Hans Schut opent opslagpunt Leerlingen Orkesten Festival succesvol Inschrijving weekmarkt gemeente Heiloo Nieuwe gemeentegids UITKIJKPOST-17 APRIL Koos van Zomeren in bibliotheek Avondfietstochtj es Le Champion TV Het Vennewater Is het sprookje uit voor Foresters? Gevraagd Kans op ballonvaart met Lancia Veel pret bij opname Honeymoonquiz Voorspeelavonden Muziek- en Dansschool Heide-Heuveltoer Le Champion Tien jaar wereldwinkel GTH in de prijzen J.P. Thijsse College vertoont sprookje Tennisvereniging Heiloo Damclub Heiloo Schoolvoetbaltoernooi Damesbridge Sans Atout Vervolg informatierubriek Burgemeester en wethouders van Heiloo heb ben besloten over te gaan tot uitbreiding van de weekmarkt op de woensdag van 10.00 tot 16.00 uur in het centrum van Heiloo. Vooruitlopend hierop worden gegadigden woonachtig in Heiloo in de gelegenheid gesteld zich in te schrijven voor de volgende branches: FOOD Aardappelen 1 kraam Vleeswaren 2 kramen NON-FOOD Fournituren 2 kramen Boeken, tijdschriften wenskaarten 2 kramen Diervoeders - benodigdheden 2 kramen Onderkleding nachtgoed 2 kramen Lederwaren bijouterieën 2 kramen Woningtextiel en bedmode 2 kramen Kinderkleding (t/m maat 176) 2 kramen Uitgegaan wordt van maximaal 23 standhou ders (inclusief één standwerker) en maximaal 42 kramen. De standplaatsvergoeding bedraagt 6,-- per strekkende meter. Eén kraam heeft een lengte van vier strekkende meter. Sluitingsdatum inschrijving 24 april 1996, om 17.00 uur. Bij meer dan één inschrijving voor een bran che geschiedt de aanwijzing van een plaats middels loting. Burgemeester N.P.M. Schoof verricht de loting op donderdag 2 mei om 8.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis van Heiloo. Bij de inschrijving worden de volgende uit gangspunten gehanteerd: A. de aanvraag dient volledig ingevuld en ondertekend toegezonden te worden aan de gemeente Heiloo, postbus 1, 1850 AA te Heiloo; B. gelijktijdig met de aanvraag moeten wor den ingediend: een bewijs van inschrijving in het handelsregister, een vestigingsvergunning (indien vereist), een registratiekaart en een bewijs van een geldige marktverzekering; C. om voor inschrijving in aanmerking te komen dient men een handelingsbekwaam natuurlijk persoon te zijn, woonachtig in Heiloo, dan wel een bedrijfsleider van een rechtspersoon, afkomstig uit Heiloo, die per soonlijk voldoet aan de bij de toepasselijke vestiginsregeling gestelde eisen ter verkrij ging van een vestigingsvergunning; D. de aanvraag moet worden ingediqnd met behulp van het inschrijfformulier van de Centrale Vereniging voor de Ambulante Handel. Tevens bieden wij de mogelijkheid voor één standwerkersplaats. Bij de inschrijving voor standwerker moet eveneens worden voldaan aan de in a t/m c genoemde vereisten. Telefonische informatie kan worden verkregen bij mevrouw W.A.T. Grooteman, afdeling Bestuurszaken, tel. 072 -531 32 26. Op dit moment werkt de firma Holland Advertising uit Den Helder hard aan het maken van een nieuwe gemeentegids Heiloo. De gids, de enige officiële gemeentegids van Heiloo, zal rond juli 1996 verschijnen. Voorheen verzorgde drukkerij 'de' Uitkijkpost de gemeentegids. De gemeente is overge stapt naar Holland Advertising, omdat de Uitkijkpost de gids niet meer kostendekkend kon uitgeven. Redenen hiervoor waren acqui sitieproblemen en de hoge kosten voor het redactionele werk. Uitgangspunt voor de gemeente is dat de gids de gemeente niets mag kosten. Holland Advertising, gespecialiseerd in het maken van gemeentegidsen, garandeert een kosteloze gids. Het bedrijf verzorgt bovendien het redactionele werk met uitzondering van de informatie over de gemeentelijke organisatie, stelt maximaal 48 pagina's gratis beschikbaar aan de gemeente en zorgt voor de gratis huis-aan-huis verspreiding. De oplage van de gemeentegids bedraagt ongeveer 10.000 exemplaren. De gids is bedoeld voor alle inwoners van Heiloo en wordt uitgereikt aan nieuwe inwo ners en andere belangstellenden. Holland Advertising verzorgt gemeentegidsen van vrijwel alle omliggende gemeenten. Op dit moment worden door Holland Advertising advertenties geworven. De kosten voor de advertenties zijn hoger dan in het ver leden. Om een kosteloze, actuele en goed informatieve gids te kunnen uitgeven, is dit verklaarbaar. Ook de verschijningsdatum wordt gegarandeerd door het bedrijf. Elke vermelding in de gids (ook de oude) is of wordt nog telefonisch met betrokken instel lingen doorgenomen. Grote vermeldingen (bijv. ziekenhuizen) worden schriftelijk nage trokken. Indien hierop geen reactie komt, volgt telefonische afhandeling. Ook wie tele fonisch niet bereikbaar is krijgt een brief. Wie overdag niet thuis blijkt te zijn, wordt 's avonds gebeld. Daarna krijgt de gemeente een eerste en vervolgens een tweede correc tieproef. Vooralsnog is met Holland Advertising een contract voor één jaar overeengekomen. Voldoet de gids en de samenwerking met het bedrijf, dan overweegt de gemeente een con tract voor meerdere jaren af te sluiten. HEILOO - In samenwerking met bibli otheken in de omgeving organiseert de Openbare Bibliotheek Heiloo op woensdag 24 april een lezing van Koos van Zomeren. Koos van Zomeren is met name bekend geworden met zijn dagelijkse column 'Vandaag of mor gen', die hij tot begin 1996 schreef op de voorpagina van NRC Handelsblad. Van Zomerens grote liefde voor -en kennis van- de natuur en vooral vogels speelt een rol in zijn hele oeuvre, waar in 'Wat wil de koe' een belangrijke plaats inneemt. In een meer dan drie uur durend televisieprogramma op zondag 10 maart is veel aandacht besteed aan dit boek. Voor de pauze zal Koos van Zomeren veel voorlezen uit onder andere 'Wat wil de koe'. Na de pauze gaat hij in gesprek met het publiek. De avond begint om 20.00 uur (zaal open 19.30 uur) en de toegang is f 10,00. Voorverkoop van toegangs kaarten vindt plaats - tijdens de ope ningsuren - aan de balie van de bibliot heken in de omgeving van Heiloo en in de uitleenposten van de bibliotheek Heiloo: Zorgcentra Overkerck en De Loet. ALKMAAR - Dinsdag 23 april organi- seert Le Champion een fietstoertocht Vastatlix in Buk Buk over een afstand van 30 kilometer. Een uitgebreide routebeschrijving voert u HEILOO - Zaterdag 20 april is over de stilste weggetjes en fietspaden Vastatrixavond in de Buk Buk. in de omgeving. 'Intense', zo luidt de titel van de eerste U kunt vanaf 18.30 tot 19.00 uur op CD van het Hoornse gezelschap bovengenoemde datum inschrijven in Vastatrix. Intens is tevens het woord café Du Passage, Scharlo 1, te Alkmaar, wat de muzikale lading van Vastatrix Het inschrijfgeld voor organisatiekos- dekt. Wat wil je immers met bas-geprie- ten bedraagt f 1,75; voor een klein gel a la Primus en gitaarwerk dat bedrag extra kunt u tevens in het bezit varieert van grunge tot death-metal. komen van een leuke, aan deze rit ver- In de persoon van Mike Dodeman bonden herinnering. beschikt Vastatrix over een zanger die Er zijn ook avondtochten op de dins- alles uit de kast haalt om het publiek dagavonden 7 mei, 14 mei, 21 mei, 28 het naar de zin te maken. De bokke HEILOO - Het eerste gemengde zon dagteam, het 'vlaggeschip' van Tennis vereniging Het Vennewater, komt na promotie dit seizoen uit in de vierde klasse. Een zware opgave. Zondag werd er gespeeld tegen Julianadorp. De dames-enkel en de gemengd dubbel werden door de tegenstander opgege ven wegens griep. De damesdubbel en het eerste gemengd dubbel gingen jam merlijk en met te grote cijfers verloren: 1-6 en 2-6. Nathalie van Duuren profi teerde ervan dat haar tegenstandster om haar backhand heen bleef lopen en won met 6-7, 6-4 en 6-4. Paul Duijvesteijn won de heren-enkel met 6- 2 en 7-6, Mare Tuin verloor met 2-6 en 4-6. Ook de herendubbel ging - op het nippertje - verloren, waarna de eind stand 4-4 werd. Uitslagen: Vennewater 4 - Kwadijk 2:5- 3. Het gemengde zaterdagteam tegen Petten: 3-2. Vennewater 1 in de club derby tegen het tweede: 2-2. VW 5 - Oudorp 3:3-1; VW 6 - Langedijk 2:2-2; VW 8 - Limmen 5: 3-1; VW 10 - Heerhugowaard 10: 3-1; VW 11 - Oudorp 5: 2-2; VW 12 - Oudorp 8:, 4-0; VW 13 - Oudorp 4: 1-3; VW 14 - Heerhugowaard 12: 0-4; VW 15 - Groetincke 6:1-3; VW 16 - Hogedijk 6: 0-4; VW 17 - Oudorp 10: 3-1; VW 18 - Zeswielen 9: 0-4; VW 19 - Oudorp 9: 3- 1. HEILOO - Foresters heeft een goede kans laten liggen om echt mee te doen om het kampioenschap en nu zal waar schijnlijk Limmen de beker winnen. Foresters verloor op tweede paasdag onverdiend van Egmondia, terwijl Limmen won van Victoria Obdam, zodat het verschil is opgelopen tot zes punten. Komende zondag om 14.00 uur kan het team op de Egelshoek proberen van Limmen te winnen, om er een span nend slot van te maken. Afgelopen zondag begon men voortva rend de Egmondia-vesting te bestoken met goed opgezette aanvallen en com binaties. Dit vergt natuurlijk concentra tie, want met onderschepte ballen wist Egmondia wel raad. Ze hadden zeker niet minder kansen dan Foresters. Bij één van de onderschepte ballen en een misverstand tussen twee spelers van Foresters wist Egmondia te scoren. Kort voor rust had Foresters gelijk kun nen maken, maar helaas faalden drie spelers in de afwerking, een niet onbe langrijk detail. Na rust stond er een veel sterker Foresters op het veld, alles in de aanval gooiend. Daarbij werden de deuren achterin wijd open gezet, wat enkele kansen voor Egmondia opleverde. Deze bleven onbenut. Helaas, Foresters kreeg er geen bal meer in en verloor met 1-0. Trainer Bep Onclin zal proberen het team te prepareren voor de laatste 'strohalm', zondag thuis tegen Limmen - dan moet het echt gebeuren. En anders is de tweede plek nog belangrijk voor de nacompetitie. De organisatie van het Uitwisselings programma met Spanje is op zoek naar een enthousiaste jongere (tussen 17 en 21 jaar) die wil deelnemen aan het pro ject. In de periode van 24 april tot en met 5 mei moet je zoveel mogelijk Foto Parakalo Hans Schut in zijn opslaghal. mei en 4 iunf die uiteraard via andere sprongen van Mike maken samen met beschikbaar zijn. Je hulp is gewenst bij J.. -» j: ~.n\r \rc\\'Ar rnnt oio U ,^4 u'in o/-t i\711 EM tf»n pn routes zullen gaan. Inlichtingen: A. Eyman, Velsen-Noord, tel. 0251 225311. HEILOO - Pallone is Italiaans voor heteluchtballon. Een woord dat u eigenlijk moet kennen als u met de heteluchtballon het luchtruim wilt kie zen. Ballonvaren (aërostatica) met twee personen is mogelijk voor de win naar van de prijsvraag die Lancia dealer Autobedrijf Pouwels heeft uitge schreven. Doe mee en wordt een echte aeronauta of aerostiere. Meedoen kan in de periode van dins dag 22 april tot en met zaterdag 27 april in winkelcentrum 't Loo. Daar wordt de Lancia Y met bijpassende accessoires op feestelijke wijze gepresenteerd. U kunt deze auto in ieder geval van bin nen en van buiten bekijken. De aanwe zige hostess kan u er alles over vertel len. Bij haar kunt u ook terecht voor een deelnameformulier. U kunt het deelnameformulier ter plaatse inleveren bij de hostess. Dan dingt u niet alleen mee naar de ballon vaart voor twee personen, maar ook naar een Raleigh mountainbike, een Condor fietsdrager en een VDO fiets computer. Het formulier kan ook inge leverd worden bij Lancia dealer Autobedrijf Pouwels, Heilooërdijk 28 in Alkmaar. U ontvangt dan in ieder geval een attentie. zijn stem, die net zo makkelijk rapt als grunt, dat Vastatrix net zo leuk is om naar te luisteren als om naar te kijken. Voor de metal en vasta mensen een avond om eens lekker uit hun dak te gaan. De aanvang is om 21.00 uur en de entree bedraagt een vasta-prijsje van f5,00. het organiseren van activiteiten en begeleiden van de deelnemers. Wanneer je meedoet, kun je volgend jaar tien dagen mee naar Spanje. De deelnemersbijdrage is f 150,00. Bel snel met de Buk (072-5335242) en vraag naar Frans Langedijk of iemand anders van het project. HEILOO - Heilooënaar Hans Schut, voormalig marktkoopman en eigenaar van 'De Tweede Hans' in Alkmaar, heeft onlangs aan de Westerweg een hal geopend waar particulieren meu bels en goederen kunnen inbrengen, waarna Hans bemiddelt in de verkoop. Hij benadrukt dat het geen winkefis en er beperkte openingstijden zijn. Deze zijn nog niet vastgesteld; voorlopig kan er telefonisch een afspraak gemaakt worden. Hans houdt dezelfde formule aan als in Alkmaar, waar hij enige tijd geleden gestopt is. De eerste maand kunnen de goederen gratis ingebracht worden. In overleg wordt een prijs vastgesteld, waarvan Hans 25 procent commissie ontvangt. Wanneer de artikelen na een maand niet verkocht zijn, is het moge lijk voor f 5,00 per artikel per maand de goederen te laten staan. In de hal, met een oppervlakte van 800 vierkante meter, is ruimte voor van alles en nog wat. Momenteel zijn er veel ijzerwaren. Hans richt zich expli ciet op de particulier. Hij roept de bewoners van Heiloo op om bijvoor beeld meubels aan te bieden, om tot een uitgebreid assortiment te komen. Bij grote stukken is afhalen mogelijk. De reden om met dit opslagpunt te beginnen ligt in Hans persoonlijke inte resses. „Na lange tijd in de groentehan- del te hebben gewerkt, wilde ik weieens wat anders. Het inzamelen van goede ren trok me al langer. De gedachte erachter - het opnieuw gebruiken van goederen die voor de één de waarde verloren hebben, maar voor een ander bruikbaar zijn - vind ik heel goed. Zo werk je mee aan een beter milieu. Bovendien geef je mensen de kans om spullen aan te schaffen voor een prijs die veel lager ligt dan bij nieuwkoop." Gezien de grote ruimte heeft Hans besloten ook kleding in te zamelen. Dit zal echter niet verkocht worden, maar is bestemd voor projecten in arme lan den als Polen. Regelmatig wordt er een wagen vol naar de inwoners van dit land gebracht. Belangstellenden kunnen contact opnemen met Hans Schut, tel. 072- 5333353. HEILOO - Haar ogen stralen bij de herinnering, zijn neus krult van plezier een stukje omhoog. Paulien en Johan Alleman, u weet wel, het kersverse echtpaar uit Heiloo dat afgelopen zaterdag te bewonderen was in Ron's Honeymoonquiz, genieten nog na van hun Aalsmeerse avontuur. „We dach ten al dat het lachen zou worden, maar dat we zo'n leuke dag zouden krij gen..." Bij een geurig kopje koffie moeten ze hun belevenissen nog even kwijt. In één adem wel te verstaan. Hoe ze in de stu dio ontvangen en op hun gemak gesteld werden, de snelle repetities, gevolgd door de spannende opnamen. „We waren behoorlijk zenuwachtig, maar toen het zover was viel alle spanning in één klap van ons af," vertelt Paulien. „We hebben echt verschrikkelijk pret gehad met de andere echtparen." Het klikte zo goed tussen de drie koppels, dat de afspraak om binnenkort samen te eten al snel gemaakt was. Bij Johan, die van koken zijn hobby heeft gemaakt en menig uurtje in de keuken doorbrengt. Van het feit dat ze al na de eerste ronde uitvielen, hebben ze geen minuut wak ker gelegen. „We hebben een videoca mera en een heerlijk beauty-arrange ment gekregen. En Ron Brandsteder? Dat is gewoon een aardige vent," grijnst Johan, „helemaal geen kapso nes. We hebben na afloop nog een hele tijd met hem zitten kletsen." De schare vrienden en kennissen van het echtpaar ontpopte zich tijdens de opname als éen ware fanclub die zich bepaald niet onbetuigd liet. En daar bleef het niet bij. Afgelopen zaterdag zorgden ze ervoor dat de quiz op groot beeld te zien was in Café de Wit. En Paulien en Johan? Die vieren nu al vijf weken feest en pakken binnenkort hun koffers om ergens in Nederland eens even lekker te gaan uitrusten. „Want nu pas, nu alles achter de rug is, voelen we hoe we onder spanning heb ben gestaan," lachen ze, toch wel een beetje opgelucht. HEILOO - Er is in de Muziek- en Dansschool weer veel te beluisteren en bekijken de komende weken. Vanavond, om half acht, treden de leer lingen op van Peter Brouwer (klarinet- saxofoon- en ensembledocent). Be ginners, gevorderden, solisten, duo's en trio's zullen allemaal aanwezig zijn. Donderdag 18 april, aanvang 19.30 uur, kunt u getuige zijn van een speelavond met accordeonleerlingen van Thea Welbergen en keyboardleerlingen van Marja Kraakman. Zij leidt ook de MLK-speelgroep die deze avond voor het eerst zal optreden. Maandag 22 april, aanvang 19.30 uur, zijn de hoboïsten aan de beurt. Peter Onnes, de hobo-leraar, heeft de leerlin gen voorbereid. Op woensdag 24 april staat de Muziek- en Dansschool geheel in het teken van Walt Disney. In de met vele Disney- kleurplaten vérsierde school zullen de leerlingen allerlei liedjes uit de beken de tekenfilms spelen. Het Jeugdtheater Heiloo verleent haar medewerking aan dit evenement en zal fragmenten uit Alice in Wonderland spelen en gedu rende de hele avond op verrassende wijze op en rond het podium aanwezig zijn. De Openbare Bibliotheek Heiloo heeft in de hal een vitrine ingericht met materiaal over Walt Disney. Een bijzondere avond dus, die al om 19.00 uur begint. Donderdag 25 april wordt de speel avond vanaf 19.00 uur verzorgd door leerlingen van Anke Buringa-Lont (docente dwarsfluit) en Janjaap Langere is (docent blokfluit). Zaterdag 27 april is er een open dag in de Muziek- en Dansschool. Van half elf tot half drie is de school volop in bedrijf. Op alle instrumenten wordt les gegeven en u mag overal bij zijn en ins trumenten uitproberen. Deze dag is ook het begin van de inschrijving voor nieuwe leerlingen. De dansafdeling verzorgt lessen en optredens, 's och tends in het hoofdgebouw aan 't Veld, 's smiddags in de dansstudio aan Ma- riënstein 178a, de voormalige Hof- dij kschool. HEILOO - Het afgelopen weekeinde heeft weer - en met veel succes - het tweedaagse Leerlingen Orkesten Festival plaatsgevonden in de Muziek- en Dansschool te Heiloo. Op dit jaar lijks terugkerende evenement kunnen leerlingenorkesten het niveau van hun spel door een deskundige jury laten beoordelen. Hoewel prijzen worden uitgereikt aan de orkesten die de beste beoordeling krijgen, is niet competitie doel van dit festival maar de ontmoe ting met andere muziekbeoefenaars en de opbouwende kritieken die de jury in haar rapport aan de deelnemers mee geeft. Het bleek dat orkesten uit de Zaanstreek zeer goed en zeer regelma tig presteren: de jury kende dit jaar de eerste prijs toe aan Soli Deo Gloria uit Zaandam (Hanseatic Suite en Easy Pop Suite) en de tweede prijs aan Onderling Genoegen uit Krommenie (Four dances for Youth Band en Woody. Niet voor beoordeling speelde Onderling Genoegen heel swingend De leerlingen van het Jeugdorkest Caecilia het bekende 'Pennsylvania 65000' van Glenn Miller. Ook vorig jaar waren teurkunst in Noord-Holland. In het kader van de thema's van deze stichting Foto Parakalo deze twee orkesten de beste. Dit jaar speelden twee Gelderse orkes ten mee: Nijkerks Fanfare en Harmonie Barneveld, die bij 'Conquest of Paradise' niet alleen blies maar ook een stukje zong. Natuurlijk namen ook de leerlingen van organiserend orkest Caécilia deel. Zij brachten 'Deep River Rhapsody' en een collage uit 'Beauty and the Beast' ten gehore. Caecilia had ook de medewerking van Stichting De Kunst, centrum voor ama- HEILOO - Zaterdag 20 april kunnen HEILOO - Zaterdag 20 april viert de wereldwinkel haar tienjarig bestaan. Het feest begint om 15.00 uur. Harmonieorkest Caecilia maakt mu ziek, volksdansgroep Pridini danst, bal lonnen vliegen de lucht in en wethou der Roelof Bos spreekt. Na afloop is er koffie en thee met iets lekkers erbij. Voor de kinderen zijn er leuke presen- tjes. In de tien verstreken jaren hebben ruim vijftig vrijwilligers zich belange loos ingezet om de winkel draaiende te houden. Het assortiment is uitgebreid. Zowel van levensmiddelen als van gebruiksartikelen en kunstnijverheid. Veel sieraden hebben een exotische deelnemers aan de Ronde van uitstraling. Mede daardoor is de omzet Noorcl_Holland alvast trainen voor de boven de honderdduizend per jaar klassieker 0p 27 april. Le Champion gekomen en kunnen steeds meer men- orpaniseert dan een prachtige vrije sen in de derde wereld profiteren van to|rtocht over 150 en 210 kilometer, rechtvaardige beloning voor hun werk. Het keerpunt voor de 150 kilometer is Zij zijn dan minder aangewezen op lief- Den D0Ujer> de fietsers van de 210 kilo- dadigheid en behouden hun zelfre- meter keren via Veenendaal weer terug speet. Iedereen is zaterdag van harte naaf de Zaanstreek. welkom op de Stationsweg 105. De route gaat 0Ver rustige fietspaden door het bos en over de heide. In de langste route zijn wat meer heuvels ver werkt waardoor dit traject ook een goede training is voor onder meer de Twintigste Ronde van Nederland. Op de route is een volgwagèn aanwezig en op de 210 km wordt deze geassisteerd door achterrijders vanwege het fiets- vriendelijke parcours. Inschrijven in het clubhuis van Mozamo, Wezelstraat 17, Koog Zaandijk vanaf 7.00 uur. De start voor de 210 km is tussen 7.30 en 8.00 uur. De fietsers van de 150 km kunnen tussen 1.00 en 8.30 uur vertrekken. voor het jaar 1996, repertoirevernieu wing en ontmoeting, heeft Kees Vlak een stuk geschreven voor jeugdkoor en harmonieorkest. Direct na de presenta tie van Caecilia bracht zij samen met kinderkoor Wikiko de wereldpremière van dit stuk, 'Lied van de Muziek'. Als afsluiting brachten Caecilia en Wikiko 'Als ik de baas zou zijn van het jour naal' in een bewerking van de dirigent van het leerlingenorkest, Wim Klaver. Voor beide stukken applaudisseerde het publiek enthousiast. Voordat de uitslag van de beoordelin gen bekend gemaakt werd, gaf Kees Vlak een uitleg over de manier waarop 'Lied van de Muziek' tot stand was gekomen. Hij vertelde dat hij, van dit festival naar huis rijdend, zich blij voel de om het enthousiasme waarmee hij zoveel jeugdigen muziek had horen maken. Uit die blijheid welde dan deze muziek op, speciaal opgedragen aan de leerlingblazers en -slagwerkers. HEILOO - Zondag 14 april werd de finale D-lijn competitie gehouden te Warmenhuizen. De meisjes van GTH turnden een uitstekende wedstrijd. De pupillen behaalden een eerste plaats met een totaal van 102.4 punten. Door deze prestatie en de prestaties die de meisjes in de afgelopen drie wedstrij den hebben behaald, werden zij uitge roepen tot rayonkampioen D-lijn. Zij plaatsen zich hiermee voor de regiofi nale. Individueel in deze wedstrijd werd Marijn Hoy tink eerste met 35.95 pun ten en werd tevens gehuldigd als rayon kampioene. Piet van de Winde werd met 34.15 pun ten tweede en op de zevende plaats was Lara van Vliet geëindigd met 32.80 punten. Bij de jeugd bestond de ploeg uit Inge Laurent, Winnie Langedijk, Frieda Pos, Monique Brinkman en Eveline v. Halem. De ploeg behaalde in deze wedstrijd een goede tweede plaats met 100.0 punten. In het eindklasse ment eindigde de ploeg als derde. Individueel werd Inge Laurent tweede met 35.5 punten en in het eindklasse ment derde waardoor zij individueel doorstroomt naar de regiofinale. Winnie Langedijk werd derde met 33.9 punten. CASTRICUM - Op 18 en 19 april wordt in de aula van het Jac. P. Thijsse College de dramaproduktie 'De Opoffering' opgevoerd. Dit is al de vierde produktie die deze school tot stand brengt. Maar liefst 83 leerlingen werken er aan mee, onder leiding van Michiel Ubas (muziek), Leontien van Leeuwen en Marianne Zuidema (cho reografie). Uitgangspunt vormde dit keer 'een modern sprookje'. Zo kunt u er achter komen wat Na poleon met Cleopatra te maken heeft, welke middelen de zeven dwergen tot zich nemen, u kunt een orkest van tweeëntwintig leerlingen aan het werk horen en anderen op een professionele manier zien dansen. Beide voorstellingen duren van 20.00 tot 22.00 uur. Kaarten a f 3,50 bij de readshop in winkelcentrum Geester duin of bij boekhandel Laan in de Burg. Mooystraat. Organisatiekosten respectievelijk f 5,50 HEILOO - Begunstigd door goed weer en f 3,50. Voor een klein bedrag extra is 0ok bij TV Heiloo de kompetitie van kunt u tevens een leuke herinnering start gegaan, waarvan onderstaand de verkrijgen. eerste uitslagen. Inlichtingen: Leo van Klink: 075- Dames distrikt competitie: Heiloo 1- 6287673. Herman de Jong: 075-6210102. uitgeest 1 5-1, Heiloo 2-Limmen 1 2-4, Heiloo 3-Uitgeest 4 6-0, TOB 1-Heiloo 4 1-5, Langedijk 5-Heiloo 5 5-1. Dames kring kompetitie: Heiloo 2-Oudorp 2 2- 2, Heiloo 5-Noordend 3 3-1, Heiloo 6- Akersloot 9 3-1, Hogedijk 9-Heiloo 8 2- Uitslagen onderlinge com- 2, Heiloo 9-H.H. Waard 13 2-2. R.Koch-L.Koersen 2-0, Zaterdag distrikt kompetitie heren: J.Kraakman-P.Schouten 0-2, C. v. Heiloo 1-Schagen 1 2-4, Lieshout-C.Bijwaard 2-0, R.de Boer- Zeevangspelers 1-Heiloo 2 uitgesteld, M.Houtenbos 2-0, P.Heyne-P.Zwart 2- Heiloo vet. 2-Pancras 1 1-3, Heiloo vet. 0. 3-Santana 11-3, Zijpken 1-Heiloo vet. 4 De titelstrijd in de B-groep gaat tussen afgelast, Anna Paulowna 1-Heiloo 1 De Boer en Kraakman. Met nog twee 50+ 4-0, Elckerlyc 1-Heiloo vet. partijen te spelen hebben beiden thans gemengd 50+ 0-4. Zondagdistrikt: ieder 26 uit 22. Heren 1 18+-Warmenhuizen 2 4-2. HEILOO petitie: HEILOO - Afgelopen vrijdagavond vonden de eerste rondes plaats van de jaarlijkse schoolvoetbalkampioen- schappen voor de basisscholen van Heiloo. Op de velden van HSV streden 300 voetballers en voetbalstertjes ver deeld over twaalf jongens- en twaalf meisjesteams om de titels. Deze zijn nu nog in handen van de Duif-jongens en de Zuidwester-meisjes. De teams waren verdeeld in zes poules van vier. Er werd een halve competitie gespeeld. De twee hoogst geëindigde teams per poule strijden op vrijdag avond 19 april om het kampioenschap, terwijl de verliezers verder gaan in de zogenaamde verüezersronde. In de finales spelen de teams van zowel de jongens als de meisjes een halve competitie, de winnaars van beide pou les strijden om het kampioenschap van Heiloo. De finales vinden plaats op 19 april vanaf 16.30 uur op de velden van HSV. Omstreeks 20.30 uur zullen de nieuwe kampioenen bekend zijn. De kampioenen van Heiloo strijden op 24 april tegen de kampioenen van de Egmonden om een plaats op de kam pioenschappen van Noord-Holland. De confrontatie met de Egmonden vindt plaats op de velden van Zeevogels in Egmond aan de Hoef, aanvang 14.00 uur. HEILOO - De uitslag van 10 april: A- lijn: 1. dms. Bolweg-Kaashoek 69.17 2. dms. Schaap-Zijlstra 64.17 B-lijn: 1. dms. Dolmans-Leep 65.00 2. dms.Toby- Toby 57.08 C-lijn: 1. dms. Hoogland- Mulder 60.42 2. dms. Ouwens-Komen 56.25 D-lijn: 1. dms. Visser-Koster 58.85 2. dms. Nieuweboer-Bennen 57.81 E- lijn: 1. dms. de Waard-Mooij 63.19 2. dms. Koens-Emmelot 61.11.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 6