Bestuur SKOL geeft hamer aan Kaprion Spetterend slot Conquista bü? Watertorens in Noord-Holland Arie Admiraal in zonnetje gezet Slotcompetitie TTV Limmen Diensten in Limme Oranje wat de klok slaat ixittd t Jlinun&i jble Prijzen uitgereikt Herbenoeming burge meester J. Cornelisse Geslaagd Fotoclub Pax Christischool Jeugdclubkampioen schappen TV Limmen Rondvaart Alkmaardermeer Nijntje komt na 41 jaar terug Picknick Freinetschool geslaagd DRINGEND VERZOEK rtïrrïrr UITKIJKPOST - 26 JUNI PAGINA 17 lil I 9 n£$$i i£$êË V. O Inleveren kopij voor: De kopij dient (bij voorkeur) op maandag vóór 16.30 uur te worden ingeleverd op de volgende adressen: ümmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 Akersloot: N. Tiebie, Verdistraat 15 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 LIMMEN - Tijdens een feestelijke af scheidsreceptie zaterdagmiddag heeft de SKOL (Stichting Katholiek Onder wijs Limmen) zichzelf min of meer op geheven. De stichting gaat op in het grotere Kaprion, de gefuseerde bestu ren van het katholieke primaire onder wijs in Noord-Holland. In deze fusie zijn de besturen betrokken van de Sint Josephschool uit Schermerhorn, de St. Michaëlschool uit Zuid-Schermer, de Lourdesschool uit West-Beemster, de St. Jozefschool uit Egmond aan den Hoef, de St. Radboud-, de Willibrord-, de Benedictus- en de Paulusschool uit Heiloo en de Sint Maarten en de Pax Christischool uit Limmen. De fusie vindt plaats in het kader van de bestuurlijke schaalvergroting: schoolbesturen worden samengevoegd om capaciteit, continuïteit en deskun digheid beter te waarborgen. Op de bijeenkomst in het motel in Heiloo sprak Egbert Hendriks, be stuurslid van de SKOL namens de ouders, de hoop uit dat ook de mede zeggenschapsraden van Sint Maarten en Pax Christi zullen gaan fuseren, waardoor zij zich in de toekomst nog sterker kunnen maken. Harry Lamers bracht namens de katho lieke scholen in Limmen nogmaals het doel van de SKOL in herinnering: het bevorderen van het katholieke onder wijs in Limmen. De nieuwe stichting Kaprion riep hij op om oog te blijven houden voor individuele problemen, zoals personele bezetting. Burgemeester E. Huisman wees de aanwezigen erop dat er niet te ontko men valt aan regionalisering, waardoor lokale omstandigheden, emoties en be trokkenheid onder druk komen te staan. „Voor een bestuur op afstand - de basis is Alkmaar - is het de kunst om dat goed te hanteren," aldus de burge meester. Hij riep Kaprion op alert te zijn en te doen wat in haar vermogen ligt om kinderen gelijke kansen te bie den. Vergaderdier en klusjesman Tevens werd Cees Bloedjes, directeur van basisschool Sint Maarten, in het zonnetje gezet vanwege zijn vijfentwin tigjarig jubileum. Voorzitter Tummers van de SKOL roemde Bloedjes als 'sociaal voelend mens, vergaderdier en klusjesman'. Volgens Cees Bloedjes is er in in het onderwijs heel wat veran derd. „Het lesgeven door het school hoofd is in de loop der tijd ingeruild voor management en vertegenwoordi gende taken." Hij noemde het een uit daging om een eigen plaats te vinden in het nieuwe regionale bestuur: „De motieven zijn helder, de uitwerking wordt spannend." Als de fusie tot de stichting Kaprion per 1 augustus een feit is, zullen de tien samengevoegde schoolbesturen 1945 leerlingen onder hun hoede krijgen. De nieuwe voorzitter wordt drs. Peter Roemer uit Heiloo. Directeur Cees BloedjeÉ wordt in de bloemetjes gezet. (foto Parakalo) AKERSLOOT - Dit jaar is uitgeroe pen tot het Jaar van het Industrieel Erfgoed om de aandacht te vestigen op het vele interessante en mooie dat het tijdperk van de industriële ontwikke ling vanaf 1850 ons heeft nagelaten. In dit kader zal er van 29 juni tot en met 4 augustus in het Gemaal 1879 (zelf een industrieel monument) een tentoon stelling te zien zijn van watertorens in Noord-Holland. De beeldend kunstenaar Fons Brasser (Haarlem, 1944) fotografeerde tussen 1988 en 1992 de interieurs van een hon derdtal watertorens in Nederland. De tentoonstelling toont een selectie van twaalf van de mooiste van deze foto's van Noordhollandse watertorens. Markante torens, van boven meestal iets dikker dan van ouderen. Ze steken uit boven de bebouwing maar staan ook wel midden in een weiland. Torens vol drinkwater, tenminste dat was vroeger zo. De watertorens zijn buiten gebruik, want pompgebouwen met sterke pompinstallaties nemen nu de taak van drinkwaterverschaffing over. Watertorens hebben dan wel hun functie verloren, maar ze zijn bouw kundig doorgaans interessant en ver wijzen naar het tijdperk van de indus trialisatie. In Noord-Holland staan fraai ogende watertorens, zoals die in Overveen, IJmuiden, Aalsmeer en La ren. Hoe zo'n watertoren er van binnen uit ziet, laten de foto's van Fons Brasser zien. Brasser heeft een goede neus en een scherp oog voor utilitaire architec tuur met zijn weerbarstige schoonheid en tijdgebonden vormgeving. Hij legde de binnenkant van de watertorens vast vooral om de beeldende kracht van de duizelingwekkende ruimtes en het mysterieuze licht. De diepe stilte van miljoenen liters water in vrijwel nooit door de mens betreden ingewanden van de watertorens zijn in de foto's haast tastbaar aanwezig. Het Gemaal 1879 aan de Fielkerweg te Akersloot is geopend op zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur en op zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Toegang f 2,00, kin deren tot 12 jaar gratis. AKERSLOOT - American Golf Dis count Akersloot bestaat alweer drie jaar. Ter gelegenheid hiervan is er aan het begin van dit golfseizoen een spe ciale actie gestart. Alle kopers van een golfset maakten kans op een achtdaag se golfreis naar Tunesië .of één van de vier dagarrangementen op Golfpark de Efteling. Deze prijzen werden beschik baar gesteld door Golfpark de Efteling en door het reisbureau Action Travel uit Hellevoetsluis. Afgelopen week werd in het bijzijn van alle vijf de prijswinnaars de hoofdprijs getrokken. De andere vier winnaars mogen een dag golfen op de schitteren de 18 holes baan van de Efteling met na afloop een heerlijk driegangendiner. Mevrouw Hoonappel uit Amsterdam werd de gelukkige winnares van de geheel verzorgde golfreis naar Mona- stir (Tunesië). Wegens het succes van deze actie gaat American Golf Discount nog even door met prijzen weggeven. Alle klan ten maken vanaf nu elke maand kans op een golfreis naar Cap D'agde in Zuid Frankrijk. En ook wordt er weer een golfreis uit het programma van Action Travel weggeven. Deze reispro gramma's liggen nu voor iedereen gra tis klaar in de winkel. American Golf Discount is op donderdag, vrijdag en zaterdag geopend. AKERSLOOT - Bij Koninklijk Besluit is de heer J. Cornelisse met ingang van 29 juni voor een nieuwe periode van zes jaar herbenoemd als burgemeester van Akersloot. LIMMEN - Onze plaatsgenoot L.L.A. Tebbens is aan de Hogeschool in Alkmaar afgestudeerd als ing. Energie Meet en Regeltechniek. LIMMEN - Van 27 juni tot en met 31 juli is in het gemeentehuis van Limmen een fotoexpositie te zien. Het gaat hier om foto's gemaakt door leerlingen van groep zeven van de Pax Christischool. Voor de leerlingen die dat willen is er op deze school de gelegenheid de hand- vaardigheidslessen in te vullen met les sen in fotograferen. Deze lessen wor den gegeven door Cees Beentjes, die dit inmiddels alweer elf jaar met liefde doet. Het begint met het nemen van de foto's. Hierbij wordt cfe kinderen ge leerd te letten op de compositie en de lichtval, maar ook hoe te komen tot een interessante, levendige foto. Wat zij dan wel fotograferen? Dat is heel eenvou dig, zij fotograferen elkaar! In een speciaal ingerichte donkere kamer worden de films door de kinde ren zelf ontwikkeld, waarna afdrukken op fotopapier worden gemaakt. Hierbij leren zij naast de technische kneepjes van het vak fotografische trucs om spe ciale effecten te bereiken. Voor deze leerlingen is het een mooie gelegenheid om het resultaat van hun inspanningen nu in het gemeentehuis te kunnen ten toonstellen. De expositie is toegankelijk tijdens de openingsuren van het gemeentehuis, op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. LIMMEN - Van 10 tot en met 14 juni werden de mixwedstrijden gespeeld van de jeugd van tennisvereniging Limmen. Vele kinderen deden mee; er waren vier categorieën tot en met 10, 12,14 en 17 jaar. Het weer was prima, niet zo heet als vorig jaar. De jeugd speelde fantastisch en er waren dan ook spannende wedstrijden te zien, die allemaal^precies één uur duurden. Alleen de finale tot en met 12 jaar moest de beslissende game uitspe len, wat veel spanning tot gevolg had. De uitslagen: Tot en met 10 jaar: 1. Karin Molenaar en Bas Driessen, 2. Sanne Wokke en Rick Hollenberg, 3. Mare Elfar en Marlène Duperrex. Tot en met 12 jaar: 1. Liselotte Admiraal en Vincent Wolkenfeit, Rosanne Weijers en Olivier Peek 3. Tally v. Westerop en Tjeerd Blom. Tot en met 14 jaar 1. Tessa Potze en Taco Potze, 2. Joyce Verver en Niels Glas, 3. Nathalie Hollenberg en Erwin Molenaar. Tot en met 17 jaar: 1. Femke Wokke en Kristen Wokke, 2. Anouk Blok en Patrick Vermast. AKERSLOOT - Zondag 30 juni is het voor iedereen weer mogelijk om met een rondvaart het Alkmaardermeer en zijn omgeving vanaf het water te leren kennen. De route gaat via het Lange Meer over de Markervaart, over de Tapsloot langs West- en Oostknol lendam richting Spijkerboor, om uitein delijk via het Noord-Hollands Kanaal het dorpje de Woude te bezoeken. Er wordt gevaren met een echte Am sterdamse rondvaartboot, met alle voorzieningen aan boord zoals gezelli ge tafeltjes, bar ep toilet. Tijdens de tocht zal een gids u verder wegwijs maken over de omgeving en natuurlijk de bezienswaardigheden. De kosten zijn f 12,50 per persoon inclusief een kopje koffie of thee. U kunt opstappen bij de Jachthaven van Horeca en Recreatiebedrijf 't Hoorntje aan de Kerklaan 20 te Akersloot. Reserveren kan op het tele foonnummer 0251-312120. Om 11.00 uur is de ochtendrondvaart voor de vroege vogels en om 15.00 uur de mid- dagrondvaart voor de uitslapers onder u. .««•ar" LIMMEN - Jammer genoeg is het Oranje elftal afgelopen week in de wed strijd tegen Frankrijk uitgeschakeld, maar daar was vorige week bij deze woning aan de Enterij nog niets van te merken. De bewoners hadden in hun enthousiasme de hele pinnen- én buitenboel stemmig versierd. Helaas, het mocht niet baten... (foto Parakalo) LIMMEN - Het koude voorjaar bracht ook in de laatste weken van de tafel- tenniscompetitie geen successen Voor de Limmense club: vooral het eerste seniorenteam presteerde zó wisselend, dat er geen touw meer aan vast te kno pen was. Drie wedstrijden voor het eind wisten ze al dat er niet meer in zat dan een tweede of derde plaats en dat was te merken aan de uitslagen. Thuis tegen kampioenspretendent Dito 2 nog een beste partij met een 5-5 score dankzij het gewonnen dubbelspel; twee weken later ook thuis tegen het veel zwakkere Spoetnik 1 weer een 5-5, met een ongeslagen Mark Stoop en een Henk-Jan zonder één enkel punt. Ook de slotwedstrijd tegen mede-runner-up De Roemer 1 bracht weinig om te ont houden: een nederlaag met 3-7. Het tweede team besloot de competitie met vier achtereenvolgende nederla gen in het dubbelspel, maar haalde in de enkels nog voldoende punten: twee keer 3-7 tegen achtereenvolgens Vic tors 3 en Dito 5. In de laatste ontmoe ting van dit seizoen was daar weer een 8-2 winst op Spirit 8, met drie overwin ningen voor Cor Schaap en Joop Hageman en tweemaal winst voor invaller Wim Krom, die in het vierde zijn vorm had kunnen bijschaven. Cruciale match De thuiswedstrijd tegen WATT 1 werd een 6-4 winst, maar de daarop volgende cruciale match tegen DOKO 1 een 4-6 nederlaag, waardoor het verschil groei de van 2 naar 4 punten en de laatste overwinning op Duintreffers 4 met 8-2 was gelijk aan het resultaat van DOKO, die daardoor ongeslagen kampioen werden. Het vierde team sloot de competitie af met een fraaie reeks: eerst een 5-5 tegen Spirit 10 en vervolgens twee goede overwinningen met 6-4 tegen Alkmaar 8 en Olympia 7, de nummers 2 en 3. Het uiteindelijke resultaat was 49 punten en een 5e plaats, waarbij het verschil tussen nummer 2 en nummer 5 slechts 3 punten bedroeg. Dit team moet in de komende competitie weer gaan meedraaien in de race om de bovenste plaats. Het eerste jeugdteam tenslotte had een tweede competitiehelft die zó veel beter was dan de eerste helft (18 om 29 punten) dat we ook van hen een beter resultaat kunnen verwachten in het komende najaar. Thuis tegen DOV 4 werd een 6-4 overwinning dankzij een ongeslagen Sebastiaan en Heiko met 2 enkelspelen, twee weken later een zege op ODI 4 met 7-3, waarbij Heiko en Sebastiaan allebei ongeslagen bleven en in de laatste ontmoeting, tegen Backhands 2, de kroon op het werk met een 9-1 winst, met nu ook Wim bijna onklopbaar en goed voor twee over winningen in de enkelspelen en winst in het dubbel. Een sterk slot van deze voorjaarscompetitie van dit enthousias te en sportieve team. Dhr. en mw. Berkhout van Action Travel, dhr. Streckfuss uit Amstelveen, dhr. de Jong uit Den Helder, mw. Weemans uit Monnickendam, dhr. den Besten uit Schagen en Bert Tap en Rob Roest van American Golf Discount. EGMOND - Woensdagmorgen is Nijntje, het wereldberoemde konijntje van Dick Bruna, terug op het strand van Egmond aan Zee. Op het strand komen in totaal zes oriëntatiepalen met daarop de bekende afbeeldingen (pic togrammen) van Dick Bruna. Het doel van deze palen is om de veiligheid voor kleine kinderen op het strand te ver groten. Op één van de palen is een afbeelding van Nijntje het konijn te zien zijn. Met medewerking van de leerlingen van groep 1 en 2 van de basisscholen in Egmond aan Zee en kinderen van de peuterscholen werd vanmorgen om tien uur de eerste paal onthuld door de wereldberoemde tekenaar Dick Bruna en wethouder van recreatie en toerisme Jan Mesu. Egmond aan Zee is voor de tekenaar Dick Bruna geen onbekend terrein. Jarenlang heeft Dick Bruna, toen zijn kinderen nog klein waren, zijn vakan ties in Egmond aan Zee doorgebracht. Daar is hij ook konijntjes gaan teke nen. Ook Nijntje. Met andere woorden: Nijntje komt terug in haar geboorte plaats. Van Dick Bruna zijn over de hele wereld enige miljoenen kinder boekjes verkocht. Het doel van het plaatsen van deze palen is een bijdrage te leveren aan de actieve veiligheid voor jonge kinderen op de Nederlandse stranden. De palen kunnen zowel door verdwaalde kinde ren als volwassenen worden gebruikt als herkennings- en afspreekpunt op het strand. Daarnaast kunnen de palen ook als herkenningspunt dienen voor de hulpverleners op het strand waar door de veiligheid op het strand wordt bevorderd. LIMMEN - Bij de firma Jacob Hooy Co werd magazijnchef Arie Admiraal op 21 juni gehuldigd. Deze vijftigjarige Limmenaar werkte op die dag namelijk de helft van zijn leven voor Jacob Hooy. In 1971 werd Arie Admiraal aangeno men als chauffeur en 25 jaar later is hij verantwoordelijk voor de logistiek en distributie van jaarlijks duizenden ton nen aan kruiden en produktcn en geeft leiding aan meer dan dertig mensen. Een jaar later verhuisde het bedrijf naar Limmen, de geboorte- en woon plaats van de jubilaris. Hier maakte Arie de opgang van het bedrijf mee. De groothandel van het meer dan twee honderdvijftig jaar oude bedrijf is in de loop der jaren enorm gegroeid en staat weer aan de vooravond van ingrijpende uitbreiding. Arie Admiraal ontving van directie en collega's als blijk van waardering diver se cadeaus. Naast Arie werken ook zijn vrouw en twee dochters voor het bedrijf. Arie Admiraal werd omschre ven als 'het toonbeeld van de moderne werknemer, die niet van bedrijf naar bedrijf fladdert, maar in een kwart eeuw tijd zich opwerkte binnen de or ganisatie van chauffeur tot een leiding gevende en verantwoordelijke positie'. LIMMEN - Vandaag is Conquista weer vertegenwoordigd op de oergezellige jaarmarkt in Limmen. Conquista komt steeds iets dichter bij het nieuwe onder komen. Dit zult u vanavond merken aan de standplaats van Conquista op de markt. Sta je bij de stand van Con quista, kun je zó naar de bovenverdie ping van de Burgerij lopen. De deur zal open staan voor iedere geïnteresseerde die een kijkje wil nemen naar de vorde ringen van verbouwing van het nieuwe Conquista. De verbouwing vordert gestaag, maar kan toch wel wat extra hulptroepen gebruiken. U kunt over de verbouwing en over de activiteiten meer informatie krijgen bij de medewerkers van Conquista. Ook mensen, die zich willen aanmelden als vrijwilliger voor de kin- der-, tiener- en/of jongeren werkgroep zijn van harte welkom. Zaterdag 30 juni staat er de kinderen van de basisscholen weer een weerga loze activiteit te wachten. Dit keer hoe ven zij niet creatief te zijn. Er zal niet worden geplakt, geknipt en gekleurd. Ze gaan namelijk spelletjes'doen. Dit keer worden het heel speciale spel letjes. Oudhollandse spelletjes. De opa's en oma's weten daar vast meer van te vertellen. Iedereen weet nog wel hoe je moet hinkelen of hindernis lopen. Maar hebben jullie ook wel eens gehoord van de aardappelrace of wa- terdragen? Deze spelletjes zullen ont zettend op de lachspieren werken. Dit wordt een ochtend vol met lol. De beste afsluiting van een seizoen die je maar kan wensen. 's Avonds gaat Conquista er een knal lende slotavond van maken. Ook hier wordt het seizoen afgesloten. Ondanks dat de Valkeyhal een noodruimte was voor Conquista, heeft Conquista er met veel plezier leuke activiteiten voor de tieners georganiseerd. Dit wordt voort gezet op een spetterende manier op de nieuwe locatie, dus schrijf het alvast maar in je nieuwe agenda voor het nieuwe schooljaar. Ieder weekend leuke activiteiten. EGMOND - De picknick met open podium, die jaarlijks wordt gehouden rond het afscheid en de uitreiking van de inmiddels fel begeerde tegeltjes aan de kinderen van groep acht van de Freinetschool, was vorige week weer een groot succes. Ondanks dat de zon het liet afweten was er een grote opkomst en konden alle optredens buiten op het podium worden gehouden. Dit jaar was er extra veel belangstel ling, daar de kinderen die volgend sei zoen van de Zonnehoek in Egmond naar de Freinetschool komen, samen met hun ouders, opa's en oma's ook hun opwachting maakten. Enkelen van deze nieuwe leerlingen, die veelal instromen in de midden- en bovenbouw, verzorgden zelfs een optreden voor hun nieuwe schoolge nootjes en leerkrachten. Verder waren er natuurlijk ook alle nieuwe kleuters die na de zomer op school komen en volop genoten van de soep, salades, broodjes en de zang-, dans-, turn- en acteertalenten van hun toekomstige medeleerlingen. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 9.00 tot 12.00 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dins dag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grofvuil tel.5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00. uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. De redaktie van de Uitkijkpost wil via deze oproep het volgende ver zoek doen aan alle schrijvers en schrijfsters vara» kopijO WILT U DE TEKST BIJ VOOR KEUR GETYPT INLEVEREN BIJ DE BEKENDE ADRESSEN? Dit voorkomt eventuéle fouten en bespaart de redaktie veel tijd Gemeentehuis Egmond De hele maand juni expositie van aqua rellen van Ruard Janssen in de gangen van het gemeentehuis, te zien tijdens de openingstijden. Galerie De Kapberg Tot en met 25 augustus expositie van Ploos van Amstel, tekeningen en olie verfschilderijen en Eric Claus, beelden en plastieken. Geopend van woensdag tot en met zondag van 13.30 tot 17.00 uur en op afspraak, Slotweg 17, Egmond aan den Hoef.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 17