Geslaagd Geslaagd fl Noordhollands Balletcentrum brengt nieuwe theatershow Leerling verkoopster O M V -Y3 GARAGEBEDRIJF PAUL ADMIRAAL "Met BujfettenpaCeis TEL. 0251 - 312643 j Gevraagd per 1 sept. a.s. V A N V U U R E N 'Het Buffettenpaleis' Bij de tijd en bijdehand De UitHijhpost. Hét gratis meehblöd voor Heiloo en omstrehen. Akersloot in woord en beeld De UitHijhpost. Hét gratis uieehblad voor Heiloo eo omstrehen. Kunstmarkt in 't Loo UITKIJKPOST-19 JUNI CASTRICUM - Op het Jac. P. Thijsse College is men zeer tevreden over de uitslag van het eindexamen. In alle afdelingen (mavo/havo/vwo) deden veel leerlingen in meer dan het ver plichte aantal vakken examen en slaag den ook hiervoor. Het VWO deed voor de eerste keer examen na de invoering van het studiehuis. De resultaten waren bijzonder succesvol. De uitslag: MAVO Laura de Graaf, Linda Zuurbier, Amanda van Diepen, Lars Jacobsson, Sandra van Kuilenburg, Wilco van Pel, Tjeerd Postma, Sjoerd Vermeulen, Martijn van Wonderen, Annelies v.d. Eng, Annemarie Apel doorn, Nicola van Levering, Sybren Sluijs, Daphne Hoekstra, Sabina Graas, Jess Hoff, Pieter Keesen, Chantal van Leijen, Marise Ramaker, Jaimy Sor- mani, Judith Binkhorst, Annemarie te Beest, Peter Biesing, Wouter Bruijn, Martine Devilee, Gijs Fatels, Paul Hendriks, Mark Hoving, Simon Kapteijn, Martijn Keeman, Vincent ten Kleij, Pim Klein Swormink, Raymon Kuijper, Sandy Leendertse, Kim Meijne, Marieke Moerbeek, Gert Jan Nieuwenhuizen, Jorn van Oort, Judith Sallehart, Bas Sandwijk, Sander Schavemaker, Linda Schram, Victor Verschoor, Ellen Vessies, Ramon van Weenen, Judith Krom, Henkjan Opdam, Kevin Vastenouw, Bastiaan Bakker, Jochem ten Berge, Lobke Klous, Pim Pedroli, Marjolein Snabilie, Evert van Tilborg, René Baltus, Martijn van Diest, Thomas Smit, Daphne Ben Shachar, Rob Kemps, Marcel van Opstal, Charlotte Vermeulen, Arthur Wijker, Vivi de Wit, Danny Bijl, Bianca Bruin, Jacqueline Busson, Linda Molenaar, Claudia Snijders, Marcel Welp, Nanny de Boer, Frank Bonnet, Femke v.d. Bosch, Bastiaan Bus, Karin de Dood, Wouter Dordregter, Paul den Duijn, Lieset Franse, Rik van Gelder, Robbert Hoff, Joost van Schooten, Mirella Suurhoff, Suzanne Veenis, Frank de Vos, Jolanda Wagenaar, Marieke Wu, Jantine Zijdenbos, Arnoud Hout, Danielle Logchies, Onno Luik, Lianne Pepping, Tessa Verdonk, Caspar Zijderveld, Koen Kok. HAVO Remco v.d. Bosch, Bas v.d. Heuvel, Loes Klomp, Ruben Meijers, Carolien van Pesch, Michel de Vries, Emon van Wolferen, Rogier Goed, Joost Brouwer, Susanne Brouwer, Mijke Bruin, Helen Chadwick, Tessa Eibers, Jasper Everaerd, Irene Haaijema, Gabi de Heer, Astrid Hes, Annemieke Huisman, Marlies Koster, Daan Kuijper, Priscilla Maas, Laura Mooi, Jolanda Post, Kevin Pronk, Dominique Pruijn, Mirjam van Putten, Jeroen de Ruijter, Sonja Schermer, Birgit Schürmann, Jantien Stuifbergen, Michiel Klein Schiphorst, Arnoud Meijer, Maarit Sander, Monique Beentjes, Tine Jansen, Bianca Mooij, Paul Visser, Caroline van Dam, Tessa Eeltink, Mirella Pijlsma, Sander Roodzant, Maaike de Wit, Lex de Geus, Nanda Groefsma, Martijn Harmenzon, Jasper Kers, Monico Schagen, Joris Schenk, Marije v.d. Vlekkert, Floris Vogel, Yoore van Ruth, Sabine Castricum, Lara Glorie, Annemiek Winder, Monique Blokker, Erik Eilert, René de Groot, Kelly Scholten, Richard Wacker, Wijmke Frens, Robert van Galen, Melanie de Graaf, Barbro van Hoven, Sjoerd Klinkenberg, Dimitri Molenkamp, Daniël Roos, Martin Snijders, Bas Spek, Mieke Stoop, Chantal Veldt, André Veldt, Floor Wesseling, Jos van Wielink, Mark Gravemaker, Bianca Mooij, Renate Bras, Greetje de Graaf, Richard Verbaan, Bob de Vrij, Ivar Sarelse, Wim Vlotman, Leonie v.d. Water, Jan de Wit, Rob de Wit, Thijs Bruschke, Diana Castricum, Steven Lehman, Rebecca Waijers, Vincent Blankendaal, Liselore Veerman, Martijn Haak. VWO Sofieke Jansen, Annemieke de Ruyter, Lisette van Kessel, Sietse Oppenhuizen, Teun Ostendorf, Jordy Palm, Brenda Travnicek, Erik Vijlbrief, Renske Wolfs, Sascha Gooijer, Paul de Moei, Alexander de Vries, Martijn Bakkum, Linda Dirkson, Marjolijn Min, Maaike Landman, Kim van Beek, Maaike Bokma, Hans Bouwens, Annemieke Hiddink, Bouke Kramer, Jeroen Meyne, Paul Ostendorf, Bastiaan Peters, Mattijs van Ruyven, Bryan Sahupala, Kelly van Straaten, Roland van Broekhoven, Jasper Commandeur, Dries Olgers, Barry den Nijs, Heieen Brouwer, Mariëlle Voges, Mirjam Duin, Sjarlie Dresmé, Marcel Vos, Marjolijn Waal, Marloes Wessel, Sanne Westra, Barbara Lewis, Wendy Schoonakker en Wouter Sloog. CASTRICUM - Aan het Bonhoeffer- college zijn de volgende kandidaten geslaagd. MAVO Willem Brandjes, Joery Jor- danov, Linda Kaandorp, Bas Kaptein, Bianca Kerssens, Wendy Krom, Rob Terluin, Ruud Olthoff, Paul-Jan Bij man, Marieke Boeters, Martijn Elias, Sylvia Geijsen, Menno Jager, Esther Kloosterboer, Bojoura Kortekaas, Rick Kramer, Arjan Kruse, Martijn Leij- graaf, Bas de Loos, Tim Lute, Gabrielle ter Maten, Liesbeth Meijer, Cara Molenaar, Sjoerd Moll, Barbara van de Poll, Maartje Pols, Sander Veeken, Marisca van Veen, Inge Veldt, Robin Venselaar, Joost Wijnhoven, Aruna Zegwaard, Marije Zonneveld, Irene Beentjes, Johan Bilder, Edwin Meijer, Martin de Vries, Maaike de Wit, Marianne Haveman, Eveline Hoebe, Niels Hofstra, Marloes Kaandorp, Angela Admiraal, Mieke Bloedjes, Linda Bloedjes, Wendy Bonne, Casper Bresser, Ron Groot, Inge Kuijper, Marleen van der Steen, Ad de Waard, Marlies Bakker, Eveline Herfst, Co- rinne Hoekstra, Merel Lindeman, Robert Mens, Jasper Nugteren, Frans Ossendorp, Maeve Ossendorp, Anouk Sombroek, Rene Teeling, Sophie van der Velden, Dennis Verduin, Roel Win ter. HAVO Bonnie van Oosterwijk, Anja Alleman, Willem Aalbers, Maaike Baars, Marieke Baars, Arjen Becker, Joris Berkhout, Lotte van der Borg, Vyan Boxman, Sylvie van Brandwijk, Willemijn Brink, Mariette du Croix, Pamela van Daalen, Bianca Devilee, Monique Dijkhuizen, Marjolijn van Doorn, Carla de Graaf, Bas Hollen- berg, Anouska Kloes, Peter van Loon, Vivienne Massee, Christine Meeusen, Hans Meijne, Bas Molenaar, Rene Nota, Fleur Okker, Danny Poel, Karine Rector, Annelies Schoonderwoerd, Ivo Stork, Marieke Timmermans, Anne mieke Veldt, Tim Visser, Annemarie Vollaard, Frank Zoontjes, Martine Zweers, Sophie Oud, Dewi de Vries, Jasmijn Apeldoorn, Marieke Honig, Anja Hoog Antink, Isabeau Lauten- bach, Raymond Timmer, Olivier vap Veen, Patricia van Velsen, Yvonne Bakker, Helen Dobber, Tim Hofstee, Blue Lugtigheid, Ella Punt, Marlies van Aartsen, Leonie Admiraal, Adrienne Apeldoorn, Jan Bonne, Niels van den Burg, Jurriaan Duindam, Nienke El- zinga, Ilsa Glas, Robin Koot, Bas Leek, Tim Liefting, Frank Nijman, Martine Peek, Sylvia Punt, Judith Terluin, Lies beth Thijsse, Bram de Waard, Hanneke Winder, Matthijs Barendse, Merle van Berkel, Brigitte Heyveldt, Femke Lamers, Niels van der Meulen, Jan Mors, Jessica Okker, Margreet Putter, Frank Putter, Emilie Sintenie, Linda Teeling, Gerard Valkering, Sophie Veldt, Kevin Wubbels, Tanja Zwikker. VWO Anna Cornelisse, Rene van Dijk, Maartje Kreb, Karin Veldt, Christiaan van Betuw, Rogier Crum, Christie Davidson, Clint van Doorn, Wim Feijen, Masja van der Galien, Daan Geerke, Arno de Grijs, Marieke Hilbers, Joris Jonker, Wouter Kee, Kas- per Lange, Heidi Lowie, Roosmarijn Luyten, Joost Martens, Daniel ter Maten, Gianne Meijer, Michiel Ock- huysen, Martijn Ockhuysen, Renske Prevo, Jeroen Reijnders, Peter Res, Mark de Reus, Eric-Jan Ronhaar, Matthijs de Rooij, Richard Schaper, Bart Schermer, Marijn Schouwenaar, Esther Schuller, Sander Schut, Thijs Sins, Ayesha Sitter, Monica Sommer, Ruben Steeman, Mayke Swart, Joanna Taylor, Erwin van Veen, Guido Vermeulen, Heidy Vermeulen, Jeroen Verwoerd, Amber Westra, Ingrid van der Wiel, Remko Wilson, Maartje de Wit, Pieter Zeegers, Wendy Haasnoot, Moniek Zuurbier, Piet Beentjes, Suzanne Bruineberg, Nicole Gerrits Jans, Sharon Overmars, Erik van Slooten, Marcel Smit, Jurgen Stops, Jan Vesely, Niels Bartels, Evan Dorrestein, Danielle Limmen, Robrecht van Loo, Linda Mannes, Niels Schuurman, Sylvia Tervoort, Evelien van den Akker, Jus- tyna Briefjes, Mark Dekker, Carolien Driessen, Mirjam Epping, Martijn de Haan, Astrid Huisman, Yvonne Koot, Koen Nijman, Leonie Velseboer, Cindy Bakker, Annemarieke Dubelaar, Pieter Dubelaar, Michiel de Groot, Edwinvan Grootheest, Annemiek Hansen, Marloes Jonker, Esther Mooy, Casper Renken, Michael Reynhoudt, Anouk Stolk, Jeroen Verhaar, Claudette Verpalen, Myrthe Ypma. Muziek-,en Dansschool HEILOO - Aan het eind van volgende week gaat de school dicht tot augustus. Maar voor het zover is zijn er nog een paar leerlingenuitvoeringen. Woensdag 19 juni begint om half acht de ensem- ble-slotavond. Een aantal ensembles zal het programma verzorgen. Donder dag 20 juni komen de saxofoon-leerlin gen van Inge ter Velde en blokfluitleer lingen van JanJaap Langereis aan de beurt met een heel afwisselend pro gramma. Maandag 24 juni om 19.00 uur spelen de jongsten van de school. Onder lei ding van Tineke Groot, de AMV- docente, zullen de klassen 'oriëntatie' en 'muziek tussen je oren' laten zien en horen waaraan zij in het afgelopen jaar hebben gewerkt. De allerlaatste is op donderdag 27 juni. Leerlingen van gitaar-docent Peter Duinmeijer treden dan op. Het bijwonen van de voorspeelavon den is altijd gratis. De aanvang is steeds om half acht, uitgezonderd op maan dag als de AMV-leerlingen optreden. CASTRICUM - Aan de VBO-groen- school Noord-Kennemerland te Cas tricum hebben de volgende leerlingen hun diploma behaald. Jasper van Aalzum, Jeroen Aalbers, Linda Beentjes, Olga van Etten, Remco de Graaf, Cees Klinkenberg, Patricia Klijn, Arjan Liefting, Ronald Spren keling, Sharon Zonneveld, Menno Zijl stra, Silvy van Beest, Daniëlle Cor nelisse, Robert Jan van der Heide, Je roen Koper, Leander de Waard, Nancy de Wit, Martine Blokker, Marjolein Bos,Toine Schimmel, Pauline Tervoort, Paul van Dam, Petra van Stralen, Nina Winder, Petra Zwart, Rob Dekker, Geert Koelman, Niels Krom, Ayse Baran, Erik Dubelaar, Sebastiaan Hei- stek, Niels Henneman, Dennis van Hoolwerff, Bart Kruidenberg, Ilona de Klaverjasclub 't Kroegje HEILOO - Klaverjasclub 't Kroegje heeft het seizoen 95/96 afgesloten. Nummer een is geworden Truus Temming, zij mocht een prachtige bokaal in ontvangst nemen. Corrie van Veen werd tweede en Carla Duin mag zich derde noemen. De poedelprijs ging dit jaar naar Christine Zoon. Het Noordhollands Balletcentrum in de finale van de show vorig jaar. HEILOO - Het Noordhollands Ballet centrum presenteert op zaterdag 22 juni om 15.00 en 20.00 uur zijn zesde theatershow onder de naam Around the World. De wereld draait in 24 uur rond. Met maar liefst 200 artiesten gaat het Balletcentrum over de wereld in een sprankelende show van ruim twee uur. Met licht, geluid en dans door allerlei verschillende culturen. Cultu ren gevormd door allemaal mensen. Mensen in en van één wereld. De kaarten a f 15,00 zijn te koop bij de Bruna boekhandel Avis in het Stations centrum en tijdens de lesuren bij de Balletstudio, Stationsweg 115. De avondvoorstelling is inmiddels uitver kocht. Tevens vanaf één uur voor de voorstelling in theater De Beun. Voor de middagvoorstelling is er een korting van f 5,00 voor kinderen tot en met 12 jaar. Voor informatie kunt u bellen met Yvonne van Zoelen, tel. 072-5818462. Zomerfeest Overkerck HEILOO - Op zaterdag 22 juni wordt er een zomerfeest georganiseerd bij zorgcentrum Overkerck in Heiloo. Het begint om 11.00 uur en om 16.00 uur is het afgelopen. Het is de bedoeling dat het een feest wordt voor oud en jong. Er is een rommelmarkt, ballen gooien, verkoop van poffertjes, handwerken, naam pop raden en niet te vergeten het rad van avontuur. Wouter Couzijn wint natuurkunde Olympiade HEILOO - Plaatsgenoot Wouter Cou zijn heeft vorige week donderdag uit handen van staatssecretaris Netelenbos van Onderwijs de eerste prijs gekregen in het vak natuurkunde op de olympia de voor exacte vakken. De prijs bestaat eruit dat hij voor vier dagen uitgeno digd is door het kernfysicacentrum CERN in Genève. Daarnaast gaat hij over enkele weken naar Oslo, samen met degenen die op de tweede tot en met de vijfde plaats geëindigd zijn. In het vak informatica werd Wouter Couzijn derde. Met zijn vorige week behaalde gymnasiumdiploma gaat deze slimme plaatsgenoot dit najaar electro- techniek en technische informatica stu deren aan de TU in Delft. bijvoorkeur een schoolverlaatster Voor onze winkel in Winkelcentrum Geesterduin vragen wij per 1 september een leerling-verkoopster leeftijd circa 17 jaar. Geboden wordt een 38 urige werk week. Kandidaat dient over de nodige administratieve vaardigheden te beschikken. Reacties uitsluitend schriftelijk aan: Banketbakkerij Kuilman p.a. Alkmaarderstraatweg 63 1901 DA Castricum Ks Omdat smaak een naam heeft. Catering en partyservice, 6ruiCoften, partijen Van hapjes tot salades en complete buffetten, koud of warm OOK VOOR DIABETICI EN VEGETARIËRS l Ook voor BRUILOFTEN OF PARTIJEN is het bij ons goed gedijen! Wij hebben daarvoor schitterende zalen, b.v. in Heiloo, Wormerveer, Beverwijk/Heemskerk en Uitgeest. GEHÉEL VERZORGDE AVOND voor slechts P-P- I Ook voor uw BARBECUEFESTIJN moet u bij Het Buffet,tenpaleis' zijn! Speciaal barbecue-arrangement met 5fsoortep vléés, I sausenverse fruitsalade, gemengde salade, stokbrood en kruidenboter voor slechts 18^3dp.p. Maar ook voor dranken en alle verhuuï zijn wij beslist niet duur! Voor als het echt goed moet zijn! Florisvenstraat 14 1911 WC Uitgeest Een lust voor het oogeen streling voor de tong Met uw hulp redt zij het! Save the Children Le.euw, Patty van Rijssel, Bart Terra, Camiel Zoet, Donna de Boer, Saskia van den Bos, Rens Bras, Maurice Heij- ne, Miriam Langbroek, Jos Niesten, Astrid Roof, Frank de Ruijter, Jan de Ruijter, Jörgen Smit, Erik Spil, Simone Stulp, Krista Timmer, Janneke Vos, Katja Berghuis, Stefan Biesma, Ro- zanna Bronkhorst, Rowena Dusseljee, Rob Hout, Joop Janssen, Tim Lammers, Frans Pieter Meilink, Sandra Snoeks, Marcel Bussen, Rob van Riessen, Ustün Uslu, Stefan Gozeling, Sander Hahn, Angela Piscaer, Sonja Olden burg, Merij Bannink, Bas Dikhoff, Mark Witte, Martine Zeldenrust, Ru ben van Halderen, Wietse Leguijt, Saskia Boekei, Trudy Kerssens, Maura Rothuizen, Marije Leegwater, Shila Mulder. Collecte Lever Darm Stichting HEILOO - In de week van 23 tot en met 29 juni gaan in onze gemeente de collectanten van de Nederlandse Lever Darm Stichting (NLDS) op stap. Zij maken deel uit van de 16.000 vrijwilli gers die in heel Nederland actief zijn. Samen proberen ze zoveel mogelijk geld op te halen. De NLDS is op zoek naar vier miljoen gulden om onderzoe ken te financieren naar spijsverterings aandoeningen. Eén van die ziekten waarvoor dringend extra onderzoek nodig is, is de ziekte van Crohn. Dit is een ernstige chroni sche darmontsteking die meestal tussen 15 en 30 jaar de kop opsteekt. De ziek te verwoest het leven van jonge mensen en kan met name in de puberteit tot grote psychische problemen leiden. In de collecteweek staat ook een speci aal gironummer open. Giften van parti culieren en bedrijven zijn welkom op nummer 2737. HEILOO - Op de kunstmarkt die afgelopen vrijdag en zaterdag gehouden werd in 't Loo waren ruim honderd kunstwerken te bewonderen van plaat selijke kunstenaars. De expositie was ruim opgezet: iedere kunstenaar had voldoende ruimte om zijn of haar werk te exposeren. (foto Parakalo) Programma Nivon gereed HEILOO - Het cursusprogramma van de afdeling creativiteit van het Nivon- Heiloo voor het aanstaande seizoen is weer gereed. Elders in deze Uitkijkpost staat de advertentie met een overzicht van alle cursussen die dit jaar worden aangeboden. Bij het samenstellen van het programma is ook rekening gehou den met de wensen en verlangens van de deelnemers van het afgelopen sei zoen. Vanouds bekende cursussen als aqua rellen, tekenen, calligrafie, stroverwer- ken, pergamano, boekbinden en kera miek komen weer terug, evenals de bij eenkomsten van de knip, schrijf- en vouwgroepen en de maandagse doe- middagen. Nieuw zijn een cursus Cha- kra-tekenen (voor gevorderden) en het maken van kaarten. Op het principe van de zonnekindpop pen kan men zelf cadeautjes en andere kleine artikelen gaan maken. Patch work/quilt is terug van weggeweest. Ook nieuw, op veler verzoek, zijn excursies met deskundige rondleiding naar enkele steden die uit kunsthisto risch oogpunt de moeite waard zijn. Er komen er vier: twee in het najaar en twee in het voorjaar 1997, steeds op zaterdag. Het nieuwe programmaboekje met de volledige gegevens over data en kosten wordt binnenkort toegezonden aan alle leden van de afdeling Heiloo. Het is verder op aanvraag kosteloos verkrijg baar; belangstellenden kunnen zich hiervoor en voor verdere informatie wenden tot Reina Mulder, tel. 072- 5333127 of Lineke Muller tel. 072- 5334576. Aanmelding is nu reeds mogelijk en kan ook op de na de zomer te houden informatieavond. Maar het aantal deel nemers per cursus is beperkt en vol is vol. De Oude Werf 2-1851 PW Heiloo Telefoon 072 533 83 61 Rood lichtmetalen velgen, Alfarood '90.. 16.750,' Alfa Romeo 155, TD Rood zonnedak, trekhaak '93.. 23.250,- Citroen BX DeauvilleIpg Blauw met.iak, Ipg '93.. 16.250,- Citroen XM 2.0icomfort Rood met.lak, trekhaak '91 23.950,- Mazda 626 Coupé 2.0-GLX Rood zonnedak, trekhaak '88.. 9.250,- Ford Escort 1.6 GLX Rood Imvleg. centr.siot, auto.ramen '90... 16.950,- Ford Escort 1.6 CL Bruin HB, met lak, zonnedak '89... 10.750,- Honda Civic 1.3 luxe Blauw HB, verstralers, radio/cassette '87... 5.450,- Hyundai 1.3 GS Blauw Sedan, trekh., slechts 1520 km 5 -'96... 25.950,- Nissan Micra Wit 5 drs, trekhaak '88... 9.250,- Opel Astra 1.4i GL Grijs 5 drs, trekhaak, met lak, LPG '92... 21.950,- Opel Astra 1.4i GL Blauw HB, met lak, airbag, stuurbekr. 9 -'95... 28.450,- Opel Astra Station 1.4 Rood met lak, airbag, stuurbekr. 7-'95.. 30.250,- Opel Kadett 1.3 S LG Wit Hatchback, trekhaak, Ipg '88.. 9.750,- Opel Kadett 1.3i LS Blauw Hatchback, met lak '89.. 11.250,- Opel Kadett 1.8S LS Grijs Sedan, met. lak, trekhaak '88. 12.750,- Opel Vectra 1.6 GL Rood Sedan trekhaak, lm velgen '91. 19.950,- Opel Vectra 1.6 GL Grijs 5 drs, centr. slot, stuurbekr. 10 -'95 31.450,- Renault 19 RL 1.4 Groen Sedan, trekhaak '93 21.950,- VWGolt CL Variant 66 KW Blauw stuurbekr, dakrail 11-'94 32.950,- Staat uw auto er niet bij? Dit is maar een kleine selectie uit ons uitgebreide assortiment Alle occasions worden afgeleverd met 3 maanden. Bovag garantie, WN, APK en een grote beurt. Wij zijn het juiste adres voor al het onderhoud, reparaties en APK-keuring van uw auto. Erkend inbouwbedrljf van auto-beveiligingssystemen. Banden, accu's, schokbrekers en uitlaten monteren wij voor scherpe prijzen. ALKMAAR BEVERWIJK CASTRICUM HAARLEM HEEMSKERK HEEMSTEDE HEILOO HOOFDDORP '7--- j' J? 7 ROSA GHANA riMM tv...WW WW, W». .w.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 12