zes scho len uit de regio kwamen voorlezen en zingen. De jury, bestaande uit Elly de Waard (dichters en poprecensente) en Ad Zuiderent (dichter, criticus en docent aan de Vrije Universiteit), had geen gemakkelijke taak. De kwaliteit van de gedichten en songteksten was ver bluffend hoog. De hoofdprijs ging naar Rick Elenbaas, leering 5 VWO van het Bonhoeffercollege, die een aantal gedichten voorlas uit een door hem zelf geschreven bundel. Een gedeelde tweede prijs ging naar Bas Belleman (6 gym Murmellius, Alkmaar) en Peter Ben Smit (5 gym Felisenum, Velsen), die beiden een opzienbarende performance hadden met veel stemverheffing. Astrid Huis man (VWO 6 Bonhoeffer, Castricum), kreeg een eervolle vermelding voor haar gedicht in het Frans. EGMOND - Maandag 18 maart is er een informatie- en discussieavond over de samenwerking en eventuele schaal vergroting van gemeenten, over de toe komst van de gemeente Egmond. 'Om niet af te wachten welke oplossing in Den Haag voor ons wordt uitgedacht, hebben wij ervoor gekozen zelf de nodige initiatieven te nemen en met onze buurgemeenten te praten over samenvoeging, om zo de noodzakelijke gemeente-omvang te bereiken,' schrijft burgemeester Brommet in een artikel ten behoeve van de bijeenkomst op 18 maart. 'Zo werd enerzijds gepraat met Bergen en Schoorl en anderzijds met Heiloo, Limmen en Akersloot. In de discussie lijkt zich een voorkeur te gaan afte kenen voor verder gesprek over samenvoeging met Heiloo en Limmen.' Akersloot 'mag er van Egmond best bij', wanneer die gemeente daar maar duidelijk voor kiest. De komende maanden moet duidelijk worden of Heiloo en Limmen met Egmond een gemeente willen vormen. Wanneer dat het geval is, zal het proces van samenvoeging dat bij wet moet worden geregeld nog minstens een jaar of vijf in beslag nemen. 'Het laatste woord is daarover bepaald nog niet gesproken!' aldus Brommet. De gemeente hoort graag de'visie van de inwoners op de huidige ontwikkelin gen van Egmond om een afgewogen besluit te kunnen nemen. Vandaar dat de bijeenkomst is georganiseerd. Om 20.00 uur vindt deze plaats in dorpshuis Hanswijk in Egmond aan den Hoef. Voor een uitnodiging of meer informa tie kunt u contact opnemen met gemeentevoorlichter John van Woezik, tel. 072-5068205. EGMOND - In de gemeente Egmond is er in maart 1995 een begin gemaakt met de inventarisatie van schadegeval len, waarbij er schade aan een gemeen telijk object is ontstaan. Dit kan zijn gebeurd door bijvoorbeeld vandalisme, aanrijdingen, vernielingen en illegaal aanplakken. In totaal is er in de perio de van maart tot december 1995 een bedrag van f 60.737,21 uitgegeven aan het herstel van 147 schades. Het verwij deren van illegaal aanplakken is hier niet bij inbegrepen. Per kern zijn de volgende kosten gemaakt: in Egmond aan den Hoef is f 19.444,69 uitgegeven aan 33 gevallen; in Egmond-Binnen was dat f 9.048,48 voor 24 schades en in Egmond aan Zee f 32.244,04 voor 90 schadegevallen. Van de schades door aanrijdingen was en bleef in 88 gevallen de dader onbe kend. In 32 gevallen van algemene schade (van vernielingen tot aanrijdin gen) konden de kosten doorberekend worden aan de veroorzaker. Moedwillig veroorzaakte schade, dus door vernielingen en vandalisme, kost te de gemeente f 11.494,09. Palen, licht masten en verkeersborden waren daar bij het meest object van vernieling. Maatregelen Het centraal samenbrengen van de afzonderlijke schadegevallen heeft als voordeel dat het mogelijk is vast te stel len op welke locaties regelmatig schade ontstaat en daar maatregelen tegen te nemen. Voorbeelden van dergelijke locaties zijn het parkeerterrein aan de Sportlaan, de omgeving van jongeren centrum De Wal en de Zuiderstraat, waar leveranciers vaak betonnen palen omrijden. Gekeken zal worden wat voor alternatieven er zijn voor deze locaties, om de schade te kunnen beperken. EGMOND - Toneelgroep Spiegel speelt op 20, 21, 22 en 23 maart in Dorpshuis de Schulp het stuk 'Met Mes en Vork' van Alan Ayckbourn, onder regie van Sylvia Belmer. Het stuk gaat over familieperikelen, waarbij romanti sche momenten worden afgewisseld met verdrietige buien en lekker eten met mes en vork. Inlichtingen over de kaartverkoop f 12,50) zijn verkrijg baar bij E. Stam, tel. 072-5062683. In verband met een beperkt aantal plaat sen is reserveren aan te bevelen. EGMOND - De gemeente Egmond doet mee aan de Nationale Boomfeest dag op woensdag 20 maart. Samen met de leerlingen van groep 7/8 van de basisschool De Boswaid en van groep 8 van de basisschool St. Jozef te Egmond aan den Hoef gaat wethouder Damstra van Openbare Werken 's morgens om 10.00 uur in totaal twintig bomen plan ten. De bomen worden geplant op de beide bermen langs de nieuw aangeleg de busbaan bij de vorig jaar in gebruik genomen Randweg in Egmond aan den Hoef. De bomen worden door groepjes van twee kinderen geplant. Tegelijk zal een klein flesje in het plantgat verdwijnen met daarin de namen, het jaartal en/of een tekening van de planters. Ook wet houder Damstra plant een flesje mee. Na het planten van de bomen ontvan gen de kinderen een kleine attentie. Verleden jaar is wegens het ontbreken van een locatie in Egmond aan den Hoef de boomfeestdag alleen in de ker nen Egmond-Binnen en Egmond aan Zee gehouden. Nu is Egmond aan den Hoef aan de beurt. Voor 1997 zijn de plantlocaties nog niet bekend. De sec tor Ruimte en Groen van de gemeente Egmond onderzoekt welke plantloca ties in 1997 eventueel voor het vieren van de Boomfeestdag in aanmerking kunnen komen. EGMOND - De sector ruimte en groen van de gemeente Egmond heeft het advies van de werkgroep verkeer van 30 januari overgenomen over het rap port van de Vrouwen Advies Commissie met betrekking tot knel punten voor de fiets in de Egmonden. Diverse knelpunten die door de VAC zijn aangegeven in het rapport van 12 december 1995 worden nader onder zocht, danwel reeds veranderd. Daarbij gaat het bijvoorbeeld om het duidelij ker maken van de voorrangsregeling bij uitritconstructies aan de Anna van Burenlaan in Egmond aan den Hoef. In de nog op te starten voorlichtingscam pagne zal hieraan aandacht besteed worden. Bij de oversteek van dezelfde laan naar de fietstunnel zullen strepen worden aangebracht. De opmerkingen over de Herenweg bij Heegemunde worden meegenomen bij de toekomstige reconstructie aldaar. Verder is besloten bij een aantal door de VAC aangewezen knelpunten geen actie te ondernemen omdat dit bijvoor beeld door de provincie is besloten of wordt onderzocht. Stichting Doorstroom Stichting Doorstroom, Koningsweg 36 in Akersloot verkoopt iedere eerste en derde zaterdag van de maand tweede hands spullen voor een waterproject in Uganda. Als u iets heeft voor de ver koop kunt u contact opnemen met Wil Broersen, 0251-312778 of Ben Schagen, 0251-314957. Kantine Meervogels Vrijdag 15 maart: klaverjasdrive in de kantine aan de Boschweg in Akersloot. Inschrijven vanaf 19.30 uur a f 3,50. Galerie Amber Tot 24 maart expositie van acrylschilde- rijen van Ineke v.d. Berg en van katten en keramièk van Irene Maas en Els Niesen. Openingstijden: donderdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur aan de Dusseldorperweg 18. Gemeentehuis Limmen Tot eind april expositie van cursusten van Arts Crafts'Te zien tijdens werk dagen. Galerie Nu Tot en met 7 april surrealistische beel dden van Jitse Sikkema en surrealisti sche schilderijen van Jan Reus. Te zien van donderdag tot en met zondag van 13.00 tot 17.00 uur aan de N. van de Veenstraat 48 in Castricum. Café de Lantaarn Dinsdag 19 maart: ledenavond van het Katholiek Vrouwengilde. Dhr. Heyne van de GG en GD uit Amsterdam komt spreken over aids. Aanvang 20.00 uur. ALKMAAR - Tenniscentrum 't Goede Veld, gelegen naast de kunstijsbaan in Alkmaar, organiseert op 23 maart een open haltoernooi voor D en E spelers. Iedereen kan hieraan deelnemen, ook al speelt u niet in deze hal. Het toernooi wordt gespeeld van 20.00 tot 24.00 uur. U kunt zich individueel aanmelden, want er worden dubbels gespeeld met steeds wisselende partners. Het in schrijfgeld bedraagt f 15,00. Aanmelden en informatie: tel. 072- 5124667/5330230. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (b.g.g. 072- 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.RM. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorper weg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 505125Ó! Bereikbaarheid donderdagochtend en overige weekda gen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072- 5330984 of 072-5110804). Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. ALKMAAR - Op zaterdag 30 maart wordt voor de tweede keer een blok fluit Speel-in middag gehouden voor volwassenen, onder leiding van Berna- dette Pollen, Claudia Veenstra en Jan- Jaap Langereis (docenten uit de omge ving Alkmaar). Met deze middag wordt de mogelijkheid geboden om samen te spelen in ensemblevorm. Er wordt op verschillende niveau's gewerkt. Ook die mensen die hun blokfluit al jaren in de kast hebben liggen worden uitge daagd. Aan het eind van de middag zal een presentatie gegeven worden. De Speel-in middag wordt gehouden op het Conservatorium Alkmaar en duurt van 13.00 tot 16.30 uur. Kosten: f 20,00. Muziek (Renaissance dansen, stukken van Mozart en moderne ritmi sche stukken) worden een week van tevoren toegestuurd. Opgave bij: Claudia Veenstra tel. 072-5643679. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Woensdag van 9.45 tot 10.45 uur: Carien van Diepen, tel. 5052757. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (072-5052635). Geen spreekuur in het wijkgebouw te Limmen. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (b.g.g. 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 072-5335148. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 5051456. Voor de dienst gemeentewerken gel den dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072- 5413533. De burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische afspraak. Voor de wethouders is het spreekuur op dinsdagavond van 19.00 tot 20.30 uur; zij-ingang gemeentehuis. Sector Welzijn: u kunt terecht na het telefonisch maken van een afspraak; belt u hiervoor tussen 9.00-11.00 uur, tel. 5051456. Voor (aan)vragen in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandicapten en de Algemene Bij standswet kunt u op maandag-, woens dag- en donderdagmorgen tussen 9.00 en 12.00 uur terecht, echter alleen na het maken van een telefonische afspraak. Belt u hiervoor zoveel moge lijk op de hierboven aangegeven och tenden. Bureau huisvesting/sportzaken is open (en telefonisch bereikbaar) tussen 9.00- 12.00 uur. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissic bejaardenoor den te Limmen, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 5051483. Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Segerius, coördinatrice, tel. 5051772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 5052483. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 5051398. Kinderopvang/gastouderbureau Spreekuur: Westerweg 7, 1906 EC Limmen, dinsdag van 9.00 tot 10.30 uur, tel. 5052418. Tel. spreekuur dinsdag van 20-00 tot 21.00 uur, tel. 5052817. Tel. spreekuur donderdag van 20.00 tot 22.00 uur, tel. 5053220. Peuterspeelzaal Klein Duimpje Voor informatie kunt u terecht op tel. 5052951. Kinderdagverblijf Eigen Wijs Spreekuur: Westerweg 7, 1906 EC Limmen, maandag van 10.00 tot 12.30 uur; tel. spreekuur woensdag van 10.00 tot 11.30 uur; tel. 5052418. Informatie: Dieneke van der Mey, tel. 5053220. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00- 17.30/19.00-20.30 uur; woensdag 10.00- 12.00/14.00-17.30 uur; vrijdag 14.00- 17.30/19.00-20.30 uur. Dierenbescherming Honden en katten: tel. 072-5334316. Knaagdieren: Prins, tel. 5052266. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Albertshoeve 140, Castricum, tel. 0251- 654345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefo nische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotterbloem 7, Castricum, tel. 0251- 655910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel automatisch doorge schakeld. Behandeling kleine huisdie ren na tel. afspraak. H. Corneliuskerk Pastoor: S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur, dinsdag en don derdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30- 10.30 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant: ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 072- 5331473. Scriba: J.P. Hartog, Kapellaan 11 b, Heiloo, tel. 5053403.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 13