Gebruikers van De Beun protesteren Winkelhof 't Loo wint prijs Onbekend talent in Buk Buk Programmering lokale radio Jngezonden brieven osu Woningmarktonderzoek in Heiloo PAGINA 6 Vervolg informatierubriek De gemeente Heiloo neemt deel aan een regionaal woningmarktonderzoek. Op 14 maart gaat dit onderzoek van start. In totaal 400 inwoners van Heiloo van 18 jaar en ouder worden benaderd om hieraan deel te nemen. De enquêteformulieren worden per post ver stuurd en bij de respondenten thuis opge haald. Dit gebeurt in de periode 21 maart tot 5 april. Daarna worden de gegevens verwerkt. Naar verwachting zullen in september de resultaten bekend zijn. Met het woningmarktonderzoek wil de gemeente Heiloo zicht krijgen op de woning behoefte. Zo kan het onderzoek bijvoorbeeld inzicht geven of er behoefte is aan koop- of huurwoningen, naar welke categorieën wonin gen en naar welke prijsklasse de voorkeur uit gaat. De resultaten worden gebruikt om zowel het huidige als het toekomstige beleid zo goed mogelijk af te stemmen op de wensen van de inwoners van Heiloo. Regionaal Het onderzoek wordt in de gehele regio gehouden. De elf gemeenten van het Samenwerkingsverband Noord Kennemerland (SNK) doen allemaal mee. Elke gemeente zorgt zelf voor het daadwerkelijk verzamelen van de gegevens, het zogenaamde veldwerk. Het bureau onderzoek en statistiek van de gemeente Alkmaar voert in opdracht van de elf SNK-gemeenten het onderzoek uit en ver werkt de resultaten. Het onderzoek is uitbe steed, omdat de gemeenten de capaciteit en deskundigheid voor een dergelijk onderzoek niet in huis hebben. Door het onderzoek regionaal uit te voeren proberen de gemeen ten niet alleen informatie over hun eigen inwoners te krijgen, maar ook over onderwer pen die de regio aangaan. Omnibusenquête In het onderzoek worden ook vragen gesteld over andere onderwerpen dan de woning markt. Een dergelijk onderzoek, waarin vra gen worden gesteld over verschillende onder werpen, wordt omnibusonderzoek genoemd. In Heiloo gaat de meeste aandacht uit naar vragen over de woningmarkt, daarnaast wor den er vragen gesteld die voor de regio van belang zijn en tot stand zijn gekomen in over leg met onder meer het SNK, de regiopolitie, de Stichting Regionale Thuiszorg, PTT-tele- com. Deze vragen richten zich bijvoorbeeld op veiligheid, thuiszorg en verkeersbewegin gen). Het winkelen van mensen wordt ook vanuit een regionale invalshoek benaderd. Voor de regiomaar ook voor Heiloo, is het interessant om te weten waar de inwoners hun aankopen doen. Of het nu de dagelijkse boodschappen of andere aankopen betreft, de gegevens geven een goed beeld van de zogenaamde koopstromen. Het college van burgemeester en wethouders hoopt dat diegenen die benaderd worden voor het onderzoek, ook daadwerkelijk zullen deelnemen. Dit komt de kwaliteit van het onderzoek ten goede. Actie honk- en softbal Reuma raakt ons allemaal Autodiefstal explosief gestegen Heilooër Bridge club Grote opkomst ledenavond NCVB DVW gaat de zee op Vermiste poedel op tv Sans Atout UW zoekt vrijwilligers frr rr^ffnrr Castratie/sterilisatie Muziek- en Dansschool Paasmanden maken Groot Alkmaar Spierpijn verdwijnt DRINGEND VERZOEK De redaktie van de Uitkijkpost wil via deze oproep het volgende ver zoek doen aan alle schrijvers en schrijfsters van kopij: WILT U DE TEKST BIJ VOOR KEUR GETYPT INLEVEREN BIJ DE BEKENDE ADRESSEN? Dit voorkomt eventuele fouten en bespaart de redaktie veel tijd Kunstbende doet Buk Buk aan tijdens tour Streekradio Excellence Radio 80 HEILOO - Afgelopen woensdag namen de weihouders J. Wuijster- Schuddeboom en R. Bos in de hal van hel gemeentehuis ruim 500 handteke ningen van verontruste gebruikers van De Beun in ontvangst. Onder het motto 'Laat het doek niet vallen* pro testeerden zij met de overhandiging van een zelfgebouwd theatertje tegen de voorgenomen bezuinigingen, zoals die in de Kerntakennota voorgesteld zijn. De gemeente denkt een opbrengst van f 801)00,00 te kunnen genereren door huur voor de De Beun in rekening, te brengen. Aan amateur-verenigingen kan eventueel een gebruikerssubsidie worden verstrekt, aan de overige gebruikers (commerciële instellingen, de professionele voorstellingen en de Filmliga) .wil de gemeente geen subsi die verstrekken. Wethouder J. Wuijster-Schuddeboom noemde De Beun een 'waardevolle voorziening', maar is van mening dat de kosten méér door de gebruiker betaald moeten worden dan door de gemeente. Volgens een woordvoerder van De Beun is het zeer ongebruikelijk dat de kapitaalslasten afgewenteld worden op de gebruikers. Zij noemde deze situatie 'uniek voor Nederland'. De wethouders R. Bos en J. Wuijster-Schuddeboom nemen de handteke ningen in ontvangst. HEILOO - De Olympische Spelen van dit jaar krijgen als nieuwe dimensie honkbal en softbal er bij. Twee sporten van Amerikaanse origine die de dyna miek van het gehele Olympische sport festijn in de Verenigde Staten ongetwij feld zullen doen toenemen. Met name honkbal behoort met voetbal, basket bal en ijshockey tot de meest bewegen de sporten. Sporten, die van de beoefe naar elke seconde de grootste alertheid vereisen, omdat de situatie ieder moment verschilt. Nederland geeft de komende zomer acte de présence zowel met een honkbalploeg als met een soft- balteam. In ons land wordt al ruim 80 jaar honk bal gespeeld en zo'n 45 jaar softbal. De Koninklijke Nederlandse Baseball en Softball Bond, waarin beide sporten zijn verenigd, telt rond de 27.000 leden. Het zijn de verenigingen die in hun eigen omgeving sportliefhebbers ent- hou-siast voor hun favoriete spor maken. Bij honk- en softbal mag deze gedecentraliseerde inbreng verheu gend worden genoemd. Verheugend omdat honk- en softbal hierdoor recre atief flink in beoefening zijn gestegen. Neem de bedrijfstoernooien, die elk jaar opnieuwe op vele lokaties in ons land worden georganiseerd. Toernooien, waarbij medewerkers van een bedrijf het sportieve duel aangaan met werknemers van andere bedrijven. Of waarbij een sporttoernooi geheel wordt georganiseerd voor één bedrijf. Maar ook buurttoernooien, toernooien met oud-leden of met 55+ers. Dat kan allemaal in de eigen tijd, zonder prach tige glimmende uitrustingen, gewoon in een trainingspak of in een korte broek. Maar ook de aantrekkingskracht die honkbal en softbal heeft op de sport- minnende jeugd is groöt. Zowel voor de allerkleinsten, die de bal nog van een paaltje slaan (peanuts) als de wat oudere pupillen, aspiranten, junioren en de daarop volgende senioren is het aantrekkelijk om met het aloude spel van slaan, lopen en vangen bezig te zijn. Er is weinig of geen fysiek lichamelijk contact, daardoor weinig agressie of geweld en het combineert sportief bezig zijn met geestelijke alertheid om het spel te volgen. Het is, tegen de achtergrond van het enorme honk- en softbalspektakel in Atlanta, een taak voor de bij de KNBSB aangesloten verenigingen om deze twee sporten in eigen omgeving te promoten. Daarom is de KNBSB in samenwerking met de verenigingen de actie 'Honk- en softbal is leuk voor iedereen' gestart. Wilt u meer weten over het spélen van honk- en softbal in clubverband of als recreatiesport bij u in de buurt, dan kunt u contact opne men met Base- en Softballclub Double Stars Heiloo, telefoon 072-5333239. HEILOO - Het Nationaal Reumafonds houdt in de week van 18 tot en 23 maart zijn landelijke collecte. Hiervoor staat weer de 27-jarige reumapatiënte Gaby model. Zij treedt als boegbeeld op voor een relatief grote groep jonge ren die door deze ziekte zijn getroffen. Zo'n 30.000 kinderen en jongeren ondervinden dagelijks veel beperkin gen door de reuma. U kunt het Na tionaal Reumafonds helpen in zijn strijd tegen de reuma door een bijdrage aan de collectant te geven die bij u aan de deur komt of door donateur te wor den via het storten van een bedrag op postgiro 324. Tijdens de jamsessie in februari konden enkele muzikanten zich voorbe reiden op de Heilooër Slag. HEILOO - Vrijdag 15 maart is het weer tijd voor een GRAP-avond in de Buk Buk. Deze avond zal de hardcore- band Pleasureheads de avond vullen. Pleasureheads is, net als de Mechanics, aangesloten bij de GRAP, een stichting die zich tot doel stelt Amsterdamse amateurbands te promoten. Via deze organisatie komt er een bus vol Amsterdamse fans mee met de band. Pleasureheads speelde afgelopen zo mer, samen met stadsgenoten God worst, op een groot festival in Hongarije, waar zij hoge ogen gooiden bij het publiek. Geheel in de traditie van de GRAP-avond wordt de tent opgewarmd door een plaatselijke band: Spatzuiver. De aanvang is om 21.00 uur en de entree is f 5,00. Voorronde Big Buk Buk Band Battle Zaterdag 16 maart is er weer een voor ronde voor de provinciale popprijs, Noordhollands Glorie in de Buk Buk. Onder de naam Big Buk Buk Band Battle krijgt beginnend talent uit de regio kans om haar muzikale kunnen ten gehore brengen. De vorige voor rondes op 1 en op 9 maart waren echt een daverend succes. Een goede reden dus om eens een kijkje te komen nemen tijdens de voorronde op 16 maart, of de finale op 6 april. De bands die meedoen zijn onder andere, en onder voorbehoud: Perfect Punch (grunge-rock), Move*Gaga (funkjazz). Rebellion (rock), The Sonny Cheba's (alternatieve pop), Mr. Potatohead (punk) en Sickening Sadness (pretpun- krap). Als muziekfreak een avond om niet te missen. De aanvang is om 20.30 uur en de entree is f 5,00. Jamsessie Ook deze maand vindt er weer een .gezellige jamsessie plaats in de Buk Buk. De jamsessie biedt onder leiding van Hans Laduc een podium aan alle talent op muzikaal gebied. Zowel aan mensen met als zonder ervaring. Een ieder die zijn of haar capaciteiten aan een groter publiek wil laten horen is dus van harte welkom. Muziekmakend Heiloo: komt zondag naar de Buk. De aanvang is om 17.00 uur en de entree is gratis. HEILOO - Het vernieuwde Winkel centrum 't Loo in Heiloo heeft de jaar prijs 1996 van de Nederlandse Raad van Winkelcentra gewonnen. Deze prijs wordt jaarlijks uitgereikt aan de eigenaar/ontwikkelaar van een winkel centrum. Het project is eigendom van Dela Natura Uitvaartverzekering N.V. Het Hilversumse architectenbureau Van der Goes tekende het ontwerp. De jury meende dat de renovatie van dit winkelcentrum vooral waardering verdient vanwege 'de bijzonder knappe wijze waarop dit naar binnen gekeerde winkelcentrum geïntegreerd is binnen de overige dorpsbebouwing'. Verder vermeldt het juryrapport dat de archi tect een fraaie buitenkant heeft ont worpen 'licht en luchtig met een mooie dakconstructie, zonder dat een en ander de functionaliteit van het cen trum schaadt'. Ook zijn de juryleden van mening dat de binnenkant van het winkelcentrum eenduidig en stijlvol is ontworpen, zonder saai te worden. Aanleiding voor de renovatie van het winkelcentrum vormde een verzoek van eigenaar Dela, om het centrum te mogen uitbreiden. Het gemeentebe stuur van Heiloo was van mening dat een dergelijke uitbreiding en ingreep in een voltooid gebied moest passen in een toekomstbeeld en geplaatst moest HEILOO - Ieder jaar stijgt het aantal autodiefstallen zeer explosief. In 1993 verdwenen er ruim 36.000 auto's. In 1994 steeg dit aantal naar 48.000, een stijging van 30 procent. Van deze auto's wordt slechts 40 procent weer opge spoord, mede doordat bij de politie autodiefstal onder kleine criminaliteit valt en dus geen hoge prioriteit heeft. Ook voor 1995 zijn er alleen nog maar negatieve berichten. Niet alleen de duurdere en luxere auto's worden gestolen, maar ook de middenklassers en de wat oudere auto's. Deze zijn namelijk makkelijker verhandelbaar. Om uw auto onaantrekkelijk te maken voor diefstal, adviseren politie, verze keringsmaatschappijen, de consumen tenbond en de ANWB autobezitters het kenteken in alle autoruiten te laten graveren. Een professionele autodief kan binnen enkele minuten de meest dure en geavanceerde autoalarmen ongedaan maken. Wanneer het kente ken in de ruiten is gegraveerd maakt dat een gestolen auto echter onver koopbaar en bemoeilijkt dit het passe ren bij de grens. Voordat deze auto, eventueel met valse papieren, doorver kocht kan worden, moeten namelijk alle ruiten worden vervangen. Een opvallende, tijdrovende en kostbare bezigheid voor een autodief. Door het graveren van het landenteken NL naast het kenteken blijft de auto in het buitenland herkenbaar als een gestolen Nederlandse auto. Over de gravure kunt u een reflectielaag aan laten brengen waardoor deze ook bij regen en 's avonds bij weinig licht goed zichtbaar blijft. In deze situaties, wan neer weinig mensen op straat zijn, ver kleint de speciale coating de kans op diefstal. De firma B&P Autoruitgra- vures houdt een speciale actie op zater dag 16 maart in Heiloo op de parkeer plaats ten noorden van Winkelhof 't Loo. U kunt van 10.00 tot 16.00 uur terecht. Het aanbrengen van de gravu res duurt slechts enkele minuten waar door er géén wachttijden zijn. Uw auto wordt gegraveerd voor de zeer lage actieprijs van f 25,00 voor f 10,00 extra wordt de reflectielaag aangebracht. HEILOO - De uitslag van 5 maart: A lijn Noom-Pin 62.50, Groeneveld- Jacobs 55.00; B lijn v.d. Mark- Ribberink 57.90, v.d. Gaag-Lemstra 55.80. Donderdag 7 maart: A lijn Haan-v. Loon 63.80, Kat-Smit 57.90; B lijn fam. Neefjes 62.10, Dubbeld-Koster 57.90; C lijn: Brand-Hendrikse 57.10, fam. Moscou 53.80; D lijn fam. Hutten 59.90, fam. Buys 57.30. HEILOO - De grote opkomst tijdens de ledenavond vaft NCVB op 27 febru ari bevestigde de verwachtingen van de organisatie dat de leden zeer geïnteres seerd zouden zijn in het onderwerp waarover mevrouw Baltus een presen tatie hield: 'Mijn voettocht door Noord-India en de Himalaya'. Het was een indrukwekkende belevenis, die op de voet gevolgd werd door de leden (maar dan wel via de prachtige dia's). Haar levendige verteltrant gaf een dui delijk beeld van de - soms barre - tocht van vijf weken waarin ze in haar eentje hoge bergen en smalle paadjes betrad, met slechts een rugzak en slapend bij gastvrije mensen of in berghutjes. Op dinsdag 26 maart spreekt plaatsge- note mevrouw dominee Boezewinkel over 'Vrouwen in de bijbel rondom Pasen'. Gasten zijn welkom tijdens deze bijeenkomst, die plaatsvindt in de grote zaal van de Gereformeerde kerk, Noordergeeststraat 8, Heiloo. HEILOO - Op vrijdag 29 maart zoekt DVW de zee weer op, met als doel de kabeljauw te verschalken. Deze keer zijn we te gast bij de schipper van ms. De Tonijn die haar ligplaats in IJmuiden heeft. Als u interesse heeft voor deze uitdagende vistrip, kunt u contact oprtemen met Gerard Schou ten, Breedelaan 47, tel. 072-5332597. De kosten voor deze dag bedragen f 50,00, contant te betalen voor 25 maart. Koffie en aas is ingébrepen. Verzamelen op 17 maart om 6.45 uur bij de Brandweerkazerne. HEILOO - Voor de opsporing van de dwergpoedel Cindy die sinds 8 novem ber 1995 wordt vermisj, zal vanavond om 19.00 uur eep bericht worden opge nomen in Dierenverdriet, een nieuw programma van RTL 5. De presentatie is in handen van Imca Marina. Wanneer u weet waar de poedel is óf u de hond gezien heeft, kunt u contact opnemen met de familie Twisk, tel. 0251-653560. HEILOO - De uitslagen van afgelopen maandag zijn: A-lijn: 1. fam. Mak 59,2%, 2. de Groot- Nuijens 57.1%; B-lijn: 1. ds. Stark-de Bruyckere 59,6%, 2. mw. Cornelissen- Bakker 58,3%; C-lijn: 1. fam. Slob 57.5%, 2. fam. v.d. Vlies 56.3%; D-lijn: 1. fam. v.d. Velden 60%, 2. ds. Bolweg-v. Steeg 56.3% E-lijn: 1. ds. v. Schooten- Visser 66.3%, 2. v.d. Burg-Verkleij 64.2%; F-lijn: 1. ds. Boukens-Hutten 60.9%, 2. ds. Neefjes-de Winter 59.9%. HEILOO - De watergymnastiek is een van de projecten van de Unie Van Vrijwilligers (UW) in Heiloo. Dit pro ject is bedoeld voor 65-plussers. Het vindt plaats op vrijdag van 11.30 tot 12.00 uur en op dinsdag van 15.00 tot 15.30 uur in zwembad Loos onder lei ding van een instructrice. Tegen bet aling kunnen deelnemers gebruik maken van het vrijwilligersautover- voer. Vrijwilligers helpen de deelnemers bij het in en uit het water komen via een trapje. Tevens helpen zij bij de oefenin gen in het water en bij het omkleden van de deelnemers. Na afloop kunnen de deelnemers en de vrijwilligers even uitrusten onder het genot van een gra tis kopje koffie of chocolademelk. Een keer per jaar gaan deelnemers en vrijwilligers een dagje uil. De samen werking tussen de vrijwilligers, zowel onderling als met de deelnemers, en de sfeer tijdens het werken is bijzonder goed. We zoeken nu hulp voor de dins- daggroep, die momenteel uit vijftien deelnemers bestaat. U kunt contact opnemen met mevrouw A. J. de Groot, telefoon 072-5332626, of met mevrouw W. R Klamer, telefoon 072-5054112. worden in een breder kader. Naast het uit 1970 daterende winkelcentrum moest ook gekeken worden naar het totale centrum. Hierbij stond de vraag centraal in hoeverre het centrum van Heiloo ook in de toekomst een levens vatbaar en aantrekkelijk zou kunnen blijven. Zorgvuldig In opdracht van de gemeente is een Distributie Planologisch Onderzoek verricht. Hieruit bleek dat uitbreiding van detailhandel nog tot de mogelijk heden behoorde. De ingrepen rondom 't Loo zijn met grote zorgvuldigheid bekeken, waarbij de gemeente zich in 1991 heeft laten adviseren door Winkel Project Management (WPM). Onderdeel van de totaalvisie van de gemeente vormde de (her-) inrichting van het plein bij het centrum. Op initia tief van de gemeente is architecten gevraagd om hun ideeën op papier te zetten. De inwoners van Heiloo kozen voor het ontwerp van architectenbu reau Van der Goes, zoals dat nu gestal te heeft gekregen. Onlangs is de inrich ting van het plein grotendeels afgerond met het plaatsen van elf dakplatanen. Met dit ontwerp dingen de gemeente Heiloo en de architect nu mee naar de 'Omgevingsarchitectuurprijs 1996'. HEILOO - In de week voor Pasen kunt u bij Groei en Bloei prachtige paas manden maken tijdens een extra bloemschikcursus. Er staan voor u klaar twee manden, oasis, groen, bloe men, eieren, paashazen en frutsels. Zelf meenemen: tang, schaap mesje en een doos of krat voor vervoer. De cursus wordt gegeven door Heieen Groot en Magda Bakker in de Nic. Beetsschool, Schuine Hondsbosschelaan 24a in Heiloo. Er is nog plaats op dinsdag 2 april om 14.00 uur en op donderdag 4 april om 19.30 uur. Kosten f 25,00 voor leden KMTP. Niet-leden betalen f 35,00. Bel voor aanmelden Heieen Groot, tel. 072-5333530. rl' v Vrijdag t/m maandag Hockeyver. De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater, zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur, vrijdag en maandag van 20.00 tot 22.00 uur. Elke zaterdag Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo, container bij flatgebouw in De Kandelaar nabij nr. 12, tussen 10.00- 18.00 uur en op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk, tussen 10.30 en 11.00 uur. Zaterdag 16 niaart Paulusschool, huis-aan-huiactie tussen Pastoor van Muijenweg, Ewisweg, Het Zevenhuizen en Westerweg. Dozen en bundels gereed zetten langs de kant van de weg, voor 9.00 uur. Iedere woensdag Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo, container bij flatgebouw in de Kandelaar nabij nr. 12. Tussen 12.00- 18:00 uur. Maandag t/m vrijdag De Springschans, Breedelaan 6, tussen 8.45 en 15.30 uur in de schuur. WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 5331840 of 072- 5063525. De Zuidwester (De Nieuwe Hoeve), Boekenstein 43. Tijdens schooluren; ook gebruikte kleding. Muziek- en Dansschool, Het Veld 1, tussen 9.00 en 12.00 uur en 14.00 en 19.30 uur. Alle dagen HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg. Handbalvereniging De Foresters, con tainer op sportpark De Egelshoek, Laan van Muijs. Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. HEILOO - Nog tot 24 maart kunt u uw kat tegen gereduceerd tarief laten cas treren of steriliseren. Het is een fabeltje dat de dieren daar traa'g of dik van zou den worden. Op latere leeftijd kan het zelfs veel narigheid voorkomen. -De prijs voor sterilisatie van een poes is in deze periode f 85,00, voor de castratie van een kater betaalt u f 40,00. De actie wordt gehouden door de kli niek kleine huisdieren, dierenartsen F. A. Schaap en J. de Jong, Commandeurs laan 1, tel. 072-5331606, dierenkliniek De Kapel, dierenarts J. A. de Ridder, Runxputteweg 24, tel. 072-5053412 en dierenkliniek De Kattenberg, dieren arts J. Raadsen, Westerweg 125, tel. 072- 5340550. HEILOO - Een uitstekend idee van Stichting Heiloo Houden zo! om onze inwoners via een adhesiebetuiging zich uit te laten spreken tegen de plannen van de gemeente Alkmaar, gericht op het betrekken van de gemeenten ten zuiden van Alkmaar bij de verdere ont wikkelingen van die gemeente. Wachten op de politiek zou te lang duren, maar dat geldt in ieder geval niet voor de plaatselijke partij Heiloo 2000. Heiloo 2000 zal zich sterk maken voor de zelfstandigheid van Heiloo en het karakter van onze gemeente. Heiloo 2000 kan zich in principe vinden in de idee van samenwerking. Voorwaarde is evenwel een gelijkwaardigheid van partijen, waarbij met de wederzijdse belangen rekening wordt gehouden. In de notitie van Alkmaar wordt helaas een slecht voorbeeld gegeven van hoe het niet moet. In het in 1995 vastgestelde provinciale streekplan werd de behoefte aan nieuw bedrijfsterrein aan de zuidkant van Alkmaar op zo'n 50 hectare geraamd. Nu komt Alkmaar, een half jaar later, op de idee om in de Boekelermeer 125 hectare bedrijfsterrein te gaan ontwik kelen. Als Alkmaar kiest voor samen werking, dan willen wij die handschoen opnemen. Het gaat daarbij niet alleen om het oplossen van problemen voor Alkmaar, maar om problemen voor de gehele regio. Met de oplossingen die dan gekozen worden moeten ook onze eigen inwoners gebaat zijn. De fractie van Heiloo 2000 HEILOO - Aromed, een Laboratorium van aroma-therapeutische produkten heeft onder de naam Shanghan-Lun een etherische spierpijnolie ontwik keld, naar een oud oosters recept. Shanghan-Lun spierpijnolie is vervaar digd uit zeven natuurlijke etherische oliën. De oliën hebben de eigenschap om diep door te dringen in de onderlig gende weefsels waar ze hun heilzame en geneeskrachtige werking uitoefenen en door hun unieke samenstelling eikaars werking stimuleren, waardoor men een nog effectievere en heilzamer werking verkrijgt. Dit heeft tot gevolg dat Shanghan-Lun spierpijnolie met name pijnverlichtend werkt bij reuma tische aandoeningen. Gedurende de afgelopen jaren is Shanghan-Lun spierpijnolie toegepast bij uiteenlopende soorten spierpijn HEILOO - Vrijdagavond wordt in de Muziek- en Dansschool een concert gegeven door studenten van het con servatorium Alkmaar. Om 19.30 uur begint een uitvoering door Dario van Gammeren, gitaar, Miranda Post, fluit en het ensemble Impressies, bestaande uit Liesbeth Zonneveld, fluit, Marisca Dittmer, hobo en Maartje Peek, klari net. Zij brengen een gevarieerd pro gramma met muziek van Mozart, Haydn, Ravel en Bartok. De toegang is vrij. Op woensdagavond 20 maart is de beurt aan de leerlingen van Martin Rozema, docent dwarsfluit, en Doroté Crijns, pianodocente. Zij zullen een aangenaam en afwiselend programma brengen. HEILOO - De Kunstbende is een lan delijke wedstrijd voor iedereen tussen de 13 en 19 jaar. In alle provincies en de steden Amsterdam en Rotterdam vin den voorrondes plaats, waarvan de win naars doorgaan naar de landelijke fina le in Utrecht. De voorronde van Kunstbende Noord-Holland vindt op zaterdag 11 mei plaats in het Concert gebouw in Haarlem. De jongeren kun nen zich uitleven in zeven categorieën: dans, theater, muziek, ontwerpen, foto grafie en video, taal en 'alles mag'. Dit jaar staat de wedstrijd in het teken van Passie. Deze maand organiseert de Kunst bende in samenwerking met de Stichting IMCO Noord-Holland een passievolle promotietour met de naam 'Kunstbende on tour'. Deze tour voert langs vijf jongerencentra in Noord- Holland, waarbij de winnaars van voor gaande jaren nog eens optreden. Op vrijdag 29 maart staat Buk Buk in Heiloo op het programma. Er is natuurlijk muziek-, dans-, taal- en theaterspektakel, maar ook foto's, ont werpen en andere kunstwerken zullen te zien zijn. door een team van fysiotherapeuten en (sport-) masseurs. Allen waren zeer enthousiast over de snelle werking. Zelfs bij spierpijn veroorzaakt door spierreuma, jicht, artrose en spit had men uitstekende resultaten bereikt. Menig fysiotherapeut en/of sportmas seur gebruikt Shanghan-Lun spierpij nolie tijdens de behandeling. Hoewel men er eerst vanuit is gegaan deze spierpijnolie te maken en te leve ren aan de vakmensen, kwam steeds meer de vraag ook uit de kringen van fysiotherapeuten deze spierpijnolie in een handig flesje op de markt te bren gen, zodat men meer mensen met deze wonderlijke olie kan laten kennis maken. Shanghan-Lun spierpijnolie is zeer zui nig in gebruik en is verkrijgbaar bij Etos R. van Holland in 't Hoekstuk. De prijs van een sprayflacon is slechts f 17,95. Zaterdag Non-stop muziek 00.00 Een nieuwe frisse morgen 09.00 De Vries de middag door 12.00 De Heksenketel 15.00 Mare op zaterdag 18.00 Drie ons Hamersma 21.00 Zondag Non-stop muziek 00.00 Veldslag 09.00 Stevens door het lint 12.00 De Loolijst 30 15.00 Ruud de avond in 18.00 Zondag totaal 21.00 'Streekradio- Excellence is de omroep van Heiloo, te ontvangen op de kabel fm 96.5 in stereo en in de ether op fm 106.3, ieder weekend het hele* weekend, wat je oren willen horen. Maandag Delicabesse 09.00 OSU continu 12.00 AKKU-Kort 19.00 OSU-Continu 19.30 Broodje met 20.00 Subbacultcha 21.00 Nachtprogramma 22.00 Dinsdag Welcome to my world 09.00 Voor ouderen door ouderen 10.00 Welcome to my world 11.00 OSU continu 12.00 Platencollage 18.30 Gemeentevoorl. Akersloot 19.00 Platencollage 19.30 OSU'-bliem 20.00 OSU-jazz 21.00 Nachtprogramma 22.00 Woensdag Delicabesse s 09.00 Broodje met 12.00 OSU continu 13.00 Gemeentevoorl. Limmen 18.30 Holland Omstreken 19.00 Wegwijzer 20.00 Met Tien tot 10 21.00 Nachtprogramma 22.00 Donderdag Wegwijzer 09.00 OSU continu 11.00 Trammelant ledikant 18.30 AKKU aktualiteiten 19.00 Muziekboetiek 20.00 Dick's Non-stop 21.00 Nachtprogramma 22.00 Vrijdag Delicabesse 09.00 OSU continu 12.00 Dat zijn goede berichten 17.00 Freak Out! 19.00 Energy! 20.00 House-radio 22.00 Nachtprogramma 23.00 Zaterdag OSU continu 09.00 Interlokaal 16.00 Flash-back 17.00 Energy! 18.00 Top-25 20.00 Danceline 22.00 Nachtprogramma 23.00 Zondag Trammelant ledikant 9.30 Wie wat waar op zondag 10.00 Goudmerk 11.00 Ziezozondag 12.00 Spinrag 14.00 OSU sportief 15.00 Zendtijd voor de kerken 18.00 Luisterrijk 20.00 Nachtprogramma 22.00 De OSU is op de kabel te beluisteren op 89.0 FM in Akersloot en Limmen op 104.5 in Uitgeest en in de ether op 106.7 FM. Maandag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Avondprogramma 18.00 Het hol van de leeuw 22.00 Dinsdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Horoscopen 18.00 Baksteen 20.00" De rechtop in je bed show 22.00 Woensdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Avondprogramma 18.00 Radio 80 dierenbrigade 20.00 Easy listening 22.00 Donderdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de loppide band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Avondprogramma 18.00 Tracks 22.00 Vrijdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Interactief 18.00 Het Duinrijk 20,00 Remsporen 22.00 Zaterdag Lokaal totaal 01.00 Rob in de morgen 07.00 Muziekmijn 08.00 Koffieprut zandgebak 10.00 Dubbel D 12.00 In de middag 14.00 Lukraak 16.00 Weekje 80 18.00 De juiste toon 20.00 Easy listening 22.00 Zondag Lokaal totaal 00.00 Ronde van Egmond 10.00 Muziekmuseum 12.00 Zondagsport 80 14.00 RADIO BINGO 17.00 P.S. "18.00 De echo van het weekend 20.00 Nighttime 22.00 Radio 80 is in de ether te ontvangen op 107 FM en op de Egmondse kabel op 96.5 FM in stereo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 6