Publiek Buk Buk enthousiast over Marco Borsato Melisse bouwt campers naar wens Iriscopie: het oog nader bekeken Steef Kaandorp wint Kever Cabrio PAGINA 6 UITKIJKPOST - 10 APRIL Vervolg informatierubriek Waarom uw medewerking nodig is voor het inzame len van lege batterijen Zijn lege batterijen een probleem voor het milieu? Als u plezier hebt gehad van uw batterijen, doe dan het milieu ook een plezier. In Nederland gebruiken wij naar schatting 150 miljoen batterijen per jaar. Als al die batterijen gewoon in het afval terecht komen wordt dat een probleem. Om het niet zover te laten komen heeft de batterijenindustrie op zich genomen om gebruikte batterijen in te zame len en te laten herverwerken. Dankzij dit plan heeft u de zekerheid dat de batterijen die u inlevert niet meer in het milieu terecht komen. Hoe gaat het inzamelen in zijn werk? U levert de lege batterijen (eenmalige en oplaadbare) in voor herverwerking *ibij de chemokar; *bij het gemeentelijke depot voor het Klein Chemisch Afval (Rosendaal 2 te Heiloo); *in de speciale batterijbox in de winkels waar een sticker hangt met de tekst: "Lege batterijen? Lever ze in!". Wat gebeurt er met die ingeleverde batte rijen? Een aantal gespecialiseerde bedrijven zorgt ervoor dat de ingezamelde batterijen terecht komen op het centraal depot bij het Afval Verwerkingsbedrijf Rijnmond (AVR) in de Botlek. Daar staat een machine die speciaal gemaakt is voor het mechanisch en elektro nisch scheiden van de gebruikte batterijen. Na die scheiding gaan de batterijen naar bedrijven die grondstoffen terugwinnen. Batterijen moeten toch al gescheiden wor den van het huisvuil? Ja, en Nederland doet het internationaal gezien zelfs uitstekend: circa zeventig procent van de batterijen wordt al apart ingeleverd. Eén van de milieudoelstellingen van de rege ring is het herverwerken van batterijen op te voeren tot negentig procent in 1998 en hon derd procent in 2000. Daarom gaat het nu om de allerlaatste procenten. En daarvoor is uw hulp hard nodig! Waar kunt u terecht met vragen? Bij de Stichting Batterijen (Stibat), Postbus 190, 2700 AD te Zoetermeer, tel. 079 - 353 13 31. Heeft u nog vragen over klein chemisch afval, dan kunt u hiervoor terecht bij de afde ling /ROM, Milieu van het gemeentehuis. De openingstijden zijn tussen 08.00 en 12.30 uur. Hier kunt u gratis de folders "Klein Chemisch Afval in het huishouden" en "Lege batterijen? Lever ze in!" krijgen. Ook kunt u telefonisch informatie krijgen bij de heer J.A. Rijnbeek, tel. 072 - 531 32 03. Bouwvergunningen Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief bevonden; achter Westerweg 21E.G. Meijer - plaatsen van 5 kassen; Westerweg 103, B. Daudeij - plaatsen van een kap op de garage; De Boog 43 t/m 81 en 56 t/m 104 - Stichting Eigen Woningbezit - oprichten van 45 wonin gen; Maria's Hof 1 t/m 37 - Woningstichting Heiloo - oprichten van 36 woningen. Deze bouwvergunningen/meldingen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nummer 072 - 531 32 17 of 531 32 16). Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling VROM, wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM wor den gemeld. Dit kan telefonisch onder de nummers 072 - 531 32 17 of 531 32 16. Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hierte gen binnen zes weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vra gen kunt in inwinnen bij de afdeling VROM. Commissie Bestuurszaken De eerstvolgende openbare vergadering van de commissie Bestuurszaken vindt plaats op maandag 15 april 1996 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staan onder meer de volgen de agendapunten: - Bestuursopdracht "Integraal veiligheids beleid"; - Ontwerp-besluit tot wijziging van artikel 32 gemeenschappelijke regeling Wl; - Benoeming van de heer H.A.J.M. Steenaert (GroenLinks) als lid van de vaste commissie voor advies en bijstand voor Welzijnszaken en Burgerij en als plaatsvervangend vervanger voor de ove rige raadscommissies; - Motie gemeenteraad van Putten mèt betrekking tot bezorgdheid over de huidi ge wetgeving c.q. wetshandhaving die de burger onvoldoende veiligheid en bescherming biedt; - Standpunt college inzake C20; - Discussienota "de taken van de VNG" en brief terzake van BenW. Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken bekend dat zij de volgende meldingen ingevolge artikel 8.40 Wet Milieubeheer (algemene regels voor niet- vergunningplichtige inrichtingen) hebben ont vangen: BESLUIT HERSTELINRICHTINGEN VOOR MOTORVOERTUIGEN -J.F.C. van Deursen, Kanaalweg 6, 1851 LP te Heiloo ontvangstdatum: 2 februari 1996. BESLUIT GASDRUKREGEL- EN MEETSTA TIONS -Energie Noord West kop Noord Holland, Kennemerstraatweg 436, 1851 BL te Heiloo ontvangstdatum: 7 februari 1996. BESLUIT BANKET- EN BROODBAKKERIJEN -P. Borst, Westerweg 156, 1852 AN te Heiloo ontvangstdatum: 8 februari 1996. BESLUIT DETAILHANDEL -Fa. G. J. Hoedjes, Westerweg 316, 1852 AT te Heiloo i ontvangstdatum: 6 maart 1996. BESLUIT OPSLAG GOEDEREN -M.G.M. Nanne, Hoogeweg 26 D, 1851 PH te Heiloo ontvangstdatum: 5 maart 1996. BESLUIT AKKERBOUWBEDRIJVEN -Holland Blumen Markt, Boekelermeerweg 16 A, 1851 LS te Heiloo. ontvangstdatum: 11 maart 1996. BESLUIT SLAGERIJEN -Fresh Corp,' Westerweg 316, 1852 AT te Heiloo ontvangstdatum: 13 maart 1996. Nederhop leeft! in Buk Buk Laafse Mik, nieuwe bakkerscreatie Spreekuur VVD Wintervoedering geëvalueerd PvdA info-uur Nieuwe loods Ponyclub Heilooër Bridge Club Lezing over sjamanisme Schrijverij demonstreert aquarelpotloden EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF HEILOO - Nederhop leeft! Met dit motto is een drietal Nederhopgroepen begonnen aan een zegetocht langs het Nederlandse clubcircuit. Zaterdag 13 april doen ze de Buk Buk aan: Zuid Oost, Oudekerk Kaffer en West Klan. Je kon ze al zien in de Nederhop-kelder van het Noorderslag Festival waar het summum van Nederlandse rap optrad. De Nederhop-toer is een showcase van de Djax-stal, waar de drie groepen hun platen uitbrachten. Als je wilt zien en horen dat Nederhop meer is dan alleen de Osdorp Posse, is de Nederhop Leeft!-toer een uitstekende gelegen heid. De aanvang is om 21.00 uur en de entree bedraagt f 10,00. Jamsessie Zondag 14 april is er weer een jamses sie in Buk Buk. 'Ook deze keer kun je er weer op los beuken met je instru ment', meldt het persbericht. Overigens krijgen de muzikanten uit Heiloo en omstreken deze maand twee keer de kans om hun kunnen te vertonen. In het kader van het Uitwisselingsproject met Spaanse jongeren wordt er op vrij dag 26 april wederom een jamsessie georganiseerd, met medewerking van de Spaanse gasten. Zondag kun je je daarop voorbereiden vanaf 17.00 uur. De entree is gratis. HEILOO - 'Er was eens...' Het vertel len of voorlezen van een sprookje hoort, net als een gezonde boterham, thuis in de opvoeding van een kind: wie is er niet groot mee geworden? Echte Bakker Jan Hemmer heeft dat goed begrepen en gezond en lekker gemixed met een sprookje. Het resultaat hiervan is een overheerlijk brood, de Laafse Mik. v De Echte Bakkers hebben innovatie hoog in het vaandel staan. De nieuwste creatie, De Laafse Mik, is een ambach telijk meergranenbrood dat bereid is uit een zorgvuldig samengestelde melange van bloem, tarwe, rogge en een zweem van honing. Het puur natuurlijke, gezande meergranenbrood is geschikt voor elke moment van de dag. Als ontbijt, lunch maar ook als tus sendoortje en voor de lekkere trek. Het gerucht gaat dat de Laafse Mik oorspronkelijk een lekkernij was van het Volk van Laaf, een volkje van levensgenieters uit Kaatsheuvel. Een ontmoeting had tot gevolg dat de Echte Bakkers het aloude recept hebben gekregen en dat alleen zij voortaan de Echte Laafse Mik mogen bakken. Een sprookje? Wie weet... Om daar achter te komen moet je een bezoek brengen aan de Efteling en ook dat kan Bakker Hemmer verzorgen. Op elke broodzak van de Laafse Mik bevindt zich een speciale Mikzegel. Wie vijf van deze zegels inlevert bij de Echte Bakker Jan Hemmer krijgt vijf gulden korting op een entreekaartje voor de Efteling. De actie van de Echte Bakkers duurt tot 31 augustus. HEILOO - De VVD-gemeenteraads- fractie houdt donderdag 11 april om 19.00 uur spreekuur in het gemeente huis, ingang Raadhuisweg. Vragen en opmerkingen zijn uiteraard vrij, maar opgave vooraf aan de fractiesecretaris G.J. Stofreef (tel. 5338445) of de frac tievoorzitter mevrouw J.M. Cahn- Vogel (tel. 5332520) werkt een snelle en complete beantwoording in de hand. Bert Melisse aan het werk in één van zijn campers (foto: Parakalo). HEILOO - Zestien jaar geleden is het als hobby begonnen, nu bouwt hij cam pers voor anderen: Bert Melisse is eige naar van Melisse Camperbouw aan de Westerweg. „Kijk dat rode busje is het. Die ben ik toen gaan opknappen. We hebben er heel Europa mee gezien," wijst Bert op een foto. Na eerst een jaar met een compagnon gewerkt te hebben, werd Melisse Camperbouw in februari 1995 een een mansbedrijf. Naast zijn baan in de gezondheidszorg besteedt Bert zijn tijd aan het maken van camperopbouwen. Hij gaat daarbij zorgvuldig te werk: gebruikt de beste materialen en houdt de kwaliteit van de apparatuur die hij inbouwt goed in de gaten. De wanden van de camper worden gebouwd van platen geperst triplex, hoogwaardig iso latiemateriaal en polyester: sandwich panelen van 40 millimeter dik. De ramen zijn van dubbel acrylglas met een ingenieus hor- en verduisterings systeem. „In alle campers komen hor ren voor de deur en alle ramen. Dat is onontbeerlijk, vooral in warme lan den," vertelt Bert. De opbouw van campers wordt zo gemaakt dat het eenvoudig is een ande re auto eronder te plaatsen, indien nodig of gewenst. De opbouw gaat namelijk een leven lang mee; voor auto's geldt dat over het algemeen niet. In de bedrijfsruimte, waar voorheen een weg- en waterbouwkantoor geves tigd was en later een opslagruimte van X-posé, staan momenteel twee cam pers. Ze zijn bedoeld voor de verhuur, maar de mogelijkheid tot kopen bestaat ook. Alle campers die Melisse bouwt beschikken over een combitoestel dat zorgt voor warm en koud water en voor hete en koele lucht, airconditioning dus. De watertank biedt ruimte aan minstens 80 liter water, dat door een membraampomp wordt aangestuurd. „Mensen gaan vaak wekenlang weg met zo'n camper, dan moet dat toch wel comfortabel zijn," meent Melisse. Zijn klanten zijn veelal vijftigplussers die meer vrije tijd hebben en mensen uit het onderwijs, die de lange vakanties gebruiken om rond te trekken. Zelf bouwen met begeleiding Opvallènd is dat Melisse zelfbouwers de mogelijkheid biedt in samenwerking een opbouw naar wens te realiseren. „Alles is in principe mogelijk. In over leg met de klant maak ik een opbouw. Wanneer de klant zelf echter handig is, kan ik bijvoorbeeld alleen het casco afleveren. Als tijdens het afmaken pro blemen ontstaan of er rijzen vragen, kan de klant bij mij terecht. Dan bekij ken we samen wat de volgende stap moet zijn in het afwerkingsproces," aldus Bert. Op vrijdagavond en zaterdag is Bert aanwezig om u persoonlijk te woord te staan. Wanneer u vanaf de Westerweg de Kerkakkers inslaat, kunt u achter het gymzaaltje langs. Daar vindt u Me lisse Camperbouw. Een afspraak ma ken is ook mogelijk: tel. 06-52991918. HEILOO - Afgelopen winter hebben vrijwilligers van de dierenbescherming afdeling Heiloo gedurende ruim zes weken de watervogels en reigers op achttien locaties in de gemeente van voedsel voorzien. In Heiloo zijn in totaal 1.140 broden, 1.565 kilo hard- voer, 8.500 diepvrieskuikens en 250 kilo makreel en sport besteld. Gemiddeld zijn bijvoorbeeld 65 blauwe reigers in de gemeente gevoerd, waar van er 40 een vaste stek hadden langs de vijver Ringweg/Spillaan. De reiger- voedering is langdurig geweest. Reden hiervoor is dat het open water door ijs- vorming lang ontoegankelijk bleef en ook na de vorstperiode door te lage temperaturen de vissen inactief in de modder verscholen zaten en als voedsel voor de reigers onbereikbaar bleven. Bijzondere vogels Een boeiend aspect van de wintervoe dering is het aantreffen van bijzondere watervogels die als wintergast in Nederland verblijven. Zo zagen de vrij williger veel grote zaagbekken, nonne tjes en brilduikers. Honderden smien ten granzend in de weilanden langs de Kanaalweg, Het Maalwater en De Karremel. Ook meermalen krakeen den, slobeenden, tafeleenden, een win tertaling en een eenzame aalscholver, die dagelijks vis kreeg toegeworpen. Een woord van dank is volgens coördi nator Els Swart op zijn plaats aan de vrijwilligers, aan de gemeente Heiloo die zorgde voor het openhouden van de wakken, het stro rondom de vijvers en de voortdurende zorg hiervoor, aan de diverse winkeliers in Heiloo die gratis voedsel ter beschikking stelden en degenen die de wintervoedering finan cieel steunden:^ Voorjaar Nu het voorjaar eindelijk aanbreekt is het moment gekomen om ook te stop pen met voeren van dé tuinvogels. Vele vogels maken aanstalten met de nest- bouw. Over enige tijd zullen hun jon gen eten nodig hebben in de vorm van vliegjes, rupsen enzovoort. Pinda's, vet bollen en ook brood bevatten vet en geen groeistoffen en zijn nu schadelijk. Het vet hoopt zich op in het lichaam van de jonge vogel met gevolg dat hun ingewanden verstopt raken en ze een pijnlijke dood sterven. Ruimt u daarom de attributen voor de wintervoedering op en gooi de restanten in de gft-rol- container. Bewaren trekt alleen maar weer muizen aan. In het voorjaar zijn de oudervogels druk met zoeken naar voedsel voor hun jongen en zichzelf. Ze hebben vaak zo snel geen erg in uw huisdier met gevolg verminkte oudervogels en verweesde jongen. Bindt u daarom de kat de bel weer aan en houdt 'm in de vroege och tend binnen. HEILOO - Op donderdag 11 april staat de fractie van de PvdA weer voor u klaar. Bent u het eens met wat er in Heiloo gebeurt of denkt u daar juist heel anders over? De PvdA wil het graag weten en haar standpunt uitleg gen of toelichten. Van 19.30 tot 20.30 uur is de fractie aanwezig in de kamer van wethouder Bos (ingang oude gemeentehuis aan de Raadhuisweg). Schikt de dag of het tijdstip u niet? Neem dan contact op met Gré Ris (tel. 5332429) of Aad van IJperen (tel. 5339845) om een andere afspraak te maken. HEILOO - De groep mensen die wel regelmatig van de diensten van natuur- artsen gebruik maken, is nog altijd groeiende. Veel mensen hebben hun twijfels over natuurgeneeskunde. Dit komt veelal voort uit onwetendheid. Fanny van der Kroon, iriscopiste, l,egt het één en ander uit over haar vakge bied. Oogdiagnostiék Iriscopie, ook wel oogdiagnostiek genoemd, is een van de mogelijkheden in de natuurgeneeskunde om een diag nose te stellen. De natuurgeneeskundi ge maakt hierbij gebruik van een Iriscopie-microscoop, waardoor het oog vele malen vergroot wordt. Iriskleur, pupilgrootte, vlekken, onre gelmatigheden en bloedvattekening in het oogwit worden geanalyseerd. De iriscopieleer omschrijft cirkelvor mige zones waarin ieder orgaan van het menselijk lichaam zijn vaste plaats heeft. Door deze methode toe te passen ziet de natuurgeneeskundige huidige en vroegere aandoeningen in de iris van het oog. De iriscopie maakt het mogelijk in het orgaanstelsel zwakke plekken te ontdekken, die zich nog niet tot ziekten hebben ontwikkeld en daar om door de arts (nog) niet worden waargenomen. Er kan dus al in een vroeg stadium een behandelingsplan gestart worden, en kan zelfs het ontstaan van ziekte voor komen worden. Voorafgaand aan het iriscopie-onderzoek zal de erkende natuurgeneeskundige altijd een uitvoe rig in-take gesprek hebben met de patiënt. Hoofdpijn Om een en ander te verduidelijken een voorbeeld uit de praktijk: iemand heeft last van hoofdpijn die begint vanuit de nek. In het oog wordt een donkere blaas-nier zone waargenomen en tevens kleine witte vlekjes aan de bui tenrand van de iris. Deze tekens duiden op een te hoog urinezuurgehalte, en kan later ontaarden in chronische gewrichtsklachten en zelfs tot reuma. De patiënt krijgt het advies meer te drinken, te bewegen, en geen purine- rijk voedsel te gebruiken, zoals onder andere varkensvlees, chocolade en kof fie. Purine wordt in het lichaam name lijk omgezet in urinezuur. Eventueel wordt een urinezuur- afdrijvend middel voorgeschreven, bijvoorbeeld de krui den Spirea ulmaria of Cortex salix. De iriscopiste Fanny van der Kroon is in 1987 afgestudeerd aan de Academie voor Natuurgeneeskunde en is sinds dien werkzaam als zelfstandig natuur geneeskundige. Zij is geregistreerd bij de Nederlandse Werkgroep van Prak- tizijns, de oudste erkende beroepsorga nisatie in Nederland. Voor inlichtingen of afspraken kunt u bellen tijdens het telefonisch spreekuur op werkdagen van 9.00 tot 10.00 en van 20.00 tot 21.00 uur, tel 072-5332605, De Rietvink 16, Heiloo. HEILOO - Erg enthousiast speelt Steef Kaandorp met de trapauto die hij bij een verloting heeft gewonnen. Eén van de medewerkers van Slagerij Kramer aan de Westerweg, organisator van de wedstrijd, kijkt lachend toe (foto: Parakalo). HEILOO - De uitslagen van dinsdag 2 april: A-lijn: Boelhouwer-Frugte 62.50, Groeneveld-Jacobs 56.80. B-lijn: Fam. Happe 62.50, fam. v. Brunschot 58.90. Donderdag 4 april 1996: A-lijn: Berkman-v.d. Vlies 55.20, Fam. Neefjes 53.60. B-lijn: Fam. Boukens 64.60, Fam. Nieuweboer 56.30. C-lijn: Fam. Geels 61.30, Koster-Visser 59.20. D-lijn: Faber-Oud 54.70, Olgers-Liefhebber 53.60. HEILOO - Op zondag 14 april vindt bij Ponyclub Heiloo een onderlinge wed strijd plaats waarbij de zojuist gereed gekomen nieuwe loods feestelijk wordt geopend. De oude gebouwtjes rondom de kantine op het verenigingsterrein aan de Zeeweg werden de afgelopen maanden vervangen door een schitte rende nieuwe loods. In aanwezigheid Van bouwers, sponsors en vrienden van de Ponyclub zal tijdens een parade, waaraan vrijwel alle ruiters (zo'n zestig) deelnemen, de openingsceremo nie plaatsvinden. Het dagprogramma begint om 9.30 uur met een dressuur- wedstrijd, om 11.15 uur is er een behen-" digheidsspel op de pony's. Om 12.30 uur vangt het springprogramma aan. Om 14.30 uur is er een feestelijke para de, waarbij de opening van de loods plaatsvindt. De dag wordt beëindigd met een prijsuitreiking. Zeker de moei te waard om een kijkje te nemen. De toegang is gratis. HEILOO - „Meiden, ik zie alleen maar meiden," merkte een Buk Buk-vrijwil liger op. In strakke rokjes, gestreepte t- shirts, op krukken en zelfs in softbal- kleding: heel veel meiden waren er donderdagavond in het jongerencen trum aan de Pastoor van Muyenweg tij dens de Sponsornight voor het Uitwis selingsproject met de Spanjaarden. Al dagen van tevoren was het uitverkocht, wat inhoudt dat meer dan vierhonderd mensen het optreden van Marco Borsato wilden meemaken. Deze Alkmaarder heeft zijn naam in korte tijd gevestigd met hits als 'Dromen zijn bedrog', 'Je hoeft niet naar huis van nacht' en zijn nieuwste 'Ik leef niet meer voor jou.' Hij had er zelf ook zin in, zei hij. „Lekker dicht bij huis, allemaal beken den van vroeger enzo... Gezellig hè?" Het publiek riep braaf ja en zwaaide naar Marco's oma, die om kwart voor tien nog zesentachtig jaar en om tien uur zevenentachtig jaar was. Ook megasterren zijn weieens in de war. „Ik vind het heel fijn dat mijn oma er is," deelde Marco mee, „want zonder haar was ik er niet geweest." Tussen het zwaaien en springen door (op commando) moest het publiek vooral vaak laten horen aanwezig te zijn. „En nu moeten jullie 'ha' roepen met je linkerhand omhoog en 'hi' met je rechterhand in de lucht." Een soort mister-twister dus, maar voor het publiek geen probleem. De nummers klonken zoals je ze kent van de radio. Mooie stem, prettig uiter lijk, aardige verhaaltjes waarmee Borsato de nummers aan elkaar praat te en een goed verzorgde lichtshow. Het beloofde een denderende avond te worden, die helaas wat Borsato betrof al snel ergens anders werd voortgezet. Vóór elf uur had hij de Buk verlaten, honderden gillende jonge dames ach terlatend. Die werden beziggehouden met Hollandse krakers tot het optreden van Marco Orsel. Het was niet zo fijn voor Orsel, dat hij na zijn naamgenoot moest zingen. De Jordanees deed echter erg zijn best; het publiek was in een goed humeur, negeerde de valse uithalen en deinde lekker mee. Ook tijdens de after-party bleef de stemming erin, met een groep housers op het podium en in de zaal. Goeie avond dus, zowel voor de Buk Buk als voor de vele bezoekers. HEILOO - Op uitnodiging van de stichting voor natuurgeneeskunde Ar bor Vitae verzorgt Georgien Wybenga op dinsdag 16 april in de Gereformeer de Kerk, Noordergeeststraat te Heiloo een avond over sjamanisme. De aan vang is om 20.00 uur en de entreeprijs bedraagt f 10,00. Voor inlichtingen kunt u bellen met 072-5330523. HEILOO - In het kader van het 10- jarig bestaan van De Schrijverij is zaterdag 20 april in de winkel in het Stationscentrum een demonstratie te kenen en schilderen met aquarelkleur potloden. Deze demonstratie wordt gegeven door de heer Pieter Man in 't Veld. Hij zal u laten zien, dat tekenen niet alleen met potloden en schilderen niet alleen met verf kan worden gedaan. Het is verrassend te zien hoe de heer Man in 't Veld kan tekenen en schilde ren met aquarelkleurpotloden. Er zul len ook enkele werken van hem ten toongesteld staan. De demonstratie duurt van 11.00 tot 16.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 6